TEMAT: Moja działka :)

Moja działka :) 21 Lut 2013 10:22 #127229

  • JaDorka
  • JaDorka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 309
  • Otrzymane dziękuję: 111
Zima nam nie odpuszcza ale wiecie co babeczki? Jak sobie przypomnę ubiegłoroczną zimę pozbawioną totalnie śniegu a potem pogrom w roślinach, to tak myślę sobie, że lepiej już niech ten śnieg sobie pada, niech ta pierzynka okrywa nasze zielone dzieciaczki. Bo jak sobie pomyślę, że znowu musiałabym żegnać tyle swoich roślinek to aż mi się serce kraje. A i ziemia więcej wody potem dostanie.
Pozdrawiam i zapraszam Tam, gdzie czas płynie inaczej oraz do mojego Robótkowa
Dorota

Mój blog: Dorja Design


Zielone okna z estimeble.pl

Moja działka :) 21 Lut 2013 13:41 #127363

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Jadziu no może jest to jakieś pocieszenie, że wypada sie raz a porządnie ale niech może czasami się jakieś słońce pojawi.....bo tęsknie za nim niesamowicie :oops:
u mnie cały czas sypie, raz takie duuuże płatki a raz taki zupełnie drobniutki.....a jaki mokry....bleee :sick:
hehe no już niebawem....w ten weekend!!!! jeszcze tylko jutro i będę szaleć! :woohoo:

Dorcia no pocieszyło :hug: no racja.....dużo wilgoci bedzie potem to nie trzeba będzie tak latać i podlewać.....jest to powód do radości :dance:

Madziu....oj tak.....trzeba bardzo uważać, żeby zaraz kozła nie wywinąć...... :dry:

JaDorka :hug: :kiss3: no masz rację.....roślinki mają teraz niezłą ochronę :)
po prostu im bliżej wiosny tym bardziej człek na nią niecierpliwie czeka....zima się dłuży po prostu :whistle:

ach te wspominki......


Moja działka :) 21 Lut 2013 20:59 #127519

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Oby tylko nie zniweczyły tych pięknych kwitnień jakieś plagi .Nie może być tak dobrze . :jeez: Ubiegłoroczna zima zrobiła porządki na rabatach, ciekawe co teraz zrobi porządek .Niestety jestem pesymistką odpukać Ciekawe Martuś na co się skusisz na Gardenii
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Moja działka :) 23 Lut 2013 22:05 #128334

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
No właśnie... Czy dziś był tylko dzień oglądania? Kupowanie będzie jutro? Ale coś w oko chyba wpadło? :)

Moja działka :) 23 Lut 2013 22:12 #128337

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
hehe no kupowanie też było, jutro zresztą też będzie :rotfl1:
.....a więc w moje łapki wpadły dziś 2 róże - Caramella i Cinderella oraz lilie - Medusa, Sfinks, Kingdom, AnneMaria's Dream i niebieski orlik - nazwa mi z głowy wyleciała :silly: zaś jutro u Marczyńskiego odbieram 2 powojniki Innocent Blush i jeśli dobrze pamiętam Diamond Ball :whistle: a reszta....cóż się zobaczy...polowania ciąg dalszy jutro :devil1:

Moja działka :) 23 Lut 2013 22:29 #128346

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Mam tę białą pełną lilijkę Anne Maries Dream, .No to się trochę obłowiłaś Martuś i Caramelka do słodkości doszła
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Moja działka :) 23 Lut 2013 22:32 #128348

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
ano mam kolejną słodką różyczkę :tongue2:
hehe zobaczymy co tam jutro dojdzie jeszcze, mam ochotę jeszcze popolować :devil1:

Moja działka :) 24 Lut 2013 10:50 #128420

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
A te róże w doniczkach kupowałaś? Ciekawi mnie, co robić z roślinami kupionymi tak wcześnie :think: , gdzie będziesz to trzymać?
W Tesco widziałam Glorię Dei :blink: . Zawoskowana na amen :sick: , niektóre już w sklepie puszczają listki :jeez: , szkoda mi takich roślinek, bo to wszystko idzie na zmarnowanie :jeez:

Moja działka :) 24 Lut 2013 18:05 #128606

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Martuś no w doniczkach, doniczkach.....i teraz siedzą sobie, u mnie w pokoju tam gdzie mam najchłodniej czyli tuż przy oknie - spoko w zeszłym roku kupowałam tak inne róże na Gardenii i nic im nie było jak je potem sadziłam.....podlewać raz na tydzień i to wszystko B)
a pozostałe roślinki kupione dziś trzymam gdzie popadnie - na parapetach i na podłodze - nic im nie będzie, spokojna głowa B)

Moja działka :) 24 Lut 2013 18:13 #128616

  • Margolka
  • Margolka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1747
  • Otrzymane dziękuję: 235
Hej Martusia - zazdroszczę Gardenii - z przyjemnością pobuszowałabym pomiędzy stoiskami ;) U mnie dziś już było + 6 - piękne słoneczko , lekki wiaterek - śnieg znikał błyskawicznie :) Ani się obejrzymy już roślinki będziemy na rabatki wysadzać. Gratuluję zakupów. :bye:

Moja działka :) 24 Lut 2013 18:36 #128627

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Margolka :kiss3: :hug: i właśnie takie pozytywne nastawienie lubię i taką pogodę też :hearts: u nas dziś padało i ja już czuję wiosnę w powietrzu...... :dance:

hehe zakupki - no troszkę tam ich było.....no 2 nowe rododendrony prof. Koziorowski i Goldflimmer, azalię Georg Arends, powojniki Innocent Blush i Blue Explosion....co tam dalej było aha budleję Davida Border Beauty, lilaka afgańskiego i chyba z 7 opakowań różnych cebulek - lilie i dalie :whistle:

no zaszalałam na całego :happy4:

Moja działka :) 24 Lut 2013 20:48 #128675

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
No Martusia, cieszymy się twoim szczęściem, ale jakbyś się tak trochę bardziej nim podzieliła! ;) Zdjęcia, zdjęcia! A powojniki w jakiej są fazie? Coś tam się już zieleni? Choć etykietki pokaż! :)

Moja działka :) 24 Lut 2013 21:00 #128685

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no zdjęcia to porobię jutro tych moich skarbów bo teraz to już u mnie jest za ciemno i aparat nie chwyci :whistle:
powojniki już mają zielone listki u góry zaś niżej pączki i pewnie za kilka dni się zazielenieją B)

hmmm coś tu znalazłam.....tak wygląda np. lilak i budleja - były za 3 zł no wyprzedaż stoiska :whistle:



a tak 2 rodusie - prof. Koziorowski i Goldflimmer....


Moja działka :) 24 Lut 2013 21:39 #128703

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Jak po 3 zeta, to też bym brała :happy3: . Ryzyko niewielkie ;)

Moja działka :) 24 Lut 2013 21:45 #128710

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490
A żurawki po 5zł ? ja to bym ze 40 brał , ile bym udźwignął :rotfl1: jeszcze jak takie ciekawe niektóre były :happy4:

Moja działka :) 24 Lut 2013 21:57 #128717

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Martuś to teraz tylko czekać na pokaz kwitnienia Twoich nowości .Fajnie sie obłowiłaś
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Moja działka :) 24 Lut 2013 22:18 #128733

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Martuś ano właśnie ale zawsze jest szansa, ze nic im nie będzie i to takie fajne nowości! szczególnie ten lilak! :woohoo:

Igor haha no wiesz, Ty byś na pewno wyniósł całe takie stoisko :rotfl1:
można było tam głowę stracić! :whistle:

Jadziu :hug: :kiss3:

Moja działka :) 25 Lut 2013 07:49 #128789

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
Igor wrote:
A żurawki po 5zł ? ja to bym ze 40 brał , ile bym udźwignął :rotfl1: jeszcze jak takie ciekawe niektóre były :happy4:

Ja też bym wzięła sporo , zamierzam więcej żurawek posadzić w ogrodzie , zamiast tych jednorocznych kwiatów .
Mnie jeszcze podobał się ten rododendron o pstrych liściach .


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.545 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum