TEMAT: Ogród Adriana

Ogród Adriana 28 Kwi 2013 21:08 #150493

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
Tak zaglądam i sprawdzam, czy się odezwałeś... Czy coś postanowiłeś... Jak się trzymasz...


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród Adriana 28 Kwi 2013 21:11 #150494

  • Grzesiu
  • Grzesiu's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Życie jest piękne
  • Posty: 715
  • Otrzymane dziękuję: 213
Adrian...jesteśmy wszyscy z Tobą...trzymaj się
jeśli mogę Ci jakoś pomóc...pisz śmiało

Ogród Adriana 29 Kwi 2013 19:55 #150832

  • Mike22
  • Mike22's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 57
  • Otrzymane dziękuję: 6
Po urlopie wpadam na forum i......... Adrian, brak mi słów opisać, co za skur.....stwo! :evil: Aż mną zatelepało!!!

Z tego co widziałem na zdjęciach, to raczej nie zwykłe menele, bo tacy by nie pogardzili żeliwnym piecykiem!!! To albo te gnojki co ich kiedyś policja złapała i teraz się mszczą, albo "życzliwi" inni działkowicze. Kiedyś w działkowcu był artykuł jak spalono działkę która wygrała w konkursie! Ile degeneratów jest w tym kraju.... :evil:

Adrian, nie poddawaj się. Będziesz potrzebował rąk do pracy, pisz, dzwoń. Coś się pomyśli, coś się zrobi... (PW)
"Spieszmy się kochać książki, tablety tak szybko nadchodzą." Krzysztof Varga

Ogród Adriana 29 Kwi 2013 22:54 #150954

  • Anowi
  • Anowi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1825
  • Otrzymane dziękuję: 1586
Adrian-o sprzedaży na razie nie myśl,nie będę pisac,że przykro,trzymaj się itd chociaż wsparcie duchowe też jest ważne.Jednak w obliczu takiego wandalizmu to trochę mało-może jakaś wspólna pomoc?ostatecznie tworzymy tu rodzinę a rodzinie się pomaga w nieszczęściu
Pozdrawiam IWONA
Mały ale mój...

Ogród Adriana 29 Kwi 2013 23:01 #150959

  • Tosia2
  • Tosia2's Avatar
:bravo: Brawo Iwona!!! Tworzymy rodzinę, więc proponuję zrzucić się dla Adriana!!! Ile kto może!!! Ogrodowa Orkiestra Pomocy!!! Co Wy na to??? Adrianku, myślę, że się nie obrazisz, bo to z czystego serca płynie. Pomoc Ci potrzebna. Trzymaj się :hug2:

Ogród Adriana 29 Kwi 2013 23:21 #150974

  • Firletka
  • Firletka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 640
  • Otrzymane dziękuję: 433
Adrian, zajrzałam do Ciebie, a tu ...
Pamiętaj ,że nie warto podejmować pochopnych decyzji.To na pewno szok i żal i zwykła , ludzka wściekłość na to,że inni rujnują człowiekowi mały , spokojny , bezpieczny świat. Komu to szkodziło ?
Barbarzyństwo , niewola głupoty i prymitywizmu.

Odbudujesz. Z pomocą większą bądź mniejszą. O ile tylko jest w Tobie siła i chęć. Może nie za rok, ale może za dwa, trzy lata. Nie odpuszczaj. Zobacz jaki masz doping ! :hug:

Jeśli potrzebujesz czegokolwiek - nie wiem - , materiałów budowlanych , mebli , wyposażenia, firanek , okien - pisz. Ludzie mają różne rzeczy. Może akurat ktoś chce oddać za nic , a Tobie może się przydać.Temu też służy to Forum - wymianie informacji i pomocy w ramach grupy ludzi , którzy czują ze sobą więź, chociażby dlatego ,że kochają to samo.
Za tę wiadomość podziękował(a): Gosia

Ogród Adriana 29 Kwi 2013 23:42 #150993

  • Roma
  • Roma's Avatar
Jeśli chcecie pomóc Adrianowi,zapraszam na bazarek :hearts:

forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/2...a-kolegi-w-potrzebie
Bazarki może wystawiać każdy kto zechce, ja postaram się je popilotować.
Ostatnio zmieniany: 29 Kwi 2013 23:43 przez Roma.

Ogród Adriana 30 Kwi 2013 11:33 #151086

  • dawidbanan
  • dawidbanan's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 803
  • Otrzymane dziękuję: 388
Przeczytałem i jestem w szoku :ohmy:
Współczuję. Nie poddawaj się! Staraj się robić wszystko od nowa. Potrzeba czasu, ale na pewno Ci się uda.

Trzymaj się.

Czasami aż wstyd być człowiekiem...
Ostatnio zmieniany: 30 Kwi 2013 11:34 przez dawidbanan.

Ogród Adriana 30 Kwi 2013 15:12 #151120

  • Tabaaza
  • Tabaaza's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Irysomaniaczka
  • Posty: 1499
  • Otrzymane dziękuję: 2041
Hejka! :)
Dopiero dzisiaj się dowiedziałam o całej tej paskudnej sprawie. Adrian szalenie mi przykro. :( Postaraj się nie łamać. Pomożemy ściepką i roślinami ( grożą Ci irysy :wink4: ).
Pozdrówka wspierające
Kaśka
Jak już sobie ogród urządzę po swojemu to go zdemoluję i zacznę urządzać od nowa!

Ogród Adriana 30 Kwi 2013 19:04 #151172

  • Adrian89
  • Adrian89's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • śląsk strefa 6b
  • Posty: 3214
  • Otrzymane dziękuję: 7915
Cześć Wam, dziękuję za słowa wsparcia i chęci pomocy, nawet nie wiem co napisać, kilku przyjaciół zaoferowało mi pomoc przy remoncie, na rodzinę to nie ma co liczyć, niektórzy jak dowiedzieli się o tym wszystkim to powiedzieli „ a to teraz to sprzedasz” chciałem tak zrobić ale najbliżsi powiedzieli że szkoda, szkoda to prawda tylko że na ogrodzie zawsze wszystko było na mojej głowie na niczyją pomoc nie mogłem liczyć, każdy tylko posiedzieć i pogrilować… Jednak po dłuższym namyśle- postaram się odbudować to co zostało zniszczone. Działka jak i cały ogród ma 30lat, mamy go od samego początku, powstało to na nieużytkach i wyrobisku przy cegielni, same łupki i kamienie, dziadek z babcią jak i inni sąsiedzi dziennie po parę godzin przez parę lat porządkowali teren, wywozili kamienie, plewili budowali wszystko od zera. Nie mogę tego tak zostawić, tyle pracy podnoszenia żyzności gleby wszystkie zmiany, nowe nasadzenia, trzeba o to zadbać. Żal mi tych wszystkich rozsad nigdy nie miałem szałwi a w tym roku 66 szt podobnie papryki datura palmy bananowce i klapa... na szczęście mam kanny i 15 pomidorów sztywnołodygowych bo te były jeszcze w domu, uratowała się też kosiarka i narzędzia typu szpadel grabie widły bo to zostało w piwnicy.


pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 16 Paź 2015 22:20 przez Roma.

Ogród Adriana 30 Kwi 2013 21:46 #151248

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
Adrian, strasznie Ci współczuję, ale wierze że pomaluśku z naszym skromnym wsparciem da się odbudować :hug: Na zdjęciach widzę, że miałeś jakieś mebelki, na szczęście to nie Ludwik XIV, więc możnaby coś wymyślić. Ja, np. będę miała starszawy stolik (styl lata 70/80), jakieś szafki kuchenne też z takiego okresu, sprawdzę też status drewnianej szafy (Mama wyeksmitowała ją z mieszkania), działająca jak najbardziej, tylko stylem pasująca do eklektyzmu działkowego :wink4:

Ogród Adriana 30 Kwi 2013 21:56 #151253

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
A widzisz ogród pomimo wszystkich trudności pięknie rozkwita ;)
Nawet rzodkiewki zdeptane butem złodzieja sobie poradziły.
I Ty więc sobie poradzisz :hug:
Szałwię mam wysianą, nie wiem ile sadzonek, ale jak napiszsz jakie to krzewy ucierpiały mogę dołączyć do nich kilka sadzonek.
Papryczkę zaś tylko chilli :yummi: jakbyś chciał.

Edit.
Daturowe patyczki mogę podesłać jak podrosną ;)
Ostatnio zmieniany: 30 Kwi 2013 21:59 przez pamelka.

Ogród Adriana 30 Kwi 2013 22:09 #151261

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2386
Najgorsze za Tobą :hug: Teraz z każdym dniem będzie lepiej :happy-old:

Ogród Adriana 30 Kwi 2013 22:14 #151267

  • xMonia
  • xMonia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 614
  • Otrzymane dziękuję: 104
Adrianie ,

mam hortensje Nikko Blue ,mogę Ci podesłać :) Jeśli chcesz podaj adres na p.w.

Ogród Adriana 30 Kwi 2013 22:19 #151274

  • Tosia2
  • Tosia2's Avatar
:kiss3: Adrianie, Jesteś młodym człowiekiem. My Ci pomożemy na ile kto może. Tylko powiedz, jak trzeba jechać wywalać spaleniznę, to pojadę. Tylko powiedz. Zobaczysz, wszystko się poukłada i będzie dobrze. Czy masz zamiar burzyć altanę, czy odbudować?

Ogród Adriana 30 Kwi 2013 23:02 #151309

  • Anowi
  • Anowi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1825
  • Otrzymane dziękuję: 1586
Monia,może zlicytowac hortensję :think:
Pozdrawiam IWONA
Mały ale mój...

Ogród Adriana 01 Maj 2013 15:29 #151432

  • planta
  • planta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Howdy!
  • Posty: 5352
  • Otrzymane dziękuję: 5370
Bardzo wspolczuje i przytulam :hug2:

Gdybys chcial odbudowac domekw technologii szkieletowej, jak hamerykanskie domy, garaze itp sa budowane, moge sluzyc rada i zrodlami z rysunkami. Taki domek bedzie kosztowal ulamek tego, co murowany i moze byc postawiony w tydzien-dwa.
Domek na prerii - 2017
Domek na prerii - 2015-16
Domek na prerii cz. 1
Podroz do....New Carolina
[url=http://forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/13-podroze-male-i-duze/162

Ogród Adriana 01 Maj 2013 15:43 #151433

  • Zielona Ania
  • Zielona Ania's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1272
  • Otrzymane dziękuję: 1299
Przerażenie ogrania, takie straty :( A jak z drobnymi narzędziami, czy ocalały sekatory itp? Może zrób jakąś listę co się spaliło, można by coś podesłać.
Zapraszam
Mania Zieleni


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.823 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum