TEMAT: Moje roślinne minikrólestwo w minipokoiku :) musssli :)

Moje roślinne minikrólestwo w minipokoiku :) musssli :) 22 Cze 2018 18:16 #614508

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Ta twoja begonia koralowa jest cudnie nakrapiana. Ja je podziwiam u innych z racji ciężkich relacji obopólnych. :happy: Świetne ujęcie. :bravo:
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Za tę wiadomość podziękował(a): musssli


Zielone okna z estimeble.pl

Moje roślinne minikrólestwo w minipokoiku :) musssli :) 24 Cze 2018 16:36 #614921

  • musssli
  • musssli's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 279
  • Otrzymane dziękuję: 323
Hihi mi na razie z begoniami dobrze, choć nie robię nic przy nich specjalnego :)

YEEEY odebrałam wreszcie obiektyw, jest ODJECHANY teraz to dopiero będą fotki :D

DSC_0869.jpg


DSC_0822.jpg


DSC_0718.jpg
Za tę wiadomość podziękował(a): Carmen

Moje roślinne minikrólestwo w minipokoiku :) musssli :) 26 Cze 2018 08:13 #615192

  • musssli
  • musssli's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 279
  • Otrzymane dziękuję: 323
Chyba tylko ja jeszcze do tego, własnego wątku zaglądam :(

Silvery ann ładnie się rozwija :) I ma podpórkę 'handmade' hihi :D :D za małą doniczkę ma na kupny palik

DSC_0880.jpg


Neon daje czadu :)
DSC_0881.jpg


Moje nowe 'dziecię' czyli Coleus 'Combat' bardzo go pragnęłam aż w końcu zdobyłam hihihi
DSC_0888.jpg


Dischidii zachciało się kwitnąć na tym jednym badylku :D
DSC_0889.jpg


I "graty" w kuchni :) Argyraeus puszcza kolejnego liścia. Nie wiem czy pisałam, ale postanowiłam że jak wypuści 10 to ciachnę w połowie i zagęszczę, na razie niech jeszcze rośnie na tym jednym badylu.
DSC_0890.jpg
Za tę wiadomość podziękował(a): nati6, Carmen

Moje roślinne minikrólestwo w minipokoiku :) musssli :) 26 Cze 2018 15:08 #615247

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Musssli, podglądaczy twojego wątku jest sporo, a wśród nich i ja. Systematycznie tu wdeptuję by napawać oczy twoimi okazami, chociaż nie zawsze coś nabazgram. Ja o swoim wątku tak samo myślę jak ty o swoim, dlatego rozważam zamknięcie go.

Twój neonek dzielnie wzrasta a ja lubię rośliny o kontrastowych barwach. U mnie jeden argyraeus rośnie w doniczce a reszta się ukorzenia na zagęszczenie.
Dobrego dnia. Pozdrawiam.

Moje roślinne minikrólestwo w minipokoiku :) musssli :) 26 Cze 2018 16:21 #615250

  • nati6
  • nati6's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 424
  • Otrzymane dziękuję: 652
Zaglądamy zaglądamy i podziwiamy :hug:
Ludzie inni mają gospodarkę i hektary więc więcej obowiązków :crazy:
Człowiek wejdzie nacieszy se oczęta i dalej do obowiązków..aktualnie czeka hektar cebuli,w tym czosnek..ogród...malina,koszenie trawników ...to część tylko :flower1:
A jak już trochę czasu są jagódki w lesie i trochę relaksu ..w postaci udania się na festyn itp

Moje roślinne minikrólestwo w minipokoiku :) musssli :) 26 Cze 2018 21:16 #615306

  • Carmen
  • Carmen's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1883
  • Otrzymane dziękuję: 3199
Musssli i Krysiu, ani się ważcie zamykać wątki, czasami po prostu nie dopisujemy nic nowego, ale oglądamy, bo wiecie jest jeszcze taka możliwość :club2: :rotfl1:
Zielono pozdrawiam Iwona

Moje roślinne minikrólestwo w minipokoiku :) musssli :) 26 Cze 2018 22:28 #615319

  • musssli
  • musssli's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 279
  • Otrzymane dziękuję: 323
Dziękuję za miłe słowa :) Chyba jedyne w tym dniu, dzisiaj miałam przykry dzień.
Nati6 nawet nie wiesz jak zazdroszczę tych hektarów, tak bym chciała mieszkać na wsi... tak bardzo mnie tam ciągnie od dziecka!

A Żabula nie waż się zamykać wątku bo ja też paczam :)
Ostatnio zmieniany: 26 Cze 2018 22:29 przez musssli.
Za tę wiadomość podziękował(a): Forumowa Żabula, Carmen

Moje roślinne minikrólestwo w minipokoiku :) musssli :) 27 Cze 2018 09:53 #615354

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
musssli wrote:

A Żabula nie waż się zamykać wątku bo ja też paczam :)

Wezmę to pod uwagę przy podejmowaniu ostatecznej decyzji. :hug:
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Za tę wiadomość podziękował(a): Carmen

Moje roślinne minikrólestwo w minipokoiku :) musssli :) 27 Cze 2018 19:01 #615422

  • musssli
  • musssli's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 279
  • Otrzymane dziękuję: 323
Przedszkole :)

DSC_0892.jpg



DSC_0895.jpg


DSC_0896.jpg


DSC_0897.jpg


Chaberki
DSC_0879.jpg


I radosna twórczość :)

DSC_0894-3.jpg
Za tę wiadomość podziękował(a): nati6, Carmen

Moje roślinne minikrólestwo w minipokoiku :) musssli :) 27 Cze 2018 19:08 #615426

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
O dżizes, samiuśka to rysowałaś??? :supr3: :woohoo: :woohoo: :supr3: Zaniemówiłam!!!
A przedszkole masz urocze. Szybkiego ich rozrostu Ci życzę i wspaniałych, obfitych kwitnień. :) :flower2:
Dobrego dnia. Pozdrawiam.

Moje roślinne minikrólestwo w minipokoiku :) musssli :) 28 Cze 2018 12:02 #615562

  • musssli
  • musssli's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 279
  • Otrzymane dziękuję: 323
hihi dziękuję :)
Nie wiem czemu najbardziej przyciągają mnie takie chabazie :D Ostatnio mi się nawet przypomniało jak byłam mała to właściwie aż do gimnazjum zawsze musiałam pójść na jakąś łąkę (mieszkam w mieście ale akurat od tej strony gdzie jest blisko do jakichś nieużytków) i nazrywać bukiety różnych trawsk.
Nigdy różyczki czy inne takie mnie nie kręciły ale z kępą wrotyczy, kłosów jakichś wysianych na dziko zbóż czy cykorii, to codziennie potrafiłam wracać i mamę obdarowywać i wszystkich dookoła :D :D :D
Później jakoś stwierdziłam że to głupie, ale od jakiegoś czasu doszłam do wniosku że walić to, dla mnie to nie jest głupie i będę dalej się zachwycać "chabziami" :D Poza tym są bardzo wdzięczne do rysowania :)
Mam nawet swój pseudozielniczek rysunkowy, ale już rysowany samym tuszem, bez kolorów

Moje roślinne minikrólestwo w minipokoiku :) musssli :) 28 Cze 2018 12:25 #615566

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Ja wstawiłam w twoim wątku rysunkowym swoje wypociny rysunkowe. W razie czego to może jakiś modek je usunie. Wybaczysz mi tą samowolkę?
Dobrego dnia. Pozdrawiam.

Moje roślinne minikrólestwo w minipokoiku :) musssli :) 28 Cze 2018 12:35 #615568

  • musssli
  • musssli's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 279
  • Otrzymane dziękuję: 323
niech nikt nie usuwa, zabraniam, są piękne! :idea1: :idea1: :hearts: :hearts: :hearts: Niby ja założyłam wątek, ale fajnie pooglądać prace innych :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Forumowa Żabula

Moje roślinne minikrólestwo w minipokoiku :) musssli :) 28 Cze 2018 12:47 #615572

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Tak się zastanawiam że może za jakiś czas coś nabazgrolę? Hmmmmm.... :whistle: :think:
Dobrego dnia. Pozdrawiam.

Moje roślinne minikrólestwo w minipokoiku :) musssli :) 28 Cze 2018 12:59 #615575

  • musssli
  • musssli's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 279
  • Otrzymane dziękuję: 323
Może zrobimy sobie jakieś wyzwanie? :D Rzucimy temat rysunku (ja Tobie, Ty mi, albo wybierzemy wspólnie) i będziemy się motywować? :D
Np przyszły tydzień niech będzie pod znakiem roślin w kolorze różowym/fioletowym/amarantowym :D i zobaczymy co nam się uda bazgrnąć :)
Ja też bardzo dawno nie rysowałam, te dwa to po dłuuugiej przerwie ;(
Za tę wiadomość podziękował(a): Forumowa Żabula

Moje roślinne minikrólestwo w minipokoiku :) musssli :) 28 Cze 2018 13:21 #615583

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
No dobra, spróbuję coś w przyszłym tygodniu nabazgrać, tylko się nie śmiej, bo ostatnio rysowałam w lipcu 2014 roku, więc i wprawa znikła. Śmiechu z moich bazgrołów będzie po pachy!! :whistle: :happy: :happy: Kredki, ołówek i kartki do ksero trza kupić.
Dobrego dnia. Pozdrawiam.

Moje roślinne minikrólestwo w minipokoiku :) musssli :) 01 Lip 2018 20:21 #616195

  • musssli
  • musssli's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 279
  • Otrzymane dziękuję: 323
Żabcia, bez pracy nie ma kołaczy, trza rysować żeby wyszło :D


A mój wczorajszy dzień wyglądał tak:

IMG_20180630_183952_641.jpg


IMG-20180630-WA0010.jpg


Oczywiście pomiędzy pracą a pracą. Już nie pamiętam kiedy ostatnio nie brałam roboty na weekend i nawet się nie zapowiada w najbliższym roku/dwóch żeby się coś zmieniło.

Z nagietka robi się oliwka:

DSC_0904.jpg


Zrobiłam też tonik z naparu nagietka + łyżką świeżego aloesu.
Reszta poszła na ususzenie, mam plan narobić świeczki, tabliczki woskowe i papier czerpany, nie mam ZIELONEGO pojęcia kiedy ja znajdę na to czas ale zrobię :happy: :happy: :happy: Wena jest, teraz tylko plany jakoś do tego dopasować!
Za tę wiadomość podziękował(a): Carmen

Moje roślinne minikrólestwo w minipokoiku :) musssli :) 01 Lip 2018 20:34 #616198

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Znaczy się, jak znajdę jakąś chwilkę to może coś nabazgram, jednakże nie mam z twoim talentem szans - jeśli już mam być zupełnie szczera. Zobaczymy czy mi czasu starczy na bazgrolenie? Ja do rysowania muszę mieć wenę, bo bez niej ani rusz. Sorry. :oops:
Dobrego dnia. Pozdrawiam.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Tola, Carmen
Wygenerowano w 0.339 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum