TEMAT: Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 01 Kwi 2020 11:51 #701961

  • Emalia112
  • Emalia112's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9769
  • Otrzymane dziękuję: 14471
Mnie juz nawet nie chodzi o narażanie życia, mogę jakoś się zabezpieczyć, ale chodzi o to że mówię NIE wszelkim manipulacjom, szczególnie manipulacjom politycznym. Mam nadzieje, ze wybory się nie odbędą, zostaną zbojkotowane przez inne ugrupowania, bo na to ze ludzie nie będą głosować nie ma co liczyć, rozdawnictwo kupiło pewną część społeczeństwa. Ja nie umiem się śmiać, jest mi zimno jak patrzę co się dzieje.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): whitedame, bietkae, anaka


Zielone okna z estimeble.pl

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 01 Kwi 2020 12:14 #701962

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3084
  • Otrzymane dziękuję: 5968
Nie jesteś Emalko w tym odczuciu osamotniona :(
Wszystko się trzęsie i zaczyna powoli walić, a chocholi taniec na górze trwa w najlepsze.
Niestety mam niejasne uczucie, że te ograniczenia mają działać nie tylko antywirusowo, ale również by trzymać nas krótko za mordę gdy zacznie się sypać gospodarka.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): whitedame, bietkae, anaka, newrom

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 01 Kwi 2020 12:51 #701965

  • Mirek19
  • Mirek19's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2046
  • Otrzymane dziękuję: 11073
Już konsumpcja zalicza spadek o 30 procent.

Dane banków pokazują, że w drugiej połowie marca znacząco mniej pieniędzy wydawaliśmy kartami na zakupy niż miesiąc wcześniej.
Konsumpcja, która do tej pory była motorem napędowym polskiej gospodarki, straciła moc.
Za trzy tygodnie GUS opublikuje wyniki sprzedaży detalicznej w marcu.
Te dane z perspektywy oceny skali spowolnienia w gospodarce, odpowiedzą na pytanie o poziom konsumpcji w początkowej fazie walki z koronawirusem.
Pozdrawiam, Mirek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): whitedame, bietkae

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 01 Kwi 2020 12:59 #701968

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3084
  • Otrzymane dziękuję: 5968


Nie wierzę,normalnie nie wierzę....drugi przykład

Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 01 Kwi 2020 13:56 #701975

  • vimen
  • vimen's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 472
  • Otrzymane dziękuję: 417
W dane z GUS nie radzę wierzyć. Sama wypełniam dla nich kilka sprawozdań w roku i wiem jak to robię... Są tak beznadziejnie skonstruowane, ze cieszę się, kiedy wreszcie zostają tylko błędy uznaniowe i można to badziewie zatwierdzić.

pozdrawiam Katarzyna
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 01 Kwi 2020 14:05 #701978

  • Zygowa
  • Zygowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1693
  • Otrzymane dziękuję: 10203
zielonajagoda wrote:
i wisienka na torcie



"Doktor Uniwersytetu Jagiellońskiego w imieniu nauczycieli napisał list do ministra edukacji narodowej Dariusza Piontkowskiego oraz prezesa Telewizji Polskiej. Nauczyciele apelują o większy nadzór nad programem transmitowanym w publicznej telewizji. "Lekcje przesycone są błędami. Większym pożytkiem dla ucznia jest tego nie oglądać" - pisze dr Karol Dudek-Różycki"
Ciepełka :)

Edyta

strefa 7a
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zielonajagoda, whitedame, anaka

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 01 Kwi 2020 14:10 #701979

  • Mirek19
  • Mirek19's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2046
  • Otrzymane dziękuję: 11073
Kasiu,
też w dane GUS nie wierzę, niemniej jakiś punkt odniesienia trzeba mieć.
Jeśli dane będą złe, to w rzeczywistości znaczy, że jest bardzo źle .. :idea1:
Pozdrawiam, Mirek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 01 Kwi 2020 14:27 #701982

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3452
  • Otrzymane dziękuję: 7371
To i tak jeszcze nic. Historii uczą się dzieciaki z "Korony królów".Jakby ktoś nie wiedział to takie "Wspaniałe stulecie" w siermiężnym wydaniu TV PiS.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 01 Kwi 2020 18:01 #701994

  • Zygowa
  • Zygowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1693
  • Otrzymane dziękuję: 10203
To niewłaściwy czas na żarty prima-aprilisowe, ale to nie może nie być żartem :supr3:

"Od 2 kwietnia sklepy sieci Biedronka wydłużają godziny otwarcia – będą czynne w godzinach 6:00 – 24:00. Wszystko po to, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych. Dodatkowo w tygodniu przedświątecznym, czyli w dniach 7-10 kwietnia, sklepy Biedronka będą czynne całą dobę"
Ciepełka :)

Edyta

strefa 7a
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 01 Kwi 2020 18:28 #701999

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3084
  • Otrzymane dziękuję: 5968
Ołów występuje na stacjach benzynowych.......padłam :happy4:

www.wykop.pl/ramka/5423575/lekcje-tvp-chemia-dla-klas-siodmych/
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 01 Kwi 2020 18:56 #702006

  • mymysteryy
  • mymysteryy's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2143
  • Otrzymane dziękuję: 8815
Iwonko, ale o co Ci chodzi? Widzę, że stacja TV ma nazwę "TVP Rozrywka". Jedyna obawa, by kogoś za bardzo ze śmiechu nie rozerwało. :happy:
Pozdrawiam,
Kasia
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 01 Kwi 2020 20:23 #702031

  • mirek_z
  • mirek_z's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 195
  • Otrzymane dziękuję: 453
vimen wrote:
W dane z GUS nie radzę wierzyć. Sama wypełniam dla nich kilka sprawozdań w roku i wiem jak to robię... Są tak beznadziejnie skonstruowane, ze cieszę się, kiedy wreszcie zostają tylko błędy uznaniowe i można to badziewie zatwierdzić.

Czy masz Kasiu na myśli GUS Z-12 ?
Księgowi bardzo cenią w naszych systemach takie różne moduły, które w firmie nazywamy mydleniem oczu kontrolerom albo sprawozdawczości. :happy4:
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 01 Kwi 2020 20:45 #702033

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
Nie bój, nie bój. Kto ma skorzystać z tarczy to skorzysta, już bankster Morawiecki nie da skrzywdzić swoich kolesi.
A wnioski w razie potrzeby będą wypełniać ci sami ludzie, którzy opracowywali przepisy :P
W internetach pojawia się sugestia, że wstrzymują się z wprowadzeniem stanu wyjątkowego żeby móc zakończyć kadencję prezesa Sądu Najwyższego. Ciekawe czy mają już kandydata na zastępcę, równie uczciwego i kryształowego jak Banaś czy Piotrowicz.
Najzabawniejsze że jeśli wprowadzą w końcu stan wyjątkowy, to wazeliną będzie ociekać wiele wpisów dziękujących mu za kolejny dobry owoc prezyDĘTury ;-)
Muszę poszukać swojego zestawu OP-1 i maski p-gaz, trzeba będzie pójść i w miarę możliwości nie dopuścić do kolejnego sukcesu kaczowa "po trupach".
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 01 Kwi 2020 20:55 #702034

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4653
  • Otrzymane dziękuję: 16944
Dawno muzyki nie było, coś na czasie:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): newrom, Zefirka

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 01 Kwi 2020 21:32 #702041

  • vimen
  • vimen's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 472
  • Otrzymane dziękuję: 417
Mirku ja sobie nie zawracam głowy nawet zapamiętywaniem symboli tych druczków. Jak już ze dwa razy dostanę upomnienie, ze jest po terminie i klient zacznie marudzić, ze go mailami z ponagleniem zasypują, to wchodzę i wypełniam. A co wtedy sobie mówię, to nie nadaje się do publikacji... A w tym roku to już porażka - w jednej firmie chyba 6 czy 7 tych sprawozdań kazali robić. I to jeszcze w czasie kiedy jest mnóstwo terminowych rzeczy do zrobienia dla US i ZUS...

pozdrawiam Katarzyna
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 01 Kwi 2020 22:10 #702053

  • Mirek19
  • Mirek19's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2046
  • Otrzymane dziękuję: 11073
91804808_10157125874225994_4792906021678874624_n.jpg
Pozdrawiam, Mirek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): CHI, anaka, newrom

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 01 Kwi 2020 22:22 #702056

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
Poczytałem o tych lekcjach i muszę z całego serca przeprosić Carycę, bo uważałem go za wzorzec głupoty godny miejsca w Sevres.
A tu się okazuje że partyjni koledzy mieli rację, on jest tytanem intelektu w tym towarzystwie!

Ostatnio zmieniany: 01 Kwi 2020 22:22 przez newrom.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): CHI

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Kwi 2020 09:30 #702081

  • CHI
  • CHI's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3929
  • Otrzymane dziękuję: 21007
Już 10 lat nie mam telewizora i jakoś nie kusi mnie, aby kupić. Jak patrzę na wrzuty w internet, to utwierdzam się w swojej decyzji. Okrągła rocznica - chyba się napiję...

Byłam wczoraj w "mieście". Z Funią u weta, więc przy okazji zakupy. Ludzi i samochodów mniej, w sklepach spokojnie, choć trochę postałam w kolejkach na zewnątrz. Myślę, że ludzie przeżerają zapasy. Zaopatrzenie w miarę, skończyła się przecena w Biedronce na rośliny.
Policji i SM nie widać, za to menele i małolaty chodzą grupkami.

Ten demot poprawił mi dzień - kocham Ich humor:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): anaka


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.439 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum