TEMAT: Jeszcze w zielone gramy...............................................

Jeszcze w zielone gramy.........................​...................... 13 Cze 2016 22:47 #480617

  • Adela
  • Adela's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Pamiętajcie o ogrodach
  • Posty: 325
  • Otrzymane dziękuję: 374
Vero, miło, że znowu jesteś :bye: Już byłam ciekawa, co nowego u Ciebie no i proszę oczko wodne, jak malowane :bravo: Pięknieje wszystko i tak szybko się rozrastają roślinki. Stosujesz jakieś nawozy czy czary? ;)
Patrząc na postępy w Twoim ogrodzie czuje się, że wszystko jest przemyślane i bezbłędne :garden1:
Widać, że ptaki się u Ciebie zadomowiły na dobre i traktują teren, jak swój. U mnie też się zagnieździły pod dachówką ganku, ale chyba już wybyły z gniazda, więc muszę zakleić szparę na przyszłość. W ubiegłym roku uratowałam przed moimi psami cztery młodziutkie pisklaki, które wypadły z gniazda, gdy zaczynały naukę latania. Jeden spadł owczarce na plecy :happy:

Jasne, że na zimowy poczekam, ale proszę nie zapomnij się pochwalić :thanks:

Pozdrawiam cieplutko :hug:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA


Zielone okna z estimeble.pl

Jeszcze w zielone gramy.........................​...................... 14 Cze 2016 00:40 #480644

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Vero..zaglądam, podziwiam w ciszy powstawanie skalniaka- postanowiłam w końcu sie ujawnić..
Prace ogrodowe imponujące- jestem pod ogromnym wrażeniem tempa i rozmachu :woohoo: ale wybacz..największe emocje przeżyłam na widok hałdy kory :funnyface:

Pliszki zamieszkały u Ciebie na budowie- zupełnie jak u nas..i też wyprowadziły młode :hearts: Teraz zamieszkały jaskółki- mamy 3 rodziny na lampie nad schodami- czyli do wyprowadzki młodych wchodzimy po ciemku :silly:

Pozdrawiam..i będę nadal zaglądać, żeby powpędzać się w kompleksy, że ja się tak z wszystkim grzebię, a u Ciebie szast-prast, wszystko powstaje i to od razu jako dzieło skończone i imponujące.

A właśnie.. gdzie etap biegania z doniczkami z obłędem w oku i niemym zapytaniem "gdzie to posadzić" ;)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Jeszcze w zielone gramy.........................​...................... 14 Cze 2016 11:59 #480734

  • Ave
  • Ave's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 832
  • Otrzymane dziękuję: 395
Zauwazyłam, ze ptaszki, które obejmują jakiś teren w posiadanie, to nie boją się, ani ludzi, ani zwierzaków. U mnie łażą po trawniku prawie pod nogami, a psa kompletnie lekceważą. ;)
Ewa
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Jeszcze w zielone gramy.........................​...................... 14 Cze 2016 18:27 #480826

  • Robaczek
  • Robaczek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2526
  • Otrzymane dziękuję: 2972
Vero, Twoj nowy dom i ogrod powstają w błyskawicznym tempie, jestem pełna podziwu! :thanks:
Rozumiem, ze etap formalności z występowaniem o warunki zabudowy etc tez udało się tak szybko przełknąć?
Jesli to nie kłopot to poproszę info na pw na temat kory, hurtowy producent będzie rownież nam potrzebny :happy:
Ziemia wyglada na piaszczystą, jaką masz tam klasę?
Nie wiem jak to robisz, ze ogarniasz 2 ogrody i domy jednocześnie :supr3: czy obie działki są blisko siebie?
Jak sobie radzisz z podlewaniem? Zakładasz nawadnianie od razu?
Pozdrawiam i nieustanne kibicuję!
Pozdrowionka :-) Kasiek
Ogródek Robaczka
Ostatnio zmieniany: 14 Cze 2016 18:38 przez Robaczek.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Jeszcze w zielone gramy.........................​...................... 15 Cze 2016 11:12 #481093

  • olga1234
  • olga1234's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 707
VERCIU :kiss3: kibicuje , całym serduchem , znając Twoje zdolności, stworzysz arcydzieło :bravo: , życzę Tobie i całej twojej rodzince powodzenia . Dużo sił :hearts: Chyba masz wielu pomocników ? :wink2: pozdrawiam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Jeszcze w zielone gramy.........................​...................... 15 Cze 2016 11:27 #481099

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Verciu, niesamowite dzieła tworzysz! :woohoo: :woohoo: Masz mega talent w łapkach. Zrobiłabyś furorę i zarobiła krocie na projektowaniu ogrodów. Coś fantastycznego!! :hearts: Będę z chęcią śledziła twoje poczynania. :)
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Jeszcze w zielone gramy.........................​...................... 15 Cze 2016 14:49 #481165

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Nie wiedziałam, że otworzyłaś nowy wątek
Niesamowite tempo narzucałaś
Ogród wygląda coraz ładniej
Dom tak samo
Zupełnie inaczej wygląda z oknami
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Jeszcze w zielone gramy.........................​...................... 20 Cze 2016 18:25 #483030

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Online
  • Moderator
  • Posty: 20238
  • Otrzymane dziękuję: 64578
Veruś, jeśli nasza Ewa z Ewogrodu spogląda w dół, gdzieś ze swojej chmurki, to z pewnością codziennie zwiedza Twój ogród i podziwia skalniaki ... możesz być z siebie dumna. Stworzyłaś zjawiskowe miejsce.
Lilie od Ciebie ( te sprzed dwóch lat ) oszalały - urodziły mnóstwo pąków i ... potomstwo. Dziękuję za zarażenie pasją :kiss3:
Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.191 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum