TEMAT: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :)

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 01 Maj 2014 19:38 #250596

  • Malgocha1960
  • Malgocha1960's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • http://forumogrodniczeoaza.pl/​index.php/forum/33-m
  • Posty: 439
  • Otrzymane dziękuję: 45
Księżniczko,ja też czekam na jakieś zdjęcia.


Zielone okna z estimeble.pl

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 01 Maj 2014 21:03 #250670

  • beata68
  • beata68's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 139
  • Otrzymane dziękuję: 24
Ja też. :teach:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 02 Maj 2014 15:34 #251026

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Sorki kochani.....ale no nie mam czasa ...za nic nie mam czasa.... :ouch:
Ale teraz w majóweczkę to się postaram :flower2:
Normalnie w ogródku busz się zrobił na całego...wszystko rośnie w oczach :dance:
Mam pierwsze różyczki ....Pienna Rhapsody in Blue otworzyła pierwszy kwiat 1wczoraj....pachnidełko piękne :dance:
Dobrze , wrzuce tymczasem pare fotków...alenie są dzisiajsze ;)
Najpierw sie podlizemy i przyjdziemy z bukietem...takim prawdziwie wiosennym :flower2:

Zdjcie1424.jpg



Zdjcie1426.jpg



Zdjcie1429.jpg


Zdjcie1432.jpg



Zdjcie1435.jpg
Za tę wiadomość podziękował(a): Andzia1

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 02 Maj 2014 15:46 #251033

  • dana1s
  • dana1s's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 195
  • Otrzymane dziękuję: 25
Cudowny kwiatuszek z wiosennym bukietem :hearts:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 02 Maj 2014 16:38 #251050

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
O ludzie wgrywały się te fotki i wgrywały....myślałam,że nic z tego nie będzie i sobie poszłam :happy4: a tu taki myk :happy3:
A teraz lapek z fotkami pojechał razem z córką :dry: i przyjdzie mi poczekać na kolejną turę fotek :hammer:
Aneczka Anabuko ...bardzo się ciesze ,że zajrzałaś do mnie :hearts: mimo to,że ja w takim niedoczasie jestem :kiss3: Postaram się dzisiaj odwiedzić znajome ogrody...właśnie mi się pogoda psuje i zanosi się na burzę :unsure:
Robaczku widzisz...jak siadłam coby w końcu fotki dodać ...to tyle to trwało,że można się było załamać ...Ty też tak masz :unsure: Reszta fotek jak moja Zuza wróci :drink1:
Małgoniu...nie wiem czy się zadowolisz takimi fotkami na razie :rotfl1: wiem jak Cie trzęsie na widok mleczy :happy4: Ale ja strasznie lubię jak kwitną całymi połaciami....mam jeszcze łąkę z kurdybanka w zanadrzu :dance: ...cudo :wink2:
Beti ...o matulu....jak ja Ciebie dawno nie widziałam :woohoo: Ciesze się ,że jesteś ,mam pierwszą rozwiniętą różyczkę :dance:
Janusz.... :P miło mi Cię gościć :drink1: łaziłam czesto po Waszym ogrodzie na innym ...wiesz co...Bardzo się cieszę ,że jesteś tu.... :wink4:
Postaram się poprawić z tymi fotkami...ale nie wiem czemu mój lapek nie łączy się dziad przez wifi z netem...a ja nie mam czasu kombinować...Potem spróbuję podziałać ,i wrzucić kolejne fotki ;)
Danusiu hejka ....no postarałyśmy się o słoneczny bukiet dla Was nie :happy4: teraz już jest tam łąka pełna spadochroniarzy :happy4:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 02 Maj 2014 16:53 #251059

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
Witka Doris :bye: i Doriskowy kwiatuszek :flower2: Zimnica sie zrobila przeokropna, to tak sobie siedze pod kocykiem i mam wkoncu czas na przejrzenie ulubionych topikowych zaleglosci :wink4:
Za tę wiadomość podziękował(a): Keetee

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 02 Maj 2014 17:03 #251062

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Oj Julek... :woohoo: ile my się na Ciebie naczekali noooo :kiss3: Ale już okejos jak jesteś ....A wiesz u mnie zbierało się na burze...poleciałam , pranko zdjęłam...a tu :funnyface: żarcik...słoneczko wyszło :dance: Ja ryje od wczoraj w ogródku...chwaściory wyrywam , byliny przesadzam...poza tym kupiłam cuuuudne zwisające begonie i sobie obsadziłam 4 donice i się napawam :ouch: i różyczka się napawam , co prawda jedna ale jaka cudna i jak pachnie skubana :flower2: Paków różanych mam zatrzęsienie...Julek chyba będzie cudny różany roczek :dance: A jak u Ciebie, wątek tu masz :kiss3:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 02 Maj 2014 17:18 #251066

  • Sweety
  • Sweety's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 674
  • Otrzymane dziękuję: 119
Dorotko :happy3: I Ty tutaj? Suuuper :D
Za tę wiadomość podziękował(a): Keetee

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 02 Maj 2014 17:20 #251068

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
Tak rok rozany zapowiada sie calkiem ciekawie, u mnie jeszcze nic nie kwitnie ale juz wszystkie roze maja paki a Isaaczki zaczely nawet pekac - tyle ze ostatnio dosc sucho bylo, tak ze wegetacja sie zatrzymala. Z tym ze cholerne robactwo grasuje, u mnie narazie nic nie ma, udalo mi sie wstrzelic z opryskiem przez przypadek ale u sasiadkek widzialam obrzydliwe larwy i kokony na rozach - bleee ale juz opanowane w miare, bo wyzbieraly co mogly i popalily.
Topika jeszcze nie mam - zamiar otwarcia jest na jutro, tak rocznicowo ;)

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 02 Maj 2014 17:22 #251071

  • edulkot
  • edulkot's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2906
  • Otrzymane dziękuję: 3009
Dorotko Twój kwiatuszek wśród żółtego kwiecia jest najwspanialszy :flower2:
Szkoda że nie ma więcej fotek.
U nas też obyło się bez deszczu choć z daleka poburkiwało i zrobiło się bardzo zimno :dry:
Za tę wiadomość podziękował(a): Keetee

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 02 Maj 2014 17:33 #251079

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Aneczka, ja wątka już miałam od czasu dawnej afery...ale w rezultacie czasu mi nie starczało na prowadzenie w dwóch miejscach....Teraz sprawa się rozwiazała i jest git ;)
Julek mi zakwitła Rhapsody na pniu...ale ona już taka wyrośnięta do mnie przyjechała..jest cudna ...cała w pąkach ,choć ta u mnie w gruncie też ma pączuchy jak się patrzy, ale największe ze starych ma Louis Odier , Eden ...i Giardina ....och będzie się działo :happy4: To jutro się przyczaję :search:
Majuś dzięki za kwiatuszka :kiss3: Fotki będą....będą....trochę napykałam fotów , a jak tam u Ciebie kochana z różanym szaleństwem....bo wiesz ja już podskakuję z powodu pierwszego kwiatka Rhapsody :happy: U mnie śliczne słońce :flower2:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 02 Maj 2014 19:07 #251149

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Doris, piękną, przepiękną masz tą swoją córę :hearts:
Lubiłam jako dziewczynka wyplatać wianki z mniszków... widok Twojej pociechy przypomniał mi beztroskie lata dzieciństwa :teach:
Zimnica!

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 02 Maj 2014 19:20 #251159

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
:kiss3: Aguś :kiss3: No ja mam słabość do takich łączek...choć teraz to już jest desant spadochroniarzy :happy4: Ponoć masz taki bliziutko :dry: A wiesz wstawię może później łączkę kurdybankową...miodzio mówię Ci :P

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 02 Maj 2014 20:01 #251191

  • beata68
  • beata68's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 139
  • Otrzymane dziękuję: 24
Taką łączkę mam i ja u sąsiada. Twój kwiatuszek piękny i jakoś mam wrażenie, że podobny do Ciebie. Patrz u Ciebie z różami okejos, a u mnie niektóre musiały być cięte prawie do ziemi,a np. Doce Vita na razie jeszcze nie ruszyła i nie wiem, czy coś z niej będzie.

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 02 Maj 2014 20:15 #251202

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Beti :kiss3: mój kwiatuszek nie wiem czy do mnie podobny....bo ja tam wiem :happy4: , mam i ja kochana takie ślicznotki co ciachnęłam króciuchno...i myślałam ,że nici z nich będą....a tu myknęły aż miło...Sweet Memories u mnie taka ledwo zipiąca....i martwię się o nią...ale cóż , zobaczymy :P w razie co mam kilka w rezerwie w donicach.... :ouch:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 04 Maj 2014 16:30 #252670

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Dzisiaj u nas się polepszyła pogoda....no na prawdę zrobiło się względnie, gdyby nie ten wiatr....ale okejos nie narzekam :sick:
Wybraliśmy się dzisiaj na chwilkę do Ikei po parę drobiazgów....i spieszę donieść ,że jest akcja kwiaty i donice -15 %....duży wybór pięknych już balkonowych w wiszących amplach :surfinie , milionbell,s,scewole,bakopy,begonie Dragon....duże sadzonki...poza tym pelargonie zwisające , stojące w 6 cio pakach i pojedyncze, szałwie,dalie ....chyba do 9tego ta promocja :flower2:
Ostatnio zmieniany: 04 Maj 2014 16:31 przez Keetee.

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 05 Maj 2014 15:12 #253363

  • Andzia1
  • Andzia1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 474
  • Otrzymane dziękuję: 199
Dorcia, ale ja dawno u Ciebie nie byłam :club2:
Córcia ślicznota!
A jak czytam o kwitnących i pączkujących różyczkach to mnie lekko zazdrość zjada, bo moje posadzone w marcu nowe liche jak diabli :cry2: Mam nadzieję, że jednak coś z nich będzie.
Buziaki i pozdrowionka!

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 05 Maj 2014 18:07 #253440

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Andziu.... :woohoo: jak się cieszę ,że jesteś :happy4:
Widziałam,że rzadko bywałaś ostatnio ...tym bardziej sprawiłaś mi radochę :dance:
Dzieci no widzisz...jak to dzieci, szybko się starzeją :happy3:
Moje róże całe w pączuchach...jedna juz rozkwitła ,no mówię Ci ,aż się serducho raduje...nie martw sie, Twoje muszą się porządnie zakorzenić i ruszą :P Moje sadzone wiosna tez dopiero puszczają liście, jedne szybciej inne się bardziej ociągają,grunt to je mocno przyciąć i dać papu :yummi: je zasilać Magiczną siłą do róż ...albo jakimś takim nawozem....ja zaczęłam stosować Astvit ,postawiłam na ekologię :idea1: W pierwszym sezonie rewelacji strasznych się nie spodziewaj...ale za rok to już będzie cud miód :flower2:
Twoje murki....ech ....czad :bravo:
Za tę wiadomość podziękował(a): Andzia1


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.532 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum