TEMAT: Nasze koty

Na zielono ! 21 Wrz 2016 20:54 #502596

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
kecpo wrote:
Piękne kwiaty :) Ja sam bym tyle chciał, ale nie ma miejsca w mieszkaniu, bo jest nieduże...Zatrzymaliśmy się na 3 doniczkach :)
Pozdrawiam
Odpozdrawiam ! Witam serdecznie.
Powiedz, jak to się robi? Że tylko trzy kwiatki?
Ja też mam trzy...ale kotki.
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Nasze koty 21 Wrz 2016 22:29 #502622

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
To tak, jakby zjeść tylko trzy fistaszki...Sama chciałabym wiedzieć jak to się robi :think:
Temat został zablokowany.

Nasze koty 22 Wrz 2016 11:00 #502654

  • Mart62
  • Mart62's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 20
  • Otrzymane dziękuję: 10
A u mnie pojawił się nowy, mały kompan czy może raczej "kompanka" ;) Uwielbia zakopywać się w kołdrze :D
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos, MagdaH, Kiki, beatazg

Nasze koty 23 Wrz 2016 20:41 #502890

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Cudowność ! Ja też mam koteczkę z taką słodką bródką:


CAM00192-3.jpg


Przedstaw swoją małą, jak ma na imię, skąd się wzięła u Ciebie i napisz coś więcej o niej.
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ
Ostatnio zmieniany: 23 Wrz 2016 20:44 przez Selinka.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos, Terri

Nasze koty 26 Wrz 2016 11:32 #503330

  • Marlenka33
  • Marlenka33's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 2
  • Otrzymane dziękuję: 4
A to mój Franek :) Leniuch straszny trzeba go nakłaniać do ruchu bo brzuszysko rośnie :lol:

A tak sobie śpi po jedzeniu - musieliśmy mu zmienić karmę na Iams dla kotów z tendencją do nadwagi bo troszkę za dużo waga wskazała przy ostatniej wizycie ale na szczęście karma się przyjęła a my ćwiczymy nad jego kondycją :thanks:

Franek.jpg
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos, Terri, Kiki

Nasze koty 26 Wrz 2016 20:20 #503390

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
Moje dwie dziewczyny zaczynają się dogadywać :)

Zdjcie2265.jpg



mała znalazła mysz ,pewnie już nieżywą

Zdjcie2273.jpg



Zdjcie2268.jpg


Beata :flower2:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos, Terri, Kiki, patrycja

Nasze koty 28 Wrz 2016 20:59 #503736

  • nataliaada
  • nataliaada's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 62
  • Otrzymane dziękuję: 50
Oto mój Tygrys.

Zgarnęłam go, prawie ze śmietnika, na ostatnim roku studiów. Nieśmiało marzył mi się cały, rudy kot. Dokarmiałam bezpańskie koty i trafił się ON! Mały, biedny, głodny i brudny, i o dziwo, najodważniejszy z wszystkich bezdomniaków. Szybko dał się oswoić. Wybaczyłam mu, że jest w połowie biały hehe. Jest kotem niewychodzącym-odsiaduje u mnie dożywotni wyrok hehe. Taki lew kanapowy, a zarazem dzielny poszukiwacz przygód :P Potrafi jednak też narozrabiać :( Zbój, ale jednak mój. Zdecydowanie kocur mojego życia :hearts:

SDC13262.jpg


SDC13261.jpg


ps. Marzy mi się jeszcze kot syjamski starego typu i taki klasyczny 'Whiskas' albo taki szary, pręgowany jak wyżej kicia. Bardzo mi się marzą, ale nie na tym etapie mojego życia.
Ostatnio zmieniany: 28 Wrz 2016 21:02 przez nataliaada.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos, Terri, Kiki, beatazg

Nasze koty 28 Wrz 2016 22:27 #503760

  • aleksandraW
  • aleksandraW's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 611
  • Otrzymane dziękuję: 243
Nataliaado,

świetny ten kocur Twojego życia! Bardzo ładny z tą połową bieli.

Serdecznie pozdrawiam Was oboje.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Terri

Nasze koty 28 Wrz 2016 23:01 #503769

  • Terri
  • Terri's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 729
  • Otrzymane dziękuję: 684
Śliczna kicia, no chcesz od kocurka? :dance: :dance: :dance:
Temat został zablokowany.

Nasze koty 29 Wrz 2016 08:48 #503794

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
No Natalko, nieładnie tak ''oszukiwać''. :whistle: :happy: Piszesz o biało rudym że masz jednego a pod krzesłem to biało czarne, to pluszak-czworonóg a'la przytulanka ze sklepu Ikea, tak? :whistle: :rotfl1: Dawaj szybko foty tej biało-czarnej piękności!
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 29 Wrz 2016 09:18 przez Forumowa Żabula.
Temat został zablokowany.

Nasze koty 29 Wrz 2016 09:24 #503804

  • nataliaada
  • nataliaada's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 62
  • Otrzymane dziękuję: 50
Aaa Krysia, fakt, to LAKTA.

Mój M. na rok przede mną, przygarnął malutką kotkę, czarno-białą i dał jej imię Laktancja (tak dla żartów, po jakimś Laktancjuszu - historycznej postaci :evil: ), w skrócie Lakta. Niektórzy mówili na nią LAKTACJA, nawet weterynarze się dziwią, czemu kot ma tak dziwnie na imię hehe :P

Ja rok później, niezależnie od niego przygarnęłam swojego. A potem były perypetie. Ja ze swoim wróciłam do rodziców, a potem przeprowadziłam się do Wawy, bo tam znalazłam pracę, rodzice mi go chowali. Wkrótce mój ojciec jeszcze bardziej zaczął chorować i lekarz powiedział, żeby zwierząt w domu nie było, bo sierść mogła mu szkodzić. Mama kazała mi szukać dla niego innego domu. Ja w ryk i lament, ale niepotrzebnie, bo mój M. go przygarnął i chował, od tamtej chwili, 2 koty. Potem on miał perypetie z pracą, przeprowadzkami i koty wylądowały u jego rodziców. Tam miały super, były bardzo kochane, ja byłam spokojna. Teściowa zakochana w kotach i tak było przez prawie 3 czy 4 lata. Niestety, ale koty się nie kochały, 2 różne charaktery, ledwie tolerowały i nieraz były jakieś kocie spięcia. My z M. w tym czasie dorobiliśmy się w końcu własnego mieszkania i kilka m-cy temu przeprowadziliśmy. Ogólnie w planach było, że zabierzemy koty, albo przynajmniej jedno, do nas, ale Teściowa żartowała, że nie odda żadnego, bo to już jej koty są i ona sobie życia bez nich nie wyobraża. Tylko, że mój, nie tak dawno, narozrabiał, Teściowa się rozpłakała, a mój M. stwierdził, że jedzie po niego i od tej pory będzie u nas. No i tak wyszło. :flower2: No i teraz te koty bardziej sprawdzają się jako jedynacy niż razem, są szczęśliwsze osobno.

Marzą mi się jeszcze 2 koty, ale chyba mam za małe mieszkanie - 50 m i bałabym się o to, jakby się mój Tygrys z innym/i kotami dogadywał, że nie dobraliby się temperamentami i charakterami. :( Bo mój, mimo, że kastrat - to temperamenty kot :evil: I fajnie by było, gdyby miał kompana, równego sobie, a nie przytłoczonego psychicznie przez niego.
Temat został zablokowany.

Nasze koty 08 Paź 2016 18:20 #505161

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Xenia

CAM05700-2.jpg


CAM05706.jpg


CAM05725-2.jpg
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos, Terri, Kiki

Nasze koty 08 Paź 2016 23:17 #505252

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10442
:eek3: :eek3: Ale puszysta poducha :happy: :happy: Piękny przytulas :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Selinka

Nasze koty 09 Paź 2016 10:04 #505271

  • nataliaada
  • nataliaada's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 62
  • Otrzymane dziękuję: 50
No naprawdę, super śliczna kocica :hearts: . Na mojego mówią, że pluszak, bo ma takie fajne, miękkie, puszyste futro, ale ona :supr3: :woohoo: Pluszak nad pluszaki :lol: Też bym wymiziała :oops: A tak wogóle to persiczka jest???
Temat został zablokowany.

Nasze koty 09 Paź 2016 10:18 #505274

  • Anowi
  • Anowi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1825
  • Otrzymane dziękuję: 1586
Diego i mały oszołomek Franco :)
Pozdrawiam IWONA
Mały ale mój...
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos, Terri, Grinka, Kiki, beatazg, aleksandraW, zanetatacz

Nasze koty 09 Paź 2016 12:54 #505290

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Nataliaada, dziękujemy razem z Xenią. Tak, to persiczka, wygląda na stary typ,czyli z dłuższym noskiem ale tak bywa w odmianie szynszylowej, w każdym razie rodowód ma uprawniający do wystaw krajowych i międzynarodowych (choć nie korzystamy z tych uprawnień, tak samo jak w przypadku Tosi i Fiołka).
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ
Temat został zablokowany.

Nasze koty 09 Paź 2016 18:27 #505313

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Diego jak widać już taki ustatkowany jest (patrząc z fotki), a Franco.... no cóż, dużo się jeszcze musi nauczyć, młokosek jeden (ale śliczny młokosek).
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Anowi

Nasze koty 09 Paź 2016 19:50 #505323

  • Grinka
  • Grinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 356
  • Otrzymane dziękuję: 435
Moja kociczka jest bardzo podobna do Diego i rośnie jak na drożdżach w wieku 6 tygodni ważyła nie całe 0,4 kg i miała być malutka (ale raczej już nie będzie ) Teraz ma 5 i pól miesiąca i jest już całkiem dużą kocicą (fizycznie) chociaż cały czas ssie jeszcze swoją przytulankę czyli mąją koszulkę.Jest bardzo ruchliwa wszędzie włazi i potrafi zwiać lub schować gdzieś na 2 godziny a ja w tym czasie dostaję zawału bo ,, …....Może mu się co zdarzyło? może go napadli?
Szare piórka oskubali, srebrny głosik skradli?......'' Na szczęście po 10 min mojego wydzierania się na pół działek -Mila !!! Mila !!! kici kici łaskawie wraca . Trzymać jej w domu nie mam zamiaru ale trochę się o nią boje bo to jeszcze młodziutka i niedoświadczona kicia ...
Iwonka wiesz może ile Diego waży i w jakim jest wieku wygląda na sporego może takie buraski to raczej większe kotki …?
Aaaaa i jeszcze jest tu Ani bury Ignaś który też nie wygląda na maleństwo.
Pozdrawiam Małgosia.
Ostatnio zmieniany: 09 Paź 2016 19:55 przez Grinka.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): beatazg


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.628 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum