TEMAT: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 31 Gru 2012 18:12 #106186

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Ale nie bez sporej szczypty dobrego humoru ;)
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 31 Gru 2012 19:43 #106226

  • Roma
  • Roma's Avatar
pamelko- z przyjemnością dotrzymam Ci towarzystwa na naszych forumowych "salonach" :dance:
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 31 Gru 2012 20:21 #106245

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
gorzata wrote:
pamelka wrote:
markita wrote:
A Ty nie szykujesz się na nocne hulanki? :dance:
A i owszem ;) na forumowych stronach :silly: :happy3:

Salonach, chyba? :happy3: :happy3: :happy3:
Można też jeszcze kulkturalniej ;) i udać się do muzeum... ;)
Jola, dużo nowych kulek w Nowym Roku!
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 31 Gru 2012 20:25 #106249

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
artam wrote:
Można też jeszcze kulkturalniej ;) i udać się do muzeum...
Muzeum kulek? :happy3:
Jedną już mamy! :silly:
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Sty 2013 11:49 #106436

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Markito bez hulanek się nie obyło jednak ;) w muzycznym wątku :dance:
Ale gzie to Ty się podziewałaś :think:
Gosiu i humor był dobry, tylko dlaczego gospodyni opuściła Gorzatkowo w okolicach 00.01 :blink: To i goście sobie poszli po cichutku do łóżeczek ;)
Romciu bardzo udana muzyczno-taneczna sesyjka :hug: dziękuję. Mam nadzieję, że i Skrzat zadowolony po nocnych, salonowych balach :)
Marta oczywiście, że jestem w muzeum, eksponaty wciąż poszukiwane ... kolejne, choć takich eleganckich jak Twoje nie mam :blink:
Kulek nowych i Tobie życzę :hug:
U mnie jednak już chyba tylko mini-mini się mieszczą :think: dopóki plan zagospodarowania /czy. zajęcia trawnika :rotfl1: / się nie uprawomocni :happy4:
Mamy szczęście :lol: srogiej zimy nie zapowiadają :woohoo: to i różyczki może dadzą radę w komplecie przezimować :cool3:
Gosia sorry :unsure: moich kulek nie oddam do muzeum :funnyface: chyba, że ... jakaś zacznie marnie wyglądać, czego oczywiście sobie nie życzę :happy3:
Ale takie jak Martowe ... kulki ... :think: no mam gdzieś chyba tylko mniejsze nieco :blink:

Tak sobie pisałam do Was we wczorajszy sylwestrowy wieczór, pisałam, skompletowałam całego posta i .... wszystko w kosmos :jeez: M sie do tubki dorwał, a wówczas ... wiecie :dazed:

Tak więc kolejny raz kronikarskim obowiązkiem przedstawiam widoki jeszcze z ubiegłego roku :lol: znaczy 31.12.2012r.
A że pogoda kolejny dzień słoneczna i dosyć ciepła, jak na przełom roku - będą fotki słoneczne i ciepłe, żółte znaczy :woohoo:

... głównie słoneczne kulki :dance:










... i różyczki :lol: jak to w moim ogrodzie.







Samych szczęśliwych dni w nowym roku wszystkim życzę :flower2:
Niech nam zima łagodną będzie, zdrówko niech dopisuje każdego dnia, wieczory zaś niech przynoszą spokój i wytchnienie w gronie najbliższych :)
Ogrodowych sukcesów wielu ... oby do wiosny :happy4:
Ostatnio zmieniany: 01 Sty 2013 19:34 przez pamelka.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Sty 2013 12:45 #106443

  • Roma
  • Roma's Avatar
Jolu- dziękuję Ci za mile spędzoną noc sylwestrową, muszę przyznać,że całkiem szybko zleciała :dance:
W tę noc wątek muzyczny okazał się strzałem w dziesiątkę :thanks:
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Sty 2013 13:14 #106452

  • Dangar
  • Dangar's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1346
  • Otrzymane dziękuję: 173
To Ty jeszcze tyle śniegu masz w ogrodzie? :eek3:
pozdrawiam
Danka

W kocim raju.
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Sty 2013 13:44 #106462

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Do 23.00 byłam z Wami ;) , w wątku muzycznym także wsiąkłam we wspominki :whistle: , sama niestety nie umiem nic wstawić :hammer: . A potem zgodnie z planem pojechałam do miasta :dance: . Załapałam się na końcówkę koncertu Braci, fantastyczny pokaz sztucznych ogni :woohoo: , a po pierwszej piosence Budki do domku... sąsiadów :rotfl1: .
Potem już nie udało mi się do Was wrócić, ale z tego co widzę bawiliście się świetnie :funnyface:
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Sty 2013 15:03 #106473

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
A ja pooglądałam sztuczne ognie za oknem (no przecież ich zdjęcie wstawiłam dalej niż minutę po północy ;))... posprzątałam po imprezie :rotfl1: i do łóżeczka... bo szkoda mi było przesypiać taki ładny, słoneczny dzień... zwłaszcza, że to chyba ostatni na długi czas :unsure:
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Sty 2013 16:17 #106495

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Romciu to ja dziękuję :hug: przemiło było, tanecznie /podrygowo :silly:/ , wspomnieniowo, serdecznie i miło :lol:
Muzyczny wątek zaś zastąpił godnie balowych DJ'ów :rotfl1:
Danusiu niestety od północnej strony wciąż miejscami nawet i 40 cm śniegu :blink: Po stronie słonecznej także znajdzie się tu i ówdzie śniegowa zaspa B)
Marta bawiliśmy się doskonale ;) nawet do głowy mi nie przyszło oglądanie fajerwerków na zewnątrz :oops: Zachodnie okna na miasto były doskonała areną fajerwerkowych zmierzeń ... ile to pieniążków wyleciało w powietrze :rotfl1: sobie pomślałam :blink:
Moje pokazowa paczuszka wciąż w garażu, czeka na lepszą okazję :silly:
Najlepszego w nowym roku życzę Tobie i całej rodzinie :hug:
Gosiu i Ty masz rację :think: niezbyt oczekiwanie wraz z początkiem roku zmieniły się prognozy :blink:
Miał być pogodny tydzień, a tu zonk :unsure: Oby tylko mrozy nas omijały :happy-old:
Fajerwerki w wątku spostrzegłam :lol: a potem ... długą ciszę :lev: spałaś znaczy :devil1:

Skoro to '... zamyślenia z widokiem' pozwolę sobie zostawić wieczorny, sylwestrowy widok nad moją działką :lol:
Trzeba przyznać że całkiem pogodny ;)





i zimowe wrzosowate, które dosyć dzielnie się utrzymały pod grudniowym śniegiem ;)



Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Sty 2013 17:54 #106516

  • Elżbieta
  • Elżbieta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1126
  • Otrzymane dziękuję: 580
Witam Cię Jolu w Nowym Roku :)
Oglądając zdjęcia , zauważyłam Moseri - czy w tym sezonie ją kupowałaś? Wygląda bardzo ładnie , taka gęsta - no i te piękne długie igiełki
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Sty 2013 18:00 #106518

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Eluś wszystkiego dobrego w Nowym Roku :hug:
'Moseri' spędza u mnie już druga zimę, dlatego poleciłam Ci tę wolno rosnącą sosenkę ;)
Piękna jest i niewiele miejsca zajmuje ;) ... do czasu, ale wówczas można ciąć :)
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Sty 2013 18:24 #106532

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
I ja przyszłam życzyć Noworocznie wszystkiego najlepszego.
Niech Twój ogródek rozkwita coraz bardziej. No i żeby był z gumy, bo chyba najbardziej lubisz zakupy :)
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Sty 2013 19:19 #106545

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Dziękuję Margoś :hug:
Najbardziej to chyba jednak lubię, jak mi roślinki zdrowo rosną i ... jeździć na zakupy :lol:
... kupować już niekoniecznie, jeśli coś nie jest w moim typie ;)
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Sty 2013 20:12 #106576

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Dla Ciebie Jolu również wszystkiego naj naj naj ;) :hug: oraz całej Twojej rodzinki :dance:
Kiedyś mieszkałam na jedenastym piętrze i miałam widoki na całe miasto :woohoo: , a teraz do miasta po widoki muszę jeździć :rotfl1: . Na szczęście tylko w Sylwestra ;)
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Sty 2013 22:51 #106661

  • iwa27
  • iwa27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 488
Słoneczne kulki i słoneczne róże, piękny widok na rozpoczęcie nowego roku.
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 02 Sty 2013 09:36 #106710

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Marta i ja mieszkałam na najwyższym piętrze, więc widoki gwarantowane były :) W oknie sypialni miałam prościutki widok na skrytą wśrod koron drzew katedrę ;)
To były czasy :)
Zawsze kiedy odwiedzam mieskzanie stoję chwilę w każdym oknie i wspominam minione czasy :think: Kiedy cały ogród miescił się w kilku donicach i trzech balkonowych skrzynkach :lol:
Iwonka pięknie to jest u Ciebie :woohoo: widziałam przegląd fotek z różnych pór roku :bravo:
U mnie trzeba jeszcze poczekać na jako taki efekt /jaki :think: / wszystko małe i przy ziemi dopiero :oops:
Musze sie wybrać do Marka P na zakupy chyba :silly: poczułąm zblizajacy się sezon :happy4:
Ostatnio zmieniany: 02 Sty 2013 09:37 przez pamelka.
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 02 Sty 2013 10:27 #106723

  • katik
  • katik's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 381
  • Otrzymane dziękuję: 84
Musze sie wybrać do Marka P na zakupy chyba poczułąm zblizajacy się sezon
Jolu ja też

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :bye:
Pozdrawiam Kasia

Mała działka Katik
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.576 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum