Jeżeli jesteś zielono zakręcony, ogród to Twoja obecna lub przyszła pasja, kochasz ludzi, zwierzęta i rośliny, masz dużą wiedzę na temat ogrodnictwa, lub, wręcz przeciwnie, jesteś "w tym temacie" zielony jak szczypiorek na wiosnę - to jest forum dla Ciebie!
Pragniemy stworzyć forum przyjazne, sympatyczne, a jednocześnie - merytoryczne.

TEMAT: Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :)

Kolejna Mazowszanka wita i pozdrawia forumową brać. 21 Lis 2012 14:19 #91189

  • Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 1284
Podobnie jak Liliowiec pochodzę z Mazowsza Zachodniego. Na forum jestem zalogowana od pierwszych dni jego istnienia, ale dopiero teraz, kiedy tylu moich znajomych się tu pojawiło postanowiłam zapuścić swoje korzenie na dłużej, może na zawsze... Ogrodomaniakiem jestem od dziecka, własny ogród posiadam od 22 lat. Niby dużo, a ogród ciągle w nieustającej budowie i wciąż budzący niezadowolenie właścicielki. :wink4: Może za sprawą życzliwych tu ludzi, ich krytycznym, ale też pomocnym radom uda mi się wreszcie stworzyć swój wymarzony zielony azyl. :)
Tymczasem pozdrawiam Wszystkich i zapraszam niebawem do mojego wątku ogrodowego.

Gosia
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, olibabka, pamelka


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Kolejna Mazowszanka wita i pozdrawia forumową brać. 21 Lis 2012 14:31 #91192

  • Poll
  • Poll's Avatar
Witamy serdecznie Gosiu :hug:
Cieszę się, że postanowiłas u nas 'zapuścić korzenie' .Myśle,że nie pożałujesz. To forum poświęcone wyłącznie roslinom i naszym pasjom. Zapraszamy do korzystania, ale i budowania naszych baz roslin ... do zabawy, nawiązywania przyjaźni, dzielenia się kłopotami i radosciami... do tego, co najlepsze na naszym forum. :dance:
Ostatnio zmieniany: 21 Lis 2012 14:32 przez Poll.
Temat został zablokowany.

Odp: Kolejna Mazowszanka wita i pozdrawia forumową brać. 21 Lis 2012 14:41 #91196

  • Daniela
  • Daniela's Avatar
To ja Twoja koleżanka, co już włośniczki zapuściła w Oazie.

Witaj Gosiu! :flower2: :thanks: Ty wiesz! :dance:
Temat został zablokowany.

Odp: Kolejna Mazowszanka wita i pozdrawia forumową brać. 21 Lis 2012 14:49 #91198

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2383
Witam serdecznie nową koleżankę ;)
Bardzo się cieszę, ze postanowiłaś wyjść z ukrycia ;)
22 lata ogrodowania to wiele ogrodniczego doświadczenia :) za wszelkie rady będziemy bardzo wdzięczni :)
Jako młodzik /ogrodowy, bo życiowo ... :silly: /jestem bardzo ciekawa ogrodowego wątku :lol:
Temat został zablokowany.

Odp: Kolejna Mazowszanka wita i pozdrawia forumową brać. 21 Lis 2012 15:32 #91215

  • Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 1284
Witam Cię Polu, nowych przyjaźni nigdy dość. Chętnie więc poznam bliżej nowe osoby. :lol: Do budowania bazy roślin z przyjemnością się przyłączę, tylko muszę przeredagować opisy, bo w necie już są moje opisy roślin i niestety nie mogę ich ponownie wykorzystać. Ale skoro raz stworzyłam opis to mogę to zrobić drugi raz. Łatwiej będzie z roślinami, których tam nie zdążłam opisać. :wink4:
Pamelko Ja również Ciebie witam, wiedza i doświadczenie cieszą wtedy kiedy można się nimi dzielić, wreszcie będę miała na to czas, bo do tej pory inne obowiązki ograniczały mi tą przyjemność. W swoim wątku ogrodowym niebawem bardziej przybliżę swój ogród a tym samym i swoją osobę, chętnie też służę pomocą, szczególnie w ekologicznym dbaniu o ogród. Ale o tym niebawem. :wink4: :lol:
Danielo :flower2:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, Poll

Dzień dobry... 21 Lis 2012 15:37 #91220

  • Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 1284
Witam Cię serdecznie Małgosiu, jak miło jest widzieć znajome osoby. Mam ndzieję, że szybko spotkamy się w naszych ogrodowych wątkach. :lol:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.
Temat został zablokowany.

Odp: Witam i pozdrawiam z Mazowsza :) 21 Lis 2012 15:43 #91222

  • Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 1284
Lilu jak dobrze, że tu jesteś, niby mam Cię blisko, ale świadomość, że wirtualnie też jesteś blisko cieszy bardzo. Czekam na Twój ogrodowy wątek. :lol:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Zuzia

Odp: Kolejna Mazowszanka wita i pozdrawia forumową brać. 21 Lis 2012 15:44 #91224

  • waldek727
  • waldek727's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1273
  • Otrzymane dziękuję: 864
...i nagle noce stawały się coraz krótsze, a dni coraz piękniejsze.

Witaj miłośniczko eko-ogrodów na ,,Oazie" :hearts:
Pozdrawiam. Waldek.
,,OGRÓD KTÓRY ŻYJE W ZGODZIE Z NATURĄ, ŻYJE PEŁNIĄ ŻYCIA."
mój wątek-OGRÓD W HARMONII Z NATURĄ

"www.twojapogoda.pl/polska/mazowieckie/warszawa
Temat został zablokowany.

Odp: Witam wszystkich 21 Lis 2012 15:48 #91227

  • Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 1284
Witaj Dorotko. :wink4: :flower2:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.
Temat został zablokowany.

Odp: Witam wszystkich serdecznie 21 Lis 2012 15:50 #91229

  • Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 1284
Witaj Elu, nie mogę doczekać się na Twój wątek ogrodowy, ani na relację o oczku wodnym. :wink4:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.
Temat został zablokowany.

Odp: Witam wszystkich serdecznie 21 Lis 2012 15:52 #91232

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2383
Gosia wrote:
... ani na relację o oczku wodnym. :wink4:
Ooooo to mamy specjalistkę od oczek wodnych :dance:
Bardzo się cieszę :)
Temat został zablokowany.

Odp: Witam wszystkich serdecznie 21 Lis 2012 16:41 #91242

  • waldek727
  • waldek727's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1273
  • Otrzymane dziękuję: 864
Witam Małopolankę której ogród urzeka mnie po dzień dzisiejszy.
Pewnie sporo się w nim zmieniło w tym sezonie, dlatego i ja czekam na fotki.

Cieszę się Elu, że i Ty jesteś razem z nami na ,,Oazie" :hearts:

Pozdrawiam. Waldek.
,,OGRÓD KTÓRY ŻYJE W ZGODZIE Z NATURĄ, ŻYJE PEŁNIĄ ŻYCIA."
mój wątek-OGRÓD W HARMONII Z NATURĄ

"www.twojapogoda.pl/polska/mazowieckie/warszawa
Ostatnio zmieniany: 21 Lis 2012 16:42 przez waldek727.
Temat został zablokowany.

Odp: Kolejna Mazowszanka wita i pozdrawia forumową brać. 21 Lis 2012 16:53 #91249

  • Roma
  • Roma's Avatar
Gosiu- i ja witam Cię bardzo serdecznie.W przyszłym roku planujemy zjazd ogrodomaniaków, mam nadzieję, że się pojawisz :kiss3: a teraz do roboty, zakładać wątek ogrodowy :P
edit:
Nieprecyzyjnie się wypowiedziałam :( Wszyscy Oazowicze są mile widziani :hug:
Ostatnio zmieniany: 21 Lis 2012 18:23 przez Roma.
Temat został zablokowany.

Odp: Witam wszystkich serdecznie 21 Lis 2012 17:02 #91253

  • Roma
  • Roma's Avatar
Jolu-specjalistów od oczek mamy już dwóch :)
Temat został zablokowany.

Odp: Witam wszystkich serdecznie 21 Lis 2012 17:11 #91256

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2383
Romciu przecież nie napisałam, że nie mamy :silly:
Każda 'mądra głowa' ;) i kolejna para rąk do pracy w temacie jest mile widziana :)
Z chęcią obejrzę kolejne oczko i poczytam opowieści o nim, zanim sama ... być może :think: się nareszcie zdecyduję :lol:
Temat został zablokowany.

Odp: Kolejna Mazowszanka wita i pozdrawia forumową brać. 21 Lis 2012 18:11 #91278

  • Daniela
  • Daniela's Avatar
Romo,
A gdzie będzie ten zjazd? :)
Temat został zablokowany.

Odp: Kolejna Mazowszanka wita i pozdrawia forumową brać. 21 Lis 2012 18:14 #91279

  • Poll
  • Poll's Avatar
Danielo, poczytaj:http://forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/28-grupy-regionalne-spotkania-zjazdy-rozmowy/1887-zjazd-forumowiczow?limit=18&start=504#87807 :dance:
Temat został zablokowany.

Odp: Kolejna Mazowszanka wita i pozdrawia forumową brać. 21 Lis 2012 19:21 #91306

  • JaDorka
  • JaDorka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 309
  • Otrzymane dziękuję: 111
Co by formalnościom stało się zadość powitam i ja ;) Witaj Gosiu.
Pozdrawiam i zapraszam Tam, gdzie czas płynie inaczej oraz do mojego Robótkowa
Dorota

Mój blog: Dorja Design
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Carmen, Betula
Wygenerowano w 0.472 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum