TEMAT: Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 31 Sty 2020 12:49 #690336

  • kokolidek
  • kokolidek's Avatar
whitedame wrote:
A powiedzonko, żeby na jednym talerzu nie było męża i kochanka - jest moim ulubionym :happy4:

Kochanie - ja zawsze pisałam, że mąż z kochankiem nie mogą się spotkać (na talerzu), jeżeli nie chcesz :club2: :happy4:

Przyszłaś za mną? To troszkę Ci zeszło, bo ja jestem od początku, od następnego dnia po założeniu forum. Tam mnie zbanowano za poczucie humoru, bo napisałam, że ogłaszam: "Strajk głodowy z przerwami na pięć posiłków". :happy4: No i poziom moderatorów pozwolił im zrozumieć jedynie słowo "strajk" :happy4:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 31 Sty 2020 12:58 #690340

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3469
  • Otrzymane dziękuję: 7421
Toś mi Bratem Siostro :dance: . Zawsze siedział mi na ramieniu taki mały diabełek i podpuszczał, i podpuszczał... :devil1: .
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): kokolidek

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 31 Sty 2020 13:04 #690342

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1922
Przedwczoraj przejeżdżałem przez Włochy, Austrię i Czechy. We Włoszech śniegu tyle że góry wyglądają jak oszczędnie przypudrowana karpatka, w Austrii (okolice Gratzu) na szczytach szron, w Czechach południowych zero śniegu, bliżej nas nie wiem bo jechałem nocą ;-) Tak że jeśli ktoś chce śniegu, to raczej bym sugerował najwyższe Alpy.
Ale wracając do muzyki, skoro wołowina no i pożegnanie z (na razie) Zjednoczonym Królestwem, to może Roast Beef of England

;-)
Ostatnio zmieniany: 31 Sty 2020 13:05 przez newrom.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): mymysteryy, Betula

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 31 Sty 2020 14:50 #690351

  • Mirek19
  • Mirek19's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2076
  • Otrzymane dziękuję: 11374
whitedame wrote:
...za chwilkę winko otworzę ( do wołowiny, żeby nie było że przed południem zaczynam) więc i aromat się zrobi odpowiedni :wink4:

Jessssoooooo, dziś jest piątek - dzień bezmięsny :woohoo:
Pozdrawiam, Mirek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): mymysteryy, bietkae

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 31 Sty 2020 15:01 #690353

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3469
  • Otrzymane dziękuję: 7421
Jeteś tym co jesz. Krowa je trawę więc jest daniem wegańskim. :whistle:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): mymysteryy, whitedame, CHI, kokolidek, newrom, zwykły chłop

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 31 Sty 2020 15:18 #690358

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4664
  • Otrzymane dziękuję: 17044
kokolidek wrote:
........................................................
Przyszłaś za mną? To troszkę Ci zeszło, bo ja jestem od początku, od następnego dnia po założeniu forum. Tam mnie zbanowano za poczucie humoru, bo napisałam, że ogłaszam: "Strajk głodowy z przerwami na pięć posiłków". :happy4: No i poziom moderatorów pozwolił im zrozumieć jedynie słowo "strajk" :happy4:



Zeszło, zeszło. Zaciekawiły mnie Twoje wątki o zdrowym odżywianiu, nawet nie wiedziałam, że z Ciebie taka zadziora była
i w offie też się udzielałaś.
Ostatnio zmieniany: 01 Lut 2020 13:22 przez Betula.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): kokolidek

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 31 Sty 2020 15:33 #690361

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4664
  • Otrzymane dziękuję: 17044
Mirku, Boeuf Bourguignon jest na jutro. Oczywiście skubnęłam trochę, żeby wiedzieć czy dobry.
Ale zobacz ile tam dobroci poza mięsem.

20200131_100435.jpg


20200131_101331.jpg


20200131_103040.jpg


20200131_104432.jpg
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): kokolidek, Betula, Mirek19

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 31 Sty 2020 15:38 #690363

  • kokolidek
  • kokolidek's Avatar
Dlaczego była? Jest :happy3: Tylko od dłuższego czasu nic się nie dzieje. kto miał odejść - odszedł i nikt nie wprowadza zamętu (czytaj nie żąda korony|) :lol:
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 31 Sty 2020 16:04 #690368

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4664
  • Otrzymane dziękuję: 17044
Napisałam epistołę i poszła w kosmos, no żesz śpię czy co?
Teraz już będzie krócej a może i dobrze bo mi się znajome nicki w stopce wyświetliły.
Więc dysydenci nadal się trafiają i wcale nie są w mniejszości.
Żeby nie wychodziło, że tych nawiedzonych jest tak mało notorycznie banuje się przeciwników w dyskusji.
Im bardziej inteligentnie i błyskotliwie piszą tym szybciej, tym sposobem sporo osób z naszego zacnego grona ma na offa bana.
Ja nie, ale to tylko dzięki Irence, która kazała pazurki obgryźć, naostrzony ostrymi papryczkami język schować za zębami.
A Irenka to taka nasza Godmother, więc się słucham


Muzyczka w temacie:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Betula

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 31 Sty 2020 16:17 #690371

  • Mirek19
  • Mirek19's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2076
  • Otrzymane dziękuję: 11374
whitedame wrote:
Mirku, Boeuf Bourguignon jest na jutro. Oczywiście skubnęłam trochę, żeby wiedzieć czy dobry.
Ale zobacz ile tam dobroci poza mięsem.
Jesteś rozgrzeszona :thanks:
Święcenia przy najbliższej okazji... :wink2:
Pozdrawiam, Mirek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): whitedame

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 31 Sty 2020 16:45 #690382

  • Rzepka
  • Rzepka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 494
  • Otrzymane dziękuję: 1560
Oj tam,oj tam, i tak mnie nie posłuchałaś :P

Poglądy polityczne mamy swoje i to nasza sprawa, bardziej mnie przeraża ta pogoda, idę na ogródek i widzę bordowe przyrosty na moich różach, wszystkie cebulowe na wierzchu, po prostu się
boję, nie wiem, czy ta zima powinna być, czy powinna ustąpić, co będzie lepsze?
Jak słyszę od jednej z naszego kręgu znajomych, wydawałoby się mądra kobieta, trochę się o uniwersytet otarła, twierdzi, że to wymysł ekoterrorystów, no szlag mnie.... :mad2:

Odkąd to dentysta może rozgrzeszenia dawać, Mirku profesję zmieniłeś czy co :ohmy:

Pozdrawiam Irena
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): whitedame

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 31 Sty 2020 17:06 #690389

  • mymysteryy
  • mymysteryy's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 9112
Mirek19 wrote:
whitedame wrote:
Mirku, Boeuf Bourguignon jest na jutro. Oczywiście skubnęłam trochę, żeby wiedzieć czy dobry.
Ale zobacz ile tam dobroci poza mięsem.
Jesteś rozgrzeszona :thanks:
Święcenia przy najbliższej okazji... :wink2:
No to ja się będę smażyć w piekle. I to podwójnie, bo na górze wieprzowina, a w środku wołowina. :silly:
Rozumiem, że jeśli Twoje rozgrzeszenie nie zadziała, to mogę liczyć na towarzystwo Beatki? :devil1: Albo może ktoś inny też dziś kulinarnie zgrzeszył? ;)

84550444_160732762027644_515617644292866048_n.jpg
Pozdrawiam,
Kasia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): whitedame

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 31 Sty 2020 17:59 #690397

  • Emalia112
  • Emalia112's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9769
  • Otrzymane dziękuję: 14471
Ja nie, pierogi z kaszą i barszcz z uszkami ( gotowe tortellini). A, ze wieprzowiny mi jeść nie wolno to pójdę z butami do nieba.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): whitedame, kokolidek, bietkae, zwykły chłop

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 31 Sty 2020 18:31 #690404

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4664
  • Otrzymane dziękuję: 17044
Zjadłam dwa placki ziemniaczane, których mi nie wolno, więc.... zgrzeszyłam swojemu zdrowiu.
Na pokutę wypiję te 0,25l Caberneta co się ostał z duszenia burgundzkiej wołowiny. :happy:

Właściwie, wszyscy powinniśmy się napić dzisiaj. Zdrowie Mirka_z
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): bietkae, anaka

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 31 Sty 2020 18:36 #690406

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3469
  • Otrzymane dziękuję: 7421
Rzepka wrote:
Odkąd to dentysta może rozgrzeszenia dawać, Mirku profesję zmieniłeś czy co :ohmy:
A co nie może? Może!Tak samo jak magister prawa może mieć w nosie zdanie 60 profesorów. ;)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): bietkae

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 31 Sty 2020 18:40 #690407

  • Rzepka
  • Rzepka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 494
  • Otrzymane dziękuję: 1560
A co to za okazja i który Mirek???
Łyknę wcześniej, bo na dwudziestą, na tańce idziemy :dance:

Pozdrawiam Irena!
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): bietkae

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 31 Sty 2020 18:50 #690409

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4664
  • Otrzymane dziękuję: 17044
Małopolski!
Został moim idolem

Mirku:
Masz wejściówkę na pomidory na cały sezon.
Oczywiście pod warunkiem, ze cokolwiek wysieję i wysadzę, bo na razie to mnie tak stawy bolą,że nic zrobić nie mogę.
Ale skoro dla lekarzy byłam zdrowa to teraz po konsultacji z dentystką (!), tak samo wiedźmowatą jak ja, wypiłam lekarstwo, które mi poleciła.
Ostatnio zmieniany: 31 Sty 2020 18:52 przez whitedame.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): bietkae

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 31 Sty 2020 19:14 #690410

  • kokolidek
  • kokolidek's Avatar
Emalia112 wrote:
A, ze wieprzowiny mi jeść nie wolno to pójdę z butami do nieba.

Grzeczna dziewczynka :flower2: (nikomu nie wolno)
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.648 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum