• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Kryminalny kramik dla Wojtusia.

Kryminalny kramik dla Wojtusia. 10 Sty 2018 15:51 #582015

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3084
  • Otrzymane dziękuję: 5969
Kryminalny kramik dla Wojtusia.

Zapraszam miłośników mocnej literatury. Kryminały i thrillery.

Poznajcie Wojtka bo tak roboczo dostał na imię ten koci rudzielec. Szczęściarz w swym nieszczęściu. My poznaliśmy się wczoraj wieczorem(08.01.18r.). Żywy trup - to chyba najtrafniejsze określenie jego stanu, jeszcze nigdy nie widziałam tak sztywnego lecz żywego zwierzęcia.. skrajne odwodnienie i wychłodzenie, hipotermia, smród moczu który niego wyciekał i dodatkowo go wyziębiał, totalna sztywność kończyn, atonia pęcherza moczowego - wypełnionego krwią, obgryziony nos, i najbardziej sztywna kończyny z obryzionymi palcami aż do kości... i pytania w głowie co robić?? Kot jednak podnosi swój łebek i błagalnie spogląda, wydaję się że ma taką wolę walki!! Próbujemy! Powiedzieliśmy A, wiec mówimy B.. cudem udaje się zakłuć żyłę za pierwszym strzałem, cewnikowanie, kąpiel tyłu, kroplówki, leki i ogrzewamy - nocka w nebulizatorze, który utrzyma stałą temperaturę. Widzisz potrzebujące/ranne zwierzę reaguj - jedna osoba/instytucja/służba omawia czy nie reaguje próbuj dalej! nie poddawaj się! Wojtek trafił do nas dopiero we poniedziałek wieczorem choć zauważony został już dnia poprzedniego o godz. 22 ta doba mogła być dla niego biletem do szybkiego powrotu do zdrowia, a tak 21 kolejnych godzin na zimnie zrobiło spustoszenie w jego organizmie. Weterynarz z gminy oczywiście się nie pofatygował, ale tym to się jeszcze zajmiemy jak przyjdzie choć trochę więcej czasu. ale ile osób musiało minąć tego kocurka kompletnie nie zwracając uwagi na niego lub może też myśląc że nie żyje - bo naprawdę tak wyglądał kiedy przyjechałam na miejsce, byłam pewna, że nie żyje przecież był taki sztywny... dopiero jak się do niego podeszło bliżej to uaktywniał ten przeraźliwy błagalny krzyk! Z Wojtkiem już jest znacznie lepiej, nie chcemy zachłysnąć się za bardzo tym szczęściem bo w każdej minucie może się jeszcze wszystko obrócić i zabrać nam kocurka z uwagi na jednak bardzo zły stan, ale! Wojtek dziś po południu miał już 36,9 stopni Celsjusza, a o godz 22- 38,2'C !!!! :))) wczoraj było to 32 '.... stan agonalny. Kociak już sam przekłada się z boku na bok, masujemy się 3 x dziennie i kociak pracuje już przednimi łapkami, 1 tylną też już zaczyna, ogonek macha, pęcherz podjął pracę i jelitka także. Liczymy że cuda się jednak zdarzają! Pomóżcie nam POMAGAĆ! - bo tylko razem możemy więcej !! bez waszego wsparcia nie będziemy w stanie ratować tych których skrzywił los. tu pełne info o Wojtusiu wraz ze zdjęciami www.facebook.com/pg/lapanysa/photos/?tab...m_id=736776336514917

Ewentualne wpłaty z kramiku: Nyskie Pogotowie Opiekuńczo - Adopcyjne dla Zwierząt ŁAPA mBank - 50 1140 2017 0000 4802 1305 9827 w tytule przelewu: Darowizna dla Wojtka-forum ogrodnicze Oaza


Książki tylko w opcji KT (kup teraz), czyli nie licytujemy, koszty wysyłki pokrywam ja.


Simon Beckett

P1100781.jpg


P1100783.jpg


Chemia śmierci - KT 15zł kupiła Ania Łatka
Jeszcze nie wiemy, dlaczego Hunter – wybitny antropolog sądowy – zaszył się tu jako zwykły lekarz. Dlaczego odmawia pomocy policji, skoro potrafi określić czas i sposób dokonania każdej zbrodni. Wiemy tylko, że się boimy. Razem z mieszkańcami Manham czujemy odór wszechobecnej śmierci. Giną młode kobiety, dzieci znajdują makabrycznie okaleczone zwłoki, ktoś podrzuca pod drzwi martwe zwierzęta, ktoś zastawia sidła na ludzi. Spokojne miasteczko rozsadza strach i nienawiść. Każdy może być ofiarą... I każdy może być zwyrodniałym mordercą...lubimyczytac.pl/ksiazka/244716/chemia-smierci

Szepty zmarłych - KT 15złkupiła Ania Łatka
David Hunter, ceniony londyński antropolog sądowy, o śmierci wie wszystko. Po kolejnym śledztwie, którego omal nie przypłacił życiem, wraca do miejsca, gdzie uczył się zawodu: Ośrodka Badań Antropologicznych, nazywanego potocznie Trupią Farmą. Tam, z pomocą Toma Liebermana, mentora i przyjaciela, ma nadzieję odzyskać spokój i pewność siebie. Tam też rozpoczyna śledztwo w sprawie koszmarnego morderstwa.lubimyczytac.pl/ksiazka/3932312/szepty-zmarlych

P1100784.jpg


Zapisane w kościach - KT 12zł
Tym razem doktor David Hunter – jak zawsze wyrwany z własnych bolesnych przeżyć – ma odczytać historię przerażającej zbrodni ze spopielałych kości. Na targanej sztormem, odciętej od świata i sparaliżowanej śmiertelnym strachem wysepce, której mieszkańcy mają swoje straszne tajemnice, nic nie jest tym, czym się wydaje, i nic nie może być wyjaśnione do końca.lubimyczytac.pl/ksiazka/252549/zapisane-w-kosciach

Rany kamieni - KT - 12zł
To głęboka, mądra, pełna zadumy nad losem i naturą ludzką powieść ubrana w formę literackiego thrillera psychologicznego.

Ktoś ucieka… przez pola gdzieś we Francji. W zagajniku parkuje luksusowe audi. W strumieniu usiłuje zmyć krew z fotela, z pasa i rąk… Zaciera wszelkie ślady. Zabiera plecak i odchodzi. I zabiera coś jeszcze…
W nieznośnym upale wśród obezwładniającej ciszy i w paraliżującym słońcu idzie przed siebie. Tylko dokąd? Tego nie wie. Nie ma pieniędzy, żadnych planów, za to ma siniaki na twarzy. Dowiadujemy się, że jest Anglikiem. Widzimy, że jest inteligentny i wrażliwy. Domyślamy się, że jest młody. Wiemy, że musi się ukrywać…
W desperacji wchodzi do ogrodzonego drutem kolczastym lasu i dociera do wyglądającej na opuszczoną farmy. Prosi o wodę młodą tajemniczą kobietę z dzieckiem na ręku…
Nie spodziewa się, jak szybko i w jakich dramatycznych okolicznościach będzie mu dane tu wrócić. I w jak deliryczno-surrealistycznej scenerii, przywodzącej na myśl scenerię największych XIX i XX-wiecznych mistrzów prozy, będzie uwięziony - a może ocalony.
To brzydko-piękne odcięte od świata miejsce i jego zagadkowi mieszkańcy są wielką mroczną tajemnicą. Choć w tej nieodgadnionej dziwności wszystko i wszyscy są aż do bólu prawdziwi – w swoich słabościach, porywach szlachetności, w swoich zbrodniach i karach… lubimyczytac.pl/ksiazka/194281/rany-kamieni


Stieg Larsson

P1100789.jpg


Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet. - KT 20zł
Mikael Blomkvist, skazany za zniesławienie dziennikarz pisma „Millennium”, ma rozwikłać zagadkę kryminalną sprzed czterdziestu lat. Pomaga mu w tym Lisbeth Salander, młoda, intrygująca outsiderska i genialna hakerka. Wspólnie wpadają na trop mrocznej historii rodzinnej.
„Wyjątkowa... Witaj wśród nieśmiertelnych, Lisbeth Salander!”
– Mario Vargas Llosa lubimyczytac.pl/ksiazka/4815786/mezczyzn...zy-nienawidza-kobiet

Zamek z piasku, który runął. - KT 20zł
Salander zbiera siły, by zemścić się na swoich wrogach, a Mikael Blomkvist rusza w pogoń za prawdą. Zaczyna się dramatyczny wyścig z czasem, a finał wywoła trzęsienie ziemi w rządzie i służbach bezpieczeństwa.

Katarzyna Bonda

P1100787.jpg


Florystka. - KT 10zł
Hubert Meyer popełnił błąd w profilu i porzucił pracę w policji. Stary przyjaciel prosi go o pomoc w przesłuchaniu młodej kobiety, w związku z zaginięciem jej 9-letniej córki. Policjanci próbują łączyć tę sprawę z bestialskim zabójstwem 11-letniego Amadeusza, którego matka jest szanowaną w mieście florystką. Okazuje się, że była ona ostatnią osobą, która widziała Zosię żywą.
Florystka początkowo pomaga w poszukiwaniach, ale gdy ciało dziecka odnajduje się na tym samym cmentarzu, gdzie pochowano Amadeusza, staje się główną podejrzaną. lubimyczytac.pl/ksiazka/269422/florystka

Tylko martwi nie kłamią. - KT 10zł
Profiler policyjny musi rozwikłać zagadkę śmierci śmieciowego barona, którego ciało znaleziono w jednej z katowickich kamienic. Wszystkie poszlaki wskazują na biznesowe porachunki, ale Hubert Meyer czuje, że sprawa może mieć związek z morderstwem sprzed 17 lat. lubimyczytac.pl/ksiazka/269419/tylko-martwi-nie-klamia


Susan Hill W labiryncie ulubionych miejsc - KT 15zł

P1100788.jpg


Zaginięcie samotnej pięćdziesięcioletniej kobiety nie robi wrażenia na doświadczonych policjantach: ludzie mają swoje powody, by znikać. Czy miały je jednak też zakompleksiona dziewczyna i sympatyczna staruszka – zastanawia się inspektor Serrailler, enigmatyczny, zamknięty w sobie, i jego młoda podwładna, która przyjechała do Lafferton z nadzieją, że tu odzyska równowagę po bolesnym rozstaniu.
Ciche, nudne angielskie miasteczko u Susan Hill niepokoi i przyprawia o dreszcz. Przejmująca atmosfera zła narasta, przenika zwyczajny na pozór świat, który stopniowo odsłania swoje drugie oblicze. Wkrótce mamy straszną pewność, że mgła spowijająca Lafferton kryje mordercę, którego tożsamości aż do końca nie zdradza jego pamiętnik.
Co naprawdę stało się na Wzgórzu, gdzie po raz ostatni widziano wszystkie zaginione?
Nie chodzi tylko o rozwiązanie zagadki kryminalnej. Psychologia zbrodni – oto prawdziwa zagadka, którą autorka stawia przed nami w swoich psychologicznych kryminałach. Bo może największe tajemnice skrywają ulubione miejsca naszych dusz i umysłów...lubimyczytac.pl/ksiazka/224417/w-labiryncie-ulubionych-miejsc

P1100790.jpg


Ninni Schulman Dziewczyna ze śniegiem we włosach - KT 15zł
Värmland, najbardziej malowniczy zakątek Szwecji. Sylwestrowe popołudnie, Minus dwadzieścia sześć stopni.
Dziennikarka Magdalena Hansson wraca po spokój do rodzinnego miasteczka…
Szesnastoletnia Hedda wychodzi na zabawę sylwestrową...
Nikt jej już więcej nie zobaczy…
Czas mija bez żadnej wiadomości. A potem zostaje znalezione ciało nagiej dziewczyny. Czy to Hedda?
Magdalena Hansson wróciła do Hagfors z adoptowanym synkiem, wyczerpana i załamana po trudnym rozwodzie. Ma nadzieję, że spokój rodzinnego miasteczka przywróci jej radość życia i poczucie bezpieczeństwa. A pisanie artykułów dla lokalnej gazety nie będzie tak stresujące jak praca w sztokholmskim dzienniku. Nie wie, jak bardzo się myli…
Przypadkiem angażuje się emocjonalnie w sprawę zaginięcia Heddy. Zaczyna prowadzić samodzielne, niezależne od policji śledztwo. Narażając życie, dociera do mrocznej prawdy ukrytej za fasadą jej rodzinnego miasteczka…http://lubimyczytac.pl/ksiazka/137621/dziewczyna-ze-sniegiem-we-wlosach

Camilla Läckberg Pogromca lwów - KT 15zł
Camilla Läckberg w szczytowej formie! Recenzenci i czytelnicy są zgodni, warto było czekać!
Styczeń, Fjällbacka w okowach mrozu. Z lasu wybiega na drogę półnaga dziewczyna. Nadjeżdżający nagle samochód nie jest w stanie zahamować ani jej wyminąć.
Patrik Hedström otrzymuje powiadomienie o wypadku, gdy już wiadomo, że potrącona dziewczyna to Victoria, która cztery miesiące temu zaginęła, wracając do domu ze szkółki jeździeckiej. Okazuje się, że padła ofiarą okrutnych zabiegów, co gorsza, nie tylko ona.
W tym samym czasie Erika Falck bada sprawę sprzed lat, rodzinną tragedię, która skończyła się śmiercią ojca rodziny. Odwiedza w więzieniu jego żonę, skazaną za morderstwo, ale nie może się od niej dowiedzieć, co się wtedy tak naprawdę wydarzyło. Erika czuje, że coś się nie zgadza, że kobieta coś ukrywa. Wydaje się również, że przeszłość kładzie się cieniem na teraźniejszości…

P1100786.jpg


Alex Kava Śmiertelne napięcie - KT 10zł
W lasach zachodniej Nebraski znaleziono ciała młodych ludzi z obrażeniami wskazującymi na silne porażenie prądem. Ci, którzy przeżyli, są ciężko ranni i śmiertelnie przerażeni. Grupa młodzieży chciała trochę zaszaleć, ale gdy nocne niebo rozjaśniły dziwne efekty świetlne, impreza zmieniła się w koszmar. Agentka FBI Maggie O'Dell próbuje ustalić, co jest prawdą, a co jedynie wytworem pobudzonej strachem i narkotykami wyobraźni. Wkrótce troje z ocalałych nastolatków ginie w niewyjaśnionych okolicznościach... W tym samym czasie dochodzi do masowych zatruć w szkołach w Wirginii i Waszyngtonie. Śledczym pomaga Benjamin Platt, specjalista od chorób zakaźnych. Desperacko próbuje zidentyfikować niezwykle groźny szczep bakterii, którą zaraziła się młodzież. lubimyczytac.pl/ksiazka/307242/smiertelne-napiecie

Alex Kava Granice szaleństwa - KT 10zł
Agentka specjalna Maggie O'Dell rozpoczyna urlop. Telefon od przyjaciółki, psycholog Gwen Patterson, zmienia jej wakacyjne plany. Jedna z pacjentek doktor Patterson, Joan, zaginęła w drodze do Connecticut. Czy Maggie mogłaby pomóc w poszukiwaniach?
Początkowo agentka O'Dell lekceważy niepokój przyjaciółki. Kiedy jednak w kamieniołomie w Connecticut przypadkowo zostaje odkopana beczka ze zwłokami kobiety, postanawia sprawdzić ten trop. Wkrótce okazuje się, że w opuszczonym kamieniołomie ukrytych jest więcej beczek z ludzkimi zwłokami. Maggie kolejny raz ma do czynienia z seryjnym mordercą, który wybiera ofiary według przerażającego klucza. Zaginiona Joan idealnie pasuje do schematu. Maggie zdaje sobie sprawę, że szanse na jej odnalezienie maleją z każdą chwilą.

Zapraszam :)
Ostatnio zmieniany: 10 Sty 2018 16:16 przez zielonajagoda.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Marzenka, Adasiowa, Łatka


Zielone okna z estimeble.pl

Kryminalny kramik dla Wojtusia. 10 Sty 2018 16:07 #582018

  • Łatka
  • Łatka's Avatar
  • Online
  • Moderator
  • Posty: 19270
  • Otrzymane dziękuję: 79666
Iwonko - poproszę, o dwie pierwsze książki Simona Becketta.
Przelew zrobię jutro. Adres wyślę smsem
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zielonajagoda

Kryminalny kramik dla Wojtusia. 10 Sty 2018 16:13 #582019

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3084
  • Otrzymane dziękuję: 5969
Dziękuję Aniu, czyli Szepty zmarłych i Chemia śmierci dla Ciebie :kiss3:
Temat został zablokowany.

Kryminalny kramik dla Wojtusia. 10 Sty 2018 16:30 #582021

  • koma
  • koma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3562
  • Otrzymane dziękuję: 30056
Minutę temu wysłałam przelew.Trzymam kciuki za Wojtka
Maria
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zielonajagoda

Kryminalny kramik dla Wojtusia. 10 Sty 2018 16:34 #582022

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20238
  • Otrzymane dziękuję: 64578
Jutro przelew 50 zł dla Wojtusia od Nikodema.
Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zielonajagoda

Kryminalny kramik dla Wojtusia. 10 Sty 2018 16:37 #582023

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3084
  • Otrzymane dziękuję: 5969
Dziewczyny :hearts: , ale powybierajcie sobie książki, to są naprawdę dobre kryminały :)
Temat został zablokowany.

Kryminalny kramik dla Wojtusia. 10 Sty 2018 16:39 #582024

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20238
  • Otrzymane dziękuję: 64578
Przecież Nikodem nie umie czytać :happy:
Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zielonajagoda

Kryminalny kramik dla Wojtusia. 10 Sty 2018 16:45 #582025

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3084
  • Otrzymane dziękuję: 5969
Czytać może nie ale leżeć na kolanach u pańci kiedy ona czyta to na pewno umie :) Jeśli nie lubisz kryminałów to i tak Ci coś wyślę razem z kopertą na nasiona. Tylko z Komą mam zagwozdkę.
Ostatnio zmieniany: 10 Sty 2018 16:45 przez zielonajagoda.
Temat został zablokowany.

Kryminalny kramik dla Wojtusia. 10 Sty 2018 16:54 #582026

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20238
  • Otrzymane dziękuję: 64578
Kryminały uwielbiam, zwłaszcza szwedzkie, więc jeśli mogę, to poproszę o "Dziewczynę ze śniegiem we włosach". Tylko i wyłącznie, a pozostałe szwedzkie czytałam. Ale naprawdę nie przejmuj się, przecież tu chodzi o KOTA ....
Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zielonajagoda

Kryminalny kramik dla Wojtusia. 10 Sty 2018 17:03 #582027

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3084
  • Otrzymane dziękuję: 5969
Książka Twoja Aniu, dziękuję :kiss3:

Dziewczyna ze śniegiem we włosach - kupiła Ania Adasiowa
Ostatnio zmieniany: 10 Sty 2018 17:04 przez zielonajagoda.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Adasiowa

Kryminalny kramik dla Wojtusia. 10 Sty 2018 17:13 #582030

  • Emalia112
  • Emalia112's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9769
  • Otrzymane dziękuję: 14471
Iwonko nie gniewaj się zaraz zrobię przelew, ale mam szlaban na książki.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zielonajagoda

Kryminalny kramik dla Wojtusia. 10 Sty 2018 17:58 #582052

  • Malkar
  • Malkar's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1191
  • Otrzymane dziękuję: 2300
Też mam szlaban na książki- sama go sobie założyłam. Ale co tam!
Zamawiam:
1. Rany kamieni
2. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet
3. W labiryncie ulubionych miejsc
Razem 47 zł
Zaraz zrobię przelew
W czasie łowienia ryb trzeba zachować najwyższą ostrożność - szczególnie gdy się jest rybą.
Małgorzata

A u mnie w ogrodzie
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zielonajagoda

Kryminalny kramik dla Wojtusia. 10 Sty 2018 18:05 #582055

  • Mamma
  • Mamma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3640
  • Otrzymane dziękuję: 16687
Ode mnie kicior też ma 50 zł.
Marlena
“Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy.”
Ostatnio zmieniany: 10 Sty 2018 18:05 przez Mamma.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zielonajagoda

Kryminalny kramik dla Wojtusia. 10 Sty 2018 18:10 #582060

  • koma
  • koma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3562
  • Otrzymane dziękuję: 30056
Wszystkim nam zależy,żeby Wojtuś wyzdrowiał.A podziękowania należą się Tobie za zorganizowanie tej akcji.
Maria
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zielonajagoda

Kryminalny kramik dla Wojtusia. 10 Sty 2018 21:31 #582120

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3084
  • Otrzymane dziękuję: 5969
Jesteście kochane i macie wielkie serducha


ale książki pewnie chciałyby być czytane aż do zdarcia stron :)

Emalko, Mamma, Koma


Malkar dziękuję :kiss3:
Twoje:
1. Rany kamieni
2. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet
3. W labiryncie ulubionych miejsc


Proszę o adres na pw.

Łatkę też proszę o adresik sms-kiem

W weekend zrobię paczki a w poniedziałek wyślę.

U nas leje jak z cebra a mi wypadł wyjazd, dopiero wróciłam, mokra jak szczur. Styczeń :silly:

Zapraszam mole książkowe :)

Kilka dni temu skończyłam Pogromcę lwów, im bliżej końca tym bardziej mnie wciągało aż do zarwania nocy, nawet nieźle mi szła dedukcja wraz z czytaniem i nawet częściowo zgadłam, ale tylko częściowo, bo koniec mimo wszystko mnie mocno zaskoczył.
Przed Pogromcą lwów czytałam Rany kamieni i bardzo mnie ciekawi jakie wrażenie ta książka zrobi na Malkar :)
Temat został zablokowany.

Kryminalny kramik dla Wojtusia. 10 Sty 2018 21:47 #582126

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20238
  • Otrzymane dziękuję: 64578
Wiadomość z ostatniej chwili - do grona Dobrych Duszków dołączyła Marzenka - z pewnych powodów zrobię jeden, wspólny przelew ( Marzenkowy i mój ), a dowód wpłaty na 100 zł wkleję po wysyłce pieniążków.
Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zielonajagoda

Kryminalny kramik dla Wojtusia. 10 Sty 2018 22:00 #582128

  • Mamma
  • Mamma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3640
  • Otrzymane dziękuję: 16687
Uwielbiam kryminały, szczególnie takie naprawdę trzymające w napięciu.
Jeżeli mogła byś coś takiego dla mnie wybrać to chyba jednak się skuszę, ale tylko na jeden. Mam nadzieję, że ktoś jeszcze tu zajrzy i pomoże biednemu Wojtusiowi.
Marlena
“Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy.”
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zielonajagoda, Adasiowa

Kryminalny kramik dla Wojtusia. 10 Sty 2018 22:09 #582130

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3084
  • Otrzymane dziękuję: 5969
Zatem proponuję Zapisane w kościach, powinno dać radę :)
Zapisane w kościach kupiła Mamma
Proszę adres na pw
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Kasionek
Wygenerowano w 0.253 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum