TEMAT: Mikroogródek - ankha

Mikroogródek - ankha 06 Kwi 2016 19:59 #452965

  • ankha
  • ankha's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 157
  • Otrzymane dziękuję: 14
Taaa, wiem, czasem zaglądam, ale po cichu. Skończył się mój aparat z funkcją super-makro, nie mam czym robić zdjęć, bo telefon mam jeszcze taki model co do dzwonienia się i esemesowania tylko nadaje :P
W ogóle jakaś jestem niepozbierana jeszcze po zimie, toteż do ludzi się chce :hearts:
pozdrawiam
ankha


Zielone okna z estimeble.pl

Mikroogródek - ankha 06 Kwi 2016 21:01 #453018

  • Krzysia
  • Krzysia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1466
  • Otrzymane dziękuję: 1569
Aniu :hug: jak to się dzieje, za duży mróz wykasza rośliny, ale za ciepła zima też :mad2:.

Codziennie patrząc na żurawki i skalniaczki od Ciebie serdecznie o Tobie myślę. Nie mam takich rarytasów jak Ty ale zapraszam na żurawki :drink1: . French Quarter malutka, ale przezimowała :thanks: .
...Bo marzenia się spełniają tylko tym, którzy je mają...

Próbuję spełnić jedno z nich

Mikroogródek - ankha 06 Kwi 2016 22:10 #453076

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
ankha wrote:
W ogóle jakaś jestem niepozbierana jeszcze po zimie, toteż do ludzi się chce :hearts:
No to się dobrze składa :) , bo jest okazja się spotkać :) Zlot się szykuje, proszę trochę w dolne partie forum ;) zjechać :)
Aleś Pani stron natrzaskała przez cztery lata ;) , ja to nawet zapomniałam, że masz u nas wątek, ale bardzo się cieszę, że się odezwałaś :hug:
Jeśli oczekujesz wsparcia i zrozumienia po zaznanych stratach, to nie mogłaś lepiej trafić! :rotfl1: Ja Cię rozumiem i wspieram :) Nie wiem, czy wspomogę, bo urdziki i taki tam mikrokosmos ;) to już dawno straciłam :)

Mikroogródek - ankha 07 Kwi 2016 11:33 #453223

  • ankha
  • ankha's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 157
  • Otrzymane dziękuję: 14
Krzysiu cieszę się bardzo, że jej się udało - zazwyczaj ostre zimy były z większą ilością śniegu i skalniaczkom lepiej było.
Siberko ja już chyba tylko Tobie będę zazdrościć zimnych rejonów :supr3:
Marta nie naśmiewaj się, bo rewolucje w moim życiu były i dalej są - ilość stron o tym świadczy niemiłosiernie, ale cóż ja mogę :whistle:
Wątek widziałam już w styczniu, nawet nie wiesz, jak bardzo bym chciała - ciągle coś wypada. Planowałam jeździć na zloty regularnie, byłam dwa razy - było cudownie. Niestety życie czasem inaczej planuje :club2: (patrz patelnia :P ) Co do roślin, to nie wiem czy będę w niektóre się znów pchać, zobaczę - to smutne tracić kolejny raz z rzędu.

Wstyd się przyznać, ale jak zajrzałam na wcześniejsze stronki mojego mikro, to mój ogródek wielce mizernie się teraz prezentuje... Może to i lepiej, że aparatu nie mam :happy3:
pozdrawiam
ankha

Mikroogródek - ankha 07 Kwi 2016 12:10 #453231

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Witaj Aniu .A ja Cię pamiętam z innego forum .Zawsze podziwiałam Twoje rośliny ,jako śliczne i ciekawe .Fajnie ,ze jesteś tutaj ,tylko nie znikaj znowu :hug:

Mikroogródek - ankha 07 Kwi 2016 13:54 #453275

  • Zielona Ania
  • Zielona Ania's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1272
  • Otrzymane dziękuję: 1299
Jej, jesteś, cieszę się :hug:
Aniu, szkoda roślin, zwłaszcza kompletowanych przez lata małych skarbów. Niestety zimy (a w zasadzie wszystkie pory roku) mamy teraz dość nieprzewidywalne i nawet zadomowione rośliny nie wytrzymują niektórych ekstremów pogodowych. Pozostaje życzyć udanego sezonu bez zmartwień!
Zapraszam
Mania Zieleni


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.271 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum