TEMAT: Kokolidkowe zasady w kuchni - etap I

Odp: Kokolidkowe zasady w kuchni - cd 11 Mar 2012 10:50 #8264

Alu, z tego co piszesz rozumiem, ze dieta jest dla odchudzaczki a nie odchudzaczka dla diety :) Znajdz wiec prosze dla mnie jakies rozsadne wyjscie.Chcialabym bardzo sprobowac tej diety ale... ja pracuje ciezko fizycznie i po prostu nie pojade na tych 2 sniadankach.Co robic?
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Kokolidkowe zasady w kuchni - cd 11 Mar 2012 10:53 #8267

  • kokolidek
  • kokolidek's Avatar
odchudzinka wrote:
Alu, z tego co piszesz rozumiem, ze dieta jest dla odchudzaczki a nie odchudzaczka dla diety :) Znajdz wiec prosze dla mnie jakies rozsadne wyjscie.Chcialabym bardzo sprobowac tej diety ale... ja pracuje ciezko fizycznie i po prostu nie pojade na tych 2 sniadankach.Co robic?[/quote]
Jak to co? Spróbować. Nie zakładaj z góry, że nie pojedziesz - Twój organizm ma dwa źródła energii - posiłki i Twój tłuszczyk. :lol: Dasz radę, a jak zgubisz 8 kg to Ci powiem co dalej. Nadmiar wiedzy czasami szkodzi :lol:
Temat został zablokowany.

Odp: Kokolidkowe zasady w kuchni - cd 11 Mar 2012 11:00 #8272

  • kasik 69
  • kasik 69's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 740
  • Otrzymane dziękuję: 1333
Odchudzinko,dasz radę wbrew pozorom nie będziesz głodna,wiadomo początki są trudne,ale da się wytrzymać.Nie szukaj wymówek,spróbuj-piszę bo przekonałam się po sobie,chcę schudnąć,a stale mam jakieś ale.Moja praca tez nie należy do lekkich.
Ostatnio zmieniany: 11 Mar 2012 11:02 przez kasik 69.
Temat został zablokowany.

Odp: Kokolidkowe zasady w kuchni - cd 11 Mar 2012 11:29 #8287

  • Roma
  • Roma's Avatar
kokolidek wrote:
Roma wrote:
Oklasków nie będzie, jajek na kolację nie jadamy :P

A kto Ci to powiedział? Kolacja z mężem - jak najbardziej :lol: :lol:
No to jestem chyba niedoinformowana :( Jak dotąd nigdzie nie doczytałam się, że mogą być jajka na kolację, zawsze widziałam informację, że to samo co na obiad( z wyjątkiem dnia węglowodanowego)
Temat został zablokowany.

Odp: Kokolidkowe zasady w kuchni - cd 11 Mar 2012 12:16 #8302

  • kokolidek
  • kokolidek's Avatar
Roma wrote:
No to jestem chyba niedoinformowana :( Jak dotąd nigdzie nie doczytałam się, że mogą być jajka na kolację, zawsze widziałam informację, że to samo co na obiad( z wyjątkiem dnia węglowodanowego)

Romcia, nie stresuj się :) Pamiętasz, napisałam, że te dwa wątki TAM to dopiero wstęp :lol: :lol: Sama widzisz, że mówiłam prawdę (ja nigdy nie kłamię) :)
Słonko, każdy widzi co chce. Ja zawsze pisałam jedynie, że na kolację
Part of the message is hidden for the guests. Please log in or register to see it. (wersja dla leniwych).
Temat został zablokowany.

Odp: Kokolidkowe zasady w kuchni - cd 11 Mar 2012 12:23 #8308

  • Kasia1972
  • Kasia1972's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 824
  • Otrzymane dziękuję: 79
Startuję


Part of the message is hidden for the guests. Please log in or register to see it.
Temat został zablokowany.

Odp: Kokolidkowe zasady w kuchni - cd 11 Mar 2012 12:30 #8316

  • kokolidek
  • kokolidek's Avatar
Kasia1972 wrote:
Startuję

NO TO KOREKTA

Obiad:
Part of the message is hidden for the guests. Please log in or register to see it.
Kolacja: [hide]wątróbka z indyka + sałatka z gotowanych warzyw (marchew, pietruszka, seler) i trochę kapusty pekińskiej. UWAŻAJ, NIE PRZESADZAJ Z ILOŚCIĄ MARCHWI.Dobrze?


UWAGA
OBIAD I KOLACJA - WSZYSTKIE WARZYWA, ZARÓWNO
Part of the message is hidden for the guests. Please log in or register to see it.
Ostatnio zmieniany: 11 Mar 2012 12:39 przez kokolidek.
Temat został zablokowany.

Odp: Kokolidkowe zasady w kuchni - cd 11 Mar 2012 12:40 #8325

  • kokolidek
  • kokolidek's Avatar
LASECZKI - MAM PROŚBĘ
nie ukrywajcie jadłospisów - i tak są "walnięte" :lol: , bo mam później problem z poprawianiem. Dziękuję.
Temat został zablokowany.

Odp: Kokolidkowe zasady w kuchni - cd 11 Mar 2012 13:03 #8338

  • kasik 69
  • kasik 69's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 740
  • Otrzymane dziękuję: 1333
kokolidek wrote:
kasik 69 wrote:
Podwieczorek też sałatka???A jakie duże porcje po kokardkę?
Nie dasz rady sałatkę na podwieczorek, zjedz
Part of the message is hidden for the guests. Please log in or register to see it.

"Po kokardkę" to znaczy,
Part of the message is hidden for the guests. Please log in or register to see it.
Alu czy na podwieczorek zamiast warzyw może być pierś,mam ugotowaną,i nie mam komu wcisnąć,psu szkoda dać.
I jeszcze pytanko,czy warzywa z oliwą można pokropić octem winnym,trochę zmieniłby smak.
Ostatnio zmieniany: 11 Mar 2012 13:03 przez kasik 69.
Temat został zablokowany.

Odp: Kokolidkowe zasady w kuchni - cd 11 Mar 2012 13:04 #8339

  • Kamila Sz
  • Kamila Sz's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 210
  • Otrzymane dziękuję: 157
Nie wiem czy młotkiem nie dostanę, bo ja zaczynam od jutra ;) U mnie poniedziałek jest bardziej wolny niż niedziela ;)

Part of the message is hidden for the guests. Please log in or register to see it.
Temat został zablokowany.

Odp: Kokolidkowe zasady w kuchni - cd 11 Mar 2012 13:07 #8342

  • Atka-a1
  • Atka-a1's Avatar
Alu, chciałabym przejść na tę dietę, ale zaczęłam inną - proteinową (wiem o jej przeciwskazaniach :evil: ), natomiast boję się, że przechodząc na oliwę i pieczywko chrupkie z masłem, po dłuższym czasie bez żadnego tłuszczu, po prostu zacznę tyć :( No i nie wiem jak z mlekiem - bardzo je lubię ;) i to nie do kawy - tę pijam samą. Z jogurtów mogę zrezygnować :)
Temat został zablokowany.

Odp: Kokolidkowe zasady w kuchni - cd 11 Mar 2012 13:09 #8343

  • kokolidek
  • kokolidek's Avatar
kasik 69 wrote:
1/ Alu czy na podwieczorek zamiast warzyw może być pierś,mam ugotowaną,i nie mam komu wcisnąć,psu szkoda dać.
2/ I jeszcze pytanko,czy warzywa z oliwą można pokropić octem winnym,trochę zmieniłby smak.

ODPOWIEDŹ
AD 1/

Part of the message is hidden for the guests. Please log in or register to see it.
AD 2/

Part of the message is hidden for the guests. Please log in or register to see it..
Temat został zablokowany.

Odp: Kokolidkowe zasady w kuchni - cd 11 Mar 2012 13:13 #8347

  • kokolidek
  • kokolidek's Avatar
Atka-a1 wrote:
Alu, chciałabym przejść na tę dietę, ale zaczęłam inną -
Atka-a1 - to Ty decydujesz o sobie i decyzja musi być Twoja. Ja Ci w tym nie pomogę.
Ja nikogo nie namawiam i nikogo nie przekonuję.
Temat został zablokowany.

Odp: Kokolidkowe zasady w kuchni - cd 11 Mar 2012 13:16 #8351

  • sure
  • sure's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 415
  • Otrzymane dziękuję: 23
kokolidek wrote:
LASECZKI - MAM PROŚBĘ
nie ukrywajcie jadłospisów - i tak są "walnięte" :lol: , bo mam później problem z poprawianiem. Dziękuję.
Oj, przepraszam, ja ukryłam... :(
no to jeszcze raz:

śniadanie "tradycyjne": jabłko, dwie kromki pieczywa z masełkiem;
drugie śniadanie: tu chętnie zjadłabym jogurt, ale jeśli nie, to czy mogę znowu pieczywo chrupkie?
obiad: sałatka taty Ali,
podwieczorek: kalafiorek,
kolacja: znowu sałatka... jak dam radę! ;)

poproszę o uwagi, może zdążę zmienić w razie potrzeby...
pozdrawiam, Agata
mój ogród
Ostatnio zmieniany: 11 Mar 2012 13:18 przez sure.
Temat został zablokowany.

Odp: Kokolidkowe zasady w kuchni - cd 11 Mar 2012 13:18 #8352

  • kokolidek
  • kokolidek's Avatar
Kamila Sz wrote:
Nie wiem czy młotkiem nie dostanę, bo ja zaczynam od jutra ;) U mnie poniedziałek jest bardziej wolny niż niedziela ;)

Part of the message is hidden for the guests. Please log in or register to see it.

Kamilo - każdy zaczyna kiedy chce, jak dojrzeje do tego.

Jak chcesz przepis to musisz podać co lubisz, typu: chcę ugotować pieszarkową - powiedzcie jak, żebym mogła zjeść i nakarmić rodzinę. Bardziej konkretnie, bo dziewczyny wstawią zaraz 20 przepisów, a Ty żadnego nie wykorzystasz.
Temat został zablokowany.

Odp: Kokolidkowe zasady w kuchni - cd 11 Mar 2012 13:23 #8358

  • kokolidek
  • kokolidek's Avatar
sure wrote:

1/drugie śniadanie: tu chętnie zjadłabym jogurt, ale jeśli nie, to czy mogę znowu pieczywo chrupkie?

2/ kolacja: znowu sałatka... jak dam radę! ;)

ODPOWIEDŹ:

AD1/ na początku masz wypisane co możesz jeść na II śniadanie:

Part of the message is hidden for the guests. Please log in or register to see it.To jest katalog zamknięty.

AD2/ musisz dać radę - po kokardkę :lol:
Temat został zablokowany.

Odp: Kokolidkowe zasady w kuchni - cd 11 Mar 2012 13:27 #8360

  • Atka-a1
  • Atka-a1's Avatar
Szkoda, że nie widziałam twoich wątków wcześniej :( Teraz po prostu mam dylemat, bo jak pisałam boję się, że zamiast chudnąć zacznę tyć :unsure:
Muszę przemyśleć sprawę.
Alu, a jeszcze jedno, ten nabiał to na całe życie wypisany miałby być z jadłospisu? czy tylko na czas diety? Może głupie pytanie, ale po prostu nie znam wszystkich zasad :unsure:
Temat został zablokowany.

Odp: Kokolidkowe zasady w kuchni - cd 11 Mar 2012 13:30 #8362

  • fiołka
  • fiołka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • fiołkowy fioł fiołki
  • Posty: 202
  • Otrzymane dziękuję: 27
Alu,chciałaś wiedzieć czy galareta z łososia i warzyw bedzie zjadliwa z pokropioną oliwą otóz nie bardzo.Zrobiłam łyżka oliwy z oliwek,sok z połówki małej cytryny,łyżeczka musztardy to dobrze wstrząśniete w słoiczku i polane na wierzch.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: pszczelarz5
Wygenerowano w 0.676 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum