TEMAT: Dwa Świerki

Dwa Świerki 30 Wrz 2017 21:16 #567187

  • Łatka
  • Łatka's Avatar
  • Online
  • Moderator
  • Posty: 19262
  • Otrzymane dziękuję: 79606
Oczywiście, że sobie poradzą. Na pewno masz zaufanego weta...
Z moich doświadczeń: im pies młodszy, tym znosi zabieg lżej, a niepożądane zachowania nie zostaną utrwalone. Bo jeśli wykastrujemy psa kilkuletniego, i tak może się zachowywać jak taki "z nabiałem".
Uważaj tylko, by "po" nie przytył zanadto - niektóre maja niepohamowany apetyt.


Zielone okna z estimeble.pl

Dwa Świerki 30 Wrz 2017 21:19 #567191

  • mosewa
  • mosewa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 732
  • Otrzymane dziękuję: 199
To podobnie jak u kotów. Kuki nie je dużo, i tylko suche. Żadnych smakołyków ani podjadań między posiłkami. Je dwa razy dziennie.
Mam nadzieję, że będzie ok :) musi być !
Ewa
“Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem – to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem.”

Dwa Świerki

Dwa Świerki 19 Lut 2018 19:29 #590485

  • mosewa
  • mosewa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 732
  • Otrzymane dziękuję: 199
Szukam brzozy papierowej. Podobno ma kredowo białą korę. Czy ma ktoś ją w swoim ogrodzie i przybliży jej wygląd jakąś fotką? Szukam sadzonki około 160-170, a na allegro same maleństwa są :(
Ewa
“Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem – to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem.”

Dwa Świerki

Dwa Świerki 19 Lut 2018 19:42 #590495

  • Michał
  • Michał's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4161
  • Otrzymane dziękuję: 2428
Brzoza i tak szybko rośnie. Jeżeli chcesz mieć ładne już drzewko, popytaj się w szkółkach roślin. Tam najszybciej dostaniesz namiar
na producentów. Wtedy zostanie Ci jedynie dogadanie formalności ;)

Dwa Świerki 14 Sie 2018 21:30 #622098

  • mosewa
  • mosewa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 732
  • Otrzymane dziękuję: 199
Kupiłam Platana klonolistnego. Kupiłam bo nie był drogi, tj. 25,00 zł. Drzewoko ma ok. 2 m wysokości. Ale zaczęłam się zastanawiać czy warto było je kupić ze względu na wymagania. Zauważyłam, że jest to platan szczepiony u samego dołu na jakiejś podkładce. Macie może jakąś wiedzę na temat takiego drzewka?
Ewa
“Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem – to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem.”

Dwa Świerki

Dwa Świerki 21 Wrz 2020 13:11 #729072

  • mosewa
  • mosewa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 732
  • Otrzymane dziękuję: 199
Hej chciałam się zapytać co to za rośliny
Załączniki:
Ewa
“Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem – to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem.”

Dwa Świerki
Ostatnio zmieniany: 21 Wrz 2020 13:12 przez mosewa.

Dwa Świerki 21 Wrz 2020 15:25 #729082

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3453
  • Otrzymane dziękuję: 7373
Pewnie nawłoć i przymiotno kanadyjskie. Agresywne chwasty ale ten pierwszy jest miododajny.

Dwa Świerki 21 Wrz 2020 21:09 #729116

  • mosewa
  • mosewa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 732
  • Otrzymane dziękuję: 199
Bardzo dziękuję, poczytam o nich bo pierwszy raz się z tymi roślinami spotkałam
Ewa
“Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem – to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem.”

Dwa Świerki


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.250 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum