TEMAT: Żurawkowe RODOS Igora

Działka Igora - sezon 2013 06 Mar 2013 22:29 #131844

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490
Artam- Martuś, pomyślałem też o Tobie, żeby Ci nie było żal, jak za oknem pięknie a ty w szkole nauczasz - innych :funnyface:
Ja bym zrobił wały z cegieł,jakbym miał ich więcej...ładnie to wygląda.
Żartujesz...na tym kawałku się zmieści z 50 roślin :rotfl1: zwłaszcza żurawek :drool: nie wiesz, że u mnie
obowiązuje zasada "jeden na drugim" albo "więcej roślin na m2 niż ustawa przewiduje" :happy-old:
Tak się zastanawiam, gdzie posadzę 9 trytom... :crazy: no i do tych dwóch setek dodaj 25 irysów od Emila, które teraz
rosną w szklarni :rotfl1: :rotfl1: zaraz się popłaczę...ze śmiechu i żalu :unsure: miejsca mi daj Boże! :mad2:
Jestem nienormalny, jakoś do mnie to teraz dotarło...fajnie jest być nienormalnym w tym kierunku, ale jak się się chyba jednak
więcej niż to małe poletko :ohmy: - współczuj synkowi :whistle:

Markita, już się przygotowałem , wydrukowałem zdjęcia z renomowanej strony zbliżenia kwiatów...
są identyczne, jak ten w szkole...jak dalej będa wątpliwości to ja wymiękam :happy2:

Patryk, a to w której ty klasie jesteś? chyba drugiej...? ja dopiero teraz mam to, ale ty chyba idziesz innym
programem, a Dawid już zupełnie innym, strach się bać, jak będzie wyglądał wasz egzamin zawodowy.

Alinko, to jest tylko takie pisanie, żeby ładnie wyglądało :lol:
wiadomo, że w takiej pracy liczy się podejście i doświadczenie a nie wykuta wiedza,
często ludzie nawet po studiach o tym kierunku mają słabą wiedzę, bo często to co w realnym świecie różni się od książkowego.
Jak widzisz o wieku nie wspomniałem, :wink4: jestem bardzo tolerancyjny :idea1: :wink4:
Ostatnio zmieniany: 06 Mar 2013 22:31 przez Igor.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Działka Igora - sezon 2013 06 Mar 2013 22:35 #131849

  • ry-ku
  • ry-ku's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 105
  • Otrzymane dziękuję: 23
Drugiej ale program, mamy jeszcze ten sam, dopiero Dawid ma tą nowelizację program co podobno jest do bani przynajmniej tak twierdzi nauczycielka Polskiego, kiedy narzeka, jak te dzieci nic nie rozumieją.
Egzamin zawodowy u mnie pozostaje bez zmian, a z tego co wiem Dawid będzie miał dwa egzaminy na końcu 4 i 2 klasy.
Nie wiem jak architekturze ale egzamin z geodezji to podobno wyzwanie, jak mi pójdzie się okaże, ale zawsze jestem dobrej myśli :lol:
Idź spać, bo się do szkoły nie wyśpisz, ja mam jutro wyjątkowo na 8 to sobie jeszcze poczytam :silly:
Pozdrawiam Patryk

Wątek Ogrodowy :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Igor

Działka Igora - sezon 2013 07 Mar 2013 06:30 #131914

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490
Patryk, mnie 6 godzin snu wystarcza :P a poza tym muszę porządku pilnować na Oazie :idea1: :rotfl1:
To czemu poszedłeś na geodetę, a nie architekta :crazy: taki strzał w kolano :wink4:
Dobrze, że poszedłem w odpowiednim czasie, gdy wszystko jest jeszcze w miarę normalnie.
Ten kierunek przynajmniej u mnie chyba mało popularny się stał, bo od 2 lat nie ma nowych klas.
Temat został zablokowany.

Działka Igora - sezon 2013 07 Mar 2013 06:35 #131916

  • ry-ku
  • ry-ku's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 105
  • Otrzymane dziękuję: 23
Igor do szkoły!!! :lol:
Czemu? Już Ci mówię w moich rejonach architekt krajobrazu raczej nie będzie się miał z czego utrzymać , a pracę znajdzie na kasie w biedronce, wiem że scenariusz mroczny i sceptyczny ale taka prawda, po geodezji zawsze mogę na architekturę czmychnąć, w druga stronę raczej się nie da :huh:
Z resztą zawsze chciałem być lekarzem, dokładniej chirurgiem, no może weterynarzem :woohoo: i czort sam jeden wie kim zostanę w przyszłości
Pozdrawiam Patryk

Wątek Ogrodowy :)
Temat został zablokowany.

Działka Igora - sezon 2013 07 Mar 2013 06:39 #131919

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490
Patryk, o 6 do szkoły wyganiasz... :rotfl1:
Kto powiedział, że u siebie masz pracować...wyemigrować w siną dal :laugh1:
Przecież, ja mojej wymarzonej szkółki na pewno nie będę otwierał w moim rejonie... :happy-old:
Się zobaczy co to będzie, ja wiem co chcę na szczęście robić, jak patrzę na kolegów , co piszą
w tym roku maturę i nie wiedzą co mają ze sobą zrobić, to im współczuję :crazy:
Dobra, koniec tej gadaniny, zaraz muszę wychodzić z domu. :happy3:
Temat został zablokowany.

Działka Igora - sezon 2013 07 Mar 2013 06:43 #131921

  • ry-ku
  • ry-ku's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 105
  • Otrzymane dziękuję: 23
Aj tam może sobie wolne dziś zrobię, pomarzyć zawsze mogę.
Ja mam dziś wyjątkowo na późniejsza godzinę to pomęczę z rana :lol:
Czas pokaże kim będziemy i co będziemy robić. Puki co to ja się na ogródku skupiam, a o szkole nie myslę ;)
Pozdrawiam Patryk

Wątek Ogrodowy :)
Ostatnio zmieniany: 08 Mar 2013 22:08 przez .
Temat został zablokowany.

Działka Igora - sezon 2013 07 Mar 2013 07:59 #131935

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Igor Ty już pracujesz nad poszerzaniem rabat :blink: szaleństwo istne :crazy: Niesamowity jesteś pracuś.
A ja zaledwie zabrałam się wczoraj za cięcie tego i owego :oops: bo czas najwyższy.
Temat został zablokowany.

Działka Igora - sezon 2013 07 Mar 2013 08:23 #131948

  • rm27
  • rm27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2676
  • Otrzymane dziękuję: 2903
Igor, wystawiłeś już kosiarkę na allegro? Przy tej ilości trawnika wystarczą już nożyce do trawy. :rotfl1:
U mnie wczoraj było piękne słońce, +13 w cieniu a śnieg dalej zalega w 1/3 ogrodu i to jak na złość tam, gdzie rosną krokusy i przebiśniegi.
A co do biznesplanu, masz fantazję chłopaku. :fly:
Temat został zablokowany.

Działka Igora - sezon 2013 07 Mar 2013 08:29 #131949

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
Romku, Igor mnie odsprzeda kosiarkę bo ja zaczynam siać trawniki :rotfl1: :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Działka Igora - sezon 2013 09 Mar 2013 08:38 #132561

  • Mutari
  • Mutari's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • GG 501225
  • Posty: 200
  • Otrzymane dziękuję: 41
hej Igor :P
A Ty znowu wywalasz następną porcję trawnika na kompost :P hehehe Jeszcze trochę ,a będziesz miał jak u Geni :lol: Ale kosiarkę możesz spokojnie sprzedać, jak to już ktoś wcześniej napisał :P Będziesz miał na nowe nowalijki :P
Temat został zablokowany.

Działka Igora - sezon 2013 09 Mar 2013 09:06 #132578

  • dawidbanan
  • dawidbanan's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 803
  • Otrzymane dziękuję: 388
Tak, my mamy egzamin na koniec drugiej i czwartej klasy.

Doszły mnie słuchy, że mamy obowiązkowo zdawać prawko na ciągnik :dazed:
Ja i ciągnik?! Chyba nie wiedzą co robią! :happy4:
Temat został zablokowany.

Działka Igora - sezon 2013 09 Mar 2013 20:01 #132783

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490
Dawid, prawo jazdy kat. T jest obowiązkowo. Tylko, jak nie chcesz zdawać, to możesz wyjeździć tylko
kilka godzin, byle by zobaczyć chociaż jak to jest. Już nie rób z siebie takiego delikatnisia :P
Ja wyjeździłem kilka godzin, ale kolidowało mi to z prawem jazdy kat. B więc nie zdaję na ciągnik.

Marcin, kosiarki się nie wyzbędę :P może kiedyś mi się przyda jeszcze, nie wiadomo co będzie za kilka lat,
ale wtedy pewnie i tam będę miał nowszy model :silly: Po co mi tyle trawy, skoro pełni ona w tym momencie tylko i wyłącznie
funkcje komunikacyjne. Za rok może jeszcze pomniejszę, chyba, że sąsiad zdecyduje się sprzedać działkę :crazy:

Geniu, własnie zupełnie nie rozumiem Twojego podejścia :rotfl1:
Nie masz za dużego ogrodu, a jeszcze trawę siejesz :P ale kawałek zawsze się przyda,
jeszcze jak ma się taką piękną wnuczkę, która niekoniecznie rozumie, że lepiej na rabatki nie wchodzić :rotfl1:

Romku, kosiarka się przyda, nawet na taką małą ścieżkę, kilka minut i równiutka murawa ;)
zlikwidowałbym całą tą trawę, ale jednak ładniej to wygląda, i dzięki tym zawijasom działka wydaje się większa
niż w rzeczywistości jest. Kilka osób z forum już było u mnie i byli zaskoczeni, że jest taka mała,
na fotkach wydaje się większa.

Jolu, pracuś jestem, mam to chyba po tacie, nie mogę siedzieć bezczynnie. ;)
Na działce nie było takiej chwili, żebym pojechał i siedział, odpoczywał itd.
Zawsze coś robię, chyba , że mamy grilla, to wtedy mam chwile, kiedy jednak trzeba przysiąść.
U mnie znów zima, więc jeszcze poszerzanie rabat nie skończone.

Patryk, musisz zmienić swoje priorytety :rotfl1:
Jednak w tym wieku radziłbym skupić się na szkole, bo potem to już na prawdę może zostać
skupianie się na ogródku :silly: i może być cienko.
Ja mam akurat tę dogodność, że moja pasja weszła w interkacje z kierunkiem nauczania, i
dużo łatwiej przyswajam różne treści. Spędzając dużo czasu na forum nie muszę przykładać
się do przedmiotów zawodowych aż tak bardzo.



U mnie znów zima, wczoraj padał grad, marznący deszcz?
fajnie to wyglądało, kilka cm takich małych kuleczek, jak się brało w rękę to się przesypywało jak cukier :silly:
Przykryłem miodunki i inne wychodzące z ziemi rośliny gałązkami z tui, więc powinno być bez strat.
Teraz leży także kilka cm śniegu, to dodatkowo zabezpiecza, choć nie ma tragicznych mrozów...w dzień dochodzi do -2*

może przestraszymy zimę? :rotfl1:



ona nie narzeka na zimę :wink4:




Temat został zablokowany.

Działka Igora - sezon 2013 09 Mar 2013 20:07 #132784

  • ry-ku
  • ry-ku's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 105
  • Otrzymane dziękuję: 23
Uuuu ale śniegu nawaliło, u mnie tylko deszczyk pokropił, aura jakaś łaskawsza u nas.
Aj tam, ze szkołą dobrze idzie, ano uwagę dzielę na "większą mniejszą polówkę" ta mniejsza to akurat szkoła :P
Ja nawet nie wiem, czy w końcu weterynarzem nie zostanę :D
Pozdrawiam Patryk

Wątek Ogrodowy :)
Temat został zablokowany.

Działka Igora - sezon 2013 09 Mar 2013 21:08 #132800

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Igor no.... zima na całego :dry: u mnie też.....śnieg sypie i sypie, zaspy powiększają się.... a już tak pięknie wiosennie było :placze: ale mam nadzieję, ze to już ostatnie podrygi zimy i za kilka dni przyjdzie piękna wiosenna pogoda.... bo jak nie, to chyba trzeba będzie wyciągać choinkę zamiast pisanek :dazed:
Temat został zablokowany.

Działka Igora - sezon 2013 09 Mar 2013 23:21 #132851

  • Annes 77
  • Annes 77's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 452
  • Otrzymane dziękuję: 69
Hej Igor:)

Nawet psina zaskoczona zimą :whistle:
Temat został zablokowany.

Działka Igora - sezon 2013 10 Mar 2013 09:24 #132898

  • Przemek
  • Przemek's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 111
  • Otrzymane dziękuję: 49
Podczytuję Waszą szkolną dyskusję i z perspektywy czasu radzę dobrze się jeszcze zastanówcie i nie rezygnujcie tak łatwo z możliwości uzyskania prawa jazdy kat. T. Może dziś traktujecie to trochę z żartem, czy ironią, bo po co, do czego. Ale jeśli nawet gdzieś głęboko w myślach, przewidujecie możliwość pracy w szeroko pojętym ogrodnictwie to z pewnością prawo jazdy tej kategorii może okazać się bardzo przydatne, to dodatkowe kwalifikacje. A potem trzeba będzie ponieść dodatkowo spore koszty i nie mało czasu na to poświecić.
Wiem też, że dużo łatwiej je uzyskać, gdy realizowane jest w ramach szkoły niż później indywidualnie.
Tak więc droga młodzieży, na traktory :screem: :rotfl1:

Heh, po mędrkował ten co do dziś nie nie ma prawka kat. T, niestety w liceum nie było takiej możliwości, a potem tylko wydana kasa i kilka prób a i tak cofanie z przyczepą po łuku przerosło moje możliwości. :dazed:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): waldek727

Działka Igora - sezon 2013 10 Mar 2013 10:18 #132905

  • ry-ku
  • ry-ku's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 105
  • Otrzymane dziękuję: 23
Ja tam przymierzam się do tej kategorii, mimo że nie jetem na architekturze, a godzin u siebie mam wyjeżdżonych hoho
Pozdrawiam Patryk

Wątek Ogrodowy :)
Temat został zablokowany.

Działka Igora - sezon 2013 10 Mar 2013 11:42 #132934

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490
Patryk, Przemek, ja bym z chęcią zrobił to prawo jazdy, nie ma żadnych przeciwwskazań, poza brakiem czasu...
jazdy mam po południu, do tego kurs na kat. B i duuużo nauki + Oaza :rotfl1: więc odpuściłem sobie, ale jeździć umiem,
choć cofanie z przyczepką też mi nie idzie najlepiej :rotfl1:
Moja koleżanka poszła na egzamin (160zł) nie zdała 2 razy i tez sobie już odpuściła

Agnieszko, też mam nadzieję, że to ostatnie podrygi, już tak pięknie było, a tu masz...
ciekawe co z przebiśniegami, bo strasznie je śnieg przygniótł.

Annes, zaskoczona i to bardzo, bo już zaczęła futro gubić, a tu tak zimno się zrobiło. :silly:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.588 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum