TEMAT: Cyklantera - Achocha - paprykowy ogórek (Cyclanthera pedata)

Cyklantera - Achocha - paprykowy ogórek (Cyclanthera pedata) 11 Kwi 2023 10:44 #828679

  • Una13
  • Una13's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 28
  • Otrzymane dziękuję: 81
Drogie moje kobietki, szukam nasion cyklantery i balsamki ogórkowatej. Próbuje je siać już drugi rok i nic nie kiełkuje .Zakupiłam świeże nasiona i zero wschodów . Na allegro nie kupie bo jak widzę w ofercie sprzedającego niebieskie truskawki to jakoś traci on u mnie wiarygodność. Tak więc jeśli ktoś ma to chętnie odkupie.


Zielone okna z estimeble.pl

Cyklantera - Achocha - paprykowy ogórek (Cyclanthera pedata) 11 Kwi 2023 13:39 #828695

  • Babcia Ala
  • Babcia Ala's Avatar
  • Online
  • Platinum Boarder
  • Rocznik 1964
  • Posty: 5655
  • Otrzymane dziękuję: 26754
OT
Niebieskie truskawki :supr3: , może dla Smerfów ;)
Alicja
Ogród przy chałupie 10 km od polsko-czeskiego Cieszyna

Cyklantera - Achocha - paprykowy ogórek (Cyclanthera pedata) 11 Kwi 2023 14:22 #828702

  • Mandorla
  • Mandorla's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • ogród w 6b, serce w 7a
  • Posty: 2630
  • Otrzymane dziękuję: 7736
Albo, hmm, na Smerfach ;)


Nasiona cyklantery wysyłałam na straganik, ale mogłabym oddać kilka z tych zostawionych na własne potrzeby. Tym niemniej balsamki nie mam.
Nic nie napełnia serca takim smutkiem, jak symetria. Symetria bowiem to nuda; nuda zaś to dno smutku. - V. Hugo

Gdzie by to upchnąć?

TARG KWIATOWY
Ostatnio zmieniany: 11 Kwi 2023 14:24 przez Mandorla.
Za tę wiadomość podziękował(a): Babcia Ala

Cyklantera - Achocha - paprykowy ogórek (Cyclanthera pedata) 11 Kwi 2023 17:19 #828716

  • Una13
  • Una13's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 28
  • Otrzymane dziękuję: 81
Wiele nasionek mi nie trzeba .Kupie kilka i dopłacę do przesyłki .Tylko nie wiem czemu nie mogę wysłać wiadomości prywatnej.

Cyklantera - Achocha - paprykowy ogórek (Cyclanthera pedata) 11 Kwi 2023 19:18 #828726

  • Mandorla
  • Mandorla's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • ogród w 6b, serce w 7a
  • Posty: 2630
  • Otrzymane dziękuję: 7736
Możesz i wysłałaś, odpisałam :)
Nic nie napełnia serca takim smutkiem, jak symetria. Symetria bowiem to nuda; nuda zaś to dno smutku. - V. Hugo

Gdzie by to upchnąć?

TARG KWIATOWY
Za tę wiadomość podziękował(a): Babcia Ala


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.189 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum