TEMAT: Moja działka na Dębowym Lesie

Moja działka na Dębowym Lesie 04 Mar 2013 12:13 #130683

  • Misiula
  • Misiula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • WROCŁAW
  • Posty: 627
  • Otrzymane dziękuję: 2170
Witaj Aniu na forum :)

Drewniany dom wygląda oszałamiająco. Działka przez lata zmieniła się nie do poznania.
Pozdrawiam ciepło.
Magda
Poszukuję krzyżówek Kozuli o nr: 19, 91, 94 i 233

Krzyżowanie pomidorów w teorii i praktyce

Mój BLOG: ProjektPomidor
Mój Instagram: ProjektPomidor
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moja działka na Dębowym Lesie 04 Mar 2013 18:26 #130781

  • Martina
  • Martina's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 416
  • Otrzymane dziękuję: 85
Witaj Aniu. Przepiękna kolekcja host i drewniany dom, marzenie niejednego ogrodnika. Moje na pewno. :bye:
Pozdrawiam Marta.


siedlisko
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 04 Mar 2013 20:41 #130920

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2487
Piękny domek :ohmy: bardzo klimatyczny.
Kolekcja host spora...już się nie mogę doczekać tych wychodzących z ziemi kłów :funnyface:
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 04 Mar 2013 22:14 #130998

  • mag
  • mag's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 2478
  • Otrzymane dziękuję: 1176
Witaj Aniu wśród oazowej braci. Ależ urokliwy zakątek stworzyliście i do tego wymarzone otoczenie :flower2: Powinnam napisać coś o roślinach, ale ciągle nie mogę ochłonąć z wrażenia, jakie zrobiły na mnie zdolności Twoich Panów... ten domek bije na głowę wszystko!

A tak a propos host tolerujących większe ilości słońca forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/3...sloneczne-stanowiska :bye:
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 05 Mar 2013 21:49 #131374

  • Ewelina
  • Ewelina's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 881
  • Otrzymane dziękuję: 979
Bardzo ładny domek- drewno świetnie współgra z zielenią , a przy tym idealnie nadaje się jako letniak ! Widzę tez ambitną ekipę ogrodników-budowlańców , na czele z dziarska panią kierownik :whistle:
Podoba mi sie tutaj, więc już czekam na poczatek nowego sezonu i wieści spod dębowego lasu :)
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 06 Mar 2013 07:46 #131476

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
gosiap32-hosty generalnie rosną w cieniu,ale nie wszystkie,moje są w lekkim słońcu od pół- wschodniej strony i zachodniej,Jakoś to znoszą,Inne w upały lekko podpala ich słoneczko :(
Andzia1; Misiula-Magda; Martina - cieszę się, że mój domek i ogródek przypadł do gustu :wink2:
Igor-Dziękuję ,ja też nie mogę doczekać się kiedy hosty wystawią swoje kiełki,na wiosnę jedne mają inne wybarwienie,a latem inne ;)
mag-Madziu---dziękuję za miłe przujęcie mnie :kiss3: Moje hosty też nie rosną w głebokim cieniu,mają słońce ;)
Ewelina--Witam serdecznie w moim wątku i dziękuję za miłe słowa ;)
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 06 Mar 2013 08:03 #131480

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Aniu widzę, że i o różyczkach możemy porozmawiać :wink4:
Jakbyś poszukiwała jakiejś mogę pomoc ;)
Zapraszam do mojej rozanki, link ponizej :silly:
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 06 Mar 2013 08:13 #131482

  • ry-ku
  • ry-ku's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 105
  • Otrzymane dziękuję: 23
Witaj Aniu :bye: działeczka piękna, widać ile pracy włożyliście w przebudowę i zmianę zwykłej łąki w taki cudny zakątek
w oczy rzucają się róże, piękne kiaty, choć przyznać muszę, że nie wiedzieć z jakich przyczyn nigdy za nimi nie przepadałem
Pozdrawiam Patryk

Wątek Ogrodowy :)
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 06 Mar 2013 08:33 #131491

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 835
Aniu i ja zawitałam do Twojego ogródka :bye: . Domek macie piękny - idealnie pasuje do otoczenia. Rośliny - no cóż - tylko się zachwycać :woohoo: . Przepiękna jest ta żółta róża :ohmy: - wiesz może, co to za odmiana?
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 06 Mar 2013 09:08 #131518

  • Daniela
  • Daniela's Avatar
No, to i ja trafiłam do tego cudnego miejsca. :) Bardzo mi się tu spodobało, nie dziwię się, że spędzacie tyle czasu w tym miejscu. Pewne podobieństwo dostrzegam, bo też domek drewniany, zielono-brązowy a nasz zielono-czerwony. Tak jakbym czytała o naszych początkach... dostałam jakieś bergenie, irysy i kilka innych bylin. Jakaś pani likwidowała ogródek przyblokowy, koleżanka podzieliła się darami. :) Potem czytałam, uczyłam się i sprowadzałam kolejne rośliny. Dużo wiedzy ogrodniczej zyskałam wtedy, gdy znalazłam się na forum tematycznym, choć ogród w głównych swoich założeniach był już gotowy.
Aniu, też przybyłaś z gotowym ogrodem, ale z pewnością znajdziesz tu wiele inspiracji. Będę u Ciebie częstym gościem. :flower2:
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 06 Mar 2013 09:16 #131520

  • Jurek
  • Jurek's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 210
  • Otrzymane dziękuję: 66
Pięknie, i w tak krótkim okresie czasu, godne pochwały. :flower1:
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 06 Mar 2013 10:13 #131545

  • Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 1283
Aniu przyszłam z rewizytą i oniemiałam z zachwytu. :thanks: Domek drewniany marzenie. Przesympatyczna gospodyni, śliczny ogród. Wpisuję się na listę stałych bywalców tego wątku. :lol:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 06 Mar 2013 10:29 #131555

  • aneta72
  • aneta72's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 451
  • Otrzymane dziękuję: 111
Witam :search: podczytuję ,oglądam bardzo mi się podoba.Śliczny domek ,podobny do mojego wymarzonego .Widać sporo pracy włożonej w ogród ,ale to bardzo cieszy -wiem coś o tym ;) Mam zamiar być stałym bywalcem tej strony ,bo :eek3: to moje klimaty.POZDRAWIAM.
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 06 Mar 2013 19:00 #131708

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Jolu-ja już twoją rózankę i inne roślinki oglądałam na początku lutego( Tadzio mi polecił-Twoje namiary),także róze masz cudne :woohoo: ,Mi najbardziej podobała się 4;6;14 i 16.Jak możesz to napisz ich nazwy,a może jakąś dobrą szkółkę polecisz,ja tylko mogę dokupić 3 sztuk,więcej nie mam miejsca :(
Patryk-dziękuję za słowa uznania ;)
Dorciu --Dziękuję, :) Niestety nie znam nazwy tej żółtej róży,,,nie przywiązywałam uwagi do ich nazw i nie zapisałam po prostu :(
Danielo,Jurku,Gosia,aneta72 - witajcie w moich progach i dziękuję za miłe słowa i Zapraszam jeszcze :wink2:
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 06 Mar 2013 20:20 #131768

  • piotrek_ns
  • piotrek_ns's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1433
  • Otrzymane dziękuję: 1226
Bardzo ładną działeczkę urządziłaś, gratuluję :) Ja na swojej działce również zaczynałem od łąki, pewnie jak wielu z nas :wink4: Domek bardzo ciekawy i do tego własnego pomysłu i wykonania, podobają mi się takie własnoręczne prace. Też lubię sobie "podłubać" różna rzeczy na działce. Piękną masz kolekcję żurawek i host, tylko pozazdrościć :)
No i zazdroszczę położenia działeczki. Masz może jakieś zdjęcia z okolicy?
Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Piotrkowe działkowanie
Skalniak i kamienie
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 07 Mar 2013 16:32 #132078

  • iwa27
  • iwa27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 488
I ja przydreptałam z rewizytą. Piękny domek :eek3: Niezła kolekcja host. Ja też je uwielbiam a cienia ci u mnie malutko.
anabuko1 wrote:
ja tylko mogę dokupić 3 sztuk,więcej nie mam miejsca :(

Spytaj Aniu Jadzi - Jagody5214 jak upycha się róże w ogrodzie, ona jest w tym mistrzem :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 07 Mar 2013 17:25 #132088

  • Margolka
  • Margolka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1747
  • Otrzymane dziękuję: 234
Aniu - ale cudnie u Ciebie :hug: domek - rewelacja - czy Twój mąż zawodowo buduje takie domki? Mam tu kolejkę chętnych :wink4:
Temat został zablokowany.

Moja działka na Dębowym Lesie 07 Mar 2013 18:26 #132112

  • vita
  • vita's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 242
Witaj Aniu. Dębowy las, czyste ekologicznie tereny, same atuty.
Zastanawiam się dlaczego hosty są tymi ulubionymi roślinami. Wiesz, że możesz tu zarazić się potrzebą kolekcjonowania? Wtedy to trzeźwe stwierdzenie (odpowiedź pamelce) będzie nieaktualne. Znajdziesz mijsce nie tylko na trzy róże. Posadzisz ich cztery razy więcej. Domek rewelacyjny, jak wabi się KOT?
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.664 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum