Jeżeli jesteś zielono zakręcony, ogród to Twoja obecna lub przyszła pasja, kochasz ludzi, zwierzęta i rośliny, masz dużą wiedzę na temat ogrodnictwa, lub, wręcz przeciwnie, jesteś "w tym temacie" zielony jak szczypiorek na wiosnę - to jest forum dla Ciebie!
Pragniemy stworzyć forum przyjazne, sympatyczne, a jednocześnie - merytoryczne.

TEMAT: Wątek powitalny 2018

Wątek powitalny 2018 04 Lip 2018 22:06 #616663

• Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 3087
Witam Cię selena na naszym forum.
Ja też należę do wielbicieli roślin doniczkowych, a w szczególności jestem miłośniczką hoi i filodendronów oraz jeszcze innych roślin domowych. Zapraszam do naszego działu, o tutaj => forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/4-rosliny-doniczkowe gdzie znajdziesz wiele ciekawych porad i informacji na temat różnych roślin. Jak byś jednak miała jakiekolwiek wątpliwości czy pytania na ich temat, to pytaj śmiało. Bardzo chętnie się podzielę swoją wiedzą i doświadczeniem. Byłoby super gdybyś nam pokazała swoich podopiecznych. Kochamy te momenty gdy można napaść sobie oczęta pięknymi widokami naszych podopiecznych, a w szczególności tymi roślinami które były prowadzone od maleńkości do obecnego okazu. W razie czego pytaj - pomożemy!! Zapraszamy dalej. Rozgość się, proszę. :flower2:
Rośliny domowe moją pasją. A zwłaszcza hoje!!

Pozdrawiam. Krystyna.

Wątek powitalny 2018 14 Lip 2018 20:27 #618155

• scav
  • scav's Avatar
  • Fresh Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 2
Witam,

w tym roku próbuje swojej pierwszej uprawy pomidorów. Pozdrawiam!
Za tę wiadomość podziękował(a): broja

Wątek powitalny 2018 16 Lip 2018 22:59 #618396

• Sylwia76
  • Sylwia76's Avatar
  • Fresh Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 14
Witam Was wszystkich :)

Wątek powitalny 2018 16 Lip 2018 23:18 #618400

• Mietek77
  • Mietek77's Avatar
  • Fresh Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 3
Hej, Witam wszystkich na forum :)

Wątek powitalny 2018 25 Lip 2018 19:27 #619687

• Lunka
  • Lunka's Avatar
  • Fresh Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 30
Dzień dobry i dobry wieczór wszystkim Forumowiczom! Witam serdecznie!

14 lat temu zaczęłam tworzyć niewielki ogród ozdobny wokół domu na wsi. Rośnie w nim sporo róz, hortensji różnorakich bylin i iglaków.Każdego roku coś zmieniam, lubię zmiany. Od 4 lat mam też własne warzywa. Mam dynie, cukinie, pomidory, ogórki i oprócz mnóstwa pracy sporo zadowolenia. Lubię Was czytać i duzo korzystam z doświadczeń i wiedzy fajnych ludzi z tego Forum.
Pozdrawiam serdecznie! :flower1:
Za tę wiadomość podziękował(a): broja, Łatka

Wątek powitalny 2018 30 Lip 2018 18:14 #620274

• Forumowa Żabula
  • Platinum Boarder
Witamy Was wszystkich bardzo serdecznie :bye: i zapraszamy do buszowania po naszych działach na forum oraz do dzielenia się własnymi radościami i smutkami z własnych pasji. Oczywiście służymy radą i pomocą. Miłego pobytu na forum, kochani!! :flower2:

Pozdrawiam. Krystyna.

Wątek powitalny 2018 08 Sie 2018 15:10 #621396

• Vyerala
  • Vyerala's Avatar
  • Fresh Boarder
Witam wszystkich serdecznie, miło mi gościć na tym forum :)
Interesuje się permakulturą i uwielbiam spędzać czas w ogrodzie, mam nadzieje że znajdę tutaj wiele ciekawych informacji :)

Wątek powitalny 2018 13 Sie 2018 17:41 #621941

• Redo
  • Redo's Avatar
  • Fresh Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 3
Cześć wszystkim. Mam na imię Marcin i jestem z Łodzi.
Za tę wiadomość podziękował(a): broja, Łatka

Wątek powitalny 2018 23 Sie 2018 11:18 #622974

• Ata
  • Ata's Avatar
  • Junior Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 18
Witam wszystkich bardzo serdecznie, jestem Beata, w skrócie Ata :bye: Mam cichą nadzieję, że skromną "balkonowiczkę" też przygarniecie, bo ogrodu niestety nie posiadam. Okazuje się jednak, że nawet na mikroskopijnym balkonie można naprawdę sporo fajnych roślin upchać. Mam też najpiękniejszego na świecie rudego kota Fiodora, układam namiętnie puzzle i kolekcjonuję perfumy.
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, Adasiowa, Łatka

Wątek powitalny 2018 25 Sie 2018 20:41 #623213

• Stokrotka_jz
  • Stokrotka_jz's Avatar
  • Fresh Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 12
Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Mam na imię Ula , mieszkam w Jastrzębiu-Zdroju, od paru lat amatorsko uprawiam własny warzywnik. Obserwatorem forum jestem od dawna, zalogowałam się niedawno :) Z przyzwyczajenia wpadałam tylko na forum warzywnicze, wczoraj znalazłam wątek powitalny :) Bardzo się cieszę że trafiłam na tak sympatyczne forum. Dzięki Waszym poradom moje roślinki mają się o wiele lepiej :) Uwielbiam mój ogród,od wiosny do jesieni spędzam tam każdą wolną chwilę. Lubię również czytać książki oraz szydełkowanie :happy4: Pozdrawiam :flower2:

uw
Ula
Za tę wiadomość podziękował(a): Adasiowa

Wątek powitalny 2018 25 Sie 2018 22:12 #623231

• Emalia112
  • Emalia112's Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane dziękuję: 9624
Już Cię wczesniej w warzywnym widzialam więc tylko jedno słowo...Witaj.
Za tę wiadomość podziękował(a): Stokrotka_jz

Wątek powitalny 2018 28 Sie 2018 10:12 #623415

• michal_owski
  • michal_owski's Avatar
  • Fresh Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 5
Cześć wszystkim!
Jestem Michał i mieszkam w pięknym Krakowie. Od dziecka prowadziłem różne - wówczas bardzo eksperymentalne dla mnie - uprawy czosnku, rzeżuchy i wszystkiego innego, co można było wsadzić do ziemi i obserwować. :happy4:
Moją największą dumą i szczytem egzotyki zarazem był batat, z którego wyrosła półmetrowa łodyga.
Od jakiegoś czasu jestem zafascynowany filodendronami. Chęć do pogłębiania wiedzy, wymiany doświadczeń i spotkania innych miłośników tych cudownych roślin (i innych również!) przywiodła mnie na to forum.
Witajcie! :flower2:
Ostatnio zmieniany: 28 Sie 2018 10:12 przez michal_owski.
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, broja, Emalia112, Kasionek

Wątek powitalny 2018 28 Sie 2018 19:49 #623453

• yacek
  • yacek's Avatar
  • Fresh Boarder
Choć czytam was od dawna to dopiero wczoraj się zarejestrowałem (jakoś tak mnie naszło). Mam działkę prawie 30 arów i od jakiegoś czasu bawię się w jej zagospodarowanie. Mm nadzieję, że z waszą pomocą zmieni się z czasem w zieloną oazę. Pozdrawiam!

Wątek powitalny 2018 12 Wrz 2018 15:18 #624735

• Forumowa Żabula
  • Platinum Boarder
Beata, Yacek, Michał, Ula, Marcin, Vyerala.....
witajnaoazie.png

Pozdrawiam. Krystyna.
Za tę wiadomość podziękował(a): Stokrotka_jz

Wątek powitalny 2018 16 Wrz 2018 12:35 #625037

• Nigys
  • Nigys's Avatar
  • Fresh Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 1
Hej ho!
Mam na imię Dorota i próbuję przemienić swoje trzy (wiem, szalona ilość :P ) parapety w przyjemny dla oka busz.
Zaczynam również swoją przygodę z bonsai :).
Mam nadzieję,że przy Waszej pomocy uda mi się zapewnić moim roślinkom jak najlepsze warunki :garden1:

Wątek powitalny 2018 16 Wrz 2018 14:48 #625047

• Spiralshe
  • Spiralshe's Avatar
  • Fresh Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 2
Witam,

Mam na imię Linda, dziekuje serdecznie za przyjęcie do waszego grona, mam nadzieję nauczyć się od was wiele i powymieniać doświadczeniami

Przez pewien okres w swoim zyciu mialam swoj ogrod, niestety zmieniły się możliwości i teraz próbuje stworzyć na nowo ogród w mieszkaniu :) czy tez mala dżungle. Krok po kroku daze do tego i uczę sie nowych domowych tym razem roslin.

Jestem ulubieńcem na razie kwiatów doniczkowych 'zielonych' czy też te które cieszą oko swoimi liśćmi, po za nimi powoli coraz bardziej zakochuje się w hojach :woohoo:

Chyba tyle starczy na drodze wstępu :)

Pozdrawiam :)

Wątek powitalny 2018 17 Wrz 2018 08:14 #625117

• broja
  • broja's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Moja działka 0aza spokoju
  • Otrzymane dziękuję: 678
Witajcie :bye: nowi użytkownicy naszego Forum, mam nadzieję, że już niedługo będziemy oglądać wasze zdjęcia cudnych, zielonych roślinek :)
Edyta
Zapraszam:
Moja działka oaza spokoju

Wątek powitalny 2018 20 Wrz 2018 23:51 #625384

• nikita5
  • nikita5's Avatar
  • Fresh Boarder
Witam,jestem z Koszalina,kocham kwiaty,koty i życie.Czytam Wasze forum od kilku lat i oglądam przepiękne kwiaty,mam kilkadziesiąt hippeastrów i trochę hojek,tylko za mało parapetów no i nie chcą się rozciągać a szkoda.Mam też dwa koty,rudą Nikitkę i czarnobiałego Serafina.Szczerze mówiąc leczę się kwiatami,w trudnych chwilach wpatruję się w nich i podziwiam,zwłaszcza gdy kwitną.Jeszcze raz witam wszystkich kwiatolubnych.
Ostatnio zmieniany: 21 Wrz 2018 00:07 przez nikita5. Powód: Za mało informacji

Wygenerowano w 0.140 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum