TEMAT: Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Kwi 2020 10:16 #702091

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3083
  • Otrzymane dziękuję: 5964
Oooooo tvp przestała nauczać i wyłączyła durnowate filmiki? :happy3:

A ja zaglądając do znajomych na wątki tam, nieopatrznie zajrzałam do betoniarni. (Z góry wszystkich przepraszam za słownictwo) Wkurw mnie straszny chwycił gdy przeczytałam, jak największy zakuty beton wylał ze swoich trzewi wiadro gówna na naszą znajomą forumkę pracującą na pierwszej linii frontu, w zakaźnym. No nie wytrzymałam i.........też gównem dostałam. Tam bez handgranatów wchodzić nie należy.
Zrąbałam sobie dzień od rana, ale zaraz będę przesadzać karczoszki to od razu mi się humor poprawi.
Dobrego dnia :bye:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): mymysteryy


Zielone okna z estimeble.pl

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Kwi 2020 11:07 #702097

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
hihi, chyba wchodząc do szamba nie spodziewałaś się perfumerii :P
A moja rada dla forumki z pierwszej linii frontu, niech publicznie opisze jakie są warunki w szpitalu. Dostanie wypowiedzenie i spokojnie przeczeka w domu całą pandemię. A zamiast niej do pacjentów się wyśle czynowników partyjnych i wojsko ;)
Za kilka lat dostanie odszkodowanie, a później może i medal :>
Za to wróbelki ćwierkają że wybory mają być wyłącznie zdalne, tak że wyniki pisbolszewiki mogą podać już teraz.
Mam tylko odrobinę nadziei że tym razem senat weźmie się solidnie do roboty, sprawdzi przepisy, rozważy plusy i minusy, popracuje nad ustawą w komisji. Tak by wykorzystać cały czas który daje mu prawo.....
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): mymysteryy, bietkae, anaka

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Kwi 2020 11:17 #702099

  • Mamma
  • Mamma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3640
  • Otrzymane dziękuję: 16687
No i ja tam zajrzałam z ciekawości i żeby mieć stosunek do tego o czym piszecie...
Cóż... normalny człowiek nie chce być "dojną krową" i "mięsem armatnim" i buntuje się przeciw krzywdzie jemu wyrządzonej.
Widzi, że np.; przed chwilą TVP dostała kupę kasy a nie ma na zabezpieczenie szpitali.
Beton ma tylko WIARĘ. Czyż nie było napisane, że :"wiara góry przenosi"?
I nikt im nie powie, że: "czarne jest czarne a białe jest białe".
Swoje frustracje, kierują na wroga, człowieka rozsądnego, któremu bezpodstawne mżonki i mydlenie oczu nie wystarcza.
ONI WIERZĄ!!! Uczono ich przecież, że dogmat to podstawa ich życia.

Napiszę tak...co ma być to będzie. Ale jeżeli potrwa to dłużej, nikt już nie będzie miał żadnych złudzeń a wiara w rząd i jego "wszechmoce" uleci wraz z duszami zmarłych.

Życzę Wszystkim aby jednak do tego nie doszło.
Marlena
“Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy.”
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): mymysteryy, bietkae, anaka

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Kwi 2020 11:21 #702100

  • vimen
  • vimen's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 472
  • Otrzymane dziękuję: 417
Dwa razy ich już wydymali, to chyba teraz pomyślą i się nie dadzą. Wyborów korespondencyjnie dla wszystkich się nie da - zwłaszcza teraz, kiedy poczta już zadyszki dostaje. A po drodze jeszcze urzędy, które musiałyby wydać tyle kart do głosowania, a przecież też pracują na ćwierć gwizdka.

pozdrawiam Katarzyna
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): anaka

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Kwi 2020 11:32 #702101

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
Mamma, ja tam nie zaglądam. Jak chce sobie osły pooglądać to idę do zoo, albo na wybieg do hodowcy :)
Obawiam się że to nie wiara ich tak napędza, ale koryto do którego się dorwali...

Vimen, dwa razy ich wydymali czyli ewidentnie mają problemy z przyswajaniem wiedzy :(
A co się nie da? Będzie potrzeba, to napiszą rozporządzenie że przesyłkę wysłaną uznaje się za doręczoną, a głosy nieoddany jest traktowany jak oddany na obecnie urzędującego i co im zrobisz?
Kuchareczka uzna za zgodne z konstytucją i po ptokach...
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): bietkae

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Kwi 2020 11:35 #702102

  • mirek_z
  • mirek_z's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 195
  • Otrzymane dziękuję: 453
zielonajagoda wrote:
...nieopatrznie zajrzałam do betoniarni.

Iwonko, historia zatacza koło.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Kwi 2020 11:40 #702103

  • Mirek19
  • Mirek19's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2035
  • Otrzymane dziękuję: 10939
vimen wrote:
Dwa razy ich już wydymali, to chyba teraz pomyślą i się nie dadzą.

Kasiu, więcej wiary w PiS :devil1:
Już wielokrotnie udowodnili, że "wszystko mogą"... :woohoo: :evil:
Pozdrawiam, Mirek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Kwi 2020 11:55 #702106

  • Emalia112
  • Emalia112's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9769
  • Otrzymane dziękuję: 14471
Ja na pewno nie będę glosować. Bo obecny nie, a jeżeli ktokolwiek stanie w szranki z urzędującym , to jest taką samą szmatą i figurantem . Więc obojętne kto by to nie był, nie będzie wart mojego głosu.
Ja w swoim długim życiu już rożne rzeczy widziałam., z bezsilności mam połamane paznokcie, ale żyje, i jeżeli mnie korono nie złamie, to oni na pewno nie. Poczekamy , zobaczymy.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): anaka

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Kwi 2020 12:05 #702109

  • mymysteryy
  • mymysteryy's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2132
  • Otrzymane dziękuję: 8665
CHI wrote:
Już 10 lat nie mam telewizora i jakoś nie kusi mnie, aby kupić. Jak patrzę na wrzuty w internet, to utwierdzam się w swojej decyzji. Okrągła rocznica - chyba się napiję...
Mi za kilka dni stuknie 9 lat odkąd nie mam TV i też mi z tym dobrze. :drink1:

Iwonko Nie zaglądaj do tej betoniarni, bo jeszcze Ci betonowe butki zafundują. B) :silly:
A czytając najbardziej zajadłego "betoniarza", który pluje jadem w każdym zdaniu, to aż człowiekowi słabo się robi, więc lepiej sobie tą jaskinię wazeliniarstw odpuścić.

A w ramach lekkiej zmiany tematu...
Dziś o czwartej nad ranem zauważyłam na niebie ogromną ilość przemieszczających się z dużą prędkością światełek. Myślałam, że to atak UFO, no albo że postradałam zmysły. :silly: Dzięki Januszowi dowiedziałam się co to i uspokoiłam się, że ze mną wszystko ok. ;) Miał ktoś okazję też to widzieć?




I coś do posłuchania
Pozdrawiam,
Kasia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Zygowa

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Kwi 2020 12:33 #702114

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
2020r, pandemia, kryzys, pełzający przewrót w Polsce, ufoki, no to teraz czekamy na Yellowstone, a w drugiej połowie roku jeszcze więcej atrakcji! ;)

Ja nie wiem jak Wy żyjecie bez telewizora?! Playstation podłączacie do rzutnika czy jak? :bad-idea:
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Kwi 2020 13:58 #702126

  • Emalia112
  • Emalia112's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9769
  • Otrzymane dziękuję: 14471
Nie gram. A "nowy" telewizor stoi w już 6 lat w warsztacie. Jakoś tak mi schodzi z podłączeniem go. Nie mam gdzie go postawić i bierze mnie cholera, bo trochę kosztował.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Kwi 2020 14:33 #702131

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
Na obydwa problemy da się zaradzić
1. zacznij grać.
2. powieś go na ścianie
:P
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Kwi 2020 14:33 #702132

  • CHI
  • CHI's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3927
  • Otrzymane dziękuję: 20981
newrom wrote:
Ja nie wiem jak Wy żyjecie bez telewizora?! Playstation podłączacie do rzutnika czy jak? :bad-idea:

Od lat pracuję zawodowo na komputerze = NIE grałam i nie gram. Mam przesyt. Nie pamiętam ile lat temu stawiałam pasjansa.

Co do telewizji - czasem popatrzę u klientów/znajomych. Nie trawię tureckich seriali, a programy typu "oswajanie patologii" jakoś mnie nie bawią.

Na oglądanie tego, co bym chciała (animal planet, eurosport, itp) póki co, nie mam czasu. Może kiedyś... To wtedy sobie kupie telewizor. Może.
"Telewizja" na dziś dla mnie to moje psy, koty, reszta zoo, ptaki za oknem i cała przyroda.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): mymysteryy, whitedame, Mamma, Zygowa

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Kwi 2020 15:19 #702136

  • Zygowa
  • Zygowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1693
  • Otrzymane dziękuję: 10203
A ja się pochwalę - mam kilka telewizorów ;) Na każdym programy przyrodnicze :lol:

akwaria.jpg



warzywnik.jpg
Ciepełka :)

Edyta

strefa 7a
Ostatnio zmieniany: 02 Kwi 2020 15:20 przez Zygowa.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): mymysteryy, whitedame, CHI, anaka

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Kwi 2020 15:59 #702139

  • mymysteryy
  • mymysteryy's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2132
  • Otrzymane dziękuję: 8665
newrom wrote:

Ja nie wiem jak Wy żyjecie bez telewizora?! Playstation podłączacie do rzutnika czy jak? :bad-idea:

Ależ gramy!!! .....w ping ponga, a latem w badmintona. ;)
A jakbym miała playstation, to pewnie kombinowałabym, żeby podłączyć go :think: ...może do piekarnika :bad-idea: :wink4:

Edytko fajne akwaria. :hearts:

Z zielonych telewizorków, to ja póki co mam takie :)

20200402_155651.jpg


20200402_155530.jpg
Pozdrawiam,
Kasia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Zygowa

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Kwi 2020 16:19 #702143

  • Kaskawel
  • Kaskawel's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 877
  • Otrzymane dziękuję: 5262
Cześć! Ja tam mam kino domowe i nie narzekam :)

DSCN9566.jpg
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): whitedame, Zygowa, anaka

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Kwi 2020 16:45 #702146

  • Zygowa
  • Zygowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1693
  • Otrzymane dziękuję: 10203
Oooo! Pamiętam taki projektor z podstawówki. To było coś ... :woohoo:
Ciepełka :)

Edyta

strefa 7a
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Kwi 2020 16:57 #702148

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
CHI wrote:
Na oglądanie tego, co bym chciała (animal planet, eurosport, itp) póki co, nie mam czasu. Może kiedyś... To wtedy sobie kupie telewizor. Może.
"Telewizja" na dziś dla mnie to moje psy, koty, reszta zoo, ptaki za oknem i cała przyroda.

Pasjansa też układałem ostatnio jakoś w ubiegłym tysiącleciu ;-)
Animal Planet i inne discovery IMVHO schodzą na psy, coraz więcej Yeti, Nessie, Sasqocza i starożytnych kosmitów. A coraz mniej nauki i wiedzy. Do tego np pokazują jakieś wydarzenie i później pięciu "ekspertów" komentuje. Czasami są to eksperci typu "był statystą w filmie o tornadzie".
Do niedawna jeszcze comedy central czyli dwa programy oglądałem. Ostatnio jeden z nich jakoś zapaskudził polsat i teraz leci na nim to samo co na polsacie - jakieś Berciki i inne Kiepskie. Jak się wszystko nie rozleci i podłączą mi w końcu światłowód to rezygnuję z usług polsatu i jakiejkolwiek telewizji na rzecz netflixa czy innych takich.
Nawet HBO które jakiś czas robiło ciekawe filmy, teraz głównie puszcza powtórki i jakieś dzieła jakości korony królów...

W sprawie tureckich seriali prawie nic nie wiem, jakieś znajome się pasjonowały jakąś sułtanką czy coś w ten deseń, ale w 10sek stwierdziłem że Niewolnicę Isaurę to ja już widziałem i nie chcę powtórek ;-)
Oswajanie patologii? No nie powiem, mam ubaw jak czytam "dożywotniacy", "wyrokowcy" itp. Ale coż się dziwić skoro patologia łechtana przez pis przestała się chować po kątach i zaczęła dumnie kroczyć środkiem salonu ;-)

Zygowa, ładne cherry! :-)

P/S do piekarnika? W którejś grze (Mafia?) coś było o piekarniku jeśli mnie pamięć nie myli. Miało to związek z jakimś wypadkiem który gracz miał zorganizować.
Oj niedobra Ty! :P
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): CHI


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.714 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum