TEMAT: POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 16 Cze 2026 20:32 #894891

  • Mejra
  • Mejra's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 712
  • Otrzymane dziękuję: 7524
Dziś nie padło...chmury ze słońcem i wiatr... :dry:

IMG_20260616_201804.jpg


IMG_20260607_113657.jpg




:) :) :)
Pozdrawiam,Anka
Ostatnio zmieniany: 16 Cze 2026 20:38 przez Mejra.
Za tę wiadomość podziękował(a): pomodoro, Krecik stary, bietkae, najemnik, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Bobka, lusinda, Sonka


Zielone okna z estimeble.pl

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 16 Cze 2026 20:34 #894892

  • pomodoro
  • pomodoro's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 16376
  • Otrzymane dziękuję: 56891
Krecik stary wrote:
Wygląda na o ,że w nocy może padać.

Raczej nie.


IMG_47221.jpg
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, bietkae, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Bobka, Mejra, lusinda, Sonka

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 16 Cze 2026 21:55 #894896

  • lusinda
  • lusinda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2332
  • Otrzymane dziękuję: 16726
Dzień słoneczny i dalej wietrzny. Z każdą godziną robiło się cieplej, o 20-stej było 20,5*C.

Parawanik przy ogrodzie od zachodniej strony zdaje egzamin, papryczki i ogórki mają cieplej. I miło przechadzać się w nim, jak nie wieje. :wink4:

Prawie wysadziłam rozsady...prawie. :tongue2: :rotfl1:

Wszystko rośnie i daje radę, jutro już będzie cieplej. Może to lato, które wkrótce nadejdzie nie będzie takie najgorsze... :whistle: :drink1:

Rogalik taki pięknie cieniuteńki.


c09ef904-9b83-4edb-9d00-0af7382ccac0.jpg


Jednak bidulki zakwitną.


e3c87c51-2a06-40cc-9360-75b755470fce.jpg



7394142c-4594-4187-a8f2-68fb54b54226.jpg


Dobrej nocy. :bye:
Pozdrawiam
Ewa

" Życie, to jedna
Wielka przygoda."
Za tę wiadomość podziękował(a): pomodoro, Krecik stary, Łatka, bietkae, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Bobka, Mejra, Sonka

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 17 Cze 2026 09:52 #894905

  • Krecik stary
  • Krecik stary's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Nigdy nie jestem złośliwy-no może czasem
  • Posty: 7912
  • Otrzymane dziękuję: 50471
Pomodoro!!
Mieciu a jednak w sumie od godz.19 30 do rana spadło 7l/m2.Obyło się bez grzmotów ale opady były kilkunastominutowe b.rzęśiste.Ile konkretnie w nocy nie wiem,rano jednak parapety i szyby były mokre.O godz.6 00 termometr wsazywał 17,8*C.Pokazało się tez słoneczko.Lekko podwiewa wiaterek.Aktualnie termometr w słońcu wskazue 32,1*C natomiast w cieniu jest 22,2*.Ogólnie dzień zapowiada się miły i przjemnie ciepły.Smacznej kawki i spokojnej pracy w ogrodzie. :) :) :) :bye: :bye: :bravo: :bravo: :coffe: :coffe: :coffe:
IMG_20260616_112923138_HDR2.jpg

IMG_20260616_113039576_HDR2.jpg
Pozdrawiam Józek!!
Za tę wiadomość podziękował(a): pomodoro, Łatka, bietkae, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Bobka, Mejra, lusinda, Sonka

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 17 Cze 2026 11:02 #894908

  • Łatka
  • Łatka's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 22916
  • Otrzymane dziękuję: 97166
Józiu, też tak miałam, zupełnie niespodzianie późnym wieczorem (usypiałam już psy B) ) nadciągnęły takie bardzo dziwnie, rozciągnięte wertykalnie, ciemne chmury i jak nie lunie! Że mam niedaleko nasyp kolejowy, a w nocy wszystko słychać inaczej, myślałam w pierwszej chwili, że towarowym torem puścili ekspres. :rotfl1: Ale nie. Mokry parapet i odbite krople na szybie. Szybciutko się uspokoiło, ale jak skończyłam czytać rozdział książki, powtórka z podlewania. I tak pewnie kilka razy. Do tego stopnia niespodzianie, że przy pogodnym wieczorze zostawiłam w ogrodzie sekatory, rękawice, nawet poduszkę na huśtawce.
Rano znowu wylewanie wody z tarasowych osłonek, tak do wpół do ósmej dość buro, lecz teraz cudnie po prostu. Moze i sprawdzi się weekendowa prognoza, naprawdę letnia.
Aloha! B) (już trochę przekwita, na ziemi jak po procesji).

Za tę wiadomość podziękował(a): pomodoro, Krecik stary, bietkae, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Bobka, Mejra, lusinda, Sonka

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 17 Cze 2026 11:51 #894910

  • JaNina
  • JaNina's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9563
  • Otrzymane dziękuję: 62834
U mnie mokro, ale nareszcie cieplej. Mogę w końcu wypić kawę na tarasie. Wiatr dalej mocny, ale nie taki mocny jak wczoraj. Przypuszczam, że przez ten wiatr byłam taka wczoraj słaba i rozbita, że po obiedzie się położyłam i zasnęłam snem kamiennym na dwie godziny. Spałabym pewnie dłużej, gdyby syn do mnie nie zatelefonował. Dzisiaj już nieco lepiej, więc kręcę się w ogrodzie jak bąk, bo nie wiem gdzie mam najpierw ręce włożyć ;)

IMG_2472.jpeg

Spokojnego dnia :bye:
Janina
Jestem Ślązaczką i jestem z tego bardzo dumna

Między kuchnią a ogrodem
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Łatka, bietkae, Nimfa, ewakatarzyna, Bobka, Mejra, lusinda, Sonka

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 17 Cze 2026 12:54 #894913

  • bietkae
  • bietkae's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2232
  • Otrzymane dziękuję: 12953
Wreszcie ciepło i od dwóch dni nie pada
W nocy było 13, teraz jest 24. Można coś zrobić w ogrodzie, przede wszystkim usunąć chwasty bo narosło wszędzie. Miłego dnia
IMG_20260617_124248.jpg


IMG_20260617_124315.jpg
Pozdrawiam Ela
Za tę wiadomość podziękował(a): pomodoro, Krecik stary, Łatka, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Bobka, Mejra, lusinda, Sonka

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 17 Cze 2026 13:56 #894914

  • Szczypiorek
  • Szczypiorek's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 2130
  • Otrzymane dziękuję: 15506
Dzień dobry!

W nocy tylko 7 stopni, teraz 20 i pełne słońce.

Dobrego dnia :hearts:
Pozdrawiam serdecznie Agnieszka
Za tę wiadomość podziękował(a): pomodoro, Łatka, bietkae, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Bobka, Mejra, lusinda, Sonka

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 17 Cze 2026 14:24 #894916

  • koma
  • koma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4417
  • Otrzymane dziękuję: 37670
Noc z ulewą.Od rana w końcu ładna pogoda.Temp.20 stopni,słońce ,lekki powiew wiatru.Wieczorem znowu zapowiadane opady,oby nie.
Dobrego,spokojnego dnia.

20260617_132438.jpg
Maria
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Łatka, bietkae, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Bobka, Mejra, lusinda, Sonka

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 18 Cze 2026 08:28 #894934

  • Łatka
  • Łatka's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 22916
  • Otrzymane dziękuję: 97166
Marysiu, fantastyczne zdjęcie ważki!

We Wrocławiu niby lato, lecz bardzo pochmurne.



Z zapowiadanych 26 stopni na razie ledwie 20. Niby coś się jakby przejaśniało od zachodu... Zobaczymy.
Weekendowe gorąco uzupełnione o deszcz, ciekawe, czy się sprawdzi. Na razie dobrego dnia życzę i zaraz zmykam do lecznicy - moim sukom trzeba podać kolejną dawkę leku do uszu.
Za tę wiadomość podziękował(a): pomodoro, Krecik stary, bietkae, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Bobka, Mejra, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 18 Cze 2026 13:57 #894940

  • JaNina
  • JaNina's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9563
  • Otrzymane dziękuję: 62834
U mnie też niebo prawie całkowicie zakryte chmurami. Jednak jest trochę duszno, mimo wiejącego wiatru. Raniutko byłam na zakupach, żeby później popracować w ogrodzie, ale robota jakoś mi nie idzie :dry:
Spokojnego dnia :bye:
Janina
Jestem Ślązaczką i jestem z tego bardzo dumna

Między kuchnią a ogrodem
Za tę wiadomość podziękował(a): pomodoro, Krecik stary, Łatka, bietkae, Nimfa, ewakatarzyna, Bobka, Mejra, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 18 Cze 2026 15:29 #894947

  • Krecik stary
  • Krecik stary's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Nigdy nie jestem złośliwy-no może czasem
  • Posty: 7912
  • Otrzymane dziękuję: 50471
Poranek zaczął się z temperaturą 17,8* i wschodzącym słońcem.Podwiewa delikatnie ciepły wiaterek.Ogólnie to teraz jest upał.Na obu termometrach wynik jednakowy ponad 29*.Termometry sa w cieniu.Momentami słoneczko chowa się za spore obłoki(chmurki) ale temperatura się nie zmienia.Być może wieczorem czy w nocy znów popada.Miłego dnia życze tym co odpoczywają i tym co pracują w ogródkach. :coffe: :coffe: :bravo: :bravo: :bye: :bye:
IMG_20260618_151920038_HDR2.jpg
Pozdrawiam Józek!!
Za tę wiadomość podziękował(a): pomodoro, bietkae, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Bobka, Mejra, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 18 Cze 2026 20:44 #894949

  • lusinda
  • lusinda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2332
  • Otrzymane dziękuję: 16726
Temperatura 26*C, delikatny, ciepły wiatr. Dzień letni, po południu się zachmurzyło i miałam nadzieję, że popada, ale niestety nie...

U mnie już sucho, rano podlewałam cały duży ogród.

Deszcze które spadły ostatnio, już są tylko wspomnieniem. Ktoś ostatnio zapytał czy są grzyby...no nie ma, potrzeba jeszcze duuużo deszczu, aby coś się pokazało.

Rozsady wysadzone. :hearts:


e7a01514-1e85-4c73-8f1d-a5a5d993b0f6.jpg



406f4c50-2065-4160-8537-5c85d21261e5.jpg



4b7af683-cfc3-4c5e-ae60-94c7dff52f75.jpg


Miłego wieczoru. :bye: :hearts:
Pozdrawiam
Ewa

" Życie, to jedna
Wielka przygoda."
Za tę wiadomość podziękował(a): pomodoro, Łatka, bietkae, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Bobka, Mejra

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 18 Cze 2026 21:19 #894950

  • Mejra
  • Mejra's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 712
  • Otrzymane dziękuję: 7524
Wczoraj padało chyba ze trzy razy ,więc nie ma potrzeby podlewać.
Teraz 18 st.bardzo przyjemny i mniej wietrzny dzień.A jutro ma być koło 30 st. B)


IMG_20260618_210929.jpg


;) ;) ;)
Pozdrawiam,Anka
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Łatka, bietkae, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Bobka, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 19 Cze 2026 12:53 #894964

  • JaNina
  • JaNina's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9563
  • Otrzymane dziękuję: 62834
Pierwszy raz w tym roku mogę napisać: mamy upał B) Na termometrze od zachodniej strony, więc tam gdzie jeszcze słoneczko nie grzało, mam teraz 29*. Na dzisiaj zaplanowałam tylko kąpiele wodne i słoneczne, więc będę bardzo zapracowana ;) Ja jeszcze podlewać nie muszę. Tylko to co w doniczkach stoi. Zresztą i to podlewa się prawie samo :happy:

IMG_2501.jpeg

Spokojnego dnia i uważajcie ze słońcem. Dużo pijcie i cieszcie się ciepełkiem :bye:
Janina
Jestem Ślązaczką i jestem z tego bardzo dumna

Między kuchnią a ogrodem
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, bietkae, Nimfa, ewakatarzyna, Babcia Ala, Bobka, Mejra, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 19 Cze 2026 13:29 #894966

  • bietkae
  • bietkae's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2232
  • Otrzymane dziękuję: 12953
Noc była ciepła 15 stopni, teraz jest ok 30. Dla mnie za gorąco ale te zadowolone
IMG_20260619_132100.jpg


IMG_20260619_132138.jpg
Pozdrawiam Ela
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Łatka, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Babcia Ala, Bobka, Mejra, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 19 Cze 2026 16:00 #894969

  • Łatka
  • Łatka's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 22916
  • Otrzymane dziękuję: 97166
Elu, pewnie, że zadowolone, to rośliny dobre do warunków śródziemnomorskich
Ja też jestem chyba w ich drużynie. :lol:

Wreszcie się cieszę, bo samochodowy termometr pokazuje temperaturę z trójką na przedzie. Nikt nie musi przecież siedzieć w pełnym słońcu, nie? (no, może prócz robotników drogowych... :think: ).
Miałam stresujące przedpołudnie z powodu problemów zdrowotnych drugiej połowy - ale już jest opatrzony medycznie, więc teraz dobre lody, kawka i coś do poczytania. A wieczorem podlewanko (choć na tarasie musiałam podlać donice już teraz).
Spokojnej sjesty!

Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, bietkae, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Babcia Ala, Bobka, Mejra, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 19 Cze 2026 16:44 #894971

  • Babcia Ala
  • Babcia Ala's Avatar
  • Online
  • Platinum Boarder
  • Rocznik 1964
  • Posty: 7858
  • Otrzymane dziękuję: 37176
B) ciepło. Dla mnie do prac ogrodniczych za ciepło. Próbowałam do południa coś robić i rozbolała mnie głowa, może za gwałtowna ta zmiana.
Proszę pamiętajcie o ptakach, potrzebują wody do picia.
Alicja
Ogród przy chałupie 10 km od polsko-czeskiego Cieszyna
Ostatnio zmieniany: 19 Cze 2026 16:45 przez Babcia Ala.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Łatka, bietkae, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Bobka, Mejra, lusinda


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.431 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum