TEMAT: Zapraszam do Hanutkowa

Odp: Zapraszam do Hanutkowa 25 Maj 2012 09:38 #39968

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Oglądałam wczoraj u Uli jej kulkowe zakupy i muszę stwierdzić, że zdjęcia nie oddają urody tych maluchów ;)

Ale za to pokazywanie na zdjęciach już takich podrośniętych egzemplarzy krecią :wink4: robotę wykonuje bezbłędnie :rotfl1: . Białobok w tym rozmiarze przecudny :woohoo:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Zapraszam do Hanutkowa 25 Maj 2012 09:47 #39974

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Sylweste wrote:
tak, jaśniejsza zieleń, bo od tego powinienem zacząć :)
Czyli u mnie także się coś ruszyło :dance: :dance: :dance:
Komu w drogę temu czas :woohoo: :bye: :kiss3:
Ostatnio zmieniany: 25 Maj 2012 09:49 przez pamelka.
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam do Hanutkowa 25 Maj 2012 10:56 #40004

  • rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3175
  • Otrzymane dziękuję: 1187
Sylwek - skoro nie rośnie, to może jakieś Krejci WB wyhodowałeś :lol:

Jolu - tylko tym razem nie pytaj się co robić z przyrostami, bo znowu Cię do złego przekonamy :lol: Choćbym nawiał Cię do cięcia to nie słuchaj! :rotfl1: No i jakieś fajne zakupy przywieź :)

Marto - i tu się z Tobą zgodzę - zdjęcia to nic w porównaniu z rzeczywistością :) Warto czasami poczekać te parę lat, żeby odchodować takie cudaki. A Białobok to nasz prezent ślubny i pewnie dlatego tak ładnie rośnie :whistle: :rotfl1:
Ostatnio zmieniany: 25 Maj 2012 10:57 przez rispetto.
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam do Hanutkowa 25 Maj 2012 11:36 #40019

  • Sylweste
  • Sylweste's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 508
  • Otrzymane dziękuję: 93
Paweł, w takie cuda nie wierze :D :D trafiłem na jakiegoś leniwca z indywidualnym pomysłem na przyrost, u mnie miłorzęby wyrzekają się paseczków to dlaczego Krejci ma być gorszy ? strajk przyrostu zastosował, a może też przy okazji mistrzostw chce tym coś wyegzekwować ? zobaczymy :happy4:
a Jola to faktycznie ma jakieś zamiłowanie do czyszczenia, wycinania, aż strach ją widzieć w ogrodzie z sekatorem :D pamiętam, że w zeszłym roku coś od podkładki wybiło na Krejci, jak to się wtedy skończyło, bo nie pamiętam ? pisałem chyba by ciąć, ale z tego co Paweł wspomniał "[...] Jolu - tylko tym razem nie pytaj się co robić z przyrostami, bo znowu Cię do złego przekonamy" - to coś mi nie gra ;)
Mój ogród na blogu
Ogród igłą utkany
Serdecznie pozdrawiam
Sylwek
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam do Hanutkowa 25 Maj 2012 11:49 #40023

  • rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3175
  • Otrzymane dziękuję: 1187
No właśnie przekonaliśmy Jolę, żeby ciąć, a to prawdopodobnie nie był odrost od podkładki, a normalny przyrost :rotfl1: Całe szczęście, że nie padł, bo bym na piechotę zaniósł nowy egzemplarz :oops:
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam do Hanutkowa 25 Maj 2012 11:52 #40024

  • Sylweste
  • Sylweste's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 508
  • Otrzymane dziękuję: 93
W pracy nie ładują mi się zdjęcia, ale w domu aż sięgnę do archiwalnych postów jeszcze na FO i poszukam. Nowy egzemplarz musielibyśmy obaj zanieść na kolanach ;)
Mój ogród na blogu
Ogród igłą utkany
Serdecznie pozdrawiam
Sylwek
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam do Hanutkowa 25 Maj 2012 12:19 #40026

  • Joyce
  • Joyce's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 219
  • Otrzymane dziękuję: 33
rispetto wrote:
No właśnie przekonaliśmy Jolę, żeby ciąć, a to prawdopodobnie nie był odrost od podkładki, a normalny przyrost :rotfl1:
Z tego co pamiętam to Jola nie cięła wtedy tego przyrostu ;)
rispetto wrote:
Całe szczęście, że nie padł, bo bym na piechotę zaniósł nowy egzemplarz :oops:
Nowy egzemplarz pewnie będzie zawsze mile widziany :happy: a w ten sposób dostarczony to już w ogóle :whistle:
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam do Hanutkowa 25 Maj 2012 12:51 #40032

  • rm27
  • rm27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2676
  • Otrzymane dziękuję: 2903
rispetto wrote:
A Białobok to nasz prezent ślubny i pewnie dlatego tak ładnie rośnie :whistle: :rotfl1:

Pawle, śliczne kwiaty dostaliście na ślubie. Oryginalny i do tego niezwykle użyteczny prezent. :bravo:
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam do Hanutkowa 25 Maj 2012 13:23 #40040

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Pawle, jestem w stanie zrozumieć zachwyty nad iglakami - wspaniały prezent ślubny - a także z ciekawością czytam Wasze fachowe dyskusje o nich (choć kompletnie nie rozumiem, o co Wam biega :supr3: ), ale kwiaty to kwiaty i proszę mi tu iglaków nie nazywać kwiatami :happy4:
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam do Hanutkowa 25 Maj 2012 13:43 #40047

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
rm27 wrote:
rispetto wrote:
A Białobok to nasz prezent ślubny i pewnie dlatego tak ładnie rośnie :whistle: :rotfl1:

Pawle, śliczne kwiaty dostaliście na ślubie. Oryginalny i do tego niezwykle użyteczny prezent. :bravo:

Romek ma racje , ja też wolałabym w prezencie dostawać ciekawe iglaczki oczywiście miniaturki niż róże cięte które za 3 do śmieci wyrzucić trzeba .
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam do Hanutkowa 25 Maj 2012 14:04 #40057

  • rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3175
  • Otrzymane dziękuję: 1187
Sylwek, Aga - może już nie wracajmy do tej sprawy :lol: Jola pojechała na zakupy i jak wróci to nie będzie o tym pamiętała :rotfl1:

Romku - ten prezent jeszcze do tego jechał do nas przez pół Polski :lol: Widać, że dany ze szczerego serca :)

Dalu - mam to samo czytając dyskusje hościarzy :rotfl1: Ilość żyłek, ich ułożenie na liściu, kolorystyka to pewnie taka sama chińszczyzna jak nasze rozważania o przyrostach, długości igieł, ich ułożeniu na pędzie itd :rotfl1:
Nie wierzysz w kwiatki na iglakach? To znajdę fotkę, że uwierzysz :flower2:

Geniu - tu masz 100% racji. Jeśli ktoś ma ogródek to wolę mu podarować coś, co będzie mógł sobie wysadzić do ziemi i cieszyć się tym dłużej :)
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam do Hanutkowa 25 Maj 2012 14:31 #40060

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
Paweł zawsze jak się popatrzę na roślinkę to zawsze pomyśle o tej osobie .
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam do Hanutkowa 25 Maj 2012 16:43 #40084

  • Barabella
  • Barabella's Avatar
Z wielka przyjemnościa odwiedziłam Twój watek w nowym miejscu :) Miło było poznać Cie z rodziną w Sulejowie. Mam pytanie, czy ten bez szczepiłeś na jednym krzaku? Cudownie wygląda taki kolorowy....
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam do Hanutkowa 25 Maj 2012 16:48 #40087

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 390
No Pawle dałeś mi pomysła jak niewiem co. Muszę zrobić jakąś listę chciejstw, wywiesić niby dla siebie w domku działkowym hehe no i niech goście choć ich nie jest wielu - czytają ze zrozumieniem :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam do Hanutkowa 25 Maj 2012 19:55 #40142

  • grazynarosa22
  • grazynarosa22's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 270
  • Otrzymane dziękuję: 53
Pawel....czy wiesz co może zjadać moje orliki :think: same gołe badylki zostają...zostało jeszcze kilka -chciałabym ratowac....czym prysnąć ????
Pozdrowionka.....Grażyna
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam do Hanutkowa 26 Maj 2012 08:18 #40250

  • sure
  • sure's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 415
  • Otrzymane dziękuję: 23
rispetto wrote:
Też tak macie, że czasami wydaje się Wam, iż ilość zadań ogrodowych Was przerasta?
Mhm, na przykład wczoraj! :woohoo:
Właśnie "ryłam" na rabacie pod dębami, chyba słowo rabata to pewne nadużycie w tym wypadku, lepiej pasuje "chaszcze". Ale dziś przynajmniej mogę z okna dojrzeć kwitnące żurawki :)
W związku z tym, że ogrodem zajmuję się zazwyczaj sama, już sobie nałożyłam szlaban na nowe rośliny. Ale tego Twojego "wiadomo" to chętnie bym gdzieś wcisnęła jeszcze... ;)
pozdrawiam, Agata
mój ogród
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam do Hanutkowa 26 Maj 2012 08:43 #40254

  • rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3175
  • Otrzymane dziękuję: 1187
Geniu - i to jest właśnie to, o czym mówię - zawsze Białobok będzie mi się kojarzyć z osobą, która go nam sprezentowała :)

Basiu - witaj w Hanutkowie :) Minął tydzień, a ja mam wrażenie, że Sulejów był dawno temu ;) Ale miłe wspomnienia nam pozostały :)
Ta kepa lilaków to właściwie 4 krzewy. Postaram się zaszczepić tego 'ciapatego', bo odrostów maja mnóstwo.

Ula - jeśli goście 'kumaci' to zrozumieją :rotfl1:

Grażynko - specjalistą od bylin nie jestem :( Moje orliki nigdy na nic nie chorowały i niestety nie potrafię Ci pomóc :( Może warto spryskać jakimś insektycydem? Na pewno nie zaszkodzi. A może to jakieś gąsienice tak je obżerają?

Aga - dobrze, że weekend przed nami, ale lista zadań ogrodowych taka długa, że do następnej soboty wszystkiego nie powykreślam ;) Zostało jeszcze kilka rabat z zielonym runem zamiast ściółki :lol:
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam do Hanutkowa 26 Maj 2012 18:21 #40298

  • Barabella
  • Barabella's Avatar
Świetny pomys z posadzeniem w grupie. Bardzo mi się podoba. Podsunę pomysł córce i zasłoni się troszke od ulicy.... co 3 czy 4, to nie jeden. Dziękuję. Widziałam ostatnio taki krzewiasty, więc idealnie sie nada. Całusy dla Twoich dziewczyn :kiss3:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.516 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum