TEMAT: Ogród Ewy-zochy

Odp: Ogród Ewy-zochy 23 Kwi 2012 09:56 #28994

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Ewa świetne zakupy, ten pełny ciemiernik jest przepiękny :P
U mnie nigdy nie było podagrycznika.....teraz niestety już jest :dry: Przywędrował ze szkółki i już opanowuje jedną sporą rabatę....a teraz zauważyłam że i w innej części pojawił się wraz z zakupami....wyrwać tego dziadostwa nie sposób, takie ma kruche te łodyżki....już wolę walczyć z perzem....bo ten pociągniesz to przynajmniej wychodzi z ziemi :angry:


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Ogród Ewy-zochy 23 Kwi 2012 11:23 #29029

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
Fiołko jeśli są czarne lilie,to się cieszę,chociaż nie kojarzę a przeglądam dużo sklepów internetowych,a nazwy nie zapisałam,kupilam jeszcze dwie inne i jakoś nie pomyślalam,żeby zapisać :hammer:
Aga tutaj widzę tyle cudnych ciemierników,że pierwsze co to wlaśnie tego szukalam :search: ,podgarycznik jest niestety wpisany w mój ogród,co zrobić,nic tam już nie sadzę,a mój perz jest zakorzeniony bardzo głęboko,tak ładnie miałam wypielone pod róże a on znów wyłazi,a najgorsze,że miesza się z jednorocznymi,i narazie muszę to
zostawić w spokoju,tragedia :evil:
Romciu czytam o powojnikach,dziękuję,mam nadzieję,że coś z nich będzie w tym roku :garden1:
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy
Ostatnio zmieniany: 23 Kwi 2012 11:25 przez zocha.

Odp: Ogród Ewy-zochy 23 Kwi 2012 20:25 #29198

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
Spapugowalam z Pamelki :)


DSC00547.JPG
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy

Odp: Ogród Ewy-zochy 23 Kwi 2012 23:21 #29332

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Piękny zachód słońca .Oj Ewciu nie zazdroszczę Ci ani perzu ani nawet podagrycznika :evil: .Będziesz musiała coś z nim zrobić, bo cała Twoja praca pójdzie na marne .Fajne zakupy zrobiłaś
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Odp: Ogród Ewy-zochy 24 Kwi 2012 13:36 #29476

  • Xellos
  • Xellos's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Demon
  • Posty: 561
  • Otrzymane dziękuję: 21
No proszę, perz już ładnie rośnie u Ciebie, nic tylko podziwiać :silly: Perz o zachodzie słońca :lol:
Jedyne co w życiu jest ważne to miłość, Renatka ;*
Pozdrawiam Paweł :)

Odp: Ogród Ewy-zochy 24 Kwi 2012 17:33 #29517

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
Jadziu już myślę o chemicznym pogromie moich wrogów,byle bym się sama nie nawąchala bo zle będzie :rotfl1:
Pawełku wreszcie wpadłeś :bye: perz rośnie bez proszenia,a na tym zdjęciu to tylko maleńki kawałeczek mojej plagi :rotfl1: . Ale coś ładnego też się znajdzie ;)


DSC00548.JPG


DSC00549.JPG


DSC00550.JPG


DSC00551.JPG


DSC00552.JPG


DSC00557.JPG


DSC00559.JPG
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy

Odp: Ogród Ewy-zochy 24 Kwi 2012 19:17 #29525

  • Zabeczka
  • Zabeczka's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 7
Witaj
Kochana powierzchnie to Ty masz :ohmy: może troszkę mi dasz :)
Czarna lilia jaka mam to Landini jest naprawdę piękna
Śliczne tulipanki i żonkile ale co jest na przedostatnim zdjęciu to nie wiem :eek3:
oświeć mnie proszę :whistle: :bye:
Pozdrawiam Dzidzia

Zapraszam

Odp: Ogród Ewy-zochy 24 Kwi 2012 19:40 #29534

  • Andzia1
  • Andzia1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 474
  • Otrzymane dziękuję: 199
Przydreptałam z rewizytą i podziwiam jakie masz pole ( :silly: ) do popisu i ile już zrobiłaś :thanks:
Jak to wszystko zacznie szaleć w Twoim ogrodzie to zrobi się jeden wielki busz!
Krówka śliczna!! Miałam też z nimi do czynienia i nawet potrafiłam wydoić, i zrobić wszystko co tam trzeba było łącznie ze śmierdzącą robotą :rotfl1: Ale własne mleczko, śmietanka czy sery - bezcenne!
Kamulce też piękne, u nas niestety tylko wapień, za to perz mamy taki sam, zaraz okrutna, zaczynam się poważnie zastanawiać czy nie adaptować go trawnik :whistle:
Pozdrawiam gorąco i będę się meldować!

Zapomniałam zapytać, ta wierzba na pierwszej stronie to specjalnie kształtowana na serce? Jest piękna!!
Ostatnio zmieniany: 24 Kwi 2012 19:42 przez Andzia1.

Odp: Ogród Ewy-zochy 24 Kwi 2012 20:18 #29544

  • Alina-277
  • Alina-277's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1867
  • Otrzymane dziękuję: 1253
Widzę że każda z nas która wypadnie na rynek bez kwiatów nie wraca ...zakupy piękne ..lilię czarną widziałam ale gdzieś mi nie podchodziła wolę żywsze kolory....każdy ma swoje gusta ciekawy ten mały kwiatuszek przed narcyzem ....co to za jeden??? jedyna roślinka która nie potrzebuje pielęgnacji to PERZ gdzie go nie posiejesz tam się zasieje i o wytępirnie trudno...to mamy wszyscy mniej lub więcej ale jest...

Odp: Ogród Ewy-zochy 24 Kwi 2012 22:55 #29662

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
Żabciu :bye: powierzchnię to może mam ale jak mam to wszystko obsadzić,w totka chyba zacznę grać ;) ,z pieleniem nie lepiej,co kawalek zrobie i biorę się za następny,to już na tym"porobionym" wylazi,masakra,jak by się dalo to bym Ci kawalek odstąpiła bez żalu :) czarną lilie sprawdzę :) a to na zdjęciu to szchownica kostkowana od środka,tak ładniej :flower2:
Aniu :bye: to pole do popisu to ja wlaśnie troche za duże mam,nie wyrabiam :hammer: krowki mam ale nie doję,bo mam alergię na to wszystko niestety,a serow nie robię bo nikt nie je,wolą ze sklepu :unsure: Ja chcialam perz połaczyć z trawą co by jak mówisz trawnik powstał,ale mi odradzono-perz niechybnie zadusi trawę :evil: a ta wierzba to tak jakoś powyginana,znalazłam motyw serca i postanowiłam to uwiecznić :whistle:
Alinko :bye: jak bym miała jechać na targi tylko pooglądać,to wcale bym nie jechala ;) czymś muszę zapełnić to moje pustkowie :whistle: czarne lilie kupiłam,bo lubie dziwactwa,oby tylko były czarne :evil: , o perzu ukochanym nie ma co gadać,mam nadzieję,że w końcu go załatwię :club2: a ten kwiatek,pisalam żabci,to szachownica kostkowana od środka :flower2:
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy

Odp: Ogród Ewy-zochy 24 Kwi 2012 23:07 #29671

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Jednak i ładne kwiatki też rosna Ewciu .Dobrze ,ze doczytałam co to jest ,bo też chciałam sie zapytać :rotfl1:
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Odp: Ogród Ewy-zochy 25 Kwi 2012 09:45 #29745

  • Xellos
  • Xellos's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Demon
  • Posty: 561
  • Otrzymane dziękuję: 21
Coś tam poza perzem jednak jest :D postępy :bravo:

A co do krówek, to jaką one funkcję pełnią skoro nie doisz ? :) Na mięso ? Czy po prostu jako zwierzęta domowe, jedni mają psy koty a Ty krowy :silly:

Albo jako chodzące nawozniki, przerabiają trawsko na nawóz :silly:
Jedyne co w życiu jest ważne to miłość, Renatka ;*
Pozdrawiam Paweł :)

Odp: Ogród Ewy-zochy 25 Kwi 2012 12:43 #29831

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
Jadziu :bye: ,jakieś tam kwiatki mam,ale niestety nie jestem miłośniczką prymulek,bratków czy innych takich kwiateczków,dlatego wiosenka u mnie trochę inaczej kolorowa,albo mało kolorowa :dry: a gdybyś spytala o nazwę to bym ci powiedziala,co mi tam ;)
Pawełku :bye: postępy będą,po malutku :whistle: ,a krówki mleczko produkują ale ktoś inny doi,ja nie muszę a na mięsko są byczki kochane,a po podworku już nie latają,to było bardzo dawno,ale obornik mam dla roślinek :P
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy

Odp: Ogród Ewy-zochy 27 Kwi 2012 17:54 #30555

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
Dobra,trochę kolorków :flower2:

DSC00570.JPG


DSC00584.JPG


DSC00588.JPG


DSC00594.JPG


DSC00600.JPG
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy

Odp: Ogród Ewy-zochy 30 Kwi 2012 14:31 #31277

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
Jakoś nikt nie zagląda,ale jak mnie najdzie to focę ;)

DSC00602.JPG


DSC00604.JPG


DSC00603.JPG


DSC00605.JPG


DSC00606.JPG


DSC00607.JPG


DSC00608.JPG
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy

Odp: Ogród Ewy-zochy 30 Kwi 2012 14:57 #31285

  • ewa f
  • ewa f's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1158
  • Otrzymane dziękuję: 579
Ja tez mam duzy ogród , a jaki był zaperzony!Ostatnia zwyciestwo to moja łąka , z której jestem bardzoa dumna , ale 2 lata przygotowywałam podłoże,. Ogrodnik się nie spieszy :)

Odp: Ogród Ewy-zochy 30 Kwi 2012 15:24 #31293

  • Xellos
  • Xellos's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Demon
  • Posty: 561
  • Otrzymane dziękuję: 21
podoba mi się to ostatnie zdanie :) Ja swoje projekty też mam rozciągnięte w czasie. Gunnerę planowałem w 2009 a teraz wsadziłem B) Powoli do celu, co roku po trochu i zbierać doświadczenia :hug:

Co tam za hosta Ci wyrasta Ewo ?
Jedyne co w życiu jest ważne to miłość, Renatka ;*
Pozdrawiam Paweł :)

Odp: Ogród Ewy-zochy 30 Kwi 2012 16:54 #31314

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
Ewo mnie czeka dluga walka z tym dziadem,pierwsze starcie dziś pod wieczór,mam nadzieję,że nie bedzie wialo,bo boję się o rośliny,a ogrodnik musi być cierpliwy,nie ma innego wyjścia,może przy tym zajęciu nauczę się cierpliwości,chociaż trudno jest ;)
Pawle Ja też mam trochę planów,najpierw skupię się na tych niezbednych roślinkach,potem będę szukala rarytaskow :flower2: a hosta nie wiem co to za jedna,mam jeszcze inne,ta jedna jest wielka :) trzy fotki to hosty

DSC00609.JPG


DSC00610.JPG


DSC00611.JPG


DSC00613.JPG


DSC00614.JPG


DSC00615.JPG
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.522 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum