TEMAT: Polecani/Niepolecani sprzedawcy

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 11 Wrz 2015 22:11 #401352

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
Rozszalałam się i jeszcze polecam sklep Pana Andrzeja , Funkia.pl. Ceny przystępne , rośliny ładne .Jutro szukam im miejsca :)

Beata :bye: .

100_3191.jpg
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): DANA, danutal, VERA, IwOnagn, izy10, Gosia352, halszka, zanetatacz


Zielone okna z estimeble.pl

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 08 Gru 2015 19:05 #417389

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Zajrzałam poczytać sobie o sprzedawcach i postanowiłam napisać słówko o Fabryce Zieleni i o Pysia . To jedno i to samo .Kupowałam tam trzy razy nie wiedząc nawet ,że to Ci sami sprzedawcy .Za pierwszym razem dostałam nie tego cyprysika ,którego zamówiłam ,za drugim razem nie tę azalię .Ale rekordy Fabryka Zieleni pobiła w tym roku .Zamówiłam u nich 3 różaneczniki po prawie 50 zł za jeden Liczyłam na ładne krzaczki .Niestety ,jeden padł po miesiącu ,drugi męczy się do dziś bo był w popękanej doniczce i widocznie poschły mu korzenie .Tylko jeden jest taki ,jaki powinien być .Dodam tylko ,że uprawiam te rośliny wiele lat i mowy nie ma abym popełniła błędy w uprawie.Zastanówcie się kochani nad zakupami u nich :mad2:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): DANA, MagdaH, VERA, Fraszkka, izy10, Zuza

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 31 Gru 2015 16:34 #420413

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
Czy kupowaliście w sklepie internetowym roślinowo.pl?. Mają kilka fajnych pozycji np.paprocie ,ale boję się naciąć ,a nie opłaca się kupić jednej rośliny .

Beata :bye:
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 01 Sty 2016 13:26 #420566

  • karol
  • karol's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 331
  • Otrzymane dziękuję: 158
Ja paprocie kupuję w Sadzawce i jak do tej pory nie miałem problemów a kupiłem dość dużo i o wiele taniej i przede wszystkim rośliny zdrowe.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): beatazg

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 01 Sty 2016 14:09 #420570

  • Snigdha
  • Snigdha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1503
  • Otrzymane dziękuję: 211
Ja w sadzawce w zeszłym sezonie kupiłam mikołajka i jestem bardzo niezadowolona - roślina ledwo co rozmnożona z sadzonki korzeniowej, powinna była jeszcze z kilka miesięcy postać u producenta. Cena jak za tę wielkość ekstrawagancka. Kupowałam też epimedia, ładne, zdrowe i mocne, choć też niewielkie.

S.
Zawsze sadzę zielonym do góry i to się sprawdza!
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): beatazg

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 29 Sty 2016 10:54 #429738

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
A jakie hosty sprzedaje Sadzawka . Mają kilka fajnych i drogich pozycji , więc jakby miały być bardzo małe to lepiej dopłacić te kilka złotych i kupić u Fransena . A pytam bo widziałam żurawki od nich i do dużych nie naleŻały :(

Beata :flower2:
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 29 Sty 2016 10:58 #429740

  • Snigdha
  • Snigdha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1503
  • Otrzymane dziękuję: 211
W zeszłym sezonie kupowałam rośliny w sadzawce i byłam rozczarowana, chyba postawili na produkcję typu ukorzenić i sprzedać, a nie ukorzenić-podhodować- sprzedać :( Małe roślinki, coś tam padło od razu po posadzeniu do gruntu. Wolałabym zapłacić więcej, a mieć duże rośliny.

S.
Zawsze sadzę zielonym do góry i to się sprawdza!
Ostatnio zmieniany: 29 Sty 2016 10:59 przez Snigdha.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): beatazg

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 29 Sty 2016 11:18 #429744

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
No właśnie też tak pomyślałam . Kupując cztery rośliny , dając np. 40 zł za sztukę nie chciałabym mikrusów , a wiem ,że od Fransena przychodzą z porządnymi korzeniami .

Beata :flower2:
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 29 Sty 2016 12:20 #429758

  • Baptysja
  • Baptysja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2005
  • Otrzymane dziękuję: 3046
Snigdha wrote:
W zeszłym sezonie kupowałam rośliny w sadzawce i byłam rozczarowana, chyba postawili na produkcję typu ukorzenić i sprzedać, a nie ukorzenić-podhodować- sprzedać :( Małe roślinki, coś tam padło od razu po posadzeniu do gruntu. Wolałabym zapłacić więcej, a mieć duże rośliny.

S.

Ojoj, to niedobrze. :mad2: Kierując się zeszłorocznymi opiniami zrobiłam u nich duże zamówienie. :club2:
Pozdrawiam zielono Maria

Mój kawałek ziemi
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 29 Sty 2016 15:47 #429787

  • merlin
  • merlin's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1542
  • Otrzymane dziękuję: 4509
Sprzedawcy albamar i funkia.pl godni polecenia. Natomiast w szkółce Bodnara w Rogoźnicy kupowałam osobiście raz, ale bardzo dużo roślin (dla córki i dla siebie) na baaaaardzo dużą kwotę. Potwierdzam duży wybór roślin, ładnie rozrośniętych, miła obsługa (za wyjątkiem p. Bodnara). Kupowałam późno, przed zamknięciem szkółki, wszyscy się spieszyli, roślin było dużo, nie wszystkie oglądałam. Okazało się, że część berberysów (było ponad 20) jest chora (choroba grzybowa liści). Próbowałam w różny sposób skontaktować się z p.Bodnarem, żeby mi doradził co z tymi berberysami zrobić. Bezskutecznie. Zastosował najgorszą zasadę kupiłeś, to teraz twoje zmartwienie. I tu powinien paść brzydki epitet. Te bardziej chore nie przeżyły, a te mniej udało mi się po dużym przycięciu i kilkakrotnym spryskaniu chemią uratować. I dlatego z oferty szkółki p. Bodnara już nigdy więcej nie skorzystam.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): gosiaczek1977

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 29 Sty 2016 17:33 #429816

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
Ja kupiłam u Bodnara i nie narzekam , może dlatego ,że wysyłkowo i jeszcze do niego dzwoniłam . Nie chciał robić sobie antyreklamy . Choroby grzybowe widziałam na kupionych jesienią hostach chyba w Funkia.pl , ale liczę ,że wiosną ich już nie będzie .A jeszcze nie kupowałam w Sadzawce i dlatego pytam o ten sklep . Jak kupowałam hosty w cenie około 10-15 zł to wiedziałam ,że różnie może być , ale za 5 dych nie chciałabym mikrusów .

Beata :flower2:
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 29 Sty 2016 21:22 #429906

  • Krzysia
  • Krzysia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1466
  • Otrzymane dziękuję: 1569
Beata, kupowałam w sadzawce rok temu wiosną, kilka host po 35,00 - maleństwa to były, właśnie te najdroższe najmniejsze. Cesarzowa dotarła z połamanym jedynym liściem, ale wszystko żyje, choć dwóm muszę się dokładnie przyjrzeć w tym roku.


Aha, miałam wrażenie, że Krossa Regal została bokiem upchnięta w donicy, jej kły wyłaziły w kierunku ścianki, po przesadzeniu rosła ok.

Mimo to złożyłam znów wiosenne zamówienie, gdzieś przecież muszę kupować :jeez: .
...Bo marzenia się spełniają tylko tym, którzy je mają...

Próbuję spełnić jedno z nich
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): beatazg

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 29 Sty 2016 22:13 #429923

  • karol
  • karol's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 331
  • Otrzymane dziękuję: 158
Ja z zakupów u Mayli nie byłem zadowolony, nie dostałem tego co zamawiałem ,po kilku interwencjach dosłali, ale to nie jest to co chciałbym mieć.Jednym słowem odradzał bym.
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 30 Sty 2016 09:00 #429967

  • Baptysja
  • Baptysja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2005
  • Otrzymane dziękuję: 3046
Czy ktoś kupował w sklepie pi-ma.pl/shop/pl/carrito. :) Mają ciekawe roślinki.
Pozdrawiam zielono Maria

Mój kawałek ziemi
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 30 Sty 2016 09:59 #429981

  • mirdem
  • mirdem's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2652
  • Otrzymane dziękuję: 2335
W Pi-Ma robiłam zakupy kilka razy , wiosenne dostawy to maleństwa , hosty przysłane w zeszłym roku jesienią były dużo okazalsze , odmianowo zawsze się wszystko zgadzało .............. ale teraz widzę w ofercie jest pomylone zdjęcie hosty :hammer: :hammer: .

Na żywo widziałam jesienią na targach oferowane przez nich piwonie , były bardzo ładne kilku oczkowe ( kupiłam dwie )
Pozdrawiam.....wiosennie przez cały rok ... Mirka :P :P

Kolorowy galimatias Mirki

Kramik -wymienię , sprzedam ( głównie ogrodowe)2015
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Baptysja

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 30 Sty 2016 11:15 #429991

  • mieciak49
  • mieciak49's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 418
  • Otrzymane dziękuję: 363
Nie dość że pomylone to jest to samo zdjęcie przy 3 hostach ;) Też przeglądałam ofertę Pi-My,wolę też kupować u niego na żywo,może będzie na wiosnę w Szczecinie :) W tamtym roku był w Berlinie,kupiłam u niego kilka pięknych języczników :)
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 30 Sty 2016 16:16 #430065

  • Snigdha
  • Snigdha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1503
  • Otrzymane dziękuję: 211
Miniaturowe sadzonki, szczególnie właśnie paproci - większe i tańsze bywają w OBI (i mówię o odmianowych!). Maleńkie jagodowce i parniki. Epimedia wręcz miniaturowe, raz miał całą partię odmianowych pomyloną. Odmianową przylaszczkę, która powinna być mnożona przez podział, sprzedaje siewkę. Osobiście nie polecam.

S.
Zawsze sadzę zielonym do góry i to się sprawdza!
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Baptysja

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 30 Sty 2016 16:54 #430070

  • Baptysja
  • Baptysja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2005
  • Otrzymane dziękuję: 3046
O, wysypał się worek z opiniami. Bardzo wszystkim dziękuję. :thanks:
Pozdrawiam zielono Maria

Mój kawałek ziemi
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Kasionek
Wygenerowano w 0.690 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum