TEMAT: Ogród przez duże "O"

Ogród przez duże "O" 11 Wrz 2014 14:25 #298281

  • lulka
  • lulka's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 18
  • Otrzymane dziękuję: 10
Kochani, witam wszystkich "starych" :whistle: i nowych Znajomych w nowym wątku. Co poniektórzy znają mój ogród przed zmianami. Teraz chciałabym przedstawić go w zupełnie innym świetle. Co prawda jeszcze sporo pracy przed nami aby wyglądał tak jak sobie wymarzyliśmy, ale i tak jestem przeszczęśliwa, że udało nam się zmienić przede wszystkim kształt rabat jak i sam jego charakter, reszta przyjdzie z czasem.
Oceńcie proszę sami, czy jest lepiej? :flower2: Oczywiście dla nie wtajemniczonych wkleję za jakiś czas zdjęcia starej perspektywy.
Jakby nie patrzeć w ubiegłym roku mało czasu spędzałam na tarasie, bo drażnił mnie widok niektórych(czyt.większości) miejsc..., tego lata jednak prawie nie schodziliśmy z foteli wylegując się z książką lub w moim przypadku podziwiając to o czym marzyłam, czyli uporządkowany ogród. Niestety drewniana balia, która miała stanąć w lewym rogu ogrodu w żaden sposób się tam nie zmieści, ale za to jest romantyczna ławeczka, która pojawiła się bardzo spontanicznie..,. Czegoś jeszcze brakowało, więc nad ławeczką postawiliśmy drugą pergolę(pnie się po niej winogrono), która uzupełniła całość. W tym roku chciałabym jeszcze położyć kamienną dróżkę od tarasu do ławeczki..,mam nadzieję że się uda.
Do miłego :bye:

tak było :ouch:
183.JPG


tarasowy sajgon
184.JPG



187.JPG


ogród przeniesiony do domu

188.JPG



a tu już na gotowo

209.JPG


210.JPG


211.JPG



i mój kochany ogrodowy Elfik (w butach mamusi :club2: )
207.JPG
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633, waldek727, Amarant


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród przez duże "O" 11 Wrz 2014 14:40 #298284

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Cześć!
Jak fajnie znowu Cię 'widzieć'. Nie dalej jak wczoraj, myślałam o Tobie.

Ogród się przeobraził przepięknie. Rabaty jeszcze nieśmiałe, ale już za rok będzie gęściej, wyżej. dorodniej.
Plan świetnie wdrożony w życie - nie dziwię się, że tak dużo czasu spędzaliście w tym uroczym otoczeniu.

Serdeczności dla Ciebie i małej-dużej! :)
Temat został zablokowany.

Ogród przez duże "O" 11 Wrz 2014 14:45 #298285

  • variegata
  • variegata's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 80
  • Otrzymane dziękuję: 31
JEEEEESTEŚ! Nareszcie :hug:
No jak tak można kilka miesięcy znaku życia nie dać :hammer:
Teraz za karę relacja szczegółowa i więcej zdjęć kochana ;)
Pamiętam jak wyglądał projekt i ciekawa jestem ile z niego zrealizowałaś a ile założeń uległo zmianie. Z fotek już widzę, że plan wykonaliście, ale proszę o więcej szczegółów :)
Dom i ogród wokół niego to spełnienie moich marzeń. Rośliny i zwierzęta - pasja i miłość.
Tak, lubię koty ;)
Magda

Ogród piaskowy w Zakolu Wisły
Temat został zablokowany.

Ogród przez duże "O" 11 Wrz 2014 20:13 #298343

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Cześć Magda :)
Miło Cię znów "widzieć", ale należy Ci się :club2: za tak długie milczenie. W tym momencie strzelam focha :dry: i przechodzę do rzeczy. Są zmiany, po wiosennym bałaganie ani śladu, prosimy o więcej szczegółów. Na ile udało Ci się zrealizować projekt?
Skoro z przyjemnością spędzaliście czas na tarasie, to znaczy, że jesteś zadowolona :)
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona
Temat został zablokowany.

Ogród przez duże "O" 11 Wrz 2014 21:12 #298371

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Madzia!!!!! jejku jesteś jak super! :dance: :dance: :hug: :kiss3:
Temat został zablokowany.

Ogród przez duże "O" 12 Wrz 2014 07:20 #298403

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Witaj Madziu :bye:
Zawsze lubię oglądać jak był przed i po widać,ile pracy było włożone aby móc zobaczyć ładny wyrównany, kawałek trawy, rabatki i roślinki uporządkowane ;)
Temat został zablokowany.

Ogród przez duże "O" 12 Wrz 2014 19:50 #298521

  • PEPSI
  • PEPSI's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 103
  • Otrzymane dziękuję: 14
Madzia, długo czekałam na fotki Twojego nowego ogrodu. Ale człek ze mnie cierpliwy to i się doczekałam. Fajnie masz teraz, taki porządek ....ale mam niedosyt fotek. Pokażesz więcej? I opowiesz co rośnie ?
Temat został zablokowany.

Ogród przez duże "O" 07 Lis 2014 17:05 #311198

  • Olunia
  • Olunia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 160
  • Otrzymane dziękuję: 115
Madziu hop,hop ,gdzie Ty się podziewasz?
Pokaż nam więcej zdjęć jak przeobraził się Twój ogródek.Madzia no... nie daj się prosić...wiem ,wiem czasu brak ,ale teraz juz wieczory dłuuuugie ,więc??? jak będzie ? :kiss3:
Temat został zablokowany.

Ogród przez duże "O" 16 Gru 2014 12:22 #321178

  • lulka
  • lulka's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 18
  • Otrzymane dziękuję: 10
Kochani jak miło, że ktoś do mnie wpadł. Niestety ja cały czas daję wielką plamę. Chroniczny brak czasu :crazy:. Wszędzie przygotowania do Świąt, również u mnie, ale wkleję wiosenne zdjęcie, które przed chwilką znalazłam. W tym roku moja Rozarium Uetersen wyjątkowo obrodziła w kwiaty, to chyba ten magiczny trzeci sezon (wtedy podobno dopiero zaczyna być widać na co stać posadzone roślinki). Zauroczona tą odmianą róży posadziłam na końcu ogrodu 3 krzaczki, które niewinnie kwitły. Mam nadzieję, że miejsce będzie dla nich odpowiednie i w następnym sezonie sporo przyrosną, tak jak ta ze zdjęcia.

193.jpg
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Ogród przez duże "O" 11 Maj 2015 10:16 #367372

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Halo, dzień dobry już w maju!

Co słychać w ogrodzie, Magda? :)
Poprosimy o relację, jakąkolwiek ;-)

Pozdrawiam gorąco!
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.294 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum