TEMAT: Ogród Szalonego Ogrodnika czyli wzloty i upadki Dino_saura.

Ogród Szalonego Ogrodnika czyli wzloty i upadki Dino_saura. 18 Sie 2018 12:00 #622442

  • Mamma
  • Mamma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3640
  • Otrzymane dziękuję: 16687
Zbyszku, ja również życzę szybkiego powrotu do zdrowia i przesyłam moc pozytywnych wibracji :hug:
Marlena
“Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy.”
Za tę wiadomość podziękował(a): Dino_saur


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród Szalonego Ogrodnika czyli wzloty i upadki Dino_saura. 07 Lut 2019 04:40 #641339

  • Dino_saur
  • Dino_saur's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 523
  • Otrzymane dziękuję: 1087
Wróciłem ! :dance:
Mam nadzieje, że tym razem na dobre. Trochę więcej napisałem dziś w "Magicznej kuchni", nie chcę sie tu powtarzać - zapraszam do kuchni ;) .
Zrobię wszystko, żeby Was już nie zostawić...
Bardzo tęskniłem do domu, Żony, psa, ogrodu, słońca i świeżego powietrza. I zielonego (teraz białego) za oknem...
I bardzo tęskniłem za Wami :oops: .
Za tę wiadomość podziękował(a): Armasza, Łatka, rozalia, CHI, Kajtkowa, UllaM, Jasia, MarzenaRybka

Ogród Szalonego Ogrodnika czyli wzloty i upadki Dino_saura. 07 Lut 2019 07:38 #641346

  • CHI
  • CHI's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3927
  • Otrzymane dziękuję: 20981
Wróciłeś :fly: :fly: :fly:
Za tę wiadomość podziękował(a): Dino_saur

Ogród Szalonego Ogrodnika czyli wzloty i upadki Dino_saura. 07 Lut 2019 08:19 #641350

  • Florka
  • Florka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 185
  • Otrzymane dziękuję: 290
Dobrze, że już jesteś :dance:.
Nie wybieraj się już nigdzie...
_________________________
Pozdrawiam, Beata
Ostatnio zmieniany: 07 Lut 2019 08:19 przez Florka.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dino_saur

Ogród Szalonego Ogrodnika czyli wzloty i upadki Dino_saura. 07 Lut 2019 11:28 #641380

  • Jagoda254
  • Jagoda254's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 319
  • Otrzymane dziękuję: 994
Zbyszku, jakże bardzo Ciebie brakowało! Cieszę się że jesteś :hearts:
Serdecznie pozdrawiam Jagoda
Za tę wiadomość podziękował(a): Dino_saur

Ogród Szalonego Ogrodnika czyli wzloty i upadki Dino_saura. 10 Lut 2019 05:03 #641890

  • Dino_saur
  • Dino_saur's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 523
  • Otrzymane dziękuję: 1087
Nigdzie się już nie wybieram, siedzę z Wami do dni końca :) . Serdecznie dziękuję za wszystkie miłe słowa :fly: , bardzo mnie radują i podnoszą na duchu.

Usiłuję odnaleźć się w rzeczywistości, brakuje jednak ciągle sił i sprawności motorycznej.
Nadrabiam zaległości związane z nieobecnością - w sieci również.

Jednym z najmocniej odczuwanych bóli jest brak wspaniałej strony o pomidorach Tatiany. Zniknęła, Tatiana zamknęła stronę - do dziś chyba niewiele osób wie dlaczego. Najbardziej kompleksowe źródło wiedzy o odmianach pomidorów trafiło do niebytu :cry3: .
Czy ktoś z Was wie, co z Tatianą? Gdzie można znaleźć wiedzę która tam była nagromadzona?
Ostatnio zmieniany: 10 Lut 2019 05:04 przez Dino_saur.
Za tę wiadomość podziękował(a): Łatka, Kajtkowa, MarzenaRybka

Ogród Szalonego Ogrodnika czyli wzloty i upadki Dino_saura. 10 Lut 2019 08:40 #641894

  • Kajtkowa
  • Kajtkowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 708
  • Otrzymane dziękuję: 2911
Też się zmartwiłam, ale ...

tatianastomatobase.com/wiki/Category:Tomato_Variety_List

Ale coś za coś - mój wczorajszy post w dwarfach :)

Zbyszku co prawda to nie ten wątek, ale wreszcie udało mi się Ciebie dopaść :) Napisz proszę co nieco o pomidorku Klara.Zamówiłam na straganiku z sympatii do imienia i dostałam "dino_saurowe" nasionka :)
Ela
Za tę wiadomość podziękował(a): Dino_saur

Ogród Szalonego Ogrodnika czyli wzloty i upadki Dino_saura. 10 Lut 2019 09:47 #641903

  • Dino_saur
  • Dino_saur's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 523
  • Otrzymane dziękuję: 1087
Elu, strasznie Ci dziękuje za link do bazy Tatiany. Odżyłem :) , bez niego jak bez ręki....

Odnośnie pomidora Klara - duży, czerwony beefsteak. Rośnie silny, wysoki krzew. U mnie nie chorował, Rodził piękne, duże pomidory. Soczyste, lekko słodkawe o wspaniałym pomidorowym smaku. Masa owocu - ok.700-800g. Bardzo plenny, Jeden z moich ulubionych. Pochodzi z USA. :dry: . Szczerze polecam :) .
Tu masz link do bazy odmian, nie tak bogatej i profesjonalnej jak Tatiany, ale korzystałem z niej jak Tatiana zniknęła:
World Tomato Society

:bye:
Ostatnio zmieniany: 10 Lut 2019 09:52 przez Dino_saur.
Za tę wiadomość podziękował(a): CHI, Kajtkowa

Ogród Szalonego Ogrodnika czyli wzloty i upadki Dino_saura. 10 Lut 2019 10:05 #641905

  • Kajtkowa
  • Kajtkowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 708
  • Otrzymane dziękuję: 2911
Dziękuję Ci bardzo Zbyszku.Tatianę odgrzebałam z czeluści internetu właśnie szukając informacji o Klarze (i znalazłam), ale wiadomo, że opinia z pierwszej ręki jest najcenniejsza.Fajną wycieczkę miały nasionka, żeby znów zobaczyć Beskidy :) .
Życzę Ci już teraz nieustającego dobrego zdrowia.
Ela
Za tę wiadomość podziękował(a): Dino_saur


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.271 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum