TEMAT: Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 01 Lut 2020 15:25 #690603

  • Mirek19
  • Mirek19's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2156
  • Otrzymane dziękuję: 12120
mirek_z wrote:
mymysteryy wrote:
...istotne, że jakoś bidniutko wyszło, ale możemy to spróbować dziś wieczorem naprawić. ;) :drink1:

Ktoś do nas dziś wpada ?
Zapraszamy
Na deser będzie słodziuteńka dyniowa zupka z Vitaminowej (niektorzy już próbowali)
Witalski :bye:

Spotkanie tubylców pod dębem ?
Pozdrawiam, Mirek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 01 Lut 2020 15:33 #690605

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4711
  • Otrzymane dziękuję: 17401
Taki żart a może mądrość życiowa wpadła mi w oko
FB_IMG_1580567374986.jpg
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 01 Lut 2020 20:05 #690671

  • mymysteryy
  • mymysteryy's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2274
  • Otrzymane dziękuję: 9969
Mirek19 wrote:
mirek_z wrote:
mymysteryy wrote:
...istotne, że jakoś bidniutko wyszło, ale możemy to spróbować dziś wieczorem naprawić. ;) :drink1:

Ktoś do nas dziś wpada ?
Zapraszamy
Na deser będzie słodziuteńka dyniowa zupka z Vitaminowej (niektorzy już próbowali)
Witalski :bye:

Spotkanie tubylców pod dębem ?
Nie wpada. ;) To była propozycja wirtualnego wieczoru, przy np. lampce wina. :drink1:
P.S. Zupa pyszna była.



KaLo wrote:
Jak na razie prognoza się sprawdza

U mnie też deszcz zapowiadają, więc ...... rainmaker.

Pozdrawiam,
Kasia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Rzepka

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 01 Lut 2020 21:06 #690681

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3554
  • Otrzymane dziękuję: 7703
Miałem do wyboru: Szpilmana "Deszcz" w wykonaniu Reny Rolskiej i Martyniuka "Pada deszcz" w wykonaniu zespołu Akcent. :devil1: Diabełek kusił ale się nie dałem i z ciężkim sercem... :rotfl1:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): whitedame, zwykły chłop

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Lut 2020 08:07 #690704

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3098
  • Otrzymane dziękuję: 6016
Martyniuka "Pada deszcz" w wykonaniu zespołu Akcent
Podobno o gustach się nie dyskutuje.........ale ten kaczy głos rani moje uszy, faceta stać na to, by brać lekcje śpiewu u najlepszych i nie wiem dlaczego tego nigdy nie zrobił. Sąsiad zza rzeczki ma kozy, są bardzo ciekawskie i zawsze wystają pod bramą, kiedy wychodzę z domu zawsze do mnie meeeeeeczą a ja od razu widzę Zenona M.

A co taka słabiutka ta Wasza wczorajsza impreza? Tak w ogóle to w imprezie nie brałam udziału, bo kibicowałam na meczyku, nasi siatkarze ciut ciut męczyli się z Gwardią Wrocław i były chwile nerwówki, ale dali radę.
...tak tu cicho o poranku...więc podejrzewam że jednak impreza była, tylko niekoniecznie tutaj :silly:

Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Lut 2020 08:08 #690705

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4711
  • Otrzymane dziękuję: 17401
Już po deszczu, energetyczny kawałeķ zamiast kawy.


Zielonajagódko, jeśli impreza była to też w niej nie uczestniczyłam.
Z własnej nieprzymuszonej woli od wczoraj się torturuję głodówką i nie tylko :P
Ale reszta pewnie zabalowała :drink1:
Ostatnio zmieniany: 02 Lut 2020 08:12 przez whitedame.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Lut 2020 08:47 #690711

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3554
  • Otrzymane dziękuję: 7703
Jak się wie i umi to nawet dźwięk pocierania baranich kiszek końskim ogonem jest przyjemny dla ucha.

Zielona jagódko, czy taki głos uleczy Twoje poranione uszy?
Ostatnio zmieniany: 02 Lut 2020 08:48 przez KaLo.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Lut 2020 09:01 #690713

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1345
  • Otrzymane dziękuję: 1931
zielonajagoda wrote:
faceta stać na to, by brać lekcje śpiewu u najlepszych i nie wiem dlaczego tego nigdy nie zrobił.

Pokazuję i objaśniam. :teach:
Zenon nie chodzi na lekcję śpiewu gdyż albowiem NIE MUSI.
Sposób śpiewu i jego jakość trafia do odbiorców którzy przez kilka szkolnych lat byli zniechęcani do muzyki poprzez katowanie ich różnymi patrotyczno-wojskowymi przyśpiewkami, od czasu do czasu również poprzez wrzucenie nieosłuchanego dzieciaka w mętne otchłanie muzyki klasycznej. Oczywiście zamiast na "kawałki rozrywkowe", pcha się go na Opus Magna które dla niewprawionego ucha brzmią jakby kot po fortepianie biegał ;-)
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Lut 2020 09:07 #690716

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4711
  • Otrzymane dziękuję: 17401
Jak zacząłeś w tym tonie to

Przypomniały mi się lata liceum.

Zauważ, że gwiazda kolebie się zgodnie z rytmem :rotfl1:
Ostatnio zmieniany: 02 Lut 2020 09:08 przez whitedame.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Lut 2020 09:14 #690718

  • mymysteryy
  • mymysteryy's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2274
  • Otrzymane dziękuję: 9969
Czasy szkolne wspominacie....

Pozdrawiam,
Kasia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zwykły chłop

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Lut 2020 09:20 #690720

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3098
  • Otrzymane dziękuję: 6016
KaLo jak najbardziej :hearts: , ileś lat temu dodreptałam nawet do Spodka na koncert, niestety za "chiny ludowe" nie mogę sobie przypomnieć który to był rok, a nie było to wcale za "króla ćwieczka", Ian cały koncert śpiewał na boso (więc musiało być lato), jest nawet w Twoim linku jego fota w kreacji lniano-siermiężnej z tej trasy koncertowej.

Newrom, miałam wielkie szczęście, że mnie akurat spotykało to cyklicznie przez całą podstawówkę
od czasu do czasu również poprzez wrzucenie nieosłuchanego dzieciaka w mętne otchłanie muzyki klasycznej.
Tak mi zostało do dzisiaj i bardzo mnie to cieszy :), choć wiem jaką było to katorgą dla większości.
Ostatnio zmieniany: 02 Lut 2020 09:22 przez zielonajagoda.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Lut 2020 09:23 #690722

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3554
  • Otrzymane dziękuję: 7703
Szkolne czasy wspominacie?
Ostatnio zmieniany: 02 Lut 2020 09:33 przez KaLo.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): zielonajagoda

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Lut 2020 09:24 #690723

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3098
  • Otrzymane dziękuję: 6016
Dobra, to moja propozycja na dzisiaj :)
:hearts:
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Lut 2020 09:29 #690726

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4711
  • Otrzymane dziękuję: 17401
Wiem, ze Pink Floyd już był ale tego utworu mi brakuje, tym bardziej, ze on znów baaaardzo aktualny.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Lut 2020 09:35 #690727

  • mymysteryy
  • mymysteryy's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2274
  • Otrzymane dziękuję: 9969
Wszystkie utwory Pink Floydów uwielbiam. Ale chyba mój najulubieńszy, łącznie z teledyskiem, to ten :hearts:

Pozdrawiam,
Kasia
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Lut 2020 09:37 #690728

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3554
  • Otrzymane dziękuję: 7703
to pamiętacie?
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Lut 2020 09:39 #690729

  • mymysteryy
  • mymysteryy's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2274
  • Otrzymane dziękuję: 9969
Tylko to pierwsze. :)
Pozdrawiam,
Kasia
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 02 Lut 2020 09:47 #690731

  • zielonajagoda
  • zielonajagoda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3098
  • Otrzymane dziękuję: 6016
Trąciliście wspomnieniowe struny :), w 2005 byłam na Mystic Festival (Stadion Śląski), na koncercie Iron Maiden, po dzisiejszy dzień nie wierzę że Bruce przeszalał cały koncert bez wspomagaczy, zresztą znikał gdzieś za głośnikami w chwilach solówek i wyskakiwał ze zdwojoną energią ;), rozmach był ogromny, no i ten ciągnięty przez całą trasę koncertową przeogromny Eddie :silly:
Niby tak niedawno a jednak tak dawno...
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.781 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum