TEMAT: Zielona bombonierka

Zielona bombonierka 28 Lut 2015 00:01 #343936

  • bozunia
  • bozunia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 231
  • Otrzymane dziękuję: 145
A to jest tawułka Arendsa. Niestety też nie podam odmiany, bo nabyłam z pomyloną fiszką...
Życzę Ci spełnienia ogrodowych marzeń. Sama marzę o prawdziwym ogrodzie. Na razie jednak muszę zadowolić się bombonierką ;)


Zielone okna z estimeble.pl

Zielona bombonierka 28 Lut 2015 00:16 #343939

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Przepiękna, aż mi się oczyska do niej lśnią! :hearts: A za życzonka pięknie dziękuję i mam nadzieję że szybko się spełnią! Chciałabym! :whistle: :)
Dobrego dnia. Pozdrawiam.

Zielona bombonierka 28 Lut 2015 20:23 #344109

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Wow!!! jaka gustowna ogrodowa garderoba :) i te różowe kaloszki :lol:
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona

Zielona bombonierka 28 Lut 2015 22:41 #344174

  • Edyta
  • Edyta's Avatar
To kolejny ogródek, w którym widzę takie napakowane ostróżki. Gdzie Wy je dziewczyny kupujecie?

Zielona bombonierka 01 Mar 2015 11:18 #344247

  • Monika
  • Monika's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 107
  • Otrzymane dziękuję: 14
W takim stroju to byłoby miło pracować w ogrodzie :whistle:

Zielona bombonierka 01 Mar 2015 11:28 #344249

  • bozunia
  • bozunia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 231
  • Otrzymane dziękuję: 145
Witam w niedzielne przedpołudnie!
Słońce świeci jakby bardziej wiosennie - marcowo. Niestety muszę iść dzisiaj do pracy, ale póki co odpoczywam, głównie po trzech dniach szalonej Gardenii. Jeśli macie ochotę na bogatszą relacją z targów, to zapraszam do mojego nowego wpisu (link w podpisie).
Życzę ciepłej i słonecznej niedzieli!


Iwonko, to chyba pierwsze stoisko w historii targów z taką fajną odzieżą dla ogrodniczek. Cennik trochę odstrasza, ale ubranka są urocze.

Edytko, ja kupiłam tę ostróżkę w zwykłym ogrodniczym, niestety fiszkę gdzieś zapodziałam i nie wiem jaka to jest odmiana. Trzeba przyznać, że robi wrażenie, wygląda majestatycznie i to co roku. Bardzo się rozsiewa, ale dzieciaczki już nie są takie urodziwe. Mam w planach jej podział, ale dopiero za jakiś czas.

Moniko, marzy mi się taki kostium ogrodniczki (tylko nie wiem czy mają rozmiary na konkretne kobity :happy:)! Oglądałam właśnie ich stronę i zakochałam się w różowych kaloszach!
Ostatnio zmieniany: 01 Mar 2015 11:31 przez bozunia.

Zielona bombonierka 01 Mar 2015 13:20 #344265

  • olusia
  • olusia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1119
  • Otrzymane dziękuję: 461
Będąc wczoraj na Gardenii też zwróciłam uwagę na ogrodniczą modę..nawet fotkę zrobiłam .
Przy szkółce Barcikowskich nawet spotkałyśmy się.
Pozdrawiam olusia
ogródek babci Oli

Zielona bombonierka 01 Mar 2015 13:24 #344267

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Do takiego stroju ogrodniczego konieczne jest jeszcze lustro w ogrodzie - żeby móc się podziwiać! :rotfl1:
Pozdrawiam - Gosia

Zielona bombonierka 01 Mar 2015 15:00 #344291

  • Edyta
  • Edyta's Avatar
A mi to najbardziej podobają się te anioły :woohoo: .
W moich ogrodniczych takich ostróżek nie widziałam :dry: .
Ostatnio zmieniany: 01 Mar 2015 15:00 przez Edyta.

Zielona bombonierka 02 Mar 2015 12:42 #344658

  • bozunia
  • bozunia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 231
  • Otrzymane dziękuję: 145
Wyczekany slow poniedziałek (moja niedziela wypada w poniedziałek ;) ) Kolejna kawa, bo za oknem buro i siąpi. Robię porządek w nasionach i wychodzi na to, że większość nadaje się tylko do wyrzucenia :( Przynajmniej bazylię mam w miarę świeżą, więc ją wysieję.

Olusia, witaj! Nie wiem, czy się spotkałyśmy, bo w ostatni dzień byłam krótko i nie chodziłam z naszymi forumowymi dziewczynami... Przy szkółce Barcikowskich byłam, ale innego dnia. Jednak jest taka możliwość, że minęłyśmy się gdzieś w tłumie ;) Zauważyłaś, że mało było produktów z odzieży ogrodowej? Może zaproponować organizatorom, żeby utworzyli towarzyszące Gardenii Targi Mody GardenFashion? :happy3:


Gorzatko, obawiam się, że w moim przypadku lustro mogłoby być tylko z opcją wyszczuplania :happy4: Faktem jest, że taką odzież musiałby ktoś podziwiać, zwłaszcza, że tania nie jest ;)

Edytko, anioły były piękne, ale ja kupiłam na tym samym stoisku zające (te szare):) Nie można było przejść obok nich obojętnie. Jajka też były obłędne! Co do ostróżki - wypatruj wiosną w sklepach, może w tym roku będą. Jeśli będę kiedyś dzielić, to postaram się pamiętać o Tobie ;)

_MG_7897.jpg


_MG_7899.jpg


_MG_7902.jpg



Moja fotoRelacja z Gardenii

Gardenia cz.I

Gardenia cz.II
Ostatnio zmieniany: 02 Mar 2015 13:00 przez bozunia.
Za tę wiadomość podziękował(a): Robaczek, Amarant, VERA

Zielona bombonierka 02 Mar 2015 15:45 #344693

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Takim zającem to pewnie też bym nie pogardziła... a jaja świetne! Szary rządzi! B)
Pozdrawiam - Gosia

Zielona bombonierka 02 Mar 2015 18:53 #344768

  • Edyta
  • Edyta's Avatar
Zajączki śliczne i te szare zdecydowanie bardziej mi się podobają :lol: . Może byśmy polepili jakieś z dzieciakami :think: ?

Zielona bombonierka 03 Mar 2015 21:18 #345307

  • Olunia
  • Olunia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 160
  • Otrzymane dziękuję: 115
Dobry wieczór Bożka :hug:

No i znów mi uciekłaś z targów :) ,nie udało mi się kolejny raz Ciebie poznać osobiście .Jak ja dotarłam do Asi i Marty Ty już poszłaś na wykłady ,a później już do domciu pojechałaś.No cóż może w przyszłym roku się uda :D
Bożenka cudna fotorelacja :hearts:

Zielona bombonierka 05 Mar 2015 19:43 #345902

  • bozunia
  • bozunia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 231
  • Otrzymane dziękuję: 145
Witam wieczorną porą!
Rozgrzewam się właśnie gorącą herbatą, bo owiało mnie dzisiaj wietrzysko z każdej strony. Niby słońce pięknie świeciło, ale na dłuższe prace w ogródku jest jeszcze dla mnie za zimno. Wczoraj przycięłam powojniki i wierzbę, dzisiaj lawendę, trochę pograbiłam to tu, to tam i od razu człowiek lepiej się czuje ;) Żeby tylko jeszcze trochę cieplej było... Kupiłam wiosenne kwiaty do koszyków, tylko na razie czekają na odmalowanie tychże :oops:

Gorzatko, u mnie te zające już stoją na komodzie. Do świąt jeszcze sporo czasu, ale są takie fajne, że szkoda je chować. Docelowo miały być do ogródka. Zielone też mi się podobały, ale były drogie, bo dużo większe.

Edytko, a jak lepicie, z gliny? Pochwal się jak już coś stworzycie :)

Oluniu, rzeczywiście nie mamy szczęścia do poznania się osobiście, Mam jednak nadzieję, ze okazja jeszcze będzie. W sobotę byłam tylko na tym wykładzie, bo jeszcze musiałam iść później do pracy i wszystko wyszło tak w biegu. Widziałam za to twoje zakupy i gratuluję. Niech pięknie rosną.


Trochę mojej wiosny

_MG_8615.jpg


_MG_8643.jpg


_MG_8604.jpg


_MG_8758kopia.jpg


_MG_8764.jpg


_MG_8622kopia.jpg


_MG_8823.jpg


_MG_8824.jpg


_MG_8714.jpg


_MG_8717.jpg


Lawenda przycięta

_MG_8745kopia.jpg


_MG_8805.jpg


Kobea kiełkuje


_MG_8677.jpg


a moim pomocnikiem dzisiaj był kocur sąsiadki - Rudy


_MG_8832kopia.jpg
Ostatnio zmieniany: 05 Mar 2015 19:48 przez bozunia.
Za tę wiadomość podziękował(a): Robaczek, chester633, Amarant

Zielona bombonierka 06 Mar 2015 12:03 #346085

  • bozunia
  • bozunia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 231
  • Otrzymane dziękuję: 145
Januszu, witaj!

To zdjęcie Delosperma nubigenum było "zacytowane" z innego okresu. Mam nadzieję, że nie wprowadziłyśmy Cię tym w błąd, bo teraz jeszcze nie kwitnie ;) Nie zabezpieczam jej na zimę, rośnie pozostawiona sama sobie, traktuję ją trochę po macoszemu. Jest posadzona na bardzo suchym stanowisku, może to ją ratuje ;)

U nas robi się cieplej, oby weekend był słoneczny. :bye:

Zielona bombonierka 06 Mar 2015 17:10 #346142

  • bozunia
  • bozunia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 231
  • Otrzymane dziękuję: 145
Wiele osób zachwyca się tą rośliną, a mnie jakoś nie chwyta za serce :oops: Posadziłam kiedyś z ciekawości i tak rośnie już chyba szósty rok. Ma swoje "pięć minut" w czasie kwitnienia, a potem o niej zapominam ;)

Zielona bombonierka 06 Mar 2015 19:11 #346173

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dobry wieczór, już weekendowe :kiss3:
Jak samopoczucie i plany na wolne dni? Sporo już u siebie zrobiłaś, więc pewnie teraz zaczniesz dekorować :)
Oby nam aura dopisywała.
Cudny rudzielec-pomocnik! Moja Sarcia tak się wczoraj zmęczyła pomaganiem na ogrodzie, że sama dobijała się do domu, by spocząć na oparciu kanapy ;-)
Pies też się odzwyczaił!

Urocze zdjęcia zrobiłaś - gratuluję.

Zielona bombonierka 06 Mar 2015 19:19 #346179

  • bozunia
  • bozunia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 231
  • Otrzymane dziękuję: 145
Aga, witaj!
Ja u Ciebie - Ty u mnie ;) Niestety weekend mam pracowity, jak zwykle. Ludzie chcą się bawić, gdy mają wolne, a ja jestem częścią zespołu od zabawiania :happy3: Planuję jednak jutro krótką wycieczkę, o ile czasu starczy i będzie sprzyjająca pogoda, do Rezerwatu śnieżycy wiosennej. Zobaczymy co z tego wyjdzie :whistle: Co do zdjęć, to podniosłaś poprzeczkę na forum, ale dziękuję :kiss3:


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.283 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum