TEMAT: Wiosenna Jędrzejówka (III)

Wiosenna Jędrzejówka (III) 23 Paź 2013 21:37 #199984

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
:happy3: :happy4: Chyba zaryzykuję te siewy :rotfl1: :rotfl1: Ostatecznie będę wysadzać te wielkoludy na sąsiedniej pustej działce :devil1:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Wiosenna Jędrzejówka (III) 23 Paź 2013 21:37 #199985

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5026
O rety Tabiczku :ohmy: , chyba muszę ten problem przespać :oops: , albo zmienić mieszankę :tongue2:
Ale już Polinka mami hostowymi olbrzymami więc zmieniam myśli na cieniolubne i zamieniam się w sępa :woohoo:
Polinko, ja też chcę :woohoo: , uwielbiam olbrzymie niespodzianki :fly:
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Temat został zablokowany.

Wiosenna Jędrzejówka (III) 23 Paź 2013 21:44 #199989

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Ja w ubiegłym roku zrobiłam tak przepyszną orzechówkę, że wciąż pluję sobie w brodę, że nie powtórzyłam tego w tym roku (przegapiłam zbiór zielonych orzechów, bo swoich nie posiadam). Oczywiście ubiegłoroczną wyżłopałam :silly:
Była rewelacyjnie przyprawiona anyżem gwiaździstym, cynamonem, goździkami itp. :-)
Temat został zablokowany.

Wiosenna Jędrzejówka (III) 23 Paź 2013 21:48 #199990

  • mag
  • mag's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 2478
  • Otrzymane dziękuję: 1176
Polluton, orzechówkę, to możesz u mnie schować... na pewno już jej nigdy nie znajdziesz :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Wiosenna Jędrzejówka (III) 23 Paź 2013 22:36 #200002

  • Tabaaza
  • Tabaaza's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Irysomaniaczka
  • Posty: 1499
  • Otrzymane dziękuję: 2041
Hejka! :)
Pollutonku lepiej że trafiło laptopka a nie Ciebie! Wszak mogłaś przy zawadzeniu odnóżem na ten przykład zrobić solidny plask! A poza tym to jest naprawdę mus żeby sprzęcik odnowić ( wiem, wiem ile to paprociumów za tego lapka mogłoby w Jędrzejówce rosnąć :wink4: :supr: ). Keep smiling! :wink4:
Pozdrówka
K. :woohoo:
Jak już sobie ogród urządzę po swojemu to go zdemoluję i zacznę urządzać od nowa!
Temat został zablokowany.

Wiosenna Jędrzejówka (III) 24 Paź 2013 08:34 #200025

  • takasobie
  • takasobie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 393
  • Otrzymane dziękuję: 778
Co Polu tak źle o orzechówce!!!??? :evil: Moja smakuje jak czekolada z orzechami! Jest bossssska! Ale to prawda, że można ją pić w ilości symbolicznej, bo w większej szkodzi, a w mniejszej łagodzi :supr:
Sprzęt odnów koniecznie! Bo niedługo, jak zasilanie padnie, będziesz musiała go koksem opalać :happy4:
Pozdrawiam!
Miłka
Temat został zablokowany.

Wiosenna Jędrzejówka (III) 24 Paź 2013 08:49 #200030

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5026
Anyż, cynamon, goździki, to jest myśl Siberko :woohoo:
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Temat został zablokowany.

Wiosenna Jędrzejówka (III) 24 Paź 2013 21:37 #200305

  • Tabaaza
  • Tabaaza's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Irysomaniaczka
  • Posty: 1499
  • Otrzymane dziękuję: 2041
Hejka! :)
Ciszaaaa, czyżby kacyk? :sick: :sleepy: :wink4: :devil1: :rotfl1: :happy3: Polluton naprawiaj tego lapa albo wyłudź bo tu marcinki czekają z Okularkiem. :wink4: :happy3:





Okularek zrobił się naprawdę gruby, dłużej nie mogę na to przymykać ślepiów. Najwyraźniej Okularek ma zaburzenia łaknienia :wink4: :rotfl1: bo jest bęcem, dziewczynki starsze od Okularka niemal o rok to przy nim chodząca zgrabność i wdzięk. Felicjan jest "wąski" tylko Lalciu z tą obłością i zwisającym bandziochem do Okularka podobny. Okularek to już prawie doskonała kula ale nadal wyżera z misek wszystkie wgardzone przez inne koty żarciuszko. Pan Andrzejek stwierdził "Rośnie nam Schwarzenegger". :wink4: :rotfl1: Jarząbek mój ukochany już niemal łysy, nieliczne listeczki na nim wiszą, pewnie to dla równowagi ogólnej ( przez tuszę Okularka - jeden gruby to drugi łysy ). :wink4: :happy3:



Pozdrówka
K.:woohoo:
Jak już sobie ogród urządzę po swojemu to go zdemoluję i zacznę urządzać od nowa!
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): mag

Wiosenna Jędrzejówka (III) 24 Paź 2013 22:00 #200310

  • mag
  • mag's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 2478
  • Otrzymane dziękuję: 1176
Tabciu, a może Okularek to taki 'dzidzia-piernik'? Jeszcze parę misek wypucuje i się okaże, że to stare kocisko :rotfl1:
A Polluton znów odpoczywa :jeez: Dzisiaj, całkiem przypadkiem zaliczyłyśmy kolejne jesienne porządki w pewnej szkółce. Ale tym razem roboty było zdecydowanie mniej niż w poniedziałek, więc nie wiem doprawdy czy ta nieobecność może być tak łatwo usprawiedliwiona :think:
Ostatnio zmieniany: 24 Paź 2013 22:00 przez mag.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Tabaaza

Wiosenna Jędrzejówka (III) 24 Paź 2013 22:42 #200326

  • Tabaaza
  • Tabaaza's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Irysomaniaczka
  • Posty: 1499
  • Otrzymane dziękuję: 2041
Hejka! :)
Oj tam, oj tam! Jaki z niego piernik, on jest jeszcze "mala dzidzia" - po głosiku z tłustego gardziołka się wydobywającym poznaję. Takie miauki to tylko w kocięctwie. :wink4: :happy3:
Pozdrówka
K. :woohoo:
P.S. Marcinki na przywabienie Pollutona Leniwego raz jeszcze. :wink4: :rotfl1:



Jak już sobie ogród urządzę po swojemu to go zdemoluję i zacznę urządzać od nowa!
Temat został zablokowany.

Wiosenna Jędrzejówka (III) 25 Paź 2013 08:01 #200359

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5026
A może raczej jakimś subtelnym paprociumem ją przywołamy :think:

pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Temat został zablokowany.

Wiosenna Jędrzejówka (III) 25 Paź 2013 08:32 #200362

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
O rany, jakie cudo :hearts: Niech ja ogarnę swoje zachwaszczone hektary, to sobie zacznę kupować takie koronki :happy:
Temat został zablokowany.

Wiosenna Jędrzejówka (III) 25 Paź 2013 09:22 #200375

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5026
Taką samą myśl miałam jak ją kupowałam Siberko :woohoo: . Koronkowa robota :)
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Temat został zablokowany.

Wiosenna Jędrzejówka (III) 25 Paź 2013 17:46 #200471

  • Tabaaza
  • Tabaaza's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Irysomaniaczka
  • Posty: 1499
  • Otrzymane dziękuję: 2041
Hejka! :)
Mam podejrzenia i to są P O D E J R Z E N I A że Polluton po wymieceniu dwóch szkółek pojechał się pastwić nad Okazem Młodości. Może i dobrze że pikutkowych koronek nie zauważył bo by jeszcze po dalszych szkółkach zaczął grasować w namiętnym zapaproceniu. :wink4: :rotfl1: Kończe bo pisze z kokotą na kolanach ( Szpagetka jest najmilszym kocięctwem, pragnie zostać sekretarką i czyni wprawki klawiaturowe :wink4: :happy3: ).
Pozdrówka
K. :woohoo:
Jak już sobie ogród urządzę po swojemu to go zdemoluję i zacznę urządzać od nowa!
Temat został zablokowany.

Wiosenna Jędrzejówka (III) 26 Paź 2013 11:26 #200610

  • Poll
  • Poll's Avatar
Kochane babeczki :hug: ...Przywoływanie Polluttona, jak widzicie, daje mierne efekta. :jeez: Nie dlatego, że siedzę na działce i działam, jako Frau Blucher, jak przypuszcza Tabcia. :hug: ! Nic nie sadzę, niestety, ani nie pilnuje Marcina, aby On dobrze sadził. :cry3: Madziorek przywiozła mi lapka, abym , chwilowo się nim posiłkowała, ale niestety, nie wyłapuje on netu. Muszę zakupic kilkanaście metrow przewodu z koncówkami u moze wtedy?? Dzis postaram się to załatwić, ale i tak, ktoś musi mi go pociagnąć ,zamontować. :coffe:

Fajnie,że możecie cieszyć sie jesienia w swoich ogrodach, dla mnie, sezon ogrodniczy juz się zakończył i znów kilka dni nie byłam w Jedzrejówce. Chyba więc zamknę swoj wateczek do wiosny, bo rozmowy robia sie takie :tongue2: mniej ogrodowe. :tongue2:

Dziekuję Wam pieknie za wszystkie wpisy, nawet, jeśli nie mogłam pisać, z radością je czytałam.! :hug:

Na zakończenie, ostatnia fotka z tego sezonu- 11.05.2013:...wiosna już tak niedaleko! :hearts:

Temat został zablokowany.

Wiosenna Jędrzejówka (III) 26 Paź 2013 11:56 #200621

  • Tabaaza
  • Tabaaza's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Irysomaniaczka
  • Posty: 1499
  • Otrzymane dziękuję: 2041
Hejka! :)
No to dowiosenne papaty! :kiss3:
Pozdrówczanki
K. :woohoo:
Jak już sobie ogród urządzę po swojemu to go zdemoluję i zacznę urządzać od nowa!
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.501 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum