TEMAT: Ogród Ewy-zochy

Odp: Ogród Ewy-zochy 14 Kwi 2012 20:59 #24974

  • Alina-277
  • Alina-277's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1867
  • Otrzymane dziękuję: 1253
Tęcza zawsze pięknie na zdjeciach wychodzi ale to już tegoroczna?? Motylek bardzo przyjazny bo wie że mu nikt krzywdy nie zrobi..bo przecież my o to dbamy..


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Ogród Ewy-zochy 14 Kwi 2012 21:07 #24981

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Ewcia piękna tęcza :bravo: uwielbiam takie widoki :woohoo:

Odp: Ogród Ewy-zochy 16 Kwi 2012 12:05 #26103

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
Danusia troszkę kwitnie,ale ja czekam na tulipki i narcyze,tyle ich wsadzilam na jesieni i nie mogę się doczekać kwiatków :search: ,pozatym u mnie też popaduje i jest w miare dobra pogoda,ten deszcz mi pasuje,bo nie muszę z konewką podlewać jednorocznych,które posialam a typowego trawnika nie mam,więc kolor trawki mi nie przeszkadz,chociaż raczej zielona jest.Człowiek tak czeka,żeby wszystko się w końcu unormowało :flower2:
Alinko tęcza tegoroczna,cudny widok,czekam tylko na burze,nie mogę się tego doczekać :) motylkowi krzywdy nie zrobię,nawet szkodników żal mi tępić,no ale trzeba,coś za coś :oops:
Jolu ja też uwielbiam takie widoki,balam się tylko,czy mój aparat to uchwyci,no ale udało się ;)
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy

Odp: Ogród Ewy-zochy 21 Kwi 2012 15:09 #28214

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
Robi się naprawdę ładnie,ogród zaczyna wychodzić z szarości a perz jak ładnie rośnie :evil:
perz.JPG


gsiwka.JPG


korona_2012-04-21.JPG


narcyz.JPG


nn.JPG


oglne.JPG


oglne2.JPG


rann.JPG
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy

Odp: Ogród Ewy-zochy 21 Kwi 2012 15:39 #28219

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
No to masz troche roboty z tym perzem.Czytałam u Ani ,że chwalilaś się patyczkiem różanym :thanks: .Nie odkrywaj go całkiem tylko na razie hartuj w dzień ,a na noc znów go nakryj słoikiem Pięknie kwitnąca korona moje mają tylko liściory :evil:
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Odp: Ogród Ewy-zochy 21 Kwi 2012 16:27 #28226

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
Jadziu,ja już dawno ściągnęłam te słoiki,narazie jest dobrze,nie wiem czy na nowo je zakrywać,a korona niby ladna ale najwyżej 15 cm ma,a druga też same liściory :evil:
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy

Odp: Ogród Ewy-zochy 21 Kwi 2012 17:09 #28236

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Ja zawsze swoje tylko odkrywałam w dzień a na noc zakładałam z powrotem ,aż sie pogoda ustabilizowała .Nocny minus moze zniweczyć Twoją pracę .Słoikami nigdy nie nakrywałam tylko plastikowymi butelkami z dziurkami w dnie a czasem ucinałam butelkę na pół i z jednej strony miałam zakrętkę, a w drugiej robiłam dziurki w dnie. No i tak w dzień odkręcałam, a wieczorem zakręcałam .Trzymam kciuki za twoje patyczki
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Odp: Ogród Ewy-zochy 21 Kwi 2012 17:28 #28242

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
jej jak slicznie - no i u Ciebie skalnica już kwitnie no a moja dopiero zaczyna :woohoo:
no i gęsiówka - piękna jest no to teraz bede wiedziała jak moja bedzie wyglądać :kiss3:
no i narcyz..........to ja jestem teraz ciekawa kiedy moje wreszcie zakwitną :evil:

Odp: Ogród Ewy-zochy 21 Kwi 2012 18:39 #28257

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
Jadziu ja te patyki miałam całą zimę pod słoikami,jak się cieplej zrobiło to na trochę je odkrywalam aż całkiem odkrylam,zobaczymy co będzie :flower2:
Martusiu skalnicę niedawno kupilam w takim stanie,nie moja to zasluga niestety ;) a na kwitnienie gęsiówki czekalam dwa lata,najpierw się rozrosla,teraz dopiero kwitnie co mnie cieszy,a ten narcyz to pierwszy się wyrwał do kwinienia,reszta ma mnie narazie gdzieś :whistle:
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy

Odp: Ogród Ewy-zochy 21 Kwi 2012 18:46 #28260

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Pogoda teraz dopisuje to i roślinki korzystają. Ciepło, deszczyk popada.. więc rosną, kwitną i cieszą :woohoo:

:bye:
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012

Odp: Ogród Ewy-zochy 21 Kwi 2012 18:51 #28263

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
Tak Dorotko,to fakt,chociż z tego co widzę,to jestem trochę do tyłu z zielenią :flower:
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy

Odp: Ogród Ewy-zochy 21 Kwi 2012 19:20 #28275

  • marpa
  • marpa's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 28
  • Otrzymane dziękuję: 7
Ewuś - walczysz z perzem , tego gagatka wszędzie można spotkać u mnie są miejsca , gdzie trzeba powalczyć z podagrycznikiem przyniesionym z roślinkami z ryneczku...na szczęście nie ma tych miejsc wiele...
Wiosenne roślinki przyspieszają bo słoneczka coraz więcej mamy a jeszcze czasem wiosenny deszczyk nas poratuje...
:bye:

Odp: Ogród Ewy-zochy 22 Kwi 2012 18:12 #28646

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
Marysiu :bye: ja kiedyś walczylam z podgarycznikiem,ale już sobie dalam spokój z tamtymi miejscami,przeniosłam graty w perz :evil: można powiedzieć z deszczu pod rynnę,mam nadzieję,że kiedyś to pokonam ;) . Dziś byłam na targach w Lubaniu,co prawda to nie wyglądało jak targi ogrodnicze,dużo ciuchów,jedzenia,takie tam inne,ale jednak coś zdobyłam ;) upolowalam dwa cudne ciemierniki,były w ostatnie to dostalam w promocji,powojnika Wyszyńskiego też upolowalam,drugi to Kiri Te Kanawa,trzy tujopsisy,i jakieś lilie,w tym czarne,pewnie się dałam w konia zrobić,bo takich jeszcze nie widzialam,ale drogo nie było to wzięlam.Tak ogólnie jestem zadowolona :flower2:

DSC00544.JPG


DSC00545.JPG


DSC00546.JPG
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy

Odp: Ogród Ewy-zochy 22 Kwi 2012 18:16 #28647

  • Roma
  • Roma's Avatar
Ewo- u mnie też ,nic tak pięknie nie rośnie jak perz :rotfl1: :rotfl1: trawnik już dawno został zaatakowany przez mech i perz.Na razie robię nowe grządki a potem zabiorę się za likwidację perzu i od nowa będę siała trawę, pomiędzy rabatami.
Ostatnio zmieniany: 22 Kwi 2012 18:17 przez Roma.

Odp: Ogród Ewy-zochy 22 Kwi 2012 18:21 #28651

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
Wiesz co,ja chyba naprawdę wezmę tego roundapa na pomoc,bo nerwowo nie wytrzymuję :evil: ,albo wsieję w to trawe i będzie trawnik perzowo-trawowy,nikt nie pozna może :whistle: :rotfl1:
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy

Odp: Ogród Ewy-zochy 22 Kwi 2012 19:22 #28682

  • Roma
  • Roma's Avatar
Ostatnio zmieniany: 22 Kwi 2012 19:22 przez Roma.

Odp: Ogród Ewy-zochy 22 Kwi 2012 19:25 #28684

  • Roma
  • Roma's Avatar
Trawy nie warto wsiewać w perz bo perz zadusi trawę i tak nic z tego nie będzie, szkoda roboty.To już lepiej zrandapować i posiać trawę od nowa.

Odp: Ogród Ewy-zochy 23 Kwi 2012 09:41 #28989

  • fiołka
  • fiołka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • fiołkowy fioł fiołki
  • Posty: 202
  • Otrzymane dziękuję: 27
Ewo jak nie ma czarnych lilii,oczywiście,że sa i to nie ściema.Ma jakąś nazwę ta lilija?


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.299 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum