TEMAT: Tam dom mój, gdzie kwiatki moje...czyli roślinne zmagania MagdyH

Tam dom mój, gdzie kwiatki moje...czyli roślinne zmagania MagdyH 10 Mar 2015 08:02 #347395

  • olibabka
  • olibabka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Więc w takiej ciszy ukryty ja - ja liść
  • Posty: 4286
  • Otrzymane dziękuję: 2960
Wspaniała dżungla roślinna powstała w tym betonowo- ceglanym zakątku :woohoo: Masz rękę do roślin, widać że je kochasz i umiesz o nie zadbać :hearts:
pozdrawiam serdecznie, Marysia :)

[...]kielich światła nachylony wśród roślin
Odsłania w każdej z nich jakieś przedtem nie znane dno[...]


Zielone okna z estimeble.pl

Tam dom mój, gdzie kwiatki moje...czyli roślinne zmagania MagdyH 10 Mar 2015 08:02 #347396

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Witam Cię Magdo . :hug: Piękny ,niezwykły klimat stworzyłaś u siebie .Widać ,że potrafisz wybrać z życia wszystko co dobre i cieszyć się z każdego drobiazgu .Świadczy to ,że jesteś bardzo pozytywną osobą .Wszystko jest takie ...Twoje .Tak trzymaj Madziu :bravo: :hearts:
Za tę wiadomość podziękował(a): MagdaH

Tam dom mój, gdzie kwiatki moje...czyli roślinne zmagania MagdyH 10 Mar 2015 08:54 #347410

  • Adrian89
  • Adrian89's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • śląsk strefa 6b
  • Posty: 3214
  • Otrzymane dziękuję: 7914
Magdo cieszę się że w końcu pokazałaś swój zakątek! ślicznego papirusa widziałem, strelicja, datury, z tego co kojarzę to masz i inne ciekawe rośliny... taki ciepły egzotyczno/południowy zakątek stworzyłaś- mój klimat! :hearts:

Tam dom mój, gdzie kwiatki moje...czyli roślinne zmagania MagdyH 10 Mar 2015 09:15 #347420

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
magda, bardzo sie ciesze z twojego watku :dance: a takie ogrodowe 'pokoje' maja niepowtarzalny urok, zwlaszcza, jak ktos potrafi tak komponowac rosliny i przedmioty, jak ty; czekam na wiosne u ciebie :kiss3:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Za tę wiadomość podziękował(a): MagdaH

Tam dom mój, gdzie kwiatki moje...czyli roślinne zmagania MagdyH 10 Mar 2015 09:48 #347434

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Magda super że założyłaś swój wątek ogrodowy... :woohoo: wykorzystanie ,,zastanej infrastruktury'' perfekcyjne - będzie jeszcze ładniej jak pnącza porosną ściany.... :supr3: wodny świat rewelacja....jestem ciekaw jak pomaga Ci twój zwierzyniec bo na fotach widzę że wszędzie wtykają nosy-szczególnie intryguje ich woda..... :wink4:
Za tę wiadomość podziękował(a): MagdaH

Tam dom mój, gdzie kwiatki moje...czyli roślinne zmagania MagdyH 10 Mar 2015 21:50 #347660

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Magda, jest wielki urok w tym zakątku, z Twoimi zdjęciami kojarzą mi się widoki z Kazimierza nad Wisłą, tam też stare mury, miejsca mało i starania, by coś stworzyć :)
Betoniarka, balia, prawda, że wszystko mozna obsadzić? :)
Za tę wiadomość podziękował(a): MagdaH

Tam dom mój, gdzie kwiatki moje...czyli roślinne zmagania MagdyH 10 Mar 2015 22:09 #347675

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
Witajcie kochani :drink1: dziękuję za wszystkie ciepłe słowa :)
Paweł moje pluszęta jak widzisz zawsze nakrywam na gorącym...Trochę opisałam tu forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/6...rok?start=126#347034
Hiacynto dziękuję za komplement, cieszę się, że się podoba
Terlico spróbuję poszukać zdjęcia całej strelicji, wtedy kwitła długo i pięknie, teraz po zimie taki smętny ogryzek :jeez: ale jakiś badylec puszcza
Olibabko dziękuję, chciałoby się więcej i bardziej... :)
Nowinko tak własnie się staram, nikt nie mówił, że zawsze będzie lekko, łatwo i przyjemnie, ale trzeba umieć się cieszyć z tego co jest
Adrianku śliczny papirus mi zdechł w lutym, na finiszu :flower: ale zebrałam nasiona i wysiałam, zobaczę co z tego wyniknie
Hanya ja też na wiosnę, taką prawdziwą słoneczną i cieplutką :dance:
Martuś też uwielbiam takie klimaty, nie wygładzone, nie "pod sznurek", nie idealne, różne niedociągnięcia, odpadający tynk traktuję z przymrużeniem oka...może dlatego, że sama nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę... :rotfl1:
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, sd-a, chester633

Tam dom mój, gdzie kwiatki moje...czyli roślinne zmagania MagdyH 10 Mar 2015 22:14 #347682

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Skoro ten ogródek określiłaś jako poprzedni, to znaczy, że już jest jakiś następny czyli obecny... B)

Tam dom mój, gdzie kwiatki moje...czyli roślinne zmagania MagdyH 10 Mar 2015 22:31 #347699

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
Oj, Siberko, rodzi się w olbrzymich bólach, będzie malutki, na razie nawet fotek nie robiłam, bo jeszcze nie ma czego focić...

Tam dom mój, gdzie kwiatki moje...czyli roślinne zmagania MagdyH 10 Mar 2015 22:34 #347701

  • olibabka
  • olibabka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Więc w takiej ciszy ukryty ja - ja liść
  • Posty: 4286
  • Otrzymane dziękuję: 2960
:woohoo: Bardzo zmieniłaś się na twarzy :rotfl1: Znaczy w awatarze :wink4:
pozdrawiam serdecznie, Marysia :)

[...]kielich światła nachylony wśród roślin
Odsłania w każdej z nich jakieś przedtem nie znane dno[...]
Ostatnio zmieniany: 10 Mar 2015 22:35 przez olibabka.
Za tę wiadomość podziękował(a): MagdaH

Tam dom mój, gdzie kwiatki moje...czyli roślinne zmagania MagdyH 10 Mar 2015 22:35 #347704

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
:happy: Marysiu, kobieta zmienną jest :rotfl1:
Pomijając moje oklapnięte uszy, zauważyłaś jak posiwiał mi zarost na pysku? :happy-old:
Ostatnio zmieniany: 10 Mar 2015 22:37 przez MagdaH.
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka

Tam dom mój, gdzie kwiatki moje...czyli roślinne zmagania MagdyH 10 Mar 2015 22:41 #347708

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Nadrób te zaniedbania! :happy-old: Trzeba mieć fotki ze stanu "przed", żeby się móc psychicznie podbudowywać :happy:
Za tę wiadomość podziękował(a): MagdaH

Tam dom mój, gdzie kwiatki moje...czyli roślinne zmagania MagdyH 10 Mar 2015 22:45 #347714

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
Tak zrobię Siberko, skoro trza zaczynać od zera, to nawet zero trza obfocić :rotfl1:
Za tę wiadomość podziękował(a): sd-a, aleksandraW

Tam dom mój, gdzie kwiatki moje...czyli roślinne zmagania MagdyH 11 Mar 2015 00:01 #347736

  • aleksandraW
  • aleksandraW's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 611
  • Otrzymane dziękuję: 243
Dobry wieczór, Magdo.

To Twoje zero zapowiada się bardzo ciekawie! Będę kibicować!

Z serdecznymi pozdrowieniami, Aleksandra
Za tę wiadomość podziękował(a): MagdaH

Tam dom mój, gdzie kwiatki moje...czyli roślinne zmagania MagdyH 11 Mar 2015 07:38 #347753

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Ten ,,piękniś'' z awatara to Czesiu... :think:
Za tę wiadomość podziękował(a): MagdaH

Tam dom mój, gdzie kwiatki moje...czyli roślinne zmagania MagdyH 11 Mar 2015 08:12 #347760

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
W awatarze jest psimiś Biszkopt :hug:

Czesiu jest tutaj :)

UmiechCzesawa.jpg


Lampopies_2015-03-11.jpg


Tutaj jako Lampopies, pokazywałam go chyba w Twoim wątku, Pawle, z tym gustownym abażurkiem.
Ostatnio zmieniany: 11 Mar 2015 08:13 przez MagdaH.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633, Amarant, Adasiowa

Tam dom mój, gdzie kwiatki moje...czyli roślinne zmagania MagdyH 11 Mar 2015 08:16 #347764

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Magda a można prosić zdjęcie Biszkopta - pyszczek ma bezbłędny... :hearts: .....z oczu wygląda na przytulankę czy to tylko złudzenie... :devil1: :wink4:
Za tę wiadomość podziękował(a): MagdaH

Tam dom mój, gdzie kwiatki moje...czyli roślinne zmagania MagdyH 11 Mar 2015 09:00 #347776

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
Pawełku, z Biszkoptem jest tak, że lubi być głaskany i przytulany, pcha sie do Panci na kolanka chociaż waży prawie 40kg. Oczywiście potrafi pokazać jeśli nie ma na cos ochoty.

MayBiszkopcik.jpg

To jest malusi przytulas, przywieziony ze schronu chyba w dniu zdjęcia.

PICT2288.jpg


Tutaj jego ulubiona pozycja do spania
chociaż tak też mu się zdarza

DSC00209.jpg


Jeśli Pancia nie pozwala włazić na tapczan, to jest wyjście połowiczne, bo dopóki nie wszystkie łapki są w powietrzu to się nie liczy jako całkowite "bycie" na tapczanie :rotfl1:


DSC00208.jpg
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633, Amarant, VERA


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.404 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum