TEMAT: Hanutkowo

Hanutkowo 24 Kwi 2014 22:47 #246994

  • Dangar
  • Dangar's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1346
  • Otrzymane dziękuję: 173
20 km od mojej miejscowości są burze i wspaniałe deszcze, a u mnie tylko kropi. :(

Bardzo ciężko widzę pracujesz nad wyrównaniem terenu. Życzę dużo sił i zapału. :)
pozdrawiam
Danka

W kocim raju.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Hanutkowo 03 Maj 2014 17:41 #251956

  • iwa27
  • iwa27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 488
Mam nadzieje Pawełku że nie zaszkodziło ci to wyrównywanie terenu, bo jakoś tak cicho u ciebie. Wiem przyganiała kocioł garnkowi, ale u mnie to norma a u ciebie rzadkość :bye:
Temat został zablokowany.

Hanutkowo 03 Maj 2014 21:35 #252214

  • rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3175
  • Otrzymane dziękuję: 1187
Danusiu - część i tak musiałem rozkopać, żeby zrobić instalację wodną i do dziś się z tym męczę, bo jakieś kiepskie części kupiłem i cieknie :evil: Dziś już jednak wyłożyłem część maty szkółkarskiej i piersze sadzonki już stoją na swoim miejscu :woohoo:

Iwa - Nie zaszkodziło :) Cicho, bo mało kto zagląda i komentuje, więc nie wiem, czy jest sens pisać. Więcej publikuję na facebookowej stronie Hanutkowa :) Poza tym podróżuje :lol: Tym razem padło na Ryki i tamtejsze arboretum 'Daglezja' :)















Pstryknąłem ok. 1000 zdjęć :rotfl1:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Pani Bestia, Amlos, waldek727, EmTe

Hanutkowo 03 Maj 2014 22:56 #252280

  • iwa27
  • iwa27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 488
Paweł jak możesz pisać, że nie wiesz czy warto pisać - to dzięki tobie wiem dużo więcej niż wiedziałam o roślinach i ich pielęgnacji. Bywa, że czasami ponad tydzień mnie nie ma na forum, ale twój wątek zawsze odwiedzam i czytam co tam w trawie piszczy ;) Nie odzywam się często, bo nie mam nic mądrego do powiedzenia, co mi zapewne wybaczasz :cool3:
Temat został zablokowany.

Hanutkowo 03 Maj 2014 23:13 #252290

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Ale tak w tajemnicy przyjechałeś na lubelszczyznę, czy też odbyło się jakieś spotkanie z miłośnikami, których u nas nie brakuje? ;) . Bo Jola z Martą były na szkółkingu, ale nie wspominały o Twojej wizycie. Trochę szkoda, bo można było coś zorganizować :silly: . Nie ukrywam, że szukam okazji, żeby zrobić trochę zakupów iglakowych w towarzystwie osób, które się znają na temacie :happy3: . Już nawet wstępnie się wprosiłam na następny wyjazd do Krzywaczki :whistle:
Temat został zablokowany.

Hanutkowo 04 Maj 2014 09:39 #252454

  • rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3175
  • Otrzymane dziękuję: 1187
Iwa - dziękuję, bo czasami mam wrażenie, że pamiętnik piszę ;)

Marto - jakiś czas temu przeczytałem w którymś z wątków, że szykuje się spotkanie w długi weekend, więc zarezerwowałem sobie termin :) Przeglądałem od parunastu dni wątki wszystkich forumowiczów z Lubelszczyzny, ale wszędzie cisza ;) Do samych Ryk miałem jechać już na jesieni, ale życie pokrzyżowało plany i nic z tego nie wyszło. Może i lepiej, bo teraz miałem okazję w spokoju pozwiedzać szkółkę p. Artura i pooglądać ją od zaplecza, a to jest to, co tygryski lubią najbardziej :) A do Krzywaczki już za trzy tygodnie :dance: Tam na pewno znajdziesz to, czego szukasz wśród iglaków :)
Temat został zablokowany.

Hanutkowo 04 Maj 2014 12:31 #252549

  • rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3175
  • Otrzymane dziękuję: 1187
Nie mogę już dodać fotek do wcześniejszego wpisu, więc tak post pod postem. Chyba trochę za krótki ten czas na edycję...









Ostatnio zmieniany: 04 Maj 2014 12:32 przez rispetto.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): EmTe

Hanutkowo 04 Maj 2014 12:42 #252553

  • mrówa
  • mrówa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1379
  • Otrzymane dziękuję: 484
Śliczny ogród pełen różnych iglaków, pięknie wykreowany obraz... wysepka również ładnie wkomponowana :wink2: :flower2:
Pierwiosni bardzo oryginalne...
Temat został zablokowany.

Hanutkowo 04 Maj 2014 13:54 #252584

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Zagląda, zagląda :search: tylko jak się tak mało pisze :happy:
Ciekawa jestem jak tam po dzisiejszej nocy :think:
Przymroziło, czy nie , bo nie wiem co robić przed zapowiadanymi przymrozkami :jeez:

Paweł ile lat ma już Twój ogród? Iglaki wielkie niektóre jak w Krzywaczkowej kolekcji :) Pięknie jest :hearts:
Ostatnio zmieniany: 04 Maj 2014 13:56 przez pamelka.
Temat został zablokowany.

Hanutkowo 04 Maj 2014 18:51 #252787

  • dkny
  • dkny's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 577
  • Otrzymane dziękuję: 103
Ja też potwierdzam, że Twoje wpisy są p o t r z e b n e ! Mnie tam na FB nie ma, więc tylko stąd czerpię inspirację :)
Temat został zablokowany.

Hanutkowo 04 Maj 2014 20:41 #252901

  • rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3175
  • Otrzymane dziękuję: 1187
Beato - bardzo lubię tam przyjeżdżać, bo oprócz rzadkich iglaków można chwilę pogawędzić z właścicielem. A takich mówiących 'iglastym' językiem nie ma zbyt wielu :rotfl1:
A prymulki to w większej części prezenty :) Przy wszystkich okazjach (urodziny, imieniny) mówię gościom, żeby nie kupowali ciętych kwiatów, tylko takie, które będe mógł wysadzić do ogrodu :)

Jolu - po dzisiejszej nocy podmarzła glicynia i pączki niektórych iglaków. A dziś ma być jeszcze zimniej :/ Tak w ogóle to po tak lekkiej zimie nie odyżła inna glicynia, padł winogron i dwie sosenki. Ciekawostka ...
Nasz ogród zaczął powstawać w 2005 roku i w listopadzie wyglądał tak :lol:




Aneto - dziękuję :) Przy okazji spytam się - czy masz może jakiś kontakt do szkółki w Santocku?
Ostatnio zmieniany: 04 Maj 2014 20:42 przez rispetto.
Temat został zablokowany.

Hanutkowo 05 Maj 2014 10:13 #253225

  • dorota
  • dorota's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 429
  • Otrzymane dziękuję: 111
rispetto wrote:
Cicho, bo mało kto zagląda i komentuje, więc nie wiem, czy jest sens pisać.
quote]

Pawełku, no wstydziłbyś się podobne rzeczy pisać , żeby mi to ostatni raz było , bo inaczej :club2:
Nie wyobrażam sobie Forum bez Twoich wpisów , pomimo że nie należę do najbardziej aktywnych bywalców forumowych, to akurat Twój wątek odwiedzam za każdym razem, podobnie pewnie jak wszyscy o "iglastej duszy" ;) :)
Pozdrawiam- Dorota
Mój ogród- po prostu
Temat został zablokowany.

Hanutkowo 05 Maj 2014 10:53 #253250

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Paweł, a Ty jak zwykle zaskakujesz :rotfl1:
Dobrze, że widziałam te fotki wiesz gdzie :funnyface: to się nie przeraziłam :rotfl1:
U nas póki co zdaje się bez przymrozków :think: ale to tylko taki ogólny, szybki, poranny poglad :think:
I u mnie padła spora pumilka :cry3: i trzy klony :jeez: a zima niby łaskawa była :supr:
Cóż mam powiedzieć ;) odkupi się :silly:
Temat został zablokowany.

Hanutkowo 05 Maj 2014 11:55 #253279

  • rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3175
  • Otrzymane dziękuję: 1187
Doroto - dziękuję :kiss3: Czekam na fotki z Twojeo ogrodu :)

Jolu - przypomniałaś mi - znaczna część klonu Camille de Rohan też do wycięcia :( Dziś było -2, a przy gruncie pewnie jeszcze mniej, więc aż się boję wyjść do ogrodu. Hortensje ogrodowe chyba już same kierują się w stronę kompostownika. Dziś w nocy też ma być tak zimno, ale na szczęście na środę zapowiadają pierwszy od miesiąca deszcz :woohoo:
Temat został zablokowany.

Hanutkowo 07 Maj 2014 16:37 #254627

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
rispetto wrote:
Więcej publikuję na facebookowej stronie Hanutkowa
A propos publikacji, to po lekturze dzisiejszej GW nasunęło mi się pytanie: czy Ty w B. jesteś z tych kupujących piwo za 1,40 zł :silly: czy z tych nowych? :happy3:
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Hanutkowo 07 Maj 2014 20:48 #254797

  • dkny
  • dkny's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 577
  • Otrzymane dziękuję: 103
Paweł - proszę bardzo:

www.szkolka-santocko.grt.pl/?co=9

:)
Temat został zablokowany.

Hanutkowo 07 Maj 2014 20:53 #254801

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Paweł nic nie piszesz :think: coś tam chyba przymroziło, ale znacznie więcej zostało :woohoo:
Poproszę o fotki :hug:
Temat został zablokowany.

Hanutkowo 07 Maj 2014 21:41 #254866

  • rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3175
  • Otrzymane dziękuję: 1187
Gosiu - to nasza miejscowość taka medialna? :lol: 1.40? :eek3: To tylko od święta! :rotfl1: My tu wszyscy samogon z ziemniaków pędzimy :rotfl1: A tak na poważnie to bliżej mi z tymi 'starymi', niż z 'nowymi'. Wiem, że to trochę sztuczny podział, ale odkąd zaczęli budować szeregowce po 2500 za m2 to skończył się spokój :unsure: Całe szczęście, że Hanutkowo leży nieco na uboczu i cały ten zgiełk nieco nas omija.

Aneto - dziękuję :kiss3: Już napisałem do nich, ale jeszcze nie odpowiedzieli.

Jolu - po przymrpozkach masakra w ogrodzie. Ledwo wystawiłem zaszczepione dąbki i buczki, a po dwóch dniach mróz je ściął :/ A tak się cieszyłem, że prawie 100% przyjęć było :evil:
Fotki? Nie jestem pewien, czy to dobry pomysł ... :dry:

DSC_0722.JPG


DSC_0723.JPG


DSC_0727.JPG


DSC_0731.JPG

Przynajmniej się nie przypali

DSC_0733.JPG


DSC_0734.JPG


DSC_0741.JPG


DSC_0746.JPG
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.556 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum