TEMAT: Wężowy ogród Fragoli

Odp: Wężowy ogród Fragoli 22 Maj 2012 15:43 #38963

  • Adasko
  • Adasko's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 105
  • Otrzymane dziękuję: 32
Oj Grażynko Grażynko... a gdzie te mlecze które Ci na złość robią PUF! :silly: Jakoś ich nie widzę ;)

Nie sądziłem, że wszystko masz porobione aż w takim ładzie :blink: Wygląda fenomenalnie... Gdybym ja miał taką działkę a nie nędzne 3,5 ara na której w dodatku stoi dom :cry3:
I have studied your dossier and I know your tricks. Do not be so foolish to think you know mine.


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Wężowy ogród Fragoli 22 Maj 2012 23:20 #39159

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 390
markita wrote:
Mam nadzieję, że będziecie odwiedzać także tych, co na zjazd nie dotarli :(

Od weekendu ruch widzę tylko w wątkach osób, które były na zjeździe :sad2: , szkoda...
Martuś, to nie zaniedbanie ale sama widziałaś jak pognał post zjazdowy. Ja dziś czytałam go praktycznie 2 godziny. Dobrze że w domu sama, bo momentami wybuch śmiechu był głośny jak grzmot :rotfl1:

Odp: Wężowy ogród Fragoli 24 Maj 2012 11:06 #39621

  • FRAGOLA
  • FRAGOLA's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 256
  • Otrzymane dziękuję: 39
Witajcie Kochani :hug:

Martuś pewnie że będziemy odwiedzac...Ale tak to jest że częściej zagląda się do tych,których się na żywo poznało.Ja to nawet nie mam czasu odwiedzic wszystkich,których na zjeżdzie poznałam...ale wcześniej czy póżniej nadrobię to.Ale szanuję i jednakowo cieszy mnie wizyta gości tych poznanych już w realu i tych których znam tylko z forum :)
Marcinku zakup tira to świetny pomysł,ale koniecznie z naczepą...albo dwiema :rotfl1: ...mmmmm ale można by było roślinek tam napchac :whistle: Mam nadzieję że damy radę się poodwiedzac,bo nie ma to jak forumowe spotkania.Wspólna pasja,tematy a wiek tu ma najmniejsze znaczenie...prawda? ;)
Paweł miło słyszec takie komplementy,ale tak dobrze to niestety nie jest...Jeszcze dużżżżżo rozpoczętych i niedokończonych zamysłów pozostało...Ale liczę na to że kiedyś nareszcie będzie tak jak bym chciała.
Obrzeża są jak najbardziej z cegły tylko białej...takiej jak słupy przy altance i obrzeża wężowych rabat.
Joluś miło że wpadłaś :hug: Teraz to sama nie wiem czy wyjeżdzam...narazie cisza :unsure:
Daluś miło Cię gościc w wężowym i bardzo się cieszę że mogłam Cię poznac na zjeżdzie :)
Korzenie przywiózł mi szwagier,który pracuje w lesie...Czeka u niego na mnie jeszcze kilka pięknych okazów...tylko niemam ich czasu nprzywieżc.
Giguś i ja tobie dziękuję za super towarzystwo :hug: ...uśmiałam się że hej...jeszcze teraz na samo wspomnienie micha sama mi się cieszy.Do następnego spotkanka :kiss3:
Adaśko ojjj są i to w bardzo dużej ilości...Na fotkach przecież pokazuje się to co ładne a nie co szpeci...Nie wierzysz???...przyjedż sam zobaczysz :whistle: I jeszcze ład u mnie...tiaaaa :rotfl1:
Ulcia i jak trzyma Cię jeszcze atmosfera zjazdowa???
Ostatnio zmieniany: 22 Sie 2015 15:55 przez . Powód: usunięto zastępcze ikony nieistniejących fotek

Odp: Wężowy ogród Fragoli 24 Maj 2012 11:33 #39638

  • Adasko
  • Adasko's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 105
  • Otrzymane dziękuję: 32
Tylko że jak jak przyjadę to pozostawię Ci burdel i zgliszcza w ogrodzie :rotfl1: Sama zaczniesz mnie wyganiać :happy4:
U mnie cholercia Katsurę szlag trafił po zimie... Czekam na reinkarnację :unsure:
I have studied your dossier and I know your tricks. Do not be so foolish to think you know mine.

Odp: Wężowy ogród Fragoli 24 Maj 2012 11:49 #39647

  • FRAGOLA
  • FRAGOLA's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 256
  • Otrzymane dziękuję: 39
Nie boję się...przybywaj zobaczymy czy trzeba Cię będzie wypędzac :whistle: Jak napsocisz to za karę Cię do walki wręcz z mleczami zapędzę...to będzie dopiero kara :rotfl1:
To Katsury mają wiele wcieleń...? :whistle:

Odp: Wężowy ogród Fragoli 24 Maj 2012 21:30 #39779

  • ankha
  • ankha's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 157
  • Otrzymane dziękuję: 14
Fragolcia :kiss3: To jest okropne, że ja nie trafiłam do Ciebie wcześniej - jednak pielenie dobrze tez na rozum i na wzrok działa :drink1: Ogródek masz przecudowny, DUŻY, :bravo: Jestem na etapie robienia zdjęć moich "hektarów" do prezentacji... ale kiepsko mi idzie :mad2: Może jak przeżyję najblizsze 10 dni, emocje opadna i aparat zacznie się słuchać :jeez:
Zdjęcia od M już wydębiłam, ale żeby rozsyłać to zmniejszyć trzeba, a
Jeszcze raz Ci dziękuję za Towarzycho, może jeszcze uda mi się odwiedzić jakiś ogródek :oops:
pozdrawiam
ankha

Odp: Wężowy ogród Fragoli 28 Maj 2012 11:24 #40793

  • FRAGOLA
  • FRAGOLA's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 256
  • Otrzymane dziękuję: 39
Aniu cieszę się że trafiłaś do mnie...mimo że dopiero po pieleniu ;)
Również Ci dziękuję za miłe towarzystwo i do następnego spotkania :)
Aparat zaczął się słuchac...obfociłaś hektary???Moje badziewie coraz słabsze fotki robi...ech przydałby się nowy sprzęt...

Odp: Wężowy ogród Fragoli 28 Maj 2012 14:03 #40833

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Grażynko Twój ogród pięknieje w oczach, wciąż tworzysz nowe wspaniałe rabaty......bardzo mi się podoba.....uwielbiam kamień i drewno a u Ciebie i jednego i drugiego dostatek....roślinki pomiędzy nimi komponują się fenomenalnie.....no i te pniaczory......wspaniałe....

Odp: Wężowy ogród Fragoli 28 Maj 2012 21:12 #40924

  • Mutari
  • Mutari's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • GG 501225
  • Posty: 200
  • Otrzymane dziękuję: 41
Jooo Fragulcu :P :P
Nie ma bata i musimy się spotkać :drink1: Mamy jeszcze dużo słońca, upałów..., to na pewno cosik się skręci i będzie wypad ;) Tzn wpad na działkę i zrobienie lekkiej demolki :lol: :rotfl1:

A mam jeszcze pytanko. Nie wiem, może już o tym pisałaś, a ja tego nie widziałem :P
Ale,kto Ci pomaga w ogrodzie ? Sama działasz takie cuda w ogrodzie ? Czy zaprzęgasz męża do pomocy :P :lol:

Odp: Wężowy ogród Fragoli 28 Maj 2012 23:42 #41023

  • FRAGOLA
  • FRAGOLA's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 256
  • Otrzymane dziękuję: 39
Aguś dzięki,dzięki...też lubię kamyki,kamyczki,kamory...szkoda że u nas z dostępnością jest problem i dlatego jest co jest...czyli to co da się zdobyc... :dry:
Jooo Marcinku no nie ma to tamto...spotkac się musimy... :)
Tiaaaa męża zaprzęgam...chciałabym,ale on jest nieokiełznany i uprzęży sobie zarzucic nieda(wcześniej jakoś dawał się okiełznac...czasami)...więc sama oram... :whistle:
Ostatnio zmieniany: 22 Sie 2015 15:56 przez . Powód: usunięto zastępcze ikony nieistniejących fotek

Odp: Wężowy ogród Fragoli 30 Maj 2012 17:39 #41598

  • Adasko
  • Adasko's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 105
  • Otrzymane dziękuję: 32
Żurawki i żuraweczki widzę zawitały we Fragolowym ogrodzie ;) Tylko czemu większość jest w odcieniu czerwieni- różu? Czyżby jakiś znak firmowy oddający kolor włosów :rotfl1:
A spotkać to jak najbardziej się trzeba, brakuje mi tego zdartego gardła :silly:
I have studied your dossier and I know your tricks. Do not be so foolish to think you know mine.

Odp: Wężowy ogród Fragoli 30 Maj 2012 22:30 #41706

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Żurawki w moich ulubionych odcieniach rudości!
A to, co Ty wyczarowujesz z surowców kamiennych i drzewnych, po prostu rewelacja!
Jesteś architektem kamienia i drewna! :bravo:
Zeby nie było, że roślin nie dostrzegam...Świetny z nich dodatek! ;) :rotfl1:

Odp: Wężowy ogród Fragoli 31 Maj 2012 16:08 #41949

  • FRAGOLA
  • FRAGOLA's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 256
  • Otrzymane dziękuję: 39
Adaśko tak kupuję żurawki pod kolor włosów...tylko raczej podświadomie bo sama na to nie wpadłam :whistle:
A tak serio to żurawki zawitały do mnie w zeszłym roku i mam ich coś ponad 60 odmian...narazie...i to nie tylko w odcieniach rudości :wink2:

Martuś tyle pochwał tylko...czy ja na nie zasługuję :oops:
Odcienie rudości,żółtości i limonki to ostatnio moje ulubione kolory w żurawkach...chociaż nie mogę powiedziec że są takie których nie lubię.Każda jest piękna na swój sposób.Jedne ze względu na zmiennośc kolorystyczną albo wręcz przeciwnie,inne ze względu na kształt liści,jedne mają piękne kwiaty inne z kolei delikatne i niepozorne...Zresztą sama wiesz :)
Ostatnio zmieniany: 22 Sie 2015 15:56 przez . Powód: usunięto zastępcze ikony nieistniejących fotek

Odp: Wężowy ogród Fragoli 31 Maj 2012 16:20 #41951

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 390
No to Grażynko pilnuj ich mocno, bo jak Cię odwiedzę to będę szukala sadzoneczek :rotfl1:

Odp: Wężowy ogród Fragoli 31 Maj 2012 16:48 #41959

  • FRAGOLA
  • FRAGOLA's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 256
  • Otrzymane dziękuję: 39
Zrobi się,nie ma problemu :) Większośc już ładnie się rozrosła więc można dzielic...

Dla Ciebie widoczek ze zwiewnymi kwiatostanami żurawek.
Ostatnio zmieniany: 22 Sie 2015 15:57 przez . Powód: usunięto zastępcze ikony nieistniejących fotek

Odp: Wężowy ogród Fragoli 31 Maj 2012 21:02 #42070

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490
Delta piękna, nie? Ja się napatrzeć nie mogę na nią.
Tylko to żurawka a nie żuraweczka , więc podpis heuchera :P

Odp: Wężowy ogród Fragoli 31 Maj 2012 23:19 #42195

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Grażynko na widok tej ostatniej fotki zaniemówiłam.....bajka....pa prostu bajka.....

Odp: Wężowy ogród Fragoli 31 Maj 2012 23:29 #42202

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Zgadzam się z Agą :woohoo: piękna fotka ;)


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.449 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum