• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Ogródek Joanny

Ogródek Joanny 17 Sie 2012 18:57 #62067

  • Joasiaasia
  • Joasiaasia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 230
  • Otrzymane dziękuję: 45
DSC_0014.jpg

Mój kawałek ogródeczka i studnia którą małżonek zrobił...
Jeśli chcesz być szczęśliwy przez krótką chwilę, upij się jeśli na dłużej zakochaj się – jeśli zawsze - zacznij uprawiać ogród...


Zielone okna z estimeble.pl

Ogródek Joanny 17 Sie 2012 19:14 #62070

  • Roma
  • Roma's Avatar
Pozdrawiam Cię Asiu na Twoich włościach :hug: ale nie ukrywam, że liczę na trochę więcej :P
Ostatnio zmieniany: 17 Sie 2012 19:14 przez Roma.

Ogródek Joanny 17 Sie 2012 19:42 #62073

  • Joasiaasia
  • Joasiaasia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 230
  • Otrzymane dziękuję: 45
Roma dziękuję za odwiedzinki :dance: oczywiście że będzie więcej fotek tylko zrobione są telefonem i nie zbyt wyszły ciekawe :club2: jutro porobię aparatem :search: więc odrazu coś wrzucę :flower2:
Jeśli chcesz być szczęśliwy przez krótką chwilę, upij się jeśli na dłużej zakochaj się – jeśli zawsze - zacznij uprawiać ogród...
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma

Ogródek Joanny 17 Sie 2012 20:00 #62080

  • Joasiaasia
  • Joasiaasia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 230
  • Otrzymane dziękuję: 45
Jeszcze jedna focia
DSC_0054.jpg

Sprzęt rolniczy znalazł swoje miejsce w ogródku :)
Jeśli chcesz być szczęśliwy przez krótką chwilę, upij się jeśli na dłużej zakochaj się – jeśli zawsze - zacznij uprawiać ogród...

Ogródek Joanny 17 Sie 2012 20:07 #62081

  • Roma
  • Roma's Avatar
Asiu a wiesz do czego służył ten sprzęt? i jaka jest jego nazwa? bo cosik mnie się wydaje, że to snopowiązałka :)

Ogródek Joanny 17 Sie 2012 20:39 #62083

  • Joasiaasia
  • Joasiaasia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 230
  • Otrzymane dziękuję: 45
Roma tak wiem do czego służy ten sprzęt i nie jest to snopowiązałka :) Jest to kultywator służył do spulchniania gleby przed bronowaniem i sianiem :devil1: Wywlekłam ten sprzęt na światło dzienne odmalowałam doniczki z kwiatami połozyłam mój mąż gdy to zobaczył stwierdził że będą się śmiać ze mnie :jeez: o jakież było zdziwienie gdy za parę dni idę sobie na spacerek a w ogródkach sąsiadów podobny sprzęt stoi :eek3: :eek3: i kto się śmiał :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1: chyba tylko ja że poddałam fajny pomysł :dance:
Jeśli chcesz być szczęśliwy przez krótką chwilę, upij się jeśli na dłużej zakochaj się – jeśli zawsze - zacznij uprawiać ogród...

Ogródek Joanny 17 Sie 2012 20:50 #62088

  • Roma
  • Roma's Avatar
Kurcze, moja pierwsza myśl była taka ale zmyliła mnie ta wysoka wajcha, jakby do zwalniania snopka :devil1:
Jak dla mnie to pomysł super.
Ostatnio zmieniany: 17 Sie 2012 20:51 przez Roma.

Odp: Ogródek Joanny 17 Sie 2012 21:49 #62123

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Witaj Joasiu :bye:
Świetny pomysł z nadaniem drugiego życia nieużywanym sprzętom. Widac, ze masz głowę pełną fajnych pomysłów. Widok naprawdę super :P
Za tę wiadomość podziękował(a): Joasiaasia

Odp: Ogródek Joanny 17 Sie 2012 21:52 #62125

  • wanda7
  • wanda7's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 266
  • Otrzymane dziękuję: 53
Taki sprzęt to skarb. Ja to szukam na targach staroci takich klejnocików.
Studnię twój M zrobił pierwszorzędną.To tylko dla ozdoby, czy korzystacie z niej?
Za tę wiadomość podziękował(a): Joasiaasia

Odp: Ogródek Joanny 17 Sie 2012 22:06 #62137

  • Joasiaasia
  • Joasiaasia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 230
  • Otrzymane dziękuję: 45
Kochani dziękuję bardzo za odiwedzinki :kiss3: jak ja się cieszę że tutaj trafiła :) w końcu zacznę coś działać w swoim ogródeczku AGNESS-dziękuję za odwiedzinki i słowa uznania.Pozdrawiam. WANDZIA-Tobie również dziękuję za odwiedzinki co do studni to tylko na ozdobę obok widać jeszcze huśtawkę też przez M zrobiona.Pozdrawiam.
Jeśli chcesz być szczęśliwy przez krótką chwilę, upij się jeśli na dłużej zakochaj się – jeśli zawsze - zacznij uprawiać ogród...

Odp: Ogródek Joanny 18 Sie 2012 00:43 #62208

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Josasiu Twój M to prawdziwy skarb. Sam takie cudeńka robi do ogródka :P I studnia i huśtawka super. W moim ogrodzie huśtawka to ukochane miejsce wypoczynku. Uwielbiam na niej przesiadywać w przerwach między pracą w ogródku lub rankami i wieczorami z gorącą herbatką. Ty pewnie też lubisz wolne chwile na niej spędzać ??? :P

Odp: Ogródek Joanny 18 Sie 2012 11:12 #62250

  • Joasiaasia
  • Joasiaasia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 230
  • Otrzymane dziękuję: 45
Aguś dziękuję za odwiedzinki :kiss3: Tak masz rację że mój M to skarb zrobi sam nie muszę wydawać kasy tylko tyle co parę śrubek dokupić i już :dance: W przyszłym roku jeszcze planuję małą altankę zrobić już mam miejsce przyszykowane więc nic tylko chęci i będzie ;) Tak masz rację uwielbiam sobie siąść na huśtawce i posiedzieć pomyśleć i odpocząć :happy4:
Jeśli chcesz być szczęśliwy przez krótką chwilę, upij się jeśli na dłużej zakochaj się – jeśli zawsze - zacznij uprawiać ogród...

Odp: Ogródek Joanny 19 Sie 2012 18:28 #62444

  • Joasiaasia
  • Joasiaasia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 230
  • Otrzymane dziękuję: 45
979fe822f5.jpeg

Jeszcze raz wstawiam fotkę teraz większy obraz :dance: Ptaszek wyleciał z gniazdka po raz pierwszy i zrobił sobie odpoczynek u mnie w ogródeczku :flower2:
Jeśli chcesz być szczęśliwy przez krótką chwilę, upij się jeśli na dłużej zakochaj się – jeśli zawsze - zacznij uprawiać ogród...

Odp: Ogródek Joanny 20 Sie 2012 19:29 #62691

  • Joasiaasia
  • Joasiaasia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 230
  • Otrzymane dziękuję: 45
Oto mój słonecznik pięknie kwitną i zdobią ogródek :flower1: no i gość sobie przysiadł na kwiatku :rotfl1:
DSCF0428.JPG
Jeśli chcesz być szczęśliwy przez krótką chwilę, upij się jeśli na dłużej zakochaj się – jeśli zawsze - zacznij uprawiać ogród...

Odp: Ogródek Joanny 20 Sie 2012 19:41 #62693

  • Joasiaasia
  • Joasiaasia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 230
  • Otrzymane dziękuję: 45
Clematis ;Błękitny Anioł'
DSCF0806.JPG
Jeśli chcesz być szczęśliwy przez krótką chwilę, upij się jeśli na dłużej zakochaj się – jeśli zawsze - zacznij uprawiać ogród...

Odp: Ogródek Joanny 20 Sie 2012 19:45 #62695

  • Joasiaasia
  • Joasiaasia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 230
  • Otrzymane dziękuję: 45
Piwonia tez zakwitła w tym roku obficie..
DSCF0742.JPG
Jeśli chcesz być szczęśliwy przez krótką chwilę, upij się jeśli na dłużej zakochaj się – jeśli zawsze - zacznij uprawiać ogród...

Odp: Ogródek Joanny 20 Sie 2012 20:22 #62705

  • Joasiaasia
  • Joasiaasia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 230
  • Otrzymane dziękuję: 45
Liliowiec SUPER PURPLE
b6f5917feb.jpg
Jeśli chcesz być szczęśliwy przez krótką chwilę, upij się jeśli na dłużej zakochaj się – jeśli zawsze - zacznij uprawiać ogród...

Odp: Ogródek Joanny 20 Sie 2012 20:24 #62708

  • Joasiaasia
  • Joasiaasia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 230
  • Otrzymane dziękuję: 45
Liliowiec SUPER PURPLE tylko po deszczu :)
DSCF0753.JPG
Jeśli chcesz być szczęśliwy przez krótką chwilę, upij się jeśli na dłużej zakochaj się – jeśli zawsze - zacznij uprawiać ogród...


Zielone okna z estimeble.pl

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.262 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum