Jeżeli jesteś zielono zakręcony, ogród to Twoja obecna lub przyszła pasja, kochasz ludzi, zwierzęta i rośliny, masz dużą wiedzę na temat ogrodnictwa, lub, wręcz przeciwnie, jesteś "w tym temacie" zielony jak szczypiorek na wiosnę - to jest forum dla Ciebie!
Pragniemy stworzyć forum przyjazne, sympatyczne, a jednocześnie - merytoryczne.

TEMAT: Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :)

Odp: Kolejna Mazowszanka wita i pozdrawia forumową brać. 21 Lis 2012 21:11 #91379

  • Elżbieta
  • Elżbieta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1126
  • Otrzymane dziękuję: 580
Gosiu , to Ty mi pokazałaś drogę do oazy :) . Mogę Cię więc już tu powitać :hug:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Kolejna Mazowszanka wita i pozdrawia forumową brać. 21 Lis 2012 21:32 #91396

  • Poll
  • Poll's Avatar
Dzięki,ze 'zwaliliscie sie' nam tutaj juz cała, znająca się grupą. Witamy was serdecznie, czujcie sie, jak u siebie, bo jesteście u siebie...jakie forum zbudujemy, takie będziemy miec.
Póki co, jesteśmy grupą przyjaciół, mimo małych zgrzytów- bo gdzie ich nie ma?- udaje nam się zgodnie budowac nasza nową Oazę. Zapraszamy . :kiss3:
Ostatnio zmieniany: 21 Lis 2012 21:32 przez Poll.
Temat został zablokowany.

Odp: Witam wszystkich 21 Lis 2012 21:36 #91401

  • Elżbieta
  • Elżbieta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1126
  • Otrzymane dziękuję: 580
I ja powtórzę za Gosią - witaj Dorotko :bye:
Temat został zablokowany.

Odp: Kolejna Mazowszanka wita i pozdrawia forumową brać. 21 Lis 2012 21:42 #91408

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2383
Pola42 wrote:
Danielo, poczytaj:http://forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/28-grupy-regionalne-spotkania-zjazdy-rozmowy/1887-zjazd-forumowiczow?limit=18&start=504#87807 :dance:
Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że to jest zjazd miłośników ogrodów, zjazd ponad podziałami :lol:
I jeszcze kolejny, bo drugi już ;)
Temat został zablokowany.

Dzień dobry... 21 Lis 2012 21:44 #91409

  • Elżbieta
  • Elżbieta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1126
  • Otrzymane dziękuję: 580
Jeszcze nie umiem poruszać sie na tym forum , ale powitać już umiem - więc cieszę się , że mogę powiedzieć "Witaj Małgosiu"
Temat został zablokowany.

Odp: Kolejna Mazowszanka wita i pozdrawia forumową brać. 22 Lis 2012 08:39 #91505

  • Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 1284
Witaj Waldku. :wink4:
Miło Cię widzieć Romo, cieszę się, że będę mogła znów podziwiać Twój ogród. Co do zjazdu, to propozycja kusząca, nie wiem tylko czy wypada "nowicjuszom" forumowym zajmować miejsca, na które może mieliby ochotę "starsi" bywalcy tego forum. :wink4:
Witaj Dorotko, czekam na Twój wątek ogrodowy. :P
Elżbieto nawet nie wiesz jak się cieszę, że jesteś. :flower2:
Polu, w grupie przyjaciół łatwiej zaczynać wszystko od początku, tym bardziej, że niektórzy zbliżają się do wieku o którym mówi się, "starych drzew się nie przesadza". Tym bardziej cieszę się, że zdecydowali się na trudy aklimatyzowania się w nowym miejscu. :hearts: Na szczęście, przyjmujecie nas tu bardzo miło, okazując serce, co ułatwia nam wymazywanie z pamięci przykrych wydarzeń ostatnich dni. Mam nadzieję, że szybko będziecie mogli o nas powiedzieć nie oni "stamtąd" ale oni "stąd". :wink4:
Pamelko i to jest to, najważniejsze by ogrody stały się tym co nas łączy, wzbudza emocje, a wszystko inne było bez znaczenia. :lol:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.
Ostatnio zmieniany: 22 Lis 2012 08:39 przez Gosia.
Temat został zablokowany.

Odp: Kolejna Mazowszanka wita i pozdrawia forumową brać. 22 Lis 2012 11:10 #91568

  • Roma
  • Roma's Avatar
Gosiu- tutaj nie ma i być nie powinno "Oni i My" tu wszyscy jesteśmy MY, co zaś tyczy się zjazdu. Nie ma ograniczonej ilości miejsc.Możemy się spotkać wszyscy ogrodomaniacy, bez wyjątku. Do dzisiaj nie mogę odżałować, że w tym roku nie udało mi się :(
Gosiu- na razie zapraszam do Magla na pogaduchy forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/2...?limit=18&start=1566
Jaśkowa polana zapadła w sen zimowy :wink4:
Temat został zablokowany.

Dzień dobry... 22 Lis 2012 15:53 #91677

  • Zuzia
  • Zuzia's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 75
  • Otrzymane dziękuję: 162
Witam cię Małgosiu. Cieszę się że jest nas coraz więcej i dalej będziemy oglądać nasze ogródki. :flower1:
Pozdrawiam Zuzia

Na starym po nowemu
Temat został zablokowany.

Odp: Kolejna Mazowszanka wita i pozdrawia forumową brać. 22 Lis 2012 16:10 #91681

  • Zuzia
  • Zuzia's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 75
  • Otrzymane dziękuję: 162
Witaj Gosiu. :flower1: Cieszę się że znów jesteśmy razem, nie ważne gdzie..najważniejsze że jest tu miła atmosfera i na pewno będziemy się tu dobrze czuć. :kiss3:
Pozdrawiam Zuzia

Na starym po nowemu
Temat został zablokowany.

Odp: Witam i pozdrawiam z Mazowsza :) 22 Lis 2012 16:17 #91682

  • Zuzia
  • Zuzia's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 75
  • Otrzymane dziękuję: 162
Witaj Lilu...cieszę się że i ciebie tu spotykam. Coraz nas więcej i to mnie cieszy. :kiss3:
Pozdrawiam Zuzia

Na starym po nowemu
Temat został zablokowany.

Odp: Witam i pozdrawiam z Mazowsza :) 22 Lis 2012 20:15 #91786

  • liliowiec01
  • liliowiec01's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 267
  • Otrzymane dziękuję: 63
Dziękuje wszystkim za miłe przyjęcie do Oazowej braci :)




waldek727 wrote:
Nieźle musiało zabujać tym statkiem z napisem na burcie ,,Forum PO".

Waldku tak ja w realu zdarzają się burze i zawieruchy tak i w wirtualnym świecie widać też :jeez:

Roma wrote:
Witaj Lilu zakładaj swój wątek ogrodowy i pokazuj Twoje osiągnięcia.Dobry czas wybrałaś na zmiany.Możesz wrócić do wspomnień i zaprezentować swoje królestwo
.

Romuś w najbliższym czasie postaram się pokazać :)
Pozdrawiam :) lila

Zapraszam :) Działka-hobby, relaks hm...i co jeszcze
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma

Odp: Witam i pozdrawiam z Mazowsza :) 22 Lis 2012 21:05 #91815

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14122
  • Otrzymane dziękuję: 10443
Również bardzo serdecznie Cię witam, baw się tu z nami dobrze :kiss3:
Temat został zablokowany.

Witam 23 Lis 2012 14:54 #92085

  • bryland
  • bryland's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 4
  • Otrzymane dziękuję: 1
:thanks: bardzo przepraszam za fo-pa ,już spieszę naprawić błąd.Najbardziej choruję w storczykach mam ich kilka,oncidium Tiny Twinkle,Masdevalia,Dendrobium nobille/będzie kwitło/kilka Phalenopsisów,jeden phalenopsis prosto z niemiec od pana Joachima Karge to Liodoro-duft/idzie pęd/dwa mini phalenpsiski,i może jeszcze uparte ja osioł :club2: cymbidium zJukki k/poznania,samo zielsko :garden: ,ale to przymrożę to ogrzeję to się coś wysieje,i może jeszcz 4 kolory szelburgera w dwóch doniczkach,jeden kolor kwitnie /pomarańcz/,drugim opadły pączki/po kiego licha przesuwałem :jeez: 2 sztuki Tillandsie nazw zapomniałem :cry2: acha i to siano wiszące oplątwa,moje drzewko fuksji,małe bo małe,ale jam ci to uczynił :teach: to drzewko,no i wreszcie kilka sadzonek bluszczy i kilka listków nie wiem :bad-idea: od jakiej rośliny,ale chyba pnące,ktoś mi je dał to sadziłem w ziemię.To na tyle acha zaraz w najbliższych dniach dostanę rośliny od pana Kusibaba,niewiem co dostanę jak dostane to się pochwalę.Proszę nie mówcie mi o zdjęciach po 1 nie mam a po 2 nie umiem wklejać ,może za jakiś czas.To na tyle myślę że zadowoliłem niektórych tych z rodzaju pieknych i kochanych :flower1: bryland B)
Ostatnio zmieniany: 23 Lis 2012 22:25 przez Hiacynta.
Temat został zablokowany.

Dzień dobry... 23 Lis 2012 15:03 #92086

  • wiesiao40
  • wiesiao40's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 7
  • Otrzymane dziękuję: 1
Serdecznie witam.Mam na imie Wiesia.
Temat został zablokowany.

Przywitanie 23 Lis 2012 19:17 #92185

  • Małgorzata124
  • Małgorzata124's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 519
  • Otrzymane dziękuję: 67
Dobry wieczór zawsze mam problem z nowościami i tym razem jest podobnie.
Mam na imię Małgorzata pochodzę z Dolnego Śląska , mam kawałeczek własnego wymarzonego miejsca na Ziemi, które to miejsce, od paru lat próbuję przekształcić w ogród moich marzeń.
Podglądałam Wasze forum już bardzo długo i zdecydowałam się dołączyć do Was. :flower1:

Małgorzata
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, Roma

Odp: Przywitanie 23 Lis 2012 19:24 #92191

  • Elżbieta
  • Elżbieta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1126
  • Otrzymane dziękuję: 580
Witam Cię Małgosiu. Ja też niedawno dołączyłam , rozglądam się , bo wcześniej nie podczytywałam
Temat został zablokowany.

Odp: Przywitanie 23 Lis 2012 19:50 #92216

  • Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 1284
Witaj Małgosiu, miło Cię widzieć. Tak skromnie opisujesz swój ogród a to niemal dzieło sztuki ogrodniczej. :)
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.
Temat został zablokowany.

Odp: Przywitanie 23 Lis 2012 19:53 #92219

  • Daniela
  • Daniela's Avatar
I ja się przyłączam do powitania naszej koleżanki. Bardzo się cieszę, że do nas dołączyłaś. Gosia ma rację, że skromniutko się opisałaś. Pewnie Twój wątek ogrodowy wyjaśni wszystko.
:hug: :) :flower2:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Carmen, Betula
Wygenerowano w 0.359 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum