TEMAT: Grajdołek Marcina ;P

Odp: Grajdołek Marcina ;P 23 Kwi 2012 10:35 #29008

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2487
Żurawki Ci padły? U mnie nawet najmniejsze żyją, ale padło kilka z niewyjaśnionych przyczyn.
Przemarzły im wszystkie liście, ale teraz już się ładnie zazieleniają. W czerwcu/lipcu jak wypuszczą boczne pędy to Ci ukorzenię, bo trochę ich już u mnie jest B) Adminie :silly:


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Grajdołek Marcina ;P 29 Kwi 2012 10:42 #30970

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10442
Na ubiegłorocznej fotce jakieś wielgaśne hosty były, jak one teraz się czują? Okrywasz je czymś na zimę?
Ostatnio zmieniany: 29 Kwi 2012 10:42 przez Hiacynta.

Odp: Grajdołek Marcina ;P 29 Kwi 2012 12:05 #30985

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
U mnie z traw ruszyła Hakonechloa i Red Baron, reszta się opóźnia, a może zmarzła lub wyschła :unsure:
Ostatnio zmieniany: 29 Kwi 2012 12:05 przez pamelka.

Odp: Grajdołek Marcina ;P 29 Kwi 2012 12:23 #30988

  • Poll
  • Poll's Avatar
Marcin, byłam ostatnio troszkę zajęta, na dworze gorąco,jak w piecu ,wiec jak wyszłam dziś z koffą do ogrodu...zdębiałam!
Zobaczyłam już nie kły a nawet nie skrzydła...to już niemal w pełni rozwinięte hościska. :eek3:

Odp: Grajdołek Marcina ;P 29 Kwi 2012 23:15 #31159

  • Kocina
  • Kocina's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 643
  • Otrzymane dziękuję: 180
Pamelko, nawet nie strasz z tymi trawami...
U mnie też tylko Hakonechloa, czyli na resztę trzeba czekać. Tak jak z różami ;)

Marcin, a ja się o zdjęcia dopraszam :)
Pozdrawiam ciepło - Ogródek Marty
FO Oaza na Facebook'u

Odp: Grajdołek Marcina ;P 13 Maj 2012 10:33 #35767

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10442
A jak idzie praca z trawniczkiem, i co u innych trawek? Bardzo jestem ciekawa traw w ogrodach :eek3:

Odp: Grajdołek Marcina ;P 13 Maj 2012 18:32 #35908

  • Mutari
  • Mutari's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • GG 501225
  • Posty: 200
  • Otrzymane dziękuję: 41
Nie mam zbytnio czasu na siedzenie na FOA , ale staram się nadrabiać zaległości ;)

Alino, u mnie trawy dopiero wyłażą. Niektóre straciłem. Ale tak bywa, chociaż przyznam się , że jestem lekko wkurzony wrr
Trawnik od strony tarasu wygląda nawet nieźle, ale z drugiej , to już całkiem inna historia. Podsypałem go nawozem, to mam nadzieję, że szybko ruszy.
A tamte duże hosty, to Sielbodiana Elegans i mają się całkiem dobrze , co mnie cieszy :)

Marto, fotki zaraz będą :P

Polu, u mnie też hosty w końcu się ruszyły. U Was było ciepło, to u mnie jeszcze nie za bardzo. teraz znowu się chłodziło i straszą na dodatek przymrozkami :mad2: Oby obyło się bez, bo rośliny szlak trafi.

Jolu, u mnie też kilka padło. Ale mam miejsce na coś innego :P

A teraz troszkę fotek z mojego grajdołka.

Najpierw hosty. Tylko nazwy szlak trafił. Ale może pomożecie mi je rozpoznać ;)





























Mam jeszcze kilka , ale gdzieś fotki mi się zapodziały. Jak będę u rodziców, to pstryknę jeszcze innym :D



Teraz moje orliki :D












A teraz takie ogólne :P
Czyli takie nie wiadomo co :lol:




















Ostatnio zmieniany: 13 Maj 2012 19:03 przez Mutari.

Odp: Grajdołek Marcina ;P 13 Maj 2012 20:11 #35966

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Marcinku czy pamiętasz nazwę tej pierwszej azalii, którą pokazałeś....jest przepiękna, wspaniały intensywny kolor :P
Orliki cudeńko, przepiękne, różnorodne kolorki :P u mnie jakieś lichy paskudy pożarły wszystkie liście.....sterczą same badylki a nad nimi bukiet kwiatów :blink:

Odp: Grajdołek Marcina ;P 15 Maj 2012 12:15 #36705

  • Mutari
  • Mutari's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • GG 501225
  • Posty: 200
  • Otrzymane dziękuję: 41
Agnieszko , niestety nie wiem , jak ona się nazywa wrr Gdzieś wpieprzyłem znaczniki i dupa :evil:
A z orlikami , to w ubiegłym roku miałem podobnie jak u Ciebie. Ale machnąłem Dursbanem 480EC i po krzyku :P

Jeszcze kilka fotek :D






A tam widać moje dwie Selbiodiana Elegans :P te jak zwykle nie zawodne i piękne :D


Piwonia już ładnie się rozwija :)

Odp: Grajdołek Marcina ;P 15 Maj 2012 12:21 #36708

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Koperkowa rewelacyjna... pędy jak... wyciory jakieś :rotfl1: z kwiatkiem na czubku...
Kombinuj Waść coś z tą folią, bo wygląda jak... nooo... po prostu... wygląda... spod kamieni :club2:
Coś trzeba wymyślić... jakaś burza mózgów? :drink1:
Pozdrawiam - Gosia

Odp: Grajdołek Marcina ;P 15 Maj 2012 14:30 #36727

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
Witaj Marcin dopiero dziś trafiłam na Twój wątek na tym forum, ale u Ciebie się zmieniło .
Jak kwitła Ci ta różowa sanguinaria ? masz zdjęcie .

Odp: Grajdołek Marcina ;P 15 Maj 2012 15:32 #36736

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Marcinie, z maskowaniem folii Ci nie pomogę, bo nie mam doświadczeń z oczkiem, ale kącikiem z azaliami w roli głównej jestem zachwycona!
No i ta piwonia koperkowa! Od dawna mi się podoba, ale jakoś jeszcze na nią nie trafiłam :( Fajnie też, że tak wcześnie kwitnie...
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019

Odp: Grajdołek Marcina ;P 16 Maj 2012 19:08 #37249

  • trzynastka
  • trzynastka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Każdy dzień nawet najgorszy wart jest przeżycia
  • Posty: 653
  • Otrzymane dziękuję: 238
Marcinie nieźle maskują folię liście lilii u mojej koleżanki całe oczko zarosło :) Piękne masz żurawki i hosty i oczywiście kwitnące azalki też :)

Odp: Grajdołek Marcina ;P 16 Maj 2012 19:29 #37259

  • ewa f
  • ewa f's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1158
  • Otrzymane dziękuję: 579
Witaj Marcin !Jaki Ty jesteś uporządkowany Na rabatkach przepisowe odległosci , nie to co ja nawciskam , a potem przesadzam

Odp: Grajdołek Marcina ;P 21 Maj 2012 20:36 #38688

  • FRAGOLA
  • FRAGOLA's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 256
  • Otrzymane dziękuję: 39
Witaj Marcinie :)
Wpadłam się przywitac i podziękowac za miłe pielenie :happy:
Fajny z Ciebie facet i cieszę się że mogłam Cię poznac...wesoło było oj wesoło :wink4:
W "grajdołku" porządeczek i trawnik taki bezmleczowy :bravo:

Odp: Grajdołek Marcina ;P 21 Maj 2012 20:49 #38691

  • grazynarosa22
  • grazynarosa22's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 270
  • Otrzymane dziękuję: 53
Witaj Marcin....jesteś niesamowitym młodym człowiekiem....a Twój śmiech jest baaardzo zaraźliwy :happy4:
super się bawiłam w Twoim i innych towarzystwie....
Pozdrowionka.....Grażyna

Odp: Grajdołek Marcina ;P 22 Maj 2012 10:00 #38863

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 390
Marcin, nie masz wyjścia, teraz Twoja obecność na zjazdach - obowiązkowa jako duszy towarzystwa:) :rotfl1:

Odp: Grajdołek Marcina ;P 22 Maj 2012 11:02 #38900

  • Mutari
  • Mutari's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • GG 501225
  • Posty: 200
  • Otrzymane dziękuję: 41
Witaj zakręcona Ulo :P A na mnie mówią, że jestem małomówny :happy4: Dajcie znać i wpadajcie do mojego pierdzielnika ;)

Grażyno (grazynarosa22), Ciebie też było miło poznać ;) Fajnie z Was babki .., takie swojskie kobitki :)

Grażyno, to ja dziękuję , za to skurcze mięśni brzucha , policzków itd :happy4: Imprezka była zajebista, jak nie wiem co :lol: Oby więcej takich spotkań :P
A mleczu, to też u mnie dostatek wrr Ale używam noża i jakoś pomału daje radę. A u Ciebie, to dopiero wyzwanie, przy tak ogromnej działce :supr3:

Ewo, u mnie to co jakiś czas zmiana koncepcji. Ale to już na szczęście, jest bardzo rzadko. W końcu udało mi się pomału dojść do tego, co chciałem.

Celinko, u mnie w tym oczku jest za dużo cienie i lilie nie chcą zbytnio rosnąć. Dlatego przeniosłem je do nowego. Ale będę podcinał Conicę i podsadzę jakimiś płożącymi :D

Daluś witaj ;) Azalie w tym roku na prawdę mnie nie zawiodły i pięknie kwitną, co mnie bardzo cieszy :) Ubiegły rok, był do dupy i było tylko kilka kwiatów. A piwonię koperkową mogę Ci ciachnąć ;)

Gieniu witaj ;) Moja sangwinaria jest pełna i biała. Nie mam tej różowej. Ale może jeszcze uda mi się ją zdobyć :)

Gosiu, z folią może jakoś sobie poradzę. Obsadzę czymś płożącym i będzie spoko :P A koperkowa , to moja prawie królowa ogrodu ;)


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.542 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum