TEMAT: Wężowy ogród Fragoli

Odp: Wężowy ogród Fragoli 01 Cze 2012 00:23 #42219

  • Roma
  • Roma's Avatar
Grażyno- niesamowitą metamorfozę przeszedł Twój ogród w tak krótkim czasie :thanks: Oglądam od pierwszej strony, zdjęcie po zdjęciu i pewnie coś od Ciebie skopiuję.Pięknie wyglądają te korzenie, tylko pozazdrościć.


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Wężowy ogród Fragoli 01 Cze 2012 07:52 #42259

  • rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3175
  • Otrzymane dziękuję: 1187
Żurawki piękne, ale ja się pytam, gdzie podział się Twój wąż??? :rotfl1: Musiałem cofnąć się do pierwszych wpisów, żeby sprawdzić, czy to ten sam ogród :rotfl1: Pięknie Ci wszystko zarasta! :)

Odp: Wężowy ogród Fragoli 01 Cze 2012 09:31 #42313

  • FRAGOLA
  • FRAGOLA's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 256
  • Otrzymane dziękuję: 39
Igor wiesz w tym wieku już może się to czy tamto mylic :wink4: ...dzięki,już poprawiłam :)
Delta u mnie jest świeżutka i jeszcze mała...ale te kolorki...po prostu jest śliczniasta...
Aguś,Joluś fotka robiona w promyczkach wschodzącego słońca...mnie osobiście takie właśnie najbardziej się podobają...mają w sobie coś...coś...tajemniczego :)
Romciu jeśli tylko jest coś u mnie,co podoba Ci się na tyle że chciałabyś miec to u siebie,to kopiuj śmiało...Będzie mi bardzo miło :)
Pawełku jest wąż,a nawet dwa...tu się prawie nic nie zmieniło.Tylko w innych częściach ogódka coś ubyło,lub przybyło ;) Wiem,wiem że pięknie mi wszystko zarasta...chwastami szczególnie :rotfl1:
Ostatnio zmieniany: 22 Sie 2015 15:58 przez Roma. Powód: usunięto zastępcze ikony nieistniejących fotek

Odp: Wężowy ogród Fragoli 01 Cze 2012 09:44 #42322

  • dodad
  • dodad's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa klimatyczna 6a
  • Posty: 4100
  • Otrzymane dziękuję: 2555
Grażka ile ty masz tam drzewek nasadzone :eek3: Ależ będzie pięknie jak to wszystko podrośnie. Z reszta co ja mówię. JUŻ jest pięknie!
Nie powiem, bardzo ci zazdroszczę tych wszystkich klonów, brzóz. Ja o takich mogę sobie co najwyżej pomarzyć :jeez:
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
ogrodowo 2016'***
U Doroty 2015'***2014***

Odp: Wężowy ogród Fragoli 01 Cze 2012 10:31 #42355

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Grażynko, wężysko pięknie zarosło :woohoo: . Mi też wpadły w oko Twoje drzewka :woohoo:. Pięknie się ogród prezentuje :bravo:
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012

Odp: Wężowy ogród Fragoli 01 Cze 2012 10:36 #42360

  • FRAGOLA
  • FRAGOLA's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 256
  • Otrzymane dziękuję: 39
Dorotko,Dorcia to częśc z drzewek jakie udało mi się w ogródku upchnąc...jeszcze trochę tego jest :)
Wcześniej był to ogródek głównie bylinowy(nie licząc starych drzew,które tam rosły wcześniej zanim powstał ogródek)W zeszłym roku doszłam do wniosku że same byliny to za mało i tak powoli zaczełam się w krzaczorki zaopatrywac...i troszkę się tego uzbierało.Nie powiem chciałabym więcej,ale miejsca na duże okazy coraz mniej :whistle:
Ostatnio zmieniany: 01 Cze 2012 10:39 przez FRAGOLA.

Odp: Wężowy ogród Fragoli 01 Cze 2012 12:03 #42396

  • giga45
  • giga45's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 73
  • Otrzymane dziękuję: 22
Witaj Fragoluś. Jak to żurawki sie nie podobają?? Wszystko sie podoba. Cudny masz ogród i tak wszystko przemyślanie skomponowane. Kiedy ja tak bedę miała pięknie?-nigdy :oops: Skąd Ty takie cudne korzenie bierzesz? BADZO MI SIĘ TAKIE POMYSŁY PODOBAJĄ. Często ogladam foty ze zlotu i wspominam z uśmiechem nasze spotkanie. Do następnego Grażynko :kiss3:
Pozdrawiam cieplutko Giga

Odp: Wężowy ogród Fragoli 01 Cze 2012 15:19 #42474

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Zarósł wężowy, oj zarósł ... pięknymi roślinkami :lol:
A pamiętam jeszce takie małe 'wężątko' :silly: i dylemat z murkiem ;)
Widzisz jak szybko wszystko zmieniło się w piękne zakątki :bravo:
To prawda, ogród o poranku inny ;) wypoczęty i świeżutki po nocy :flower2:
A kolekcja drzewek :whistle: jest na co popatrzeć :happy4:

Odp: Wężowy ogród Fragoli 01 Cze 2012 20:25 #42560

  • Alina-277
  • Alina-277's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1867
  • Otrzymane dziękuję: 1253
Witaj Fragola...dzisiaj pora odwiedzin bo na dworze raz pada raz świeci słońce to zachaczyłam o wężowy ogród...tak sobie spacerowałam dłuższy czas zmęczona usiadłam pod zadaszeniem na ławce i z tamtąd obserwowałam...ślicznie nasz w swoim ogrodzie a ogród widać że nie jest mały i pracy w nim nie brakuje ..żurawki są urocze ..też kupiłam kilka u Igi..

Odp: Wężowy ogród Fragoli 01 Cze 2012 23:31 #42677

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490
Wpadła byś raz na jakiś czas ze swoimi żurawkami do działu im przeznaczonego na forum :dance:

Odp: Wężowy ogród Fragoli 04 Cze 2012 11:42 #43635

  • FRAGOLA
  • FRAGOLA's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 256
  • Otrzymane dziękuję: 39
Giguś miło mi że Ci się u mnie podoba i nie mów że u Ciebie nigdy tak nie będzie...u Ciebie już jest fajnie.A najfajniejsze jest to,że kążdy ogród różni się od siebie i w każdym można znależc coś interesującego...innego.
Korzenie przywozi mi szwagier z lasu...lubię takie dodatki.Dodają smaku rabatom i fajnie wyglądają nawet wtedy kiedy już lub jeszcze nic w ogrodzie nie rośnie.
Joluś ojjj były dylematy z murkiem i w rezultacie wyszło całkiem co innego niż w planach ;)
Może wolno...eee nie może,na pewno wolno,ale cieszy że ogród się zmienia :)
Witaj Alinko w wężowym :) Mam nadzieję że Ci się miło spacerowało i odpoczywało w moim ogródeczku.
Masz rację pracy w nim nie brakuje i czasami nawet nie wyrabiam,ale nie wyobrażam sobie teraz życia bez ogrodu i tej pracy,która dla mnie jest relaxem :)
Igor posłusznie melduję że zacznę się bardziej przykładac do rozwoju forum ;)



Wczoraj byłam z Grażką(grazynarosa22) na spotkaniu w pięnym ogrodzie,hortensjowej Wioli-tulipanki :)



a potem próba dopasowania się do budy...miała byc psia,ale dzieciom się tak spodobała że została domniem do zabawy...



i składanie hołdu zielnikowi :happy:




Chyba nie muszę wspominac że było miło i wesoło :dance:

Wiolka dzięki za miłe przyjęcie,wspaniałą naleweczkę i roślinki :kiss3:
Ostatnio zmieniany: 22 Sie 2015 16:01 przez Roma. Powód: usunięto zastępcze ikony nieistniejących fotek

Odp: Wężowy ogród Fragoli 06 Cze 2012 22:40 #44543

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
I pogoda Wam dopisała :-) Super :-)

Żurawki oczywiście cudne, krzaczorki, pniaki i kamienie w ogrodzie też :-) Fajnie komponujesz szczegóły i ogól :bravo: :bravo: :bravo:
A Deltę Down też kupiłam kilka dni temu... Tak świeciła w sklepie, że mnie tym blaskiem omamiła :happy4:

Odp: Wężowy ogród Fragoli 07 Cze 2012 09:02 #44594

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 390
Widać, że się fantastycznie bawiłyście, potwierdza to fakt,że naprawdę warto się nawzajem odwiedzać.

Odp: Wężowy ogród Fragoli 26 Cze 2012 09:19 #50395

  • FRAGOLA
  • FRAGOLA's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 256
  • Otrzymane dziękuję: 39
Siberciu,Ulka oczywiście że warto się odwiedzac...takie spotkania są zawsze miłe i fajne.


Nareszcie doczekałam się mostka nad oczkiem...jeszcze nie skończony,ale fajnie że w końcu jest :)
Ostatnio zmieniany: 22 Sie 2015 16:04 przez Roma. Powód: usunięto zastępcze ikony nieistniejących fotek

Odp: Wężowy ogród Fragoli 26 Cze 2012 10:52 #50416

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Wyjazd bardzo udany, humory dopisały jak widać ;)
Mostek czeka tylko na poręcz i będzie komplet :silly:
Tak kwitna u Ciebie lilie :woohoo:
Moje jakieś niemrawe :jeez:

Odp: Wężowy ogród Fragoli 26 Cze 2012 10:55 #50419

  • mirdem
  • mirdem's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2652
  • Otrzymane dziękuję: 2335
Lilie szaleją , pięknie :bravo: :bravo: :bravo:

Tak przyglądam się Twoim zdjęciom , ależ Ty masz tam kamienia :whistle: :whistle:
Pozdrawiam.....wiosennie przez cały rok ... Mirka :P :P

Kolorowy galimatias Mirki

Kramik -wymienię , sprzedam ( głównie ogrodowe)2015

Odp: Wężowy ogród Fragoli 26 Cze 2012 11:32 #50430

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Pewnie ma się znajomości w kamieniołomach ;-)
Ostatnio zmieniany: 22 Sie 2015 16:06 przez Roma. Powód: usunięto zastępcze ikony nieistniejących fotek

Odp: Wężowy ogród Fragoli 26 Cze 2012 21:37 #50547

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Należał Ci się ten mostek! Tyle pracy włożyłaś, takie dopełnienie w pełni zasłużone!
A jak trochę bardziej popracujesz na forum ;) , to załatwimy z M., żebyś dostała poręcze! :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1:
A za tym Stonehenge ;) takie połacie wolnej przestrzeni...To Twoje? Będziesz się mogła tam rozwijać? Bo widać, że apetyt na piękny i wielki ogród jest! :)


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.368 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum