Jeżeli jesteś zielono zakręcony, ogród to Twoja obecna lub przyszła pasja, kochasz ludzi, zwierzęta i rośliny, masz dużą wiedzę na temat ogrodnictwa, lub, wręcz przeciwnie, jesteś "w tym temacie" zielony jak szczypiorek na wiosnę - to jest forum dla Ciebie!
Pragniemy stworzyć forum przyjazne, sympatyczne, a jednocześnie - merytoryczne.

TEMAT: Wątek powitalny 2018

Wątek powitalny 2018 20 Sty 2019 12:12 #637687

  • aga
  • aga's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 843
  • Otrzymane dziękuję: 4750
Witam,Piotr.Fajnie,że jesteś. :bye: Jest nas coraz więcej ogrodników amatorów.Z pewnością pomidory,papryki i ogórki to będą nasze topowe warzywa w tym sezonie. :wink2:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Zwyczajny


Zielone okna z estimeble.pl

Wątek powitalny 2018 24 Sty 2019 08:35 #638388

  • Campanula
  • Campanula's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 153
  • Otrzymane dziękuję: 397
Dzień dobry wszystkim :).
Trafiłam na Wasze forum niedawno i bardzo mi się tu spodobało. Postanowiłam zostać na dłużej :).
Swój kawałek ziemi mam dopiero od roku i jestem w trakcie planowania ogrodu. Póki co na koncie mam już pierwsze bardzo udane zbiory warzyw.
Na codzień pracuję przy komputerze, dlatego kontakt z naturą i praca na działce bardzo mnie cieszy.
Pewnie jak większość z Was nie mogę się doczekać wiosny, zebrałam już cały stos nowych nasion, który ciągle się powiększa :).

Bardzo mi miło dołączyć do Waszego grona. Pozdrawiam serdecznie wszystkich Forumowiczów i życzę udanego roku :)
Zosia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): merlin, Baptysja, Łatka, Marlenka, Betula, Jasia, aga, JaNina, Zwyczajny

Wątek powitalny 2018 24 Sty 2019 09:49 #638397

  • ira531
  • ira531's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 84
  • Otrzymane dziękuję: 309
witam na ime mi Ireneusz mieszkam w woj . Dolnoslaskim na co dzien pracuje w kopalni miedziplanuje co roku ogródek balkonowy w raz wysiewaniem nietypowych warzyw i kwiatów na forum trafilem przytpadkowo czytajac o uprawach papryczek itp bardzoi miło dołączyc do waszego grona i pozdrawiam serdecznie wszystkich Forumowiczów i życzę udanych wysiewów i obfitych zbiorów
Ostatnio zmieniany: 24 Sty 2019 11:26 przez Adasiowa.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): merlin, Kasionek, Marlenka, Betula, Jasia, Jaedda, aga, JaNina, Zwyczajny


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Carmen, Betula
Wygenerowano w 0.275 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum