TEMAT: Ogród spełniających się marzeń

Ogród spełniających się marzeń 04 Maj 2016 12:53 #464940

  • Małgorzata124
  • Małgorzata124's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 519
  • Otrzymane dziękuję: 67
Witajcie :bye: , Martusiu bardzo dziękuję, już mam dobre wiadomości prawie po trzech latach sprawa wygrana :dance: , mówiąc szczerze byliśmy w szoku, bo na pierwszej rozprawie potraktowali nas jak obwinionych i po co my tutaj przyszliśmy :mad2: :mad2: , sędzina nawet zastanawiała się czy powołać świadków czy nie, co byłoby niekorzystne dla nas, tak działają nasze sądy.
Chciałam troszeczkę się pochwalić zmianami u mnie , troszeczkę przerobiłam ogród żeby łatwo było mi go utrzymać podczas wyjazdów, bo mąż tylko kosi trawę jak przyjeżdżam to tydzień nie mój tak zarośnięty.
Część rabat okryłam czarnym płótnem, nie ma już tyle pielenia.
W tym roku choroby rododendronów zniszczyły mi 4 sztuki, żółty usechł, pozostałe trzy bardzo mocno przycięłam i zastosowałam oprysk, mam nadzieję że odrosną, raz jeden mi odrósł jak mój mały piesek go obgryzł. :dance:
Pozdrawiam Was cieplutko :hearts: , niedługo znów wyjeżdżam bo 19 maja, wrócę w lipcu pod koniec, wtedy może pochwalę się moją kolekcją hortensji bukietowych i krzewiastą bo mam jedną na razie, hortensji naliczyłam 16, część mam starszych , część kupiłam w tym roku w Biedronce. :dance: :flower1:
1-4.jpg


2-4.jpg


3-4.jpg


4-4.jpg


5-4.jpg


6-3.jpg


7-3.jpg


8.jpg


9.jpg


10.jpg


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród spełniających się marzeń 04 Maj 2016 13:30 #464946

  • Małgorzata124
  • Małgorzata124's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 519
  • Otrzymane dziękuję: 67
Jeszcze bym zapomniała Romciu :jeez: , jakby to zrobić żeby zamknąć ten wątek, przenieść z niego dwa ostatnie posty do części 2 Ogród spełniających się marzeń :hug:, myślę że ten obecny troszeczkę się zestarzał i brak w nim fotek , bo hosting nie działa mi.
Dziękuję za pomoc :hug: :hearts:
Ostatnio zmieniany: 04 Maj 2016 13:31 przez Małgorzata124.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.278 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum