TEMAT: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :)

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 26 Paź 2014 17:35 #308461

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Sprzedałam, bo mam 4 :happy3: Ona się ukorzenia jak głupia z patyków :woohoo:


Zielone okna z estimeble.pl

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 29 Paź 2014 16:03 #309163

  • olga1234
  • olga1234's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 707
:flower1: Witaj Dorotko :flower1: odwiedzam dzisiaj forum, w Krakowie kiepska pogoda mgła, nie widać na 10 metrów , mleko .Dorotko jak nie pokochać róż jak one takie, piękne ,pięknnnnne pozdrawiam OLA :hearts:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 29 Paź 2014 17:12 #309169

  • moni
  • moni's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1308
  • Otrzymane dziękuję: 995
Heloł !
Obecnie pod Krakowem mleko takie, że te 10 m widocznosci podane przez Olgę to byłaby optymistyczna wiadomość. Masakra! Mam jeszcze dzisiaj 1 rundkę samochodem i aż strach się bać !

Doris kobieto to u Ciebie będzie tak cudnie różanie w przyszłym roku, że ja już sobie miejscówkę zajmuję ! A i hostkami nie pogardzę i trawkami, nie wspominając o bylinkach bo masz całe morze rozmaitości :dance:
Agnes S. już mi się po nocach śni ale się zaparłam, że nie kupię ani jednej róży teraz i się trzymam tego jak tonący brzytwy :cry3: Nakupiłam tyle traw, że nie wiem jak to będzie, a tyle jeszcze roślinek się marzy...
miłego wieczorku :bye:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 29 Paź 2014 18:19 #309181

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Bry wieczór :drink1: Brrry
Kochani...no niestyz...lezie to zimnisko kurka i chyba perzyjdzie mi jeszcze wyskoczyć noca i poscinac róze do wazonu...a co nie dam ich na zmarnowanie :laugh1: Zapowiadają u nas -3...brrr :crazy:
Siberio...powiadasz ,że Angela tak łatwo się ukorzenia... :think: hmmm...to ja popróbuję na wiosnę ;)
Olga i Monia...u nas toże samo ...mliko z rana i ziąb obrzydliwy...ciężko mi przychodzi patrzeć na to paskudztwo :flower1: Noo...na pocieszenie słońce łypnie nawet ładnie w ciagu dnia...a zaraz po zachodzie...znowu ziąb jak diabli...ech....oby zima była krótka...i wiosna zawitała tak wcześnie jak w tym sezonie :thanks:
Ola ...róze ...gdyby nie kolce ...to sa do zjedzenia prawda :rotfl1:
Monia...ja juz w przyszłym sezonie nie kupuje róż...no do mnie nie kupuję...do mamy może...zobaczymy jak zawiozę jesienia te ,co czekają na transport :think: U mnie juz nic się nie zmieści...a wymarzeńce chyba mam ...choć na Guillottki, to może się skuszę...bo to coś cudownego just jest :hearts: Agnes dokupiłam drugą dla mamy ,Paul Bocuse tez zdublowany :happy4: Wiesz ,ja z kolei wolę róże sadzić jesienią...na trawy też miałam wielko chętkę...ale juz zaczekam do wiosny...ja potrzebuję jedynie małe rozplenice i ostnice...no i Giraffe :hearts: Z bylin ciemne jarzmianki...resztę muszę sobie wybić młotkiem z łepetyny :club2:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 30 Paź 2014 14:43 #309385

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Ojejku,ale masz piękne różyce jeszcze. cudniaste o tej porze .U mnie tylko 2 kwitną.
Ta piersza jest naprawdę bardzo ładna :hearts:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 30 Paź 2014 19:52 #309458

  • moni
  • moni's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1308
  • Otrzymane dziękuję: 995
bry wieczór!
Jak tam pogoda u Ciebie dzisiaj ? U mnie mgła opadła i było słonecznie. Jutro już ma być zachmurzone :unsure: ale i tak dobrze, że tej mgły nie ma - człowiek się czuł jak w matrix'ie :rotfl1:
jak masz dobrze, że do mamy możesz wywieźć różyce i tam się nimi cieszyć....ja wywożę do mamy-T ale tak rzadko tam jeździmy, że w sumie bez różnicy..Ja sobie obiecuję szlaban od róż od 2 lat i jesienią jest ok ale na wiosnę zwykle nie wytrzymuję i coś kupuję... :supr:
Teraz postanowiłam sobie, że nie kupię nic na co bym miejsca i zamysłu nie miała..tia....lista chciejstw coraz dłuższa ....
Ja nie wytrzymałam z trawami :hammer: ale z drugiej strony poprzednim razem (3 lata temu) kupowałam na wiosnę i jak przyszły te mizeroty to nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać. Na szczęście teraz po nich tego nie widać... Tym razem chciałam kupić sadzonki jesienią bo są większe no i widać jak trawka będzie się przebarwiać....kupiłam ale miejsce będzie gotowe dopiero wiosną więc trawy muszę zadołować :ouch: Giraffe kupiłam - piękny kolor ma jesienią chociaż sadzonki nie za duże...Ja z tzw. must have to zawilce jesienne białe koniecznie.... no i więcej jarzmianek chociaż chyba powinnam wstrzymać konie bo jakoś rewelacyjnie u mnie nie rosną na razie :supr:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 31 Paź 2014 06:35 #309537

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
:drink1: stawiam kawunię :drink1: helloł :happy4:
No nie było mrozu dzisiaj w nocy...uf....bo zapomniałam o pelaśkach i tym fioletowym kwiotku :dazed:
Zimnica mnie przeraża ...potem się przeważnie u nas wypogadza ...ale z samego rana to brrr straszne jest...kurczaki do kitu ten klimat,chociaż jak uczę sie o wiecznej zmarzlinie w Rosji i ichniejszych warunkach pogodowych ...to robię dziób w ciup :oops:
Wczoraj dojechały ostatnie różyczki... :dance: Głównie piżmówki i kilka dla mamy :dance: Dzisiaj mam wolny pąatunio to poszaleję....oby mi tylko ręce nie zgrabiały :wink4:
Aneczkawitaj...ta rózyczka to Let,s Celebrate...jesienią jest w jasniejszych kolorkach...piekna róza ,choc na poczatku nie byłam do niej przekonana ,to dlatego ,że rózni sie od tej katalogowej wersji....ale to jej trzeci sezon u mnie...i jest cudna,nawet wychodowałam juz jej dzieciaka ;)
Moniś...he he..mój tato mówił do mamy Moniś :happy4: nam też kochana doskwierają mgły....ale aż takie cobu się utrzymywały cały dzień to nie,tak do południa...potem zazwyczaj wyłaziło super słońce :flower2: A dzisiaj mgły nie ma :happy4: Hej jakie Ty konkretnie te zawilce chcesz...bo u mojej mamy są takie cudne...wysokie ale nie białe one takie morelowo-kremowe są...to Ci,moge wiesz...załatwić :wink4: Mi tez się dwóch zawilców chce...i nie wiem czy jeszcze nie kupić od razu z tymi jarzmiankami :think: Ech...te nasze zachciewajki :happy3: Z trawami to bardzo dobrze zrobiłas....jesienią sa juz wypasione sadzonki ...mi sie wydaje, że one są dzielone na wiosnę...albo maja juz wyższą cenę :think: Giraffke juz mam, kupiłam w ubiegłym roku w Puławach będąć i Morning Light...mój ukochany trawioch :idea1: Ale ta moja Giraffka jakiś taki liliput...ale zakwitła :woohoo: Buzka

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 31 Paź 2014 08:57 #309552

  • dodad
  • dodad's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa klimatyczna 6a
  • Posty: 4100
  • Otrzymane dziękuję: 2555
Helloł, ja już po kawie, po ciastku (koleżanka taki pyyyszzzny piernik przyniosła, mniam :yummi: )teraz juz tylko melisa z miętę mnie może uratować ;)
Ja tej jesieni mam straszne zaległości w ogrodzie. Zaczęłam czyścic rabaty z suchelców, ścinam wybujałe róże ale końca prac nie widać.
Dziś pierwszy poranek bez przymrozków, było nawet sporo na plusie ale w zamian zamiast słońca na niebie ktoś zawiesił burą szmatę :( Chyba wolę zimno i słońce :dry:
Miłego piątku kochana :kiss3:
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
ogrodowo 2016'***
U Doroty 2015'***2014***

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 31 Paź 2014 09:06 #309559

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Dorka u mnie o dziwo się ociepla . :whistle: ..słońce przebija się letko przez zasnute chmurami niebo...nie jest źle :wink2: . Ja mam wolny piątunio, no niby wolny...bo i urząd mam zaliczyć i śmigam zaraz zakupy P.Teresce zrobić...bo rozchorowała mi się... :think: ale potem wracam do ogroda i podziałam conieco.. :drink1: Dorka ja nie sprzatam rabat przed zimą, wszystkie suchelce wykorzystuję do okrywania bylin,czy róż...to nawet luzik mam...zostało mi jedynie wsadzic trochę róż ..a z tym mi idzie najgorzej ..jak uruchomie wyobraźnie :crazy: i cebulowe wciąż nie posadzone :jeez: ech..muszę właczyć wyższy bieg :happy4:

Patrzcie jakiego fajnego słodziaczka znalazłam w sieci...no cudeńko :hearts:
Wspaniałego piątunia :flower2: baj


. by clickalps.com

img.designswan.com/2014/10/wildMice/1.jpg
Ostatnio zmieniany: 31 Paź 2014 09:20 przez Keetee.

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 31 Paź 2014 20:09 #309685

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Też powsadzałam patyczki Angeli ,więc jestem ciekawa jak i czy sie ukorzenią .Dałam patyki bez okrycia i jestem ciekawa efektu, a jest ich mnóstwo :rotfl1: .Co ja pocznę jak wszystkie się ukorzenią :rotfl1: .Mam nadzieję ,ze cebulki Dorcia masz już posadzone jak włączyłaś wyższy bieg :rotfl1:
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 23 Lis 2014 08:03 #315563

  • zuzanna2418
  • zuzanna2418's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 133
  • Otrzymane dziękuję: 180
Donoszę, że Lovely Green posadzona :) Dwie hosty wyjechały, żeby miejsce dla niej się znalazło!
Zuzanna

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 29 Lis 2014 06:26 #317330

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Dobereczek wsiem :flower2:
Dla wstaniętych kawusie zapodaję....w ciemnosciach jeszcze :drink1:

Wczoraj zamknęłam oficjalnie sezon różany...ciachłam kwiaty do wazonu...a kwitła jeszcze Poul Bocuse, Pastella,Abraham Darby,Golden Celebration,Eyes For You,Schone Koblenzerin,Pomponella ,Bukawu, Red Yesterday 2 nn-ki, Coctail i Let's Celebrate ...no i jak tu ich nie kochać :hearts:

Jadziu jeśli Ci się Angelki ukorzenią to na pewno sie chętni trafią....ja na wieś też jeszcze chce Angele,wiec trzymajta sie patyki :wink4:
Powiem Ci,ze cebulowe posadziłam w ubiegłym tygodniu dopiero...blokowały mnie róże...ale teraz już wsio w glebie :wink2:
Zuza ...Lovely Green ...to u mnie była czadowa rózyczka w tym roku...Twoja moze byc z tego samego żródła...wiesz :wink2: Ja w tym tygodniu ciachłam sąsiadce gałązki z niej do ukorzenienia..z kwiatkami :hearts:
Ostatnio zmieniany: 29 Lis 2014 06:27 przez Keetee.

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 29 Lis 2014 08:22 #317336

  • dodad
  • dodad's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa klimatyczna 6a
  • Posty: 4100
  • Otrzymane dziękuję: 2555
Wszelki duch... Dorcia :woohoo: No nareszcie, myślałam, że w sen zimowy zapadłaś ;)
Moje róże już dawno ściachane, liście ile się dało oberwałam, reszta wiosną. Obawiam się tych grzybów co to w ogrodzie zostały, ale nie ma mowy bym w tym roku coś jeszcze w ogrodzie skubnęła. Zostały kopce, i to zastanawiam się kiedy.
Miłego :drink1:
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
ogrodowo 2016'***
U Doroty 2015'***2014***

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 29 Lis 2014 09:03 #317344

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Dorcia....a widzisz ...nie zasnęłam :happy4: Zakopałam sie w robocie po uszy :dazed:
Kurczaki..cieszyłam się różami najdłuzej jak dotąd...pnaca nn-ka dalej w kwiatach :happy4:
No i mi kopce zostały...jeszcze musze donicowe zadołować i pienne nagiąć...liści nie obrywałam :think:
Osz zimno się dzisiaj u mnie zrobiło...kałuże pozamarzane...idzie zima :sad2:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 29 Lis 2014 23:00 #317535

  • moni
  • moni's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1308
  • Otrzymane dziękuję: 995
dołączam do kopcowego klubu! Ja dzisiaj zakopcowałam tak może z 1/6 róż i ledwie zipię. Nie wiem jak zrobię resztę a chcę zasłomować pnące , muszę okryć hortensje ogrodowe i zabezpieczyć kwasoluby przed wiatrem i chyba lawendę jednak ...no nie wiem czy zdążę.
U mnie - 3 i też się nie da już nic robić bo ziemia przymarzła

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 30 Lis 2014 13:54 #317689

  • olga1234
  • olga1234's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 707
:flower1: Bardzo dziękuje , odnalazłam wszystko, na wiosne będe działać . Pozdrawiam bardzo serdecznie OLA :bye:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 18 Gru 2014 22:09 #321632

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Dziś nie w temacie...ale nie mogę mysleć o tym,ze tak cudne psiaki sie poniewierają...prosze niescie wieści o nich

https://www.facebook.com/ajax/sharer/?s=22&appid=25554907596&id=918342148183845&p%5B0%5D=100000242047107&p%5B1%5D=918342148183845&share_source_type=unknown
www.facebook.com/psyzradys
Ostatnio zmieniany: 18 Gru 2014 22:34 przez Keetee.

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 22 Gru 2014 16:42 #322190

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Dorcia na pewno uporałaś się z całą robotą ,wiec możesz spokojnie świętować .Zdrowych i radosnych Świat :kiss3:
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Za tę wiadomość podziękował(a): Keetee


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.438 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum