TEMAT: Hoya u Krysi, co stoi lub wisi cz. 2

Hoya u Krysi, co stoi lub wisi cz. 2 26 Cze 2014 23:38 #277513

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
No to tym razem ja Cię rozczaruję: nie jestem nią rozczarowana, bo nie kupowałam jej nigdzie. Mam ją z wymianki na innym forum. Tak czy siak nadal mi się podoba. A teraz wygląda tak (hihihi...) :



i hoja multiflora:



Również buźkę pokazał pan hipek Tres Chic:







Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA


Zielone okna z estimeble.pl

Hoya u Krysi, co stoi lub wisi cz. 2 27 Cze 2014 17:04 #277707

  • inag1
  • inag1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 996
  • Otrzymane dziękuję: 631
Krysiu, widać że z Krasnokwiatem będzie niespodzianka . Coś kolorowego już widać. :lol: Hipeastrum przepiękne.
Temat został zablokowany.

Hoya u Krysi, co stoi lub wisi cz. 2 30 Cze 2014 19:42 #278718

  • Merghen
  • Merghen's Avatar
Kerstin2309 wrote:
Leszek.G wrote:
Tola, to forum jest baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo przyjazne :P
Osobiście polecam to forum i jeszcze jedno, ale nie forumogrodnicze.info :mad2: To palanty są :idea1:
... I nie floraforum.eu!! :mad2: :mad2: To dwa ohydne fora, gdzie człowiek jest ''niczym''. :mad2: :mad2: Tolu, odradzam te dwa fora - wiem co piszę!!! Oaza jest baaaaaaaardzo przyjazna, zresztą chciałabym żebyś założyła swój wątek z doniczkowcami (ach, jak ja lubię podziwiać parapetowe zielonasy).

Jestem członkiem jednego i drugiego forum i mam wrażenie, że zostałam nazwana, jako część grupy, "ohydną" i "palantem". Czy uważacie, że takie słowa powinny padać publicznie urażając uczucia innych, którzy darzyli Was życzliwością. Krysiu, Ty wiele skorzystałaś na wymianach na FloroForum.eu i niekoniecznie wymianach w dwóch kierunkach. Czy dobrze pamiętam, że ta h.multiflora była wymianą jednokierunkową? Czy dobrze się czujesz obsmarowując tu innych, szczególnie, że nie Ci inni nie mogą się bronić a Ty przedstawiasz tylko swoją wersję? Piszę oficjalnie tutaj, że oba posty zgłaszam. Mam nadzieję, że to nie dlatego to forum jest przyjazne, że patrzy przez palce na takie zachowania?...
Temat został zablokowany.

Hoya u Krysi, co stoi lub wisi cz. 2 30 Cze 2014 19:55 #278730

  • Poll
  • Poll's Avatar
Merghen wrote:
Mam nadzieję, że to nie dlatego to forum jest przyjazne, że patrzy przez palce na takie zachowania?...

Merghen, Twoje zgłoszenie wpłyneło o 19.42 i ponaglenie o 19.44.To dośc mało czasu na reakcję.Jak pisałam w innym miejscu, wszyscy moderatorzy nie sa tu na etacie, pracuja w wolnych chwilach i tak szybko, jak się da , reagują na zgłoszenia.

Sprawa ma dwie strony ...jak każdy medal. Kazdy ma swoje odczucia i ma prawo je wyrazać. Możesz się z nimi zgadzać, lub nie,miec inne zdanie, ale nie możesz decydować o tym, co myslą inni.

Sprawa przekazana jest do Administratora forum, on zadecyduje, co dalej z tym wpisem.

Poll
Ostatnio zmieniany: 30 Cze 2014 20:00 przez Poll.
Temat został zablokowany.

Hoya u Krysi, co stoi lub wisi cz. 2 30 Cze 2014 20:27 #278757

  • Merghen
  • Merghen's Avatar
Poll, przepraszam jeśli uraziłam Ciebie. Nie to było moim celem. Wiem kiedy dokonałam zgłoszenia i nie chodzi mi o szybkość reakcji moderatorów po zgłoszeniu bo wiem, że to trwa tym bardziej, że chodzi o poważną sprawę. Jednak słowa te zostały napisane prawie miesiąc czasu i tak długo tutaj są jawne. A słowo "palant" - przykro mi ale dla mnie ma znaczenie obraźliwe. Odstręczanie kogoś od innych forów - również. Myślę, że każdy powinien sam pewnych rzeczy doświadczyć i sprawdzić czy dobrze się czuje tu czy gdzieś w innym miejscu ale pisanie o jakiejś grupie w takim tonie?... Czy jest kulturalne i życzliwe?

Nie wiem czy będę mogła za jakiś czas odpisać na jakąkolwiek odpowiedź bo poprosiłam o usunięcie moich tematów i konta. Z tym nosiłam się już od dłuższego czasu zamykając moje tematy. Nie jest to wynik zaistniałej teraz sytuacji ale czegoś czego sama doświadczyłam przez krótki czas przebywania tutaj - pewnego wyobcowania. Domyślam się, że jest to też wina i z mojej strony bo miałam za mało czasu by poświęcać go na czytanie Waszych wątków ogrodowych i lepiej Was poznać. Nie piszę jednak o tych moich odczuciach na innych forach, nie określam go czy jest fajne czy nie. Zostawiam tą ocenę do rozpatrzenia przez każdego osobiście. To tyle cele wyjaśnienia. Po prostu - logując się tutaj by napisać o swoich odczuciach postanowiłam załatwić dodatkowo sprawę postanowioną wcześniej i jak na razie nie załatwioną - mojej rezygnacji. To jest już mój ostatni post. Nie będę już więcej polemizować i tłumaczyć mojego zachowania. Uważałam za słuszne z na coś zwrocić uwagę ale mam zbyt wiele innych spraw by kontrolować to w jaki sposób zakończy się ta sprawa. Jednak posty Leszka i Krysi są jawne nawet dla tych, którzy nie są zarejestrowani. Jeśli Administrator uzna, że powinien go wykasować - nie będę przeciw temu oponować. W sumie chciałabym by wszystkie moje posty zostały wykasowane ale nie wiem czy jest to technicznie możliwe. Pozdrawiam wszystkich i życzę by każdy znalazł dla siebie przyjazne forum.
Ostatnio zmieniany: 30 Cze 2014 20:46 przez Merghen.
Temat został zablokowany.

Hoya u Krysi, co stoi lub wisi cz. 2 30 Cze 2014 20:36 #278764

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Merghen, źle zostałam potraktowana na tamtym forum i ty o tym dobrze wiesz!!! Forma zdania ''Nie polecam tego forum'' (i wskazanie go) jest moim odczuciem względem traktowania tam mnie jako człowieka. Mam prawo mieć własne zdanie, czy nie? Mam prawo coś polecać czy nie? Nikomu w niczym nie ubliżyłam pisząc że zostałam tam niewłaściwie potraktowana. Aha, i jeszcze jedno: nie nazwałam tego forum czy ludzi na nich ''palantami''. Czyją jeszcze wypowiedź mnie przypiszesz? A co do wymianki multiflory, to pamięć cię zawodzi. O ile dobrze pamiętasz, nie byłam osobą tylko biorącą roślinki, ale wymianowo dzieliłam się także swoimi roslinami z innymi, i to całkiem dużymi okazami. Niekiedy nawet bezwymiankowo. A gwoli wyjaśnienia: TO FORUM jest przyjazne dlatego, bo ludzie tu będący są życzliwi dla drugiego człowieka.
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Temat został zablokowany.

Hoya u Krysi, co stoi lub wisi cz. 2 30 Cze 2014 21:23 #278800

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Powiem inaczej, by wszystko było jasne: Do samego forum jako forum nic nie mam. Mnie chodzi tylko o formę traktowania człowieka jak nieczłowieka. Niczego więcej wyjaśniała nie będę by nie rozdrapywać rany, która mi pozostała po tamtejszym forum.
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Temat został zablokowany.

Hoya u Krysi, co stoi lub wisi cz. 2 30 Cze 2014 22:05 #278835

  • Leszek.G
  • Leszek.G's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1347
  • Otrzymane dziękuję: 709
Merghen, częściowo masz rację - źle się wyraziłem - administracja forumogrodnicze.info to palanty co czytają cudze PW.
Użytkownicy w części byli bardzo w porządku.
Forum jako forum jest ok, ale jeśli administrator rozsyła pytania do użytkowników forum kwestii politycznej i jeśli ktokolwiek odpowie inaczej niż życzy sobie administracja jest banowany to sorry, ale chamstwa 'nie ździerżę'.
Jeśli chcesz wiedzieć jak było to Ci napiszę - Krysiu, wybacz że u Ciebie:
otóż administrator FO publicznie napisał że 'znaczna część ludzi to 'czerwoni komuniści' którzy rozpijają naród w celu jego zagłady', na co ja zaprotestowałem i napisałem, że nie powinien tak pisać bo sam być może miał komunistę i ubeka w rodzinie. Za to dostałem ostrzeżenie od admina i 2 moderatorów (wieści szybko się rozchodzą ). Potem podjął temat tolerancji osób homoseksualnych, pisząc że jest tolerancyjny, że jemu nie przeszkadza itp itd a potem napisał że takie pary powinno się izolować od społeczeństwa bo nie są ludzie tylko bydło. Napisałem mu publicznie że sam sobie zaprzecza. I wtedy klika (Towarzystwo Wzajemnej Adoracji) podobnych jemu osób zaczęła po mnie jechać jak po łysej świni a wszyscy sami sobie zaprzeczali, co im wytknąłem przytaczając ich własne wypowiedzi. Wtedy ponownie dostałem ostatnie ostrzeżenie od moderatora Jovanka. Zapytałem Jovanki dlaczego ja dostaję ostrzeżenia mimo że że to inni wykazują wrogość, chamstwo, brak tolerancji i nie są za to karani ostrzeżeniami (choć wg regulaminu FO powinni). W odpowiedzi dostałem jedynie cytat mego pytania i informację, że moje IP zostało zablokowane. Chwilę później jakiś nowy Mod napisał, że nikt po jednej osobie nie będzie płakał - nie przewidzieli tego że ja tez nie będę płakał - i napiszę bardzo brzydko: ch..... im w ......
Żałuję jedynie że nie mogłem dokończyć wszystkich wymian na które byłem umówiony - i w tej sprawie pisałem do tych debili żeby nie blokowali mnie przez kilka dni żebym mógł od ludzi adresy wziąć i się dogadać z wymianą - oczywiście wyśmiano mnie - kolejny przykład chamstwa administracji FO.
I jeżeli piszesz, że jesteś oburzona faktem, że publicznie piszę źle o tamtym forum, to powinnaś być oburzona też wszystkimi opiniami jakie są w necie i dotyczą czegokolwiek. Nawet komentarze do transakcji na allegro powinny Cię oburzać.
Nikomu nie bronię przebywania na Fo, nikomu nie piszę żeby z niego rezygnował, a to, że ja ich nie lubię to jest to moja opinia którą mam prawo napisać gdziekolwiek w necie tak, jak się umieszcza opinię jakiegoś produktu. I prosty przykład : jeśli ktoś napisze na stronie Moulineksu że ich robot kuchenny z serii planetarnej jest do bani to ja mam się oburzać bo jestem z niego zadowolony? Bynajmniej dziwnie by to wyglądało.
Możesz się ze mną nie zgadzać w kwestii opinii - ale nie masz racji.
Ostatnio zmieniany: 18 Wrz 2017 17:29 przez Michał.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Forumowa Żabula, VERA

Hoya u Krysi, co stoi lub wisi cz. 2 30 Cze 2014 22:21 #278840

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Leszek.G wrote:
Nikomu nie bronię przebywania na Fo, nikomu nie piszę żeby z niego rezygnował, a to, że ja ich nie lubię to jest to moja opinia którą mam prawo napisać gdziekolwiek w necie tak, jak się umieszcza opinię jakiegoś produktu. I prosty przykład : jeśli ktoś napisze na stronie Moulineksu że ich robot kuchenny z serii planetarnej jest do bani to ja mam się oburzać bo jestem z niego zadowolony? Bynajmniej dziwnie by to wyglądało.
Możesz się ze mną nie zgadzać w kwestii opinii - ale nie masz racji.
Jestem tego samego zdania co Leszek. Na tamto forum niech wchodzi kto tylko chce. Nikomu tego nie bronię.

Leszku, bardzo dziękuję. Storczyk jest piękny!!
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 30 Cze 2014 22:22 przez Forumowa Żabula.
Temat został zablokowany.

Hoya u Krysi, co stoi lub wisi cz. 2 04 Lip 2014 19:02 #279961

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Tak dzisiaj wygląda Krasnokwiat. Ale czy aby na pewno jest to Krasnokwiat Katarzyny?



Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Hoya u Krysi, co stoi lub wisi cz. 2 15 Lip 2014 12:11 #283312

  • Tola
  • Tola's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 4803
  • Otrzymane dziękuję: 8186
Krysiu, z wielką przyjemnością pobyłam w Twoim świecie :P
Kolorowo i pięknie :flower2:

Będę wpadała na małe co nie co
kODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQf01_wx_orig.gif
Temat został zablokowany.

Hoya u Krysi, co stoi lub wisi cz. 2 20 Lip 2014 10:41 #284684

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Będzie mi przeogromnie miło. To najlepszego!
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Temat został zablokowany.

Hoya u Krysi, co stoi lub wisi cz. 2 20 Lip 2014 12:59 #284712

  • Tola
  • Tola's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 4803
  • Otrzymane dziękuję: 8186
I można tutaj wkładać różne emotki...Jestem z tego bardzo zadowolona


ASfZg_0U_orig.gif
Temat został zablokowany.

Hoya u Krysi, co stoi lub wisi cz. 2 20 Lip 2014 13:58 #284719

  • VERA
  • VERA's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1919
  • Otrzymane dziękuję: 3718
Zapatrzona w ogrodowe, nie zwróciłam należytej uwagi na parapetowe. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twoich doniczkowych, podziwiam i gratuluję tak różnorodnej kolekcji....... :bravo: :bravo: :bravo:
Pozdrawiam Vera :)
Temat został zablokowany.

Hoya u Krysi, co stoi lub wisi cz. 2 20 Lip 2014 17:54 #284758

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Tolu, ja też uwielbiam wstawiać emotki, bo one potrafią w dużej mierze wskazać na stan emocji człowieka. Czasami lepiej przemawiają niż słowa.

Serdecznie Cię witam Vero w moich skromnych progach. Cieszę się że Ci się u mnie podoba. Co prawda niewiele u mnie kwitnie w tej chwili, ale niezmordowana hoja multiflora zachwyca mnie swoimi kosmicznymi kwiatkami (jej kwiat przypomina mi rakietę kosmiczną gotową do startu). Oto ona:











i inne hoje które jeszcze nie kwitną:





to panienka hoja tricolor, chwilowo przestawiona na parapet okienny:



i zapowiedź nadchodzącego debiutu u hoi obscury:







Tak jeszcze niedawno mi kwitł pan Krasnokwiat:

Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 20 Lip 2014 18:17 przez Forumowa Żabula.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Hoya u Krysi, co stoi lub wisi cz. 2 20 Lip 2014 18:22 #284762

  • VERA
  • VERA's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1919
  • Otrzymane dziękuję: 3718
Zjawiskowe, wszystkie :bravo: :bravo: :bravo:
Pozdrawiam Vera :)
Temat został zablokowany.

Hoya u Krysi, co stoi lub wisi cz. 2 20 Lip 2014 18:23 #284763

  • aga111
  • aga111's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 362
  • Otrzymane dziękuję: 156
Jak ja uwielbiam takie hojowe widoki :) Prześliczne smocze pyszczki u multiflorki i moje gratulacje dla obscury :bravo: Trzymam kciuki , aby pączusie donosiła i zachwyciła swoimi kwiatami :)
Temat został zablokowany.

Hoya u Krysi, co stoi lub wisi cz. 2 20 Lip 2014 19:24 #284776

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Dzięki dziewczyny. Chciałabym jeszcze żeby mi zakwitła panienka Diptera i Imperialis. Imperialiska niby produkuje jakieś tam tyci a'la mini pączki kwiatowe, ale czy zechce zakwitnąć? :think: Diptera zaś produkuje tylko liściory i wydłuża pędy, i nic poza tym. Chyba będę ją musiała postraszyć że wyleci na kompost jak mi nie zakwitnie czy coś w tym rodzaju... :whistle: :whistle: ;)
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Tola, Carmen
Wygenerowano w 0.427 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum