TEMAT: Ogród piaskowy w Zakolu Wisły

Ogród piaskowy w Zakolu Wisły 06 Lut 2015 11:23 #337696

  • April
  • April's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 9
  • Otrzymane dziękuję: 4
Witaj Magdo, wprawdzie gospodyni nieobecna ale ja sobie pozwoliłam posiedzieć dłużej na Wzgórzu Motyli i dokładnie obejrzeć wszystko co poczyniłaś od mojej bytności w twoim piaskowym świecie.
Zmiany ogromne, konsekwencja do pozazdroszczenia. Efekt osiągnęłaś imponujący. Piękne kompozycje lawendowe, rozchodnikowe no i liatrisowe. Ten liatris to mi się chyba najbardziej podoba ale oczywiście całość jest fantastyczna.
Do wiosny :flower1:


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród piaskowy w Zakolu Wisły 17 Lut 2015 11:54 #341121

  • kasia126126
  • kasia126126's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 35
  • Otrzymane dziękuję: 3
Madziula :hug: Znalazłam cię :thanks: Zastanawiałam się gdzie zniknęłaś z TAMTEGO forum. Ja TAM bywam bardzo rzadko......U nas dzisiaj słonko za oknem więc w tyłek kole i choć wirtualnie popatrzę na ogrody :search: Od razu mi lepiej. Palpitacji dostałam gdy ujrzałam Wzgórze Motyli.Przed wstawianiem takich zdjęć musisz ostrzegać wielkim czerwonym napisem.Pięknie wyglądają zmiany w twoim ogrodzie. Pozwolisz że przysiądę na krzesełku :coffe: Taki widok - bezcenny.
Pozdrawiam cieplutko :bye:

Ogród piaskowy w Zakolu Wisły 19 Lut 2015 22:40 #341826

  • Tamaryszek
  • Tamaryszek's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 135
  • Otrzymane dziękuję: 18
Witaj Magdo, przeczytałam wszystko, obejrzałam wszystko, sporo tego było. Twój ogród bardzo się zmienił! Pamiętam początki i plany, a teraz tyle rabat już obsadzonych. Widać, że koncepcja jest świetna, ładnie się wpisuje w otoczenie (te Twoje widoki..!). Fajnie to wyszło, a widać, ile masz tam roboty. Kiedy się roślinki rozrosną, nie będziesz miała tyle pielenia.
Pozdrawiam,Tamaryszek
"Ogrodnictwo w zgodzie z naturą jest łatwiejsze niż przeciwko niej"

Ogród piaskowy w Zakolu Wisły 21 Lut 2015 22:03 #342281

  • Gatita
  • Gatita's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 79
  • Otrzymane dziękuję: 8
Gospodynię gdzieś wcięło..., a ja posiedziałabym na tarasie :lol: . Magduś, cudnie jest u Ciebie :kiss: .
Ogródek Gatity
Serdecznie zapraszam Agata :)


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.221 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum