TEMAT: Spełnione marzenia Marzenki part 2 ;)

Odp: Spełnione marzenia Marzenki part 2 ;) 06 Sie 2012 10:31 #59607

  • marzenaF
  • marzenaF's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1306
  • Otrzymane dziękuję: 309
Mira no jasne ,że aparacik ja takich zdolności nie posiadam :oops: Z żurawkami to masz świętą rację,one prawie wszystkie z podziału są ,lub krótkopędów :lol: Faktycznie chyba im dobrze bo porosły przez te 3 miesiące ,że hohoooo :woohoo: W ogóle wszystko mi rośnie,ziemia wypoczęta,nie uprawiana przez parę lat to i efekty są :flower2:
Spełnione marzenia Marzenki part 2 ]
kto nie ryzykuje,ten .... nie wącha :-D
Ostatnio zmieniany: 06 Sie 2012 22:11 przez marzenaF.


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Spełnione marzenia Marzenki part 2 ;) 06 Sie 2012 15:13 #59674

  • grazynarosa22
  • grazynarosa22's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 270
  • Otrzymane dziękuję: 53
Jakie śliczne zdjęcia :woohoo: ale jak nowy aparat i do tego cudna działeczka to nie może być inaczej.....
a teraz się innym pochwalę...UWAGA....za parę dni zobaczę ją na żywo :woohoo: :happy4: :happy4: :happy4:
Pozdrowionka.....Grażyna

Odp: Spełnione marzenia Marzenki part 2 ;) 06 Sie 2012 21:30 #59747

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Marzenko fajne zabawy zdjęciami :P Bardzo ciekawe są takie widoczki, zaskakujące i niebanalne :P

Odp: Spełnione marzenia Marzenki part 2 ;) 06 Sie 2012 22:29 #59770

  • marzenaF
  • marzenaF's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1306
  • Otrzymane dziękuję: 309
Grażynka to może sobota na moich włościach ;) ? :dance: Drinki już się chłodzą :P
Aga no cieszę się jak dziecko nową zabaweczką :happy4:
DSC01062.JPG
Spełnione marzenia Marzenki part 2 ]
kto nie ryzykuje,ten .... nie wącha :-D

Odp: Spełnione marzenia Marzenki part 2 ;) 07 Sie 2012 19:35 #59921

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2386
Witaj Zielonoręka :-)
Co zrobiłas kapuście, że taka dorodna? A gdzie żrące ją gąsienice bielinka???

Odp: Spełnione marzenia Marzenki part 2 ;) 07 Sie 2012 20:14 #59926

  • ewkapaw
  • ewkapaw's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 62
  • Otrzymane dziękuję: 51
Są u mnie na ozdobnej kapuście .
Serdecznie pozdrawiam EWA

Odp: Spełnione marzenia Marzenki part 2 ;) 08 Sie 2012 00:17 #59987

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Jeżówki lubię coraz bardziej.
Zdjęcia na prawdę bardzo udane.
A tem rower wygląda fantastycznie

Odp: Spełnione marzenia Marzenki part 2 ;) 10 Sie 2012 22:19 #60627

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
Halo,halo! Co tam aparacik nowego zrobił? ;)

Odp: Spełnione marzenia Marzenki part 2 ;) 10 Sie 2012 23:50 #60648

  • marzenaF
  • marzenaF's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1306
  • Otrzymane dziękuję: 309
O i Siberka zawitała :lol: Z gąsienicami doszłam do porozumienia i żadnej ,podkreślam żadnej kapusty nie tknęły w moim ogrodzie :dance: Obeszło się bez oprysków ,czary jakieś....
Ewcia wszystko zależy od argumentów :silly:
MArgoś na jeżówki i ja sobie ostrzę ząbki, i zamierzam je posiąść droga nabycia i poutykać gdzie tylko się da ;) Rower mi również przypadł do gustu,coś taka usportowiona się robię ,jak sobie popatrzę to tak jakbym z 5 kilometrów przejechała :rotfl1:
Martaaaa aparacik w torbie leży ,jutro zrobię zdjęcia z zakrapianej biesiady :blink: Oby nie pokropionej bo się pogniewam na tego z góry :woohoo: Jutro ma być słońce i innej opcji nie biorę pod uwagę!No ,ale coś wstawię bo tak na pusto po wątku latać to byłoby passsse :silly: ;)
DSC00927.JPG


DSC00926.JPG


DSC00923.JPG


DSC00922.JPG


DSC00921.JPG


DSC00976.JPG


DSC00981.JPG


DSC01140.JPG
Spełnione marzenia Marzenki part 2 ]
kto nie ryzykuje,ten .... nie wącha :-D
Ostatnio zmieniany: 10 Sie 2012 23:51 przez marzenaF.

Odp: Spełnione marzenia Marzenki part 2 ;) 11 Sie 2012 21:05 #60783

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
Widzę, że nie tylko z gąsienicami doszłaś do porozumienia, ale i z motylami, pszczołami... Pozują do zdjęć jak na komendę! Swoją drogą, ciekawe, jak się dogadałaś z tymi gąsienicami bez chemii! :dry: Ponoć jak nie ma chemii, to nie można się dogadać! ;) :rotfl1: :rotfl1:
Jaka zakrapiana biesiada się szykuje?

Odp: Spełnione marzenia Marzenki part 2 ;) 12 Sie 2012 00:34 #60844

  • marzenaF
  • marzenaF's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1306
  • Otrzymane dziękuję: 309
Marta no widzisz jakie u mnie gąsienice karne,powiedziałam NEIN i nie przychodzą :funnyface: Na poważnie,to sama nie wiem ,czemu ich nie ma :think: Bielinki latały jak się okazuje na pusto :silly: ;) Impreza się odbyła były u mnie Grażynka Rosa i Empuzka :dance: wraz ze świtą,deszcz nie kropił,za to my kropnęłyśmy po parę kropli dla zdrowotności :teach: :rotfl1: Potem konkurs sztucznych ogni zaliczyłyśmy i dopiero co zaszłam do domu :happy:
DSC01562.JPG
Spełnione marzenia Marzenki part 2 ]
kto nie ryzykuje,ten .... nie wącha :-D

Odp: Spełnione marzenia Marzenki part 2 ;) 12 Sie 2012 10:27 #60868

  • marzenaF
  • marzenaF's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1306
  • Otrzymane dziękuję: 309
No dobra po parę,par kropli kropnęłyśmy ,bo się w dobrym zdrowiu przebudziłam Tomaszek :happy4:
DSC01403.JPG

Nowa lilia mi rozkwitła yelloween? Chyba :lol:
Spełnione marzenia Marzenki part 2 ]
kto nie ryzykuje,ten .... nie wącha :-D

Odp: Spełnione marzenia Marzenki part 2 ;) 14 Sie 2012 19:12 #61343

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2386
Na lilie trochę jestem wkurzona, ale ta mogłaby być :-) Gdzie kupowana?

Odp: Spełnione marzenia Marzenki part 2 ;) 14 Sie 2012 19:27 #61345

  • grazynarosa22
  • grazynarosa22's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 270
  • Otrzymane dziękuję: 53
Marzenko kochana....dziękuję Ci za wspaniałe przyjęcie.....bal prawie na działce.....za wspaniałe żarełko,cudowną atmosferę....jesteś cudną ciepłą osobą....ech....mogłabym tak długo jeszcze.....buziaczki :kiss3:
Pozdrowionka.....Grażyna
Ostatnio zmieniany: 14 Sie 2012 19:29 przez grazynarosa22.

Odp: Spełnione marzenia Marzenki part 2 ;) 14 Sie 2012 19:35 #61348

  • magdala
  • magdala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4524
  • Otrzymane dziękuję: 1071
marzenaF wrote:
No bo sama powiedz ,róża za no, powiedzmy 38 pln to tylko 3 dni mego palenia były :teach: W ogóle mi nie szkoda pieniędzy na fiatuszki :dance: 27 z mojego 43 letniego życia jarałam ,że ino szum! To teraz sobie folguję :ouch:

To jest mądra dziewczyna dopiero ! A tylko rok ode mnie młodsza ;)

Swoją droga Marzenko -w życiu nie dałabym Ci tylu lat- zupełnie inaczej się "prezentujesz" .Ot! Młody duch,
to i pisanie młode :P

A zdjęcia rewelacyjne! I te Twoje kwiatki- śliczne!
Ostatnio zmieniany: 14 Sie 2012 19:36 przez magdala.

Odp: Spełnione marzenia Marzenki part 2 ;) 14 Sie 2012 22:03 #61411

  • marzenaF
  • marzenaF's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1306
  • Otrzymane dziękuję: 309
Siberko lilie wszystkie kupowałam na naszych szczecińskich targach,odbywają sie dwa razy w roku na Wałach Chrobrego,powiem tak chyba żadna nie będzie tą co kupowałam :think:
Jednak zważywszy na cenę i wielkość cebul,a co za tym idzie kwitnienie warto było i już! To dopiero czwarty gatunek rozkwita jeszcze mi trochę zostało w pąkach :dance: To był bardzo dobry pomysl z tym czerwcowym sadzeniem :crazy: Inni wspominają a ja wącham :hearts: Szczęśliwa jestem ,że gatunki się nie pomieszały państwu w skrzynkach ,bo to by było dla mnie denerwujące. Cebule kupowałam po 2 - 2,50.- także cena powaliła mnie na kolana,jeśli będą w takiej cenie we wrześniu kupię z 50 ,a może więcej sztuk ;) Mogą się powtarzać,to może w końcu nie zadrży mi ręka i zetnę pierwszą w życiu własną lilię :rotfl1: :rotfl1: Na wiosnę znowu troszkę dokupię i posadzę w czerwcu :silly: No i tak będę sobie kupoooooować i sadzić na głowie w końcu :silly: Wyszedł mi niezły elaborat na temat lilii,znaczy się ja chyba naprawdę pałam do nich uczuciem wielkim :hearts:
Grażynko jaki bal,aaaaa ♪ ♫ ♪ ♫ w tle nie grała znaczy się balu nie było :happy4: Tak mi posłodziłaś,że aż se przenośne lusterko wzięłam :think: Ja to ci,czy nie ja :rotfl1: Musze to paru osoba pokazać,żeby była jasność ;)Bardzo się cieszę ,że się podobało i może powtórzymy,szkoda tylko że to taaaaaki świat drogi :unsure:
DSC01471.JPG

Zaraz postaram się Ci wysłać zdjęcia z wizytacji,a to wstawiam na dowód bytności Twojej :kiss3:
Magduś tak się kamufluję ,nawet się dzisiaj zrobiłam na szał blondynkę :dance: Coś tych lat jakoś tak niepostrzeżenie przybywa ,a my nadal młode :rotfl1: Wszystkie fortinki to mądre i fajne dziewczynki ;) Cały czas śledzę Twoje poczynania Maguś,podpłotowa zapełnia się ,też lubię takie monumentalne roślinki jak sadzieć,mój dopiero rośnie ,raczej szans na kwitnienie nie ma ,ale w przyszłym roku :whistle: Będzie się działo u mnie,u Was oj będzie bal :happy4:
Spełnione marzenia Marzenki part 2 ]
kto nie ryzykuje,ten .... nie wącha :-D

Odp: Spełnione marzenia Marzenki part 2 ;) 14 Sie 2012 22:03 #61412

  • marzenaF
  • marzenaF's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1306
  • Otrzymane dziękuję: 309
Siberko lilie wszystkie kupowałam na naszych szczecińskich targach,odbywają sie dwa razy w roku na Wałach Chrobrego,powiem tak chyba żadna nie będzie tą co kupowałam :think:
Jednak zważywszy na cenę i wielkość cebul,a co za tym idzie kwitnienie warto było i już! To dopiero czwarty gatunek rozkwita jeszcze mi trochę zostało w pąkach :dance: To był bardzo dobry pomysl z tym czerwcowym sadzeniem :crazy: Inni wspominają a ja wącham :hearts: Szczęśliwa jestem ,że gatunki się nie pomieszały państwu w skrzynkach ,bo to by było dla mnie denerwujące. Cebule kupowałam po 2 - 2,50.- także cena powaliła mnie na kolana,jeśli będą w takiej cenie we wrześniu kupię z 50 ,a może więcej sztuk ;) Mogą się powtarzać,to może w końcu nie zadrży mi ręka i zetnę pierwszą w życiu własną lilię :rotfl1: :rotfl1: Na wiosnę znowu troszkę dokupię i posadzę w czerwcu :silly: No i tak będę sobie kupoooooować i sadzić na głowie w końcu :silly: Wyszedł mi niezły elaborat na temat lilii,znaczy się ja chyba naprawdę pałam do nich uczuciem wielkim :hearts:
Grażynko jaki bal,aaaaa ♪ ♫ ♪ ♫ w tle nie grała znaczy się balu nie było :happy4: Tak mi posłodziłaś,że aż se przenośne lusterko wzięłam :think: Ja to ci,czy nie ja :rotfl1: Muszę to paru osobom pokazać,żeby była jasność ;)Bardzo się cieszę ,że się podobało i może powtórzymy,szkoda tylko że to taaaaaki świat drogi :unsure:
DSC01471_2012-08-14.JPG

Zaraz postaram się Ci wysłać zdjęcia z wizytacji,a to wstawiam na dowód bytności Twojej :kiss3:
Magduś tak się kamufluję ,nawet się dzisiaj zrobiłam na szał blondynkę :dance: Coś tych lat jakoś tak niepostrzeżenie przybywa ,a my nadal młode :rotfl1: Wszystkie fortinki to mądre i fajne dziewczynki ;) Cały czas śledzę Twoje poczynania Maguś,podpłotowa zapełnia się ,też lubię takie monumentalne roślinki jak sadzieć,mój dopiero rośnie ,raczej szans na kwitnienie nie ma ,ale w przyszłym roku :whistle: Będzie się działo u mnie,u Was oj będzie bal :happy4:
Spełnione marzenia Marzenki part 2 ]
kto nie ryzykuje,ten .... nie wącha :-D
Ostatnio zmieniany: 14 Sie 2012 22:04 przez marzenaF.

Odp: Spełnione marzenia Marzenki part 2 ;) 14 Sie 2012 22:38 #61428

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2386
Jakiego masz sadźca? Ja mam konopiastego, a purpurowy jest ładniejszy...


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.524 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum