TEMAT: Polecani/Niepolecani sprzedawcy

Czy ktoś kupował rośliny w sklepie GARDENIA? 21 Sty 2017 18:01 #518800

  • gosia12345
  • gosia12345's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 176
  • Otrzymane dziękuję: 105
W zeszłym roku się bardzo napaliłam i miałam już wybrane ale z dnia na dzień zakończył sprzedaż i polikwidował wszystkie aukcje,to było jakoś w marcu. Pamiętam bo nie zdążyłam zamówić! Miał dużo odmian pięknych ciemierników. W tym roku ma szczątkowe odmiany ale zdecydowałam się na zamówienie bo kusiły mnie też inne kwiaty. Co w kwietniu przyjedzie to się dopiero okaże...ale zastanawia mnie dlaczego lista ciemierników została w tym roku tak okrojona.
Pozdrawiam Gosia
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Czy ktoś kupował rośliny w sklepie GARDENIA? 21 Sty 2017 18:52 #518805

  • AGUS74
  • AGUS74's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Agnieszka
  • Posty: 35
  • Otrzymane dziękuję: 38
Witam,ja również się zastanawiałam i nie kupiłam.Proszę poczytać polecani/niepolecani. :)
Temat został zablokowany.

Czy ktoś kupował rośliny w sklepie GARDENIA? 22 Sty 2017 13:14 #518859

  • faj-nata
  • faj-nata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 952
  • Otrzymane dziękuję: 616
No cóż Pan Marek bardzo się ...... pamiętam pierwsze i drugie zakupy u niego cud miód i malina ,
sadzonki były duże i praktycznie zgodne , trzecie zakupy mnie rozczarowały no i później przez 2 lata a może nawet 3 nie kusiłam się no ale w ubiegłym roku nie mogłam się oprzeć też ciemiernikom i innym .
Sadzonki czyli korzenie przyszły male wiec już wiedziała że nie będzie łatwo, posadziłam wszystko w doniczkach bo na wielu roślinkach mi zależało np. stróżkach dbałam a mimo to połowa z zamówienia no niestety ale nie przeżyła te ostróżki które mi zakwitły okazały się nie zgodne odmianowo , serduszki natomiast tak , co do ciemierników(przeżyły 2 z 6 zamówionych ) wątpię aby mi któryś w tym roku zakwitł wiec czy będą zgodne trudno mi powiedzieć .
Ja nie chce nikogo odstraszać od zakupów u p. Marka bo kusi i wyborem i cenami no i darmową wysyłką ale ja w tym roku znów sobie odpuszczę i dodam jeszcze że nigdy nie kupowała u Podstolca piwonii wiec moja wypowiedzi dotyczy tylko wiosennych ofert .
Wiejska baba z duszy i ciała,
czego nie wie, to się dowie , czasem i opowie ;)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): fenix1607

Czy ktoś kupował rośliny w sklepie GARDENIA? 22 Sty 2017 17:22 #518882

  • 1krolcia1
  • 1krolcia1's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 93
  • Otrzymane dziękuję: 73
Dziękuję każdemu za bardzo długie wypowiedzi. Ja już złożyłam zamówienie za które zapłaciłam i teraz czekam do końca marca na odbiór. Tak się składa, że jego firma jest 15 km od mojej miejscowości. Byłam po prostu ciekawa czy rośliny sa zgodne z odmianami. Ceny bardzo kuszą, mam nadzieję, że wyrosną fajne roślinki bo zamówienie zrobiłam bardzo duże.
Temat został zablokowany.

Czy ktoś kupował rośliny w sklepie GARDENIA? 23 Sty 2017 12:38 #519001

  • gosia12345
  • gosia12345's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 176
  • Otrzymane dziękuję: 105
Ojej... Renato, rozczarowała mnie ta twoja wypowiedź... Ogólnie mòwiąc, myślałam że opinie będą lepsze...
Pozdrawiam Gosia
Temat został zablokowany.

Czy ktoś kupował rośliny w sklepie GARDENIA? 23 Sty 2017 17:37 #519031

  • Jo37
  • Jo37's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 563
  • Otrzymane dziękuję: 251
Ja z kolei generalnie jestem zadowolona z zakupów u p.Marka. W zeszłym roku piwonie przyszły
dwu i trzykłowe. Dwie od razu zakwitły i były zgodne odmianowo. Dzielżany też były zgodne.
Pozdrawiam,Joanna
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 24 Sty 2017 14:45 #519164

  • anianiekurzak
  • anianiekurzak's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 639
  • Otrzymane dziękuję: 849
Ktoś z was miał może do czynienia z takim sprzedającym jak hacienda-PL ? Ten użytkownik sprzedaje teraz na allegro sporo hortensji a między innymi OTAKSĘ od dawna na nią poluję ale ... nie wiem co robić. Cena kusi i odmiana też :bye: Będę wdzięczna za uwagi.
Kupowałam dwa razy rośliny w sklepie internetowym KWIATYLLO, mogę polecić cebule lilii już mają ofertę, u mnie zgodne odmianowo. Kupowałam u nich narcyzy też co zamówiłam to dostałam. Cebule ładne i zdrowe.
Pozdrawiam serdecznie Ania.
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 24 Sty 2017 17:04 #519189

  • DANA
  • DANA's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1382
  • Otrzymane dziękuję: 802
Też jestem ciekawa opinii o hacienda-PL ..choć już nieco po fakcie bo wczoraj 'kliknęłam jeżówki paradoxa i coś tam jeszcze :think:
oj mnie już 'nosi' :hammer:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): anianiekurzak

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 24 Sty 2017 18:03 #519200

  • ostróżka
  • ostróżka's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 91
  • Otrzymane dziękuję: 87
Ale to jest sklep z meblami
Halina
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 24 Sty 2017 18:35 #519211

  • anianiekurzak
  • anianiekurzak's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 639
  • Otrzymane dziękuję: 849
Ostróżka to nie jest sklep z meblami zapewniam Cię. :bye: wpisz sobie w gogle Allegro użytkownik hacienda-PL i to jest on. Być może jest sklep w którym sprzedają meble o takiej nazwie ale moich hortensji wymarzonych tam nie kupię. :hug:
Z tego co widzę odrobinę różnią się nazwą ten z meblami to hacienda.pl (adres internetowy) a rośliny sprzedaje hacienda-PL (nazwa użytkownika)
Pozdrawiam serdecznie Ania.
Ostatnio zmieniany: 24 Sty 2017 18:45 przez anianiekurzak.
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 25 Sty 2017 10:26 #519309

  • ostróżka
  • ostróżka's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 91
  • Otrzymane dziękuję: 87
Wrzuć mi proszę linka do tego sklepu,dziwne bo mi sie cały czas pokazuje z meblami
Halina
Temat został zablokowany.

Czy ktoś kupował rośliny w sklepie GARDENIA? 25 Sty 2017 10:32 #519310

  • ostróżka
  • ostróżka's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 91
  • Otrzymane dziękuję: 87
Kupuję w Gardenii od 4 lat,na ten rok też już złożyłam spore zamówienie.Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby mi jakaś roslina zginęłą,chyba,że po czasie rośnięcia u mnie.Ceny są na prawdę niższe,choć piwoniowe rosną,ale oceniam też większą ilość oczek i większe karpy.Zapewniam Was, że piwonia od Schulze za 20 euro była dużo mniejsza niż u Podstolca za 1/3 mniej.
Halina
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 25 Sty 2017 11:10 #519318

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Gosia352

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 25 Sty 2017 11:13 #519319

  • Kasionek
  • Kasionek's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 3179
  • Otrzymane dziękuję: 5453
Weszłam na link.Po co ja to zrobiłam :supr3: cudności.
Dziękuje za linka, bo nie mogłam na allegro wyszukać użytkownika.Zapewne jakaś pomroczność.
Mówicie, że warto u Niego kupić ?
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 25 Sty 2017 11:27 #519323

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
Jak coś jest bardzo tanie , to też nie będzie duże , ani nawet średnie :) . Spotkałam się z tym wiele razy na alegro . Trzeba patrzeć na wielkość doniczek ,bo te najmniejsze pojemności mniej niż 200 ml to korzeni w nich niewiele .Tak kupiłam w tamtym roku hortensje , barbule i berberysy . Zobaczymy co będzie wiosną . A kupiłam jeszcze z 10 maleńkich iglaczków :) , co dopiero ukorzenionych , ale iglaki jakoś łatwiej sobie radzą , tak mi się wydaję ;)

B.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kasionek

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 25 Sty 2017 14:11 #519345

  • anianiekurzak
  • anianiekurzak's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 639
  • Otrzymane dziękuję: 849
Kasionek wrote:
Weszłam na link.Po co ja to zrobiłam :supr3: cudności.
Dziękuje za linka, bo nie mogłam na allegro wyszukać użytkownika.Zapewne jakaś pomroczność.
Mówicie, że warto u Niego kupić ?
Cudności prawda Kasiu? Nie jest sprawdzonym sprzedawcą. Ja kupiłam co nie będzie, najwyżej będzie nauczka dla potomnych. :jeez:
Beatazg masz rację też kupowałam czasami roślinki za niewielkie pieniądze i oczywiście przychodziły maleństwa, ale cieszyłam się jak dobrze rosły. Bywało też tak że sprzedający podawał wielkość sadzonki ale mierzył z doniczką. :eek3:
Pozdrawiam serdecznie Ania.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kasionek

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 25 Sty 2017 14:41 #519357

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
Wiosną można skusić się na małe sadzonki , ale już we wrześniu kupione nie podrosną do zimy za wiele . Chociaż ja więcej kupuję właśnie jesienią , bo wtedy mam więcej kasy :) .

B.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): anianiekurzak, Kasionek

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 02 Lut 2017 18:43 #521176

  • przemek.k3
  • przemek.k3's Avatar
Od jakiego sprzedawcy z allegro kupujecie sadzonki truskawek ?
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Kasionek
Wygenerowano w 0.875 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum