TEMAT: OGRODOWE PRZYMIARKI

OGRODOWE PRZYMIARKI 03 Kwi 2013 12:22 #140399

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
pomidorki już fajniutkie,moja lobelia taka sma mała,a ja już myslałam,żo coś z nią nie tak,pierwszy raz ją siałam ;)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): waldek727


Zielone okna z estimeble.pl

OGRODOWE PRZYMIARKI 03 Kwi 2013 23:23 #140677

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Masz chociaż przedsmak wiosny w domu .U mnie dopiero zaczynają kiełkować pomidorasy i zioła różniste a także aksamitki i sałata lodowa .Niech sobie powolutku rosną ,bo mają mnóóóóóóstwo czasu
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 04 Kwi 2013 09:47 #140751

  • Małgorzata124
  • Małgorzata124's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 519
  • Otrzymane dziękuję: 67
Martusiu rozsady fajniusie, jeszcze mają troszeczkę czasu ładnie nam się rozrosną, zanim pójdą na zewnątrz domu do zahartowania. :bye:
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 04 Kwi 2013 10:49 #140781

  • Jatra
  • Jatra's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 118
  • Otrzymane dziękuję: 25
Dobrze ,że możemy wysiewac i obserwować to milej czas spędzimy do prawdziwej wiosny . :kiss3:
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 04 Kwi 2013 12:28 #140813

  • Martina
  • Martina's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 416
  • Otrzymane dziękuję: 85
Bardzo spodobał mi się Twój przepis na przywołanie lata, tylko szkoda, że rozsady pomidorów nie mam. :happy: Rozsada wiosenna bardzo dorodna. :)
Pozdrawiam Marta.


siedlisko
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 06 Kwi 2013 15:35 #141678

  • xMonia
  • xMonia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 614
  • Otrzymane dziękuję: 104
Marto ,

wielkie dzięki za podpowiedż - wióry rogowe zakupione :thanks:


Pozdrawiam
Temat został zablokowany.

OGRODOWE PRZYMIARKI 07 Kwi 2013 16:47 #142162

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Dorcia dziś pikowałam kolejną partię pomidorów, ale dół ciągle trzyma :( , w dodatku obchód ogrodu w śniegu po kolana ujawnił straty w różach :cry3:

Ula jak zwykle zasiewami pobiłaś mnie na głowę ;)

Jolu mnie ostatnio "moja terapia" pomidorowa tez nie pomaga :unsure: , juz sama nie wiem jak przetrwać do stopienia tego śniegu :sick: . A może chcesz trochę sadzonek pomidorów? Jak zwykle mam za dużo, a przecież nie wyrzucę :jeez: . Mam Koraliki, Cytrynka Groniastego i Black Cherry od Marty ;)

Aniu ja myślę, że lobelia jest w sam raz ;) , zanim ją wysadzimy do gruntu podrośnie, ale się nie wyciągnie :P

Jadziu masz rację, że w tym roku wszystko spóźnione :jeez: i na mnie niestety działa to zniechęcająco :unsure:

Małgosiu niestety fakt posiadania rozsad wiosny nie przyspieszył ;)

Teresko witaj u mnie :bye:
Nic innego nie robię, tylko wysiewam i obserwuję :rotfl1: , starając się nie patrzeć na zaspy za oknem :evil:

Marto cieszę się, że Ci się spodobał ;) , a na pomidorki jeszcze nie jest za późno, jeszcze zdążysz wysiać :silly:

Moniko ależ nie ma za co :hug: , obyśmy szybko mogły ich użyć :lol:





U mnie w ogrodzie ciągle zima :dry: , choć świeci słońce i sporo na plusie, to jednak sporo czasu jeszcze upłynie zanim da się jakąś wiosnę u mnie zobaczyć :pinch: . A ponieważ kompletnie nie mam co już pokazywać, postanowiłam zamknąć ten wątek. Jak śniegi zejdą pojawię się znowu ;)

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy mnie tutaj odwiedzali :thanks: , wiosną wrócę, mam nadzieję z nową energią ;) . Do zobaczenia :bye:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.391 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum