TEMAT: Moja działka na Dębowym Lesie

Moja działka na Dębowym Lesie 25 Mar 2013 12:07 #138240

  • Joane
  • Joane's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 259
  • Otrzymane dziękuję: 133
Aniu wspaniałe zakupy. Ja również kocham róże. Mam na razie trzy plus te nowe co kupiłam. Może w tym roku uda mi się zrobić rabatę różaną?

Liliowce wspaniałe. :happy4:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moja działka na Dębowym Lesie 25 Mar 2013 12:18 #138241

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Aniu liliowce przepiękne, ja również uwielbiam te kwiaty. Są całkowicie niekłopotliwe, niewymagające a takie piękne :P Warte są tego, żeby być w każdym ogrodzie :P
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 25 Mar 2013 12:25 #138247

  • mirdem
  • mirdem's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2652
  • Otrzymane dziękuję: 2335
Aniu zagladam od dawna to sie ujawnię :bye: :bye: .......... dużo tu moich ulubienic hostki , liliowce ..... lubię to :P
Pozdrawiam.....wiosennie przez cały rok ... Mirka :P :P

Kolorowy galimatias Mirki

Kramik -wymienię , sprzedam ( głównie ogrodowe)2015
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 25 Mar 2013 19:41 #138335

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Też masz sporo liliowców Aniu .Jestem ciekawa jakie dokupiłaś liliowce
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 27 Mar 2013 11:22 #138816

  • xMonia
  • xMonia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 614
  • Otrzymane dziękuję: 104
Witaj Aniu,

pochwal się co nowego w tym tygodniu zakupiłaś zapewne coś wyszukałaś :)
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 27 Mar 2013 18:11 #138900

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
magdala; kropik-Halinko; Piotrze; witajcie :hug:
Cyprydo-Matyldo -liliowce są piękne i naprawdę warto je mieć w swoim ogrodzie :hearts:
amadyn--Witaj u mnie i dziękuję za miłe słowa i zapraszam jeszcze ;)
Małgo[siu u mnie też hosty rosną w pół-cieniu i w słońcu ,i jakoś dają sobie radę najwyżej niektóre trochę przypali :dry: ;)
Ewo ;Alinko ;/b]--witajcie dzieczyny :kiss3: Zima u mnie dalej uciążliwa trwa :mad2: :mad2:
Joane róze kocham,nie mam takich pełnych ale to zmienię ,już dokupiłam 2, jeszcze zamierzam dokupić 3 i będę musiała poszerzyć rabatę różaną :hearts: A liliowce też kocham ,to ostatnia moja miłość :hearts:
AGNESS ja też uważam,że liliowce są piękne i bezproblemowe a z roku na rok piękniejsze :flower2:
mirdem--Witaj w moich progach :hug: Hosty jak zauważyłaś to też moje ulubienice, i żurawki i róże i liliowce :flower1:
jagoda5214--mam chyba 6 liliowców,nie wszystki mi zakwitły w tamtym roku,to chba w tym powinny.A już dokupiłam;SUPER PURPLE; DARING DECEPTION; STORM OF THE CENTURY; DAVID KIRCHHOFF; BLACK STOCKINGS; WINTERERRY CANDY; :dance:
xMonia--ostatnimi dniami nic nie kupiłam :unsure: Wkurza mnie ta zima :mad2: ciężko i ślisko się poruszać i na chodnikach i na jezdni,do sklepów ogrodniczych żadne nowości nie przyjeżdżają i tam chyba czekają na wiosnę :flower1:

A oto moja Fiona:
Ostatnio zmieniany: 27 Mar 2013 18:15 przez anabuko1.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633, Margolka, Małgorzata124

Moja działka na Dębowym Lesie 27 Mar 2013 18:29 #138906

  • aneta72
  • aneta72's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 451
  • Otrzymane dziękuję: 111
Witam. Jaka śliczna koteczka jakie ma fajne skarpetki.Widzę że czujesz już wiosnę ,zakupy do grodu trwają.To tak podobnie jak u mnie miejsca brak ale to się przyda i to też . :coffe: Pasja robi swoje :club2: oby szybko zrobiło się ciepło.POZDRAWIAM.
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 27 Mar 2013 19:13 #138922

  • Kasia1972
  • Kasia1972's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 824
  • Otrzymane dziękuję: 79
Aniu, widzę, że kupiłaś różę w Lidlu - chyba pnąca? U mnie w Lidlu takiej fajnej nie było...
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 27 Mar 2013 20:09 #138939

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
aneta72 wiosny to ja nie czuję ,tylko zakupy robę z nadzieją,że w końcu ta wiosna przyjdzie
Kasia1972 --tak,kupiłam w lidlu tą różę,ale kurcze wcale nie chcę pnącej,myślałam ,że to rabatowa ,jedna jedyna była ,tak mi się spodobała hmmm zobaczymy co z niej wyrośnie ,najwyżej będę przesadzać
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 27 Mar 2013 20:19 #138944

  • Margolka
  • Margolka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1747
  • Otrzymane dziękuję: 234
Niebieskooka Fiona - śliczna dziewczynka. :hearts: Wygląda na rozrabiakę :wink4: Jaki ma charakter?
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 27 Mar 2013 20:57 #138962

  • rm27
  • rm27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2676
  • Otrzymane dziękuję: 2903
Aniu, z przyjemnością pospacerowałem po Twoim ogrodzie. Urocze miejsce, bardzo stylowo wszystko urządzone. :bravo:
I sporo trawnika widzę do zagospodarowania. :search: Niestety dłuższe przebywanie na forum tylko może mu zaszkodzić. Wciąż trzeba szukać miejsca, żeby posadzić nowe nabytki. Najprościej przekopać jakiś jego kawałek. :bad-idea:
Hostami, żurawkami, liliowcami, różami już się zaraziłaś. :dance: Inne manie roślinne pewnie też już blisko. :drink1:
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 28 Mar 2013 07:21 #139024

  • dagers
  • dagers's Avatar
Śliczny ogród i bardzo fajnie wszystko zagospodarowalas i rozmiescilas :)
A kota to Ci zazdroszcze
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 28 Mar 2013 23:22 #139261

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Margolka--fiona to indywidualistka,w większości jak moje dziecko,przychodzi na głaskanie,wita,jak wraca się do domu,śpi w nogach, :supr: przytulaszczka tylko domowników, :hug: dla obcych jest nieufna,szorstka i wyniosła,nie da się pogłaskać nawet :evil: ale ciekawska wszystkiego i wszystkich :hearts:

rm27--witaj,miło mi cię gościć :) Trochę trawnika zostawiam ;) :hammer: co moi domownicy będą robić jak ja będę plewiła :garden: ,rabaty już i tak ciągle powiększam :flower:

dagers --Witaj w moim królestwie ;) ,ciesze się ,że podoba ci się u mnie,zapraszam jeszcze :wink2:

Z jednej strony dobrze ,ze są święta ten czas zimowy inaczej biegnie,zaganianie przygotowaniami świątecznymi potrawami,porządkami,wir przeróżnych rzeczy :crazy: :fly: A po świętach może będzie cieplej i wiosna :flower2: :flower2: :flower2:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Margolka

Moja działka na Dębowym Lesie 29 Mar 2013 07:40 #139281

  • Jatra
  • Jatra's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 118
  • Otrzymane dziękuję: 25
Witaj Aniu jak fajnie ,ze i tutaj cię znalazłam .Jeszcze trochę i będziemy mogły podziwiac wspaniała kolekcje Twoich host .Twoja ostatnia miłośc jest cudowna , pewnie nie mozesz sie doczekac tak jak ja ich kwiatów .
Pozdrawiam cieplutko . :flower2:
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 29 Mar 2013 07:52 #139284

  • Malgocha1960
  • Malgocha1960's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • http://forumogrodniczeoaza.pl/​index.php/forum/33-m
  • Posty: 439
  • Otrzymane dziękuję: 45
Aniu,jak nazywa sie ta fioletowa róża z pierwszej strony.Kupiłam teraz w brico,a mam juz jedną pod inna nazwą i jestem ciekawa czy będą miały jednakowy kolor.
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 29 Mar 2013 08:32 #139292

  • Kasia1972
  • Kasia1972's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 824
  • Otrzymane dziękuję: 79
Aniu, wróciłam do 6 strony i Twojej fotki z różą lidlowską - tam jest napisane, że pnąca i masz podaną wysokośc - 200 - 300 cm, a więc jak byk - pnąca! Ty ją sadż od razu gdzieś przy drabince, pergoli czy innej podporze.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): anabuko1

Moja działka na Dębowym Lesie 29 Mar 2013 19:44 #139439

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Teresko--Witaj u mnie ,miło mi cie tutaj widzieć :kiss3: to prawda nie mogę się doczekać ani wiosny ani żywych kwiatuszków w ogrodzie :flower1:
Malgocha1960--Nie mam pojęcia jak nazywa się ta fioletowa róża,wcześniej nie zapisywałam ,żadnych nazw,teraz już to robię :wink2:
Kasia1972--dziekuje za informacje,masz rację od razu posadzę ją koło siatki może,pergole już zajęte :crazy: :)



Wszystkim zielono zakręconym życzę radosnych, spokojnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i szynki,babki z rodzynkami,ostrego chrzanu,
tęczowych mazurków,i jakiego dyngusa??mokrego nie śnieżnego :P
i oraz upragnionego przez wszystkich słonka i wiosenki :flower2: :kiss3:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku, Margolka, Małgorzata124, Martina

Moja działka na Dębowym Lesie 01 Kwi 2013 19:49 #139988

  • Alina-277
  • Alina-277's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1867
  • Otrzymane dziękuję: 1253
Miło przeczytać tak piękne życzenia ,ale śniegu i zimy to my się yak szybko ni e pozbędziemy ...podobno ma trzymać jeszcze przez kwiecień..
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.485 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum