TEMAT: Moja oaza wśród familoków

Moja oaza wśród familoków 26 Paź 2014 22:24 #308594

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Ewuniu jak to w ogródku :rotfl1: co to taki czosnek zmieści się wszędzie i nikomu nie przeszkadza.Truskawkom dobrze z nim, różom także .Gdzie tylko wolne miejsca to sadziłam :rotfl1:.Nawet mam już naszykowaną mini rabatkę na ogórki .Poplon przekopany, nawieziona kompostem, obornikiem i teraz czeka na swoją kolej. :rotfl1: Drapak B) czyli jak moja czerwona NN-ka. W małym ogródku mnóstwo można zmieścić ;)
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Ostatnio zmieniany: 26 Paź 2014 22:25 przez jagoda5214.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): olga1234


Zielone okna z estimeble.pl

Moja oaza wśród familoków 27 Paź 2014 08:19 #308616

  • olga1234
  • olga1234's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 707
:flower1:
Witaj Jadziu bardzo dziękuje, troszkę jestem spokojniejsza , jak będe mieć jakieś obawy, pytania, wiem do kogo się udać. Jeszcze nie podniesłam się po chorobie, jeszcze nie wszysko funkcjonuje jak trzeba, może z pomocą Boga jakość wyjde z tego . koncentracja jeszcze nie ta i skutkiem tego zamówiłam po 2 lub 3 sztuki tego samego gatunku różyczek Cała nadzieja w tobie i Ewci gdy będe potrzebować będe pytać o rade. Pozdrowienia z Krakowa OLA :flower2:
Temat został zablokowany.

Moja oaza wśród familoków 27 Paź 2014 08:39 #308621

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Olu powoli dojdziesz do siebie spokojnie. Zawsze możesz pytać ja również nie wszystko wiem i potem szukam po necie potrzebnych wiadomości .Dobrze ,że masz kochające osoby wokół siebie,które cię wspierają i pomagają . Z nami szybciej dojdziesz do pełnej sprawności :hug: bo to zawsze jakaś odskocznia od dnia codziennego i trosk :kiss3: Dala Ciebie przedsmak cudownego mister Lincolna


mojeobrazy059.jpg


mojeobrazy060.jpg


mojeobrazy260.jpg


fotka z 28 października 2010

mojeobrazy101.jpg


mojeobrazy2766.jpg


mojeobrazy1647.jpg


P1030371_2014-10-27.JPG
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Temat został zablokowany.

Moja oaza wśród familoków 27 Paź 2014 08:46 #308624

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Wrócę się Jadziu do Emelie .Ja mam ją kilka lat .Cieszy się znakomitym zdrowiem i teraz jest cudowna .
Jak zakwitnie ,to wygląda ,jak z raju .Osiąga duże rozmiary i pięknie się przewiesza .U mnie rośnie w piaskownicy ,dosłownie .Kiedyś moje dzieci stawiały tam babki z piasku ,a teraz rosną róże . :)
Sprawdziła się u mnie w stu procentach .To prawda ,ze i na malej powierzchni wiele się zmieści ,to co się dziwić ,że mi się zmieściło 150 róż :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Moja oaza wśród familoków 27 Paź 2014 08:59 #308630

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Ewuniu ja u Ciebie, Ty u mnie mijamy się.No właśnie każda róża inaczej rośnie w każdym ogródku .Nelka tak mnie na nią kusiła ,ale jak zobaczyłam muzykantów to nic już więcej nie widziałam :rotfl1: Teraz zrobiłam moim różom trochę przewiewu i myślę ,ze powinny być zadowolone .Zobaczymy w przyszłym sezonie .Nie wiesz czasem kim może być moja czerwona NN-ka. Muszę jeszcze raz przejrzeć ruską stronkę ,ale zostawię to sobie na zimowe wieczory :kiss3: 150 to dla mnie liczba magiczna :rotfl1:, chociaż wszyscy się dziwią gdzie ja setkę zmieściłam :rotfl1:
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Temat został zablokowany.

Moja oaza wśród familoków 27 Paź 2014 09:23 #308635

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Ja też się dziwię :woohoo:Z tymi Muzykantami ,to Ci się udało ,cudna to różyczka .Ja już teraz się rozglądam ,żeby nie były różowe ,bo mam ich najwięcej .Ale co mi jakaś wpadnie w oko ,to różowa :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Moja oaza wśród familoków 27 Paź 2014 22:23 #308813

  • iwa27
  • iwa27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 488
Twój Chopin taki bardzo żółty jest. Mój bielszy się wydaje, choć to chyba raczej kolor kości słoniowej :tongue1:
Temat został zablokowany.

Moja oaza wśród familoków 28 Paź 2014 13:50 #308888

  • olga1234
  • olga1234's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 707
Jadziu :flower1: mister linkol piękny , dziękuje, faktycznie M się napracował , ale mówi że wyjdzie mu to na zdrowie , ja 2o róży zasadziłam w kosze do z iemi. Reszte posadziłam w duże donice przezimuje w pomieszczeniu o temperaturze 0 st , kiedy róże się kopcuje? czytałam że dopiero jak jest minus 10 stPozdrawiam OLA :bye:
Temat został zablokowany.

Moja oaza wśród familoków 28 Paź 2014 16:53 #308907

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Olu nowo posadzone róże możesz zaraz zakopczykować to uchroni je przed wyparowaniem wody i lepiej się zakorzenią. Noce są już chłodne więc nic im nie zaszkodzi .Jak dobrze ,ze masz tak wspaniałego M
Iwonko widocznie fotka tak wyszła ,ale ma trochę jakby seledynu w sobie w takim pół rozkwicie .Wiesz Iwonko wszystko ma wpływ na kolor,bo każda ziemia i warunki są inne.
Ewuniu ja zawsze byłam daleka od kupowania różowych .Bardziej mnie pociągały czarne w pąku i moje oczy zawsze ciągnęły w tę stronę.Teraz też jeszcze mnie pociągają takie róże ,ale zerkam też w stronę brzoskwiniowych Crocus Rose w tym stylu Paul Bocuse też mnie nęci :rotfl1: No cóż one tylko mogą mnie na razie nęcić chyba ,ze znów jakaś wytęskniona wpadnie do koszyka :rotfl1:
Fotki z początku października

mojeobrazy069.jpg


mojeobrazy071.jpg


Attachment mojeobrazy004.jpg not found



mojeobrazy006.jpg


mojeobrazy221.jpg


mojeobrazy025.jpg


mojeobrazy018.jpg
Załączniki:
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Moja oaza wśród familoków 28 Paź 2014 20:05 #308954

  • pasjonatka
  • pasjonatka's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 81
  • Otrzymane dziękuję: 82
Jadziu! nie zwlekałam z rewizytą - jestem i podziwiam Twoje śliczności. Cudowne róże, kocham je , ale niestety mam ich tylko - naście . Wolę podziwiać je u innych . Twój ogród tonie w różnorodności kolorów i odmian.
Piszesz o nadchodzącym chłodzie, u mnie pogoda rewelacyjna . Dużo słońca a w jego promieniach ,od ponad tygodnia temperatura oscyluje w granicach 23C
Pozdrawiam serdecznie!
”Mój ogród- mój raj” Zapraszam Bogusia
"Ogród powinien przede wszystkim dawać szczęście i ożywić umysł swoim pięknem" Gertrude Jekyll
Temat został zablokowany.

Moja oaza wśród familoków 31 Paź 2014 20:41 #309692

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Bogusiu pogoda jak na razie rewelacyjna tylko we środę rano trzeba było użyć skrobaczki do szyb ,ale szybko to minęło Podobno taka pogoda ma być do końca przyszłego tygodnia .Oby im sie udała ta przepowiednia Dlaczego nie kochasz róż ja pomimo ,że kaleczą to kocham je bardzo. Trzeba im dać dużo serca,wtedy odwdzięczają się z nawiązką
mojeobrazy262.jpg
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Bozi, VERA

Moja oaza wśród familoków 01 Lis 2014 15:13 #309778

  • iwa27
  • iwa27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 488
Jakbyś nie podpisała zdjęcia, w życiu nie rozpoznałabym, że to pączek tej róży. Właśnie jadę sobie do NL. Właściwie to Tadek jedzie a ja sobie serfuję po forum ;) Laptop mi padł, ale mam w końcu tablet. Trochę mam jeszcze problemów w obsłudze, ale się ciągle uczę :idea1:
Temat został zablokowany.

Moja oaza wśród familoków 01 Lis 2014 17:57 #309802

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Iwonko czasem dobrze być pasażerem można wtedy np odwiedzić forum .Na reszcie zobaczysz swój raj i pogodę masz wyśmienitą .Zobaczymy się dopiero jak wrócę :hug: Kristalperle czy mam Ci ją ukorzenić po raz drugi ;) ,bo jeszcze przed wyjazdem obetnę pąki

mojeobrazy267.jpg


mojeobrazy268.jpg


mojeobrazy266.jpg


mojeobrazy265.jpg
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Moja oaza wśród familoków 01 Lis 2014 19:50 #309829

  • iwa27
  • iwa27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 488
Oj tak Jadziu, ukorzeń mi proszę. Do zobaczenia :hug:
Temat został zablokowany.

Moja oaza wśród familoków 01 Lis 2014 21:13 #309842

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Iwonko mam nadzieję ,ze tym razem się porządnie zadomowi u Ciebie :hug:
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): iwa27

Moja oaza wśród familoków 03 Lis 2014 08:21 #310091

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Zdecydowanie ciemne róże są piękne :hearts: Też mam ich parę ,ale na przykład Prince wkurza mnie niemiłosiernie .Piękny jest ,kolor chyba najciemniejszy z ciemnych ,kwiat bajkowy ,ale kwitnie bardzo małą ilością kwiatów .W przyszłym sezonie ma szanse się wykazać ,jeśli nie to zasili szeregi wygnańców :idea1:
Temat został zablokowany.

Moja oaza wśród familoków 03 Lis 2014 08:34 #310093

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Ewuniu masz rację ,ze ciemne róże są cudne też je kocham tylko ostatnio zastanawiałam sie nad nimi .W moim ciemnym ogródku bardziej rozjaśniłyby go jasne róże o brzoskwiniowych i białych kwiatach .No cóż Prince to kapryśnik ,ale w tym sezonie nawet zaszczycił mnie sporą ilością kwiatów .Może on potrzebuje więcej niż 2-3 sezony ,żeby się wykazać .U mnie też ma ostatni szansę.To wczorajsze fotki .Kwiaty na niektórych różach takich jak Cardinal Hume malusie jakieś 1,5 cm

mojeobrazy269.jpg


mojeobrazy270.jpg


mojeobrazy272.jpg


mojeobrazy275.jpg


Ta okrywówka radzi sobie względnie dobrze .Jest u mnie od jesieni ubiegłego roku i widać ,ze miejsce też jej odpowiada
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Temat został zablokowany.

Moja oaza wśród familoków 03 Lis 2014 10:45 #310117

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Oj dziewczynki, ależ narzekacie na Księciunia :silly: , mnie zachwycił już w drugim sezonie :woohoo: . Kwiaty jak talerzyki :hearts: , w drugim kwitnieniu co prawda mniejsze, ale za to mnóstwo :lol: , trochę chorował, ale się pozbierał :silly: . Liczę na prawdziwy szał w trzecim sezonie :happy4:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.548 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum