TEMAT: Remont, remont i jeszcze raz remont !

Remont, remont i jeszcze raz remont ! 28 Maj 2019 00:47 #659588

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10442
Czasami dobrze jest zajrzeć do starych fotek i przypomnieć sobie, jak było :) Rok remu trochę ogarnięte chwastowisko, teraz też busz, tyle, że bardziej ogarnięty :)

ogrod-lukas.jpg


Hostom towarzyszą wielosiły, długo kwitną, ich wysokie łodyżki z kwiatami kołyszą się wdzięcznie na wietrze.

hosta-wielosil.jpg


093.jpg



Rozłożysta zielona hosta od Ani Amlos rozrasta się i niedługo będzie z niej piękne "młyńskie koło"

hosta-zielona-ani-amlos.jpg


Hosta "Antioch" wiosną ma żółtawy środek liści, latem jej kolorystyka całkowicie się zmienia.

hosta-antioch.jpg



Do pielenia o obsadzenia został jeszcze kawałek podobnej wielkości :)
Ostatnio zmieniany: 28 Maj 2019 00:50 przez Hiacynta.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos, Anna96, Sinthell, Carmen, Jaedda, malinaa


Zielone okna z estimeble.pl

Remont, remont i jeszcze raz remont ! 09 Lip 2021 12:03 #769212

  • NicolHhemm
  • NicolHhemm's Avatar
Hej, ja trochę odejdę, a jednocześnie nawiążę do tematu roślin i ogrodu (swoją drogą, piękny ogród)Obecnie remotuje salon i myślałem, aby wsadzić w niego rośliny... dobrze by było sporo roślin, np całą jedną ścianę roślinami pokryć ;) Oczywiście mam do tego salon dostosowany - odpowidnia ściana, podłoga i sufit, odpowiednia wentylacja i odprowadzanie wilgoci aby nic nie zgniło - tylko pytanie o... rośliny. Jakie rośliny polecacie do salonu? Będą miały dostęp do światła słonecznego przez około 4 godziny dziennie, w zimię nieco mniej. Może ktoś się na tym zna i mi pomoże?

Spamerze, jeśli chcesz wkręcić link reklamowy (usunęłam), to przynajmniej zdobądź się na tekst bez błędów i nie pleć głupot!
Ostatnio zmieniany: 12 Lip 2021 21:56 przez Łatka.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.292 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum