TEMAT: Zielonajagoda w ogrodzie.

Zielonajagoda w ogrodzie. 28 Lis 2015 21:52 #415973

  • gosiap32
  • gosiap32's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 613
  • Otrzymane dziękuję: 685
Piękne masz trawki w swoim ogrodzie. Uwielbiam patrzeć na nie w ogrodach innych ale jakoś nie widzę ich u siebie. Może do wszystkiego trzeba dojrzeć, a może raczej wyszukać odpowiednie miejsce.

pozdrawiam

Gosia


Zielone okna z estimeble.pl

Zielonajagoda w ogrodzie. 13 Gru 2015 08:52 #417995

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20241
  • Otrzymane dziękuję: 64611
Jagódko :)
Z okazji Twoich URODZIN przesyłam, oprócz kwiatka, najcieplejsze buziaki i życzenia: aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia, i te życiowe, i te ogrodowe, i te związane ze zwierzakami; abyś tak jak zawsze - miała mnóstwo sił ze zmaganiami z codziennością i aby każde podjęte przez Ciebie działanie doczekało pozytywnego rozwiązania.
Wszystkiego najlepszego, Kochana :)

Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....
Ostatnio zmieniany: 13 Gru 2015 08:55 przez Adasiowa.

Zielonajagoda w ogrodzie. 13 Gru 2015 09:24 #417997

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Jeśli urodziny ,to nie może zabraknąć moich życzeń :flower2: Iwonko ,ja Ci życzę dobrze i szczerze,
bo zasługujesz na wszelkie nagrody za to ,co w życiu robisz .Potrzeba Ci na to dużo zdrowia ,dla Ciebie i najbliższych ,oraz pieniędzy które potrzebne w życiu . :flower2: :flower2: :flower2:
Sto lat ,sto lat ,niech żyje Iwonuś nam :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Zielonajagoda w ogrodzie. 13 Gru 2015 12:42 #418021

  • Jo37
  • Jo37's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 563
  • Otrzymane dziękuję: 251
Iwonko - samych dobrych dni ,dużo zdrowia, uśmiechu i więcej dobrych domów niż znalezionych zwierzaków.
Pozdrawiam,Joanna

Zielonajagoda w ogrodzie. 13 Gru 2015 13:44 #418027

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5027
O, jak takie święto to najlepszego życzę i ja.
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."

Zielonajagoda w ogrodzie. 13 Gru 2015 21:24 #418116

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3086
  • Otrzymane dziękuję: 5975
Serdecznie dziękuję za życzenia :hearts: ale skąd wiecie że dzisiaj moje urodziny??? Ostatnie takie ładne, następne zmienią mi cyferkę z przodu :placze:

Zielonajagoda w ogrodzie. 14 Gru 2015 10:04 #418162

  • Jo37
  • Jo37's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 563
  • Otrzymane dziękuję: 251
Ktoś kiedyś zdradził datę . Wystarczy ,że jedna osoba pamięta.
Na temat wieku nic nie mów bo mnie właśnie teraz zmienia się cyferka.
I po raz pierwszy jest to dla mnie stresem.
Pozdrawiam,Joanna

Zielonajagoda w ogrodzie. 23 Gru 2015 18:55 #419167

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3086
  • Otrzymane dziękuję: 5975
Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia, miłych chwil w gronie rodziny, dużo ciepła i miłości przy wigilijnym stole.
----Wesołych Świąt!!!----


Za tę wiadomość podziękował(a): Jo37, r-xxta, piku, gosiap32, wxxx-a, Adasiowa, Łatka

Zielonajagoda w ogrodzie. 23 Gru 2015 21:05 #419198

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20241
  • Otrzymane dziękuję: 64611
Jagódko :)

Aby każdy nadchodzący dzień był wolny od trosk, smuteczków i zmartwień, a zdrowie, uśmiech i nadzieja gościły w najmniejszym zakamarku Twojego serca i duszy - dla Ciebie i tych których kochasz ....

Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....
Za tę wiadomość podziękował(a): zielonajagoda

Zielonajagoda w ogrodzie. 31 Gru 2015 07:14 #420321

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3086
  • Otrzymane dziękuję: 5975
Szczęśliwego Nowego Roku! Samych dobrych, radosnych i szczęśliwych dni w dobrym zdrowiu i ...dobrego sezonu ogrodowego!

Za tę wiadomość podziękował(a): Jo37, r-xxta, piku, wxxx-a, Adasiowa

Zielonajagoda w ogrodzie. 31 Gru 2015 08:14 #420322

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dzięki, Iwonko i również dla Ciebie najlepsze życzenia noworoczne - zdrowia i wszystkiego zielonego! :kiss3:

Zielonajagoda w ogrodzie. 31 Gru 2015 13:18 #420368

  • Jo37
  • Jo37's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 563
  • Otrzymane dziękuję: 251
Iwonko - tylko dobrych dni dla Ciebie , Twoich najbliższych i wszystkich czworonożnych przyjaciół.
Edit - a zdjęcie Króla Złotego to gdzie ?
Pozdrawiam,Joanna
Ostatnio zmieniany: 31 Gru 2015 13:20 przez Jo37.

Zielonajagoda w ogrodzie. 07 Sty 2016 11:04 #422362

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3086
  • Otrzymane dziękuję: 5975
Nowy sezon czas rozpocząć, dnia przybywa, więc mam nadzieję że i mnie przybędzie zdrowia, pogody ducha i nadziei czego i wszystkim odwiedzającym życzę :hearts:
Kulawy ten mój wątek ale mimo wszystko zapraszam.



Kochani pozwólcie że odpowiem zbiorowo, tak dawno mnie nie było że i odpowiedzi byłyby już nieaktualne, przepraszam.
Z Bianką mam wielki problem, przyniosła z fundacji koci katar, wszystkie koty mi chorują. Dorosłe dobrze sobie radzą na betaglukanie i witaminach, natomiast Bianusia miała nawrót choroby, gorszy od pierwotnej, ciągle walczymy, ale ileż takie małe ciałko może przyjąć chemii :cry3: , teraz jest lepiej ale co dalej będzie...

Zielone pomidory to można by rzec rarytasik :) sałatki w occie też robię ale ile można ;) , dżem robię najprostszy jaki można zrobić, z tego przepisu www.kwestiasmaku.com/zielony_srodek/pomi...midorow/przepis.html, dodaję jednak pieprzu mielonego, wedle uznania i smaku, więc niewiele jeśli dla eMa, dla siebie robię kilka małych słoiczków z papryczką chili świeżą (jeśli mam) lub w proszku, do kanapek z serem czy wędliną itp.

U Marty kupowałam miskanty gracyllimusy, Marta sprzedaje piękne, dorodne sadzonki, mam od niej sporo roślin i wszystko się przyjęło i ładnie rośnie.
Do traw trzeba dojrzeć a później to już się odkochać nie można. :)

Król Złoty zakamuflował się u siebie i ciężko ładne zdjęcie zrobić, chyba nie lubi kicać po śniegu, musisz mi Joasiu uwierzyć na słowo że go nie zjadłam na święta ;) Przy pierwszej nadarzającej się okazji pstryknę fotkę.
Czytam watek o zjeździe i smuteczek, ja mam pińcet kilometrów, nie dam rady, wideokonferencja by się przydała dla tych co nie mogą dojechać.

Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję za życzenia świąteczne, noworoczne i urodzinowe :hearts:

Chatka pod sosnami w zimowej odsłonie :bye:

Pierwsza fotka z dedykacją dla Adasiowej Ani :)








Ogrodowe łóżko opatulone plandeką czeka na lato i słońce :)


Zimowy spacer


a można i tak ;)


zimowi goście






I moja czarodziejska mikstura do walki z zimą ;) miód+imbir





A tak spędziłam sylwestra



Do tego dwa meczyki w petanque na pożegnanie starego roku, sylwester był super.

A to mój choraczek malusi





Dobrego dnia kochani :bye:
Za tę wiadomość podziękował(a): piku, Adasiowa

Zielonajagoda w ogrodzie. 07 Sty 2016 14:27 #422385

  • edulkot
  • edulkot's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2906
  • Otrzymane dziękuję: 3009
Iwonko witam w nowym roku i życzę udanego i zdrowego dla wszystkich w koło :kiss3:

Biedna Bianka tyle musi wycierpieć :hearts:
Miałam podobnie z Dioblikiem, po kilku nawrotach kataru i seriach zastrzyków to biedne, chude kociątko jak dostało kolejny atak po 2 tygodniach od skończenia ostatniej serii antybiotyków zrezygnowałam z chemii i powiedziałam 'co ma być to będzie'. Przeszedł na betaglukan i teraz to kocisko wygląda jak kotka na okoceniu, taki spasiony i ma takie gęste futerko jak nigdy nie był w swoim króciutkim życiu. Pozostał mu już chyba na stale ciężki oddech podobny jak mają astmatycy, ale to trzeba przysłuchać się. Ten kocur teraz wie że żyje :hearts:

Zielonajagoda w ogrodzie. 07 Sty 2016 15:47 #422397

  • edulkot
  • edulkot's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2906
  • Otrzymane dziękuję: 3009
Zapomniałam dodać, że ten betaglukan poznałam i zaczęłam stosować dzięki Tobie i za to składam Ci wielkie dzięki :thanks:

Zielonajagoda w ogrodzie. 12 Sty 2016 18:42 #424416

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Iwonko zazdroszczę Ci okolicy do spacerów .Fajna sprawa .A jak kotek ? czy mu się poprawiło ?
Taki bidulek malutki :( Pozdrawiam :hug:

Zielonajagoda w ogrodzie. 20 Sty 2016 13:40 #426998

  • Qra
  • Qra's Avatar
Ale piękna silka i tak się łądnie komponuje w takim pięknym (wizualnie) zimowym krajobrazie.

Pozdrawiam i życzę aby kotołaki już nie chorowały.

Zielonajagoda w ogrodzie. 31 Sty 2016 13:42 #430296

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20241
  • Otrzymane dziękuję: 64611
Jagódko :)
Dziękuję pięknie za dedykację i zdjęcie kurki! Bardzo się ucieszyłam, że pamiętałaś o moim drobiowym bziku :happy: Nie muszę chyba dodawać, że pierzasta modelka wzbudziła mój najwyższy podziw, podobnie jak tłok przy karmniku.
Reszta czworonożnego towarzystwa wydaje się być zadowolona z pogody na zewnątrz, chociaż aktualnie po śniegu pozostało chyba tylko wspomnienie ? Jak czuje się biała kocia istotka ?
pozdrawiam Cię bardzo cieplutko, a widok słoika z miodem dodatkowo rozgrzewa :kiss3:
Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.570 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum