TEMAT: Kawały - Dowcipy

Kawały - Dowcipy 08 Cze 2020 20:02 #713513

  • Perełka
  • Perełka's Avatar
  • Online
  • Platinum Boarder
  • Tak wiele, w tak krótkim czasie
  • Posty: 959
  • Otrzymane dziękuję: 4320
Jednego nigdy nie zaakceptuję i nigdy nie odważyłabym się firmować swoim nazwiskiem wywalanie ludzi z kamienic takimi metodami.Może byśmy się wszyscy pośmiali gdyby Nowacka o tym mówiła albo dotyczyło to bezp[ośrednio jej czy RT .To samo dotyczy Kopacz i jej pracy w czasie katastrofy czy teraz gdy pandemia a o\wygaduje te głupoty byle dokopać przeciwnikowi .CZŁOWIEK przeciętnie inteligentny
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Kawały - Dowcipy 08 Cze 2020 20:10 #713514

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
Żeby nie było że nic o Trzaskowskim...









Uwaga, nie sprawdzałem czy nie fejk. Ale faktycznie dostać taką flaszkę to można się obrazić ;-)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): mymysteryy

Kawały - Dowcipy 08 Cze 2020 22:56 #713557

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3439
  • Otrzymane dziękuję: 7314
A jak już taki ktoś ożeni się z kozą, to czy będzie mógł przepisać na nią cały swój majątek? Tak tylko pytam na wszelki wypadek , bo może jeszcze zostanę premierem albo ministrem zdrowia? ;)

Perełko, jak to było dokładnie z odzyskiwaniem kamienic czy ze Smoleńskiem, to jeżeli dowiemy się czegokolwiek pewnego , to jeszcze dziesięciolecia miną. A przy okazji, ten feralny lot organizowali Duda z Sasinem i widzisz, nic im nie jest i ktoś złośliwy może sobie pomyśleć, że te stanowiska to w nagrodę mają .
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): whitedame

Kawały - Dowcipy 09 Cze 2020 08:09 #713589

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4628
  • Otrzymane dziękuję: 16754
Takie sobie ogłoszenie:

Screenshot_20200609-081009_Facebook.jpg
Ostatnio zmieniany: 09 Cze 2020 08:10 przez whitedame.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): kuhara, Pestka, ewakatarzyna, Mirek19

Kawały - Dowcipy 09 Cze 2020 08:52 #713595

  • vimen
  • vimen's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 472
  • Otrzymane dziękuję: 417

pozdrawiam Katarzyna
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): whitedame, ewakatarzyna, Mirek19

Kawały - Dowcipy 09 Cze 2020 10:24 #713608

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4628
  • Otrzymane dziękuję: 16754
Wygrywa karawan, drugie miejsce instynk macierzyński.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Mirek19

Kawały - Dowcipy 09 Cze 2020 19:58 #713694

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3439
  • Otrzymane dziękuję: 7314
Właśnie oglądam Polsat News, wywiad na żywo red.Rymanowskiego z ministrem od maseczek Szumowskim. Cytuję z pamięci- pytanie redaktora: a co by pan odpowiedział Edycie Górniak (w sieci są jej wypowiedzi na temat "pandemii", dopisek mój).
Minister- słyszałem "Orła cień"...
Redaktor- inni słyszeli coś innego.
Normalka, bez "przekazu dnia" są jak dzieci we mgle i nie wiedzą co powiedzieć. Nie wyzłośliwiam się ale "Orła cień" ma już 25 lat! Pewnie "To nie ja byłam Ewą " śpiewał Pietrzak. :rotfl1:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): newrom

Kawały - Dowcipy 09 Cze 2020 22:07 #713720

  • Perełka
  • Perełka's Avatar
  • Online
  • Platinum Boarder
  • Tak wiele, w tak krótkim czasie
  • Posty: 959
  • Otrzymane dziękuję: 4320
A ''W pustyni i w puszczy ''jest powieścią rasistowską i dzieci nie powinny jej czytać.
Temat został zablokowany.

Kawały - Dowcipy 09 Cze 2020 22:26 #713721

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
A co z murzynkiem Bambo?

I czy w końcu właściwe czynniki udostępnią raport komisji odpowiadający na kluczowe pytanie "dokąd tupta nocą jeż?".

Zdenerwowana nauczycielka:
- Dzieci, jako pracę domową mieliście napisać wypracowanie na temat "Moje ulubione fantazje". Jasiu, rozumiem, że pomagał ci w tym tata?!
- Właściwie to sam napisał.
- Jutro ma przyjść do mnie na rozmowę. I jeszcze jedno, Jasiu. Ma przyjść sam, bez mamusi...

Po otwarciu salonów kosmetycznych jedna psiapsióła dzieli się z drugą wrażeniami z depilacji brazylijskiej:
- Dziwnie było leżeć w masce, ale bez majtek...


Piątoklasista Anton przeczytał po raz piąty bajkę o Czerwonym Kapturku, ale nadal nie była ona zgodna z filmem, który znalazł na laptopie ojca.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): whitedame

Kawały - Dowcipy 09 Cze 2020 22:29 #713723

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3439
  • Otrzymane dziękuję: 7314
"Murzynek Bambo " Tuwima również. :woohoo: A jak się dokładniej wczytać w "Kubusia Puchatka " to można tam znaleźć takie teksty, że to powieść raczej dla dorosłych. Chciałem podać link do skeczu Kubuś Puchatek Tomka Jachimka ale został zczyszczony z internetu. :ohmy:
Nazywając Inuitów Eskimosami również nie jesteśmy poprawni politycznie. W takim razie książka "Odarpi, syn Egigwy" Centkiewiczów o małym Eskimosie sorki, Antarktogrenlandczyku, również jest rasistowska a "Ryby śpiewają w Ukajali" Arkadego Fiedlera jest wręcz bluźniercza, bo jak wiadomo, ryby głosu nie mają więc nie mogą też śpiewać.
Ostatnio zmieniany: 09 Cze 2020 22:51 przez KaLo.
Temat został zablokowany.

Kawały - Dowcipy 09 Cze 2020 22:44 #713726

  • Perełka
  • Perełka's Avatar
  • Online
  • Platinum Boarder
  • Tak wiele, w tak krótkim czasie
  • Posty: 959
  • Otrzymane dziękuję: 4320
A agrumentacja ''noizz.pl/kultura/polonistka-chce-usunac-...uczy-pogardy/6720cft
Rasizm ma twarz Floyda i powieść przyczynia się do rasizmu u nas.Nieodpowiedzialny glina udusił wielokrotnego przestępcę i znów krzyk na cały świat czyja to wina .No moja.....
Ostatnio zmieniany: 09 Cze 2020 22:48 przez Perełka.
Temat został zablokowany.

Kawały - Dowcipy 09 Cze 2020 23:20 #713730

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
Książka ma wydźwięk odpowiadający dziewiętnastowiecznemu poczuciu tzw białego człowieka o swojej wyższości nad tzw kolorowymi.
Tyle że rolą nauczyciela jest wyjaśnić dzieciom czego się przez te sto lat z okładem dowiedzieliśmy o świecie i że Kali nie musi mieć ciemnego koloru skóry.
Policjant zabił w USA czarnego, a u nas milicjanci zabili białego (paralizatorem). To jaką książkę należy z listy lektur w USA wyłączyć?

Ale zabawniejsza jest ta Justysia Klimasara (zdrobnienie ze względu na infantylność poglądów) która napisała na ćwierkaczu
"Miałeś firmę? Wow, a o uczciwej pracy nie myślałeś?"
Ona coś wspólnego z lewicą ma, ale nie wgłębiałem się. Może to kolejne (po Ogórek) odkrycie Millera? :-D

Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): whitedame

Kawały - Dowcipy 10 Cze 2020 11:26 #713803

  • Perełka
  • Perełka's Avatar
  • Online
  • Platinum Boarder
  • Tak wiele, w tak krótkim czasie
  • Posty: 959
  • Otrzymane dziękuję: 4320
Przynajmniej nie będzie wypalał niczego gorącym żelazem jak Trzaskowski za 500+
Temat został zablokowany.

Kawały - Dowcipy 10 Cze 2020 14:41 #713823

  • kokolidek
  • kokolidek's Avatar
newrom wrote:

Żadne dziecko nie zasługuje na to, żeby nazywać je bękartem. Z autora to kawał gnoja, to nie jest dowcip, to tragedia. O ile wiem 500+ nie jest tylko dla patologii. A dziecko "patoli" nie miało wyboru, rodziny sobie nie wybierało. Płacę podatki podwójnie, jako emerytka i jako przedsiębiorca, i to wcale niemałe. Wisi mi, co wypisujecie - bo wydaje się Wam, że to są "dowcipy" z władzy, ale wszystko ma swoje granice.
Ostatnio zmieniany: 10 Cze 2020 15:26 przez kokolidek.
Temat został zablokowany.

Kawały - Dowcipy 10 Cze 2020 19:42 #713877

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4628
  • Otrzymane dziękuję: 16754
Czas na zmianę tematu

FB_IMG_1590000973643.jpg


FB_IMG_1590764017569.jpg


Wracając do wpisu Romka, odbiór przedsiębiorcy jako nieroba i wyzyskiwacza spędzającego czas na leżaczku i z drinkiem jest tak powszechny, że jakiś czas temu w Tv puszczany był spot reklamowy: Nie masz czasu dla rodziny, założ dobie firmę... itd, Janusz Ty jesteś dobry w wyszukiwaniu perełek, może go znajdziesz.

W odczuciu najmłodszego pokolenia szczególnie z rodzin utrzymujących się z socjalu w sklepach można kraść, bo jak uczą ich rodzice: Wy jesteście bogaci ( znam z autopsji, słyszałam setki razy )

Bardzo smutne :sad2:
Dzieci nie są niczemu winne ale ktoś winę ponosi za ich delikatnie mówiąc trudne dzieciństwo i spaczone wychowanie.
Czy nie przypadkiem Ci, którzy łożąc na pijaństwo ich rodziców akceptują ich sposób życia?

Ostatnio przeczytałam coś takiego
wyborcza.pl/duzyformat/1,127290,16332695...pozywaja_za_zle.html
Może choć tak patologiczni rodzice poniosą jakąś odpowiedzialność.
Ostatnio zmieniany: 10 Cze 2020 20:01 przez whitedame.
Temat został zablokowany.

Kawały - Dowcipy 10 Cze 2020 21:12 #713897

  • kokolidek
  • kokolidek's Avatar
Odniosłam się tylko do nazywania jakiegokolwiek dziecka bękartem. To nie jest wątek do prezentowania swoich przekonań politycznych, załóżcie sobie grupę na fb i używajcie do woli. Jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy dowcipem politycznym a tym, co tutaj wyprawiacie to raczej smutne. Nie jestem moderatorem, ale jako jedna z założycielek tego forum uzurpuję sobie prawo do wyrażenia swojej opinii - nie taka była nasza intencja, żeby tworzyć na tym forum dla Was miejsce na towarzystwo wzajemnej adoracji anty PiS. Przypominam, że jest to forum ogrodnicze, na którym nie mają znaczenia przekonania polityczne i religijne (każdy ma własne i ma do nich prawo).
Ostatnio zmieniany: 10 Cze 2020 21:14 przez kokolidek.
Temat został zablokowany.

Kawały - Dowcipy 10 Cze 2020 21:33 #713905

  • zwykły chłop
  • zwykły chłop's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1443
  • Otrzymane dziękuję: 7735
KaLo wrote:
Chciałem podać link do skeczu Kubuś Puchatek Tomka Jachimka ale został zczyszczony z internetu. :ohmy:
.

Czy to ten
pozdrawiam Adam

SZACUNEK - to tylko odrobina wyrozumiałości i pamięci o drugiej osobie. To tak niewiele a tak wiele zmienia.
Ostatnio zmieniany: 10 Cze 2020 21:35 przez zwykły chłop.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Lila25, ewakatarzyna

Kawały - Dowcipy 10 Cze 2020 22:26 #713911

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3439
  • Otrzymane dziękuję: 7314
Ten, tylko że sam początek . Brakuje 5 minut gdzie Tomek analizuje niektóre sytuacje np. jak wszyscy poszli do lasu szukać "zarośniętej dziupli". Jak znajdę po podrzucę. :wink4:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.761 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum