TEMAT: Dwa Świerki

Dwa Świerki 24 Lis 2013 11:36 #206313

  • mosewa
  • mosewa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 732
  • Otrzymane dziękuję: 199
Tak pięknie wybarwiły się
PA123242.JPG


PA123243.JPG


PA123244.JPG

moje jarzębiny. Ciekawa jestem jak przetrwają zimę.
Ewa
“Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem – to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem.”

Dwa Świerki


Zielone okna z estimeble.pl

Dwa Świerki 24 Lis 2013 23:18 #206441

  • Roma
  • Roma's Avatar
Jarzębiny mają cudowny kolor :) ale tak na prawdę to co innego sprowadziło mnie do Twojego wątku a mianowicie Bernuś.Jak to się stało,że koty Twoje poznaliśmy a tricolorka jeszcze nie :(
Ostatnio zmieniany: 24 Lis 2013 23:19 przez Roma.

Dwa Świerki 25 Lis 2013 20:24 #206574

  • mosewa
  • mosewa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 732
  • Otrzymane dziękuję: 199
Witaj Roma :) bardzo się cieszę,że chociaz mój pies wzbudza zainteresowanie :devil1: :)
Tak się złożyło,że ja nie mam w kompie ani jednej jego fotki. Ale postaram się pstryknąć jakaś i wstawię :wink4:

Co do jarzębin to jestem w nich zakochana, w kolorze ich liści i owoców. Nie wiem jakie kolory owoców będą miały pozostałe trzy sztuki. W tym roku nie miały owoców to i widać nie było. Może w przyszłym roku zobaczę ich kolor :)
Ewa
“Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem – to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem.”

Dwa Świerki

Dwa Świerki 25 Lis 2013 21:03 #206585

  • Roma
  • Roma's Avatar
Ewo-u mnie niestety ale drzew w zasadzie sadzić nie mogę bo i tak nie mam za dużo słońca,ogromne drzewa skutecznie bronią promieniom słonecznym dostępu na Jaśkową i dlatego pozostaje mi podziwianie Waszego drzewostanu :)

Dwa Świerki 27 Lis 2013 20:43 #206938

  • mosewa
  • mosewa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 732
  • Otrzymane dziękuję: 199
Teraz, nie- nie teraz, wiosną posadzę ambrowca. Choruję właśnie na niego. Ktoś ma i może się pochwalić?
Ewa
“Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem – to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem.”

Dwa Świerki

Dwa Świerki 07 Gru 2013 11:35 #208610

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
:bye: Ewo
ambrowiec pięknie się przebawia jesienią...piękny jest,,,ale ja mam zamałą działeczkę jak dla niego :)

Dwa Świerki 28 Gru 2013 18:42 #211053

  • mosewa
  • mosewa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 732
  • Otrzymane dziękuję: 199
Byłam w święta w Berlinie i na jednej z ulic trafiłam na kwitnące drzewa :eek3: koniec grudnia a na drzewie kwiaty jak wiosną.

PC263409.JPG


Wiecie może co to za drzewa?

No i platany-kocham te drzewa. tam są pięknie kształtowane-cudo zielonej architektury :bravo:
Jak to się robi??? nie mam pojęcia, ale efekt jest wspaniały :)

PC263343.JPG
Ewa
“Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem – to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem.”

Dwa Świerki
Za tę wiadomość podziękował(a): Forumowa Żabula

Dwa Świerki 01 Mar 2014 10:18 #229701

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Któraś kalina kwitnie w łagodne zimy, ale czy na takim pniu :think:
Zrobiłaś zbliżenia?

A zdjęcia psa... obiecane, są? :devil1:

Dwa Świerki 12 Mar 2014 19:43 #233051

  • mosewa
  • mosewa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 732
  • Otrzymane dziękuję: 199
Nie mam pojęcia co to mogło kwitnąć o tej porze roku w Berlinie :supr3:

Co do fotek psa...jeszcze ich nie mam :club2:
Ewa
“Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem – to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem.”

Dwa Świerki

Dwa Świerki 24 Mar 2014 18:47 #236712

  • mosewa
  • mosewa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 732
  • Otrzymane dziękuję: 199
Nie mam fotki psa, ale mam konia :)

P3223627.JPG
Ewa
“Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem – to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem.”

Dwa Świerki
Ostatnio zmieniany: 07 Paź 2014 08:42 przez Roma. Powód: powiększono fotkę

Dwa Świerki 11 Wrz 2014 19:54 #298336

  • mosewa
  • mosewa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 732
  • Otrzymane dziękuję: 199
W tym roku nie byłam w Dwóch Świerkach. Nadchodzi jesień, po niej zima. Może w przyszłym roku, czas pokaże co będzie :dry:
Ewa
“Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem – to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem.”

Dwa Świerki

Dwa Świerki 01 Paź 2014 19:17 #302712

  • mosewa
  • mosewa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 732
  • Otrzymane dziękuję: 199
Tutaj tez wstawię fotkę z koniem a co :)

igag3_2014-10-01.jpg
Ewa
“Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem – to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem.”

Dwa Świerki

Dwa Świerki 02 Paź 2014 07:25 #302804

  • mosewa
  • mosewa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 732
  • Otrzymane dziękuję: 199
Kilka dni temu byłam po raz drugi u córki w Berlinie, tyle, ze tym razem sami samochodem jechaliśmy.
Qrcze wszystko idzie do przodu i to w takim tempie, ze aż strach. Zastanawiałam się czy bez nawigacji byśmy tam trafili, tj. pod konkretny adres i moja odpowiedź brzmiała nie- nie udało by się dojechać bez stresu, nerwów i błądzenia. Dobrze, ze kupiłam przed podróżą nawigację, której już nadano imię "Franczeska' :happy4: :silly:
Ewa
“Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem – to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem.”

Dwa Świerki

Dwa Świerki 05 Paź 2014 08:55 #303350

  • mosewa
  • mosewa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 732
  • Otrzymane dziękuję: 199
Z telefonu więc słabej jakości. Baster w różowym kantarze swojej koleżanki :happy4:

Zdjcie0076.jpg


A to mój ukochany Gimmy

Zdjcie0012.jpg
Ewa
“Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem – to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem.”

Dwa Świerki
Ostatnio zmieniany: 05 Paź 2014 08:57 przez mosewa.
Za tę wiadomość podziękował(a): wxxx-a

Dwa Świerki 07 Paź 2014 08:44 #303941

  • Roma
  • Roma's Avatar
Baster jest bardzo podobny do naszej Lotki,kociak też bardzo fajny ale ja nadal czekam na fotki tricolorka :P

Dwa Świerki 07 Paź 2014 09:12 #303947

  • mosewa
  • mosewa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 732
  • Otrzymane dziękuję: 199
Cześć Roma :)
Ceres w marcu bardzo poważnie zachorował, miał paraliż czterokończynowy, leżał sparaliżowany, załatwiał sie pod siebie _ to było coś okropnego i dla niego i dla nas :placze: Groziło mu uśpienie, ale mąż znalazł wspaniałego weta, który odpowiednią rehabilitacją trwającą kilka miesięcy postawił go na nogi. Teraz chodzi, wprawdzie nie tak jak przed chorobą, jest w chodzeniu "splatany" ale załatwia swoje potrzeby fizjologiczne, je i pije bez problemu a nawet biega :) oby jak najdłużej :)
Jednak cały czas w głębi serca martwię się o niego...
Ewa
“Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem – to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem.”

Dwa Świerki

Dwa Świerki 12 Paź 2014 20:07 #305266

  • mosewa
  • mosewa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 732
  • Otrzymane dziękuję: 199
Z dzisiejszej jazdy

Skok_1.jpg
Ewa
“Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem – to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem.”

Dwa Świerki

Dwa Świerki 12 Paź 2014 23:11 #305372

  • Roma
  • Roma's Avatar
Niestety ale nasze bernusie do tych najzdrowszych nie należą :( Bianusia (nasza rezydentka) w kwietniu kończy 11 lat i oprócz kilku tłuszczaków ma się całkiem nieźle i oby tak dalej.Trzymam mocno kciuki za Waszego Ceresa,może jeszcze jest dla niego szansa.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.389 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum